Sularaha tagasi boonused

0 Kommentaarid

Raha tagastamise boonus on teatud protsent raha kadunud kasiinos, mis makstakse tagasi mängukontole. Tavaliselt varieerub see 5-st kuni 25% -ni. Mõnikord makstakse boonus tagasi reaalse rahaga, kuid enamikul juhtudel krediit. Et muuta boonus reaalseks rahaks, peate seda panustama. Erinevalt Tasuta keerutab or deposiitboonuste, peate panustama sularaha tagasi boonusesse mitte rohkem kui 10 korda, kuid iga kasiino omab oma tingimusi. Pöörake tähelepanu ka maksimaalsele boonuse summale.

Vaatame mõned näited. Oletame, et kasiino annab iganädalase raha tagasi boonuse summas 20% (mitte rohkem kui € 50).

Gambler А - eelmisel nädalal kaotas € 200. See tähendab, et ta makstakse tagasi sularaha tagasiboonusena 200 × 0.2 = € 40

Gambler B - kaotatud € 400 ja see tuleb tagasi maksta € 80 (400 × 0.2), kuid kuna boonusel on piirangud, saab mängija oma kontol tagasi ainult € 50.

Sularaha tagasiboonuste muud liigid

TOP UP boonus on teatud liiki boonused, mis antakse, kui sa võidad ja ei kaota. See tähendab, et koos võiduga saad mõned boonused. Reeglina varieerub boonuste summa 3-st kuni 10% -ni võidude summast.

Veel harvem on boonused antud panuste eest. Sellisel juhul kogunevad nad olenemata sellest, kas sa võidad või kaotad. Kui mõni kasiino pakub teile seda boonust, saate seda kindlalt kasutada.

Sama asi viitab ka teistele sularaha tagasi boonustele. Kui teil on võimalus võtta raha tagasi boonus, tehke seda. See on üsna lihtne seda reaalseks rahaks muuta ja see on kasiino valimisel suur eelis.

Sularaha tagasi boonused Uuendatud: Jaanuar 14, 2019 Autor: Damon