Boonussüsteemid online-kasiinodes

0 Kommentaarid

See on peamiselt boonused, mis muudavad online-kasiinod paistvad võrreldes tavaliste offline kasiinodega. Selliseid boonuseid pakutakse uustulnukate meelitamiseks ja kahekordse iseloomuga. Esiteks ei ole boonuse omandamise viis täiesti selge, ja teiseks ei tohiks unustada panustamise nõuet. Erinevad kasiinod rakendavad oma boonussüsteemide haldamiseks erinevaid mehhanisme ning kuna enamik erimeelsusi on seotud boonuse tingimused, on soovitatav hoolikalt uurida, kuidas boonusmehhanismi teatud kihlveokompleksis rakendatakse enne panuste alustamist.

Hiljuti on 2005. \ Taastal rakendatud boonussüsteemides toimunud palju muutusi. \ T Microgamingja enamik online-kasiinosid hakkasid tasuta sissemakseid tasuta tagastama. Kui mängija registreerib kasiino, saavad nad mitmeid tasuta keerutusi, mida nad peavad teatud aja jooksul läbi viima. Peale selle saavad nad mängude alustamiseks krediidi tasakaalu. Kui aeg on läbi, siis võidud on mängija hoida. Veelgi enam, Microgaming hakkas kasutama ka Clearplay'i nõudeid panuste tegemiseks. See võimaldab vahet teha raha ja boonuste vahel, mis võimaldab kasiinol automaatselt boonuseid edastada mängija kontole ja hoida seda protsessi läbipaistvalt.

Kasiinod, mis kasutavad krüptovaluuta, pakuvad mängija algsele deposiidile teatavat protsenti. Nii nagu kõik teised kasiinod, määravad cryptologic kasiinod enda ja deposiidi piirangud. Online-kasiinod annavad boonuskoode ja mängija peab selle koodi esmakordselt kasutusele võtma ja seejärel tagatisraha tegema. Panuste tingimused võivad olla kasiinodes erinevad. Need kehtivad ainult boonuse suuruse suhtes ja ei võta arvesse hoiuse summat. Oluline on märkida, et mängija saab välja võtta ainult boonuse abil saadud võidud, kuid mitte boonust ise. Samuti on tavaline, et kasiinod valivad kihlvedude nõudmiseks mitu mängu.

On mitmeid kasiinosid, mis pakuvad registreerimisboonust, mis jaguneb mitme hoiuse peale. Nii on see kasulik mängijale, kes ei soovi suure hoiuse summat korraga panna. Boonuskoodi sisestamine on endiselt vajalik. Mõned Real Time Gaming süsteemiga kasiinod võivad nõuda nii deposiidi kui ka boonuse panustamist, kuid antud juhul ei oleks nõuded nii kõrged. Juhul, kui ainult boonus tuleb panustada, on nõuded tavaliselt kõrgemad.

Kasiinod, mis rakendavad Vegas Technology'i, annavad ka registreerimisboonuse mitme hoiuse peale. Jällegi erineb boonuse summa sõltuvalt konkreetsest kasiinost. Samas on panustamise nõuded kõikides kasiinodes ühesugused. Ta peab mängima nii deposiiti kui ka boonuseid kakskümmend korda näidatud mängude mängimisel. Boonus kantakse üle eraldi kontole. Esiteks paneb mängija panuse kontolt boonustega ja siis võidakse võidud juhul, kui võidud on, sularahakontole. Sellised kasiinod ei kohusta mängijat boonuskoodi sisestama ja boonused kantakse automaatselt mängija kontole. Kui mängija ei soovi boonust kasutades mängida, peab ta sellest enne deposiidi tegemist konkreetselt kasiinot teavitama.

Boonussüsteemid online-kasiinodes Uuendatud: Aprill 8, 2019 Autor: Damon