Hoiuste boonuste võrdlemine boonustega ilma deposiidita

0 Kommentaarid

On raske ülehinnata, kui olulised boonused on online-kasiinode puhul. See on element, mis eristab neid peamiselt tavapärastest kasiinodest. Üldiselt on võimalik pakkuda kahte peamist liiki boonuseid, mida saab pakkuda, boonuseid deposiidiga või ilma.

Nagu nimest selgub, on deposiidi boonuse kasutamiseks kohustatud esmajärjekorras tagatisraha lahkuma ja pärast seda pakutakse talle samasugust summat (teatud summad on tavaliselt kehtestatud).

Seega peab mängija esmalt andma oma küljel summa. Registreerimise boonust peetakse kõige sagedasemaks. Esimese deposiidi tegemise ajal saab mängija kasiinost boonust nautida isegi enne mängija panustamist. Seda tüüpi boonus on üks suurimaid, mida kasiino saab pakkuda (see võib enamikul juhtudel ulatuda mitmetesse sadu dollareid, kuid mõned kasiinod suurendavad seda mitme tuhandeni). See võimaldab mängijal oma mängimahtu korraga suurendada. Samuti on olemas mitu kasiinot, mis pakuvad igakuist boonust - seda tüüpi boonus on mõeldud mängijatele, kes on juba kasiinoga mänginud. Iga mängija tehtud deposiit teeb kasiinole mängijale igakuise boonusega võrdse boonuse.

Muudel juhtudel pakuvad online-kasiinod täiendavaid boonuseid, kui mängija on kasutanud konkreetseid deposiitivõimalusi.

Kui tegemist on deposiidita boonustega, ei nõua nad selgelt mängija algset panust. Nii kutsutakse mängijat proovima erinevaid mänge, tasumata seda oma taskust. Tuleb märkida, et sissemakse saamata jäänud boonuse summa kipub olema palju vähem oluline kui deposiidi boonus (see on tavaliselt piiratud mitme tosina dollariga). See on seletatav asjaoluga, et mängijal ei paluta selles etapis osaleda. Hoiuste registreerimiseta boonus ei ole online-kasiinodes nii tavaline.

Nagu Microgaming online-kasiinod pakuvad mängijale erinevat boonuse valikut, mida nimetatakse tasuta mängude boonuseks. Mängijad saavad nautida kindlat arvu ennustusi, mis tehakse konkreetsete teenindusaegade mängudes. Ennustused tuleb teha piiratud aja jooksul ja kui mängija on edukas, võib ta võita jääda.

Samuti on olemas teatud tüüpi boonus, mis ei tähenda hoiuse tegemist, mida nimetatakse „Anna sõbrale“ boonuseks. Sellisel juhul saab mängija iga kord, kui ta sõbra juurde toob, kasu saada boonusest.

Boonused hoiustega

Eelised

  • Hoiuste boonuse summa kipub olema suurem ja võib ulatuda mitmele sajale dollarile
  • Registreerumise tagatisraha boonus saab nautida kohe pärast kihlveo algust
  • Seda tüüpi boonused on väga levinud

Puudused

  • Boonust saab nautida alles pärast seda, kui mängija teeb oma panuse

Boonused ilma deposiidita

Eelised

  • Mängija ei pea oma osa maksma
  • Sisselogimisboonus ilma deposiidita võimaldab mängijal proovida erinevaid mänge ilma midagi maksmata

Puudused

  • Boonused ilma hoiusteta on tavaliselt piiratud mitme kümne dollariga
  • Seda tüüpi boonused on üsna harva
Hoiuste boonuste võrdlemine boonustega ilma deposiidita Uuendatud: Märtsil 7, 2019 Autor: Damon