Hoidke kasiino boonuseid

0 Kommentaarid

Peaaegu kõik kasiinod pakuvad hoiuse boonuseid. Seega on väga oluline mõista boonuste tingimusi ja eripärasid. Hoiuste boonuseid antakse krediidi kujul, mis võimaldab teil regulaarselt mängida. Kui saate täita kõik boonuse tingimused, muutub krediidi saldo rahaks, mida saate tagasi võtta.

Boonuse summa määratakse hoiuse suuruse protsendina. Enamasti pakuvad nad 100% hoiuse summast, kuid võite leida ka pakkumisi (200%, 300%…) või vähem (50%). Näiteks kui te deponeerite 100-i boonusega € 100%, on teie kontol € 200. Kui teil on 300%, siis teeb see kogu € 400.

Maksimaalne boonuse summa on tavaliselt piiratud ja sa ei saa suurt boonust isegi siis, kui teete suure sissemakse. Aga kui te deponeerite vähem kui minimaalne hoiusumma, sa ei saa boonuseid. Tavaliselt on minimaalne hoiusumma 10 €.

Hoiuste boonuste liigid

  • Tere boonus - on boonus, mis saad pärast esimese sissemakse tegemist. See on maksimaalne boonus, mida saate deposiidi tegemisel.
  • Teine, kolmas ja neljas deposiidi boonus - tavaliselt on boonus hoiusummast 50-100%.
  • Regulaarsed boonused - on antud kasiino kehtestatud kindlal päeval (näiteks kolmapäeviti või nädalavahetustel). Boonus moodustab hoiuse summast umbes 25%, kuid mõnikord võib see muutuda. Seetõttu uurige hoolikalt oma kasiino pakutavaid müügiedendusmeetmeid ja valige kõige kasulikum päev deposiidi tegemiseks.

Ümbermineku nõuded

Te ei saa oma boonuseid kohe tagasi võtta, sest peate neid kasiinos kasutama (ümbermineku nõuded). Boonuse ümberminek tähendab, et teie panuste summa peab ületama n-korda korda esialgse boonuse summa. Näiteks, kui teil on 100 Euro boonus kihlvedude nõudmistega x30, peate panustama € 3000. Kui mängite teenindusaegu, peate 300i korda keerutama (olenemata sellest, kas võidate või kaotate). Paljud mängurid ei suuda seda nõuet täita ja kaotavad oma boonuse täielikult. 2i valikud on järgmised:

  • Ümbermineku nõuded sisaldavad ainult boonuse summat. Esiteks hakkate mängima hoiuse summaga ja alles pärast seda, kui saate boonustega mängida. Kui te ei kaota oma raha, kui sa mängid koos hoiuse summaga, vaid vastupidi, suurendage selle summat, siis võite boonust keelduda ja raha võtta. Boonused toimivad teie teise võimalusena.
  • Ümbermineku nõuded sisaldavad boonuse summat koos hoiuse summaga. Sa saad selle ühe hoiuse jaoks suure boonusena. Reeglina on selle boonuse nõuded poole võrra väiksemad kui ümbermineku nõuded. Sellest hoolimata on see boonus vähem kasumlik. Boonustega hasartmängude puhul on teil piiranguid (maksimaalse panuse summa nõuded, lubatud mängude nimekiri jne). Ja kui sa võidad hoiuse summa mängimisega, peate siiski täitma ümbermineku nõuded. Vastasel juhul kaotate boonuse tühistamise kõik võidud ja kasiino maksab sulle tagasi ainult esialgse deposiidi summa.

Seega, enne boonuse võtmist, tutvuge kõigi piirangutega. Võib-olla oleks mõnel juhul parem mängida ainult hoiuse summaga? Et aidata teil oma otsust teha, mainisime iga boonuse kasumlikkust.

Lisaks ümbermineku nõuetele peab mängur pöörama tähelepanu ka teistele reeglitele:

  • Konverteeritava krediidi maksimaalne summa - kui teil õnnestub täita kõik boonuse tingimused, saab boonuse teisendada reaalseks rahaks. Boonuse tingimused võivad sisaldada ka maksimaalset summat, mida saab raha konverteerida. Oletame, et see summa on võrdne 5-i tagatisraha summaga. Kui olete isegi mänginud € 3000i mänguautomaate, kasutades oma 100-i boonust ja täitnud kõik ümbermineku tingimused, on teie boonuste võit kokku 500.
  • Tähtajad - iga boonuse puhul kehtestab kasiino tähtajad, kui seda saab kasutada. Tavaliselt kestab see periood ühe kuu ja pärast seda boonus tühistatakse.
  • Maksimaalse panuse summa limiit - kasiino piirab maksimaalset panust. Nad teevad seda, et vähendada boonuste jahti. Kõrge hajutusmääraga agressiivsed mängud on hea võimalus boonuste jahimeestele, sest lihtsaim lahendus on panustada kogu boonuse summa teatud arvu eest ühes rulett ringi. Ja kui sa võidad, siis suurendate oma boonus 36i aegu, mistõttu on kõigi boonusnõuete täitmine väga lihtne. Sa suudad oma strateegiat lihtsalt muuta ja mängida madala dispersioonimääraga.

TÄHELEPANU !!! Kasiino ei piira panuste summat, kui mängid boonustega. Seetõttu olge väga ettevaatlik, kuna kasiino võib seda kasutada põhjusena, et mitte maksta välja oma võidud. See on algaja kõige levinum viga. Sa peaksid boonuste tingimusi alati hoolikalt uurima.

Aga seda tingimust saab hõlpsasti ümber kahekordistada. See nupp võimaldab võita kahekordistada, kui olete õnnelik. See nupp võimaldab suurendada hajutatuse määra. Mõned kasiinod võivad seda võimalust pakkuda, isegi kui nad piiravad panuse summat. Kuid pidage meeles, et seda valikut ei rakendata automaatselt ja te peaksite seda ise kontrollima.

Mängudes, kus rakendatakse ümbermineku nõudeid - kasiino ei anna krediiti kogu panuse summa eest. Mõnes mängus muutub see tingimus sõltuvalt mängu tüübist. Vaatame näiteks erinevat tüüpi mänge sisaldavat näidet:

Mängu liik Panustage kihlveo protsent
Mängumasinad 100%
Rulett 25%
Baccara 20%
Video poker 20%
Pokker 10%
Blackjack 5%

Näiteks, kui soovite täita ruletise ümbermineku seisu ja nõutav summa on € 1000, peate panustama: 1000 /0.25 = € 4000. See tingimuste mudel peatab preemiate jahimehed boonuse kasutamisest. Blackjackis väljamakse määr on 99.5%. Keskmiselt kaotate vähem panuseid, kuid peate ennustama rohkem vastavalt boonuse tingimustele. Kasiino vajab mängu vastu mängivaid mängijaid, kuid mitte eksperte, kes tahavad võita. Palun tutvuge boonuse tingimustega enne hoiuse tegemist ja boonuse saamiseks, et teada saada, kas lemmik mäng on lubatud mängude loendis.

Kas tasub võtta deposiidi boonus?

Põhimõtteliselt jah, see on. Need võimaldavad teil pikendada naudingut ja mängida rohkem võimalusi, et suurendada oma võimalusi võita. Lisatasud, mida ei ole vaja võtta, hõlmavad hoiukontot koos boonusega ja boonust, mis on vähem kui 100% hoiuse summast. Veebilehel hindasime iga boonuse 3-klassi skaalal (kasumlik, neutraalne ja kahjumlik).

Hoidke kasiino boonuseid Uuendatud: Jaanuar 14, 2019 Autor: Damon