Online kasiino tasuta keerutab

0 Kommentaarid

Tavaliselt antakse tasuta keerutusi koos tagatisraha või deposiidi boonusega ning need võimaldavad teha vabu keerutusi sellistes kuulsates mänguautomaatides nagu Starburst ja paljud teised.

Tasuta keerutuste kasutamise tingimused (ilma deposiidita)

Te ei saa boonust kohe tagasi võtta. Esiteks peate täitma kihlvedude tingimused, näiteks panustama boonusesse 50 või 100 korda. Võtke teadmiseks maksete protsent. Kui see on madal, võib teie raha tagasi võtta nullini. Ainsaks usaldusväärseks viisiks boonuse tagasivõtmiseks on võita suur summa raha igas pesas ja täita kihlvedude tingimusi. Juhul, kui sa ei suuda, piirab kasiino maksimaalset väljamakse summat. Enamasti määratakse 100i või alla selle piir. Mõnikord kasutatakse turunduslikel eesmärkidel tasuta keerutusi. Iga spin saab panustada, tehes minimaalse panuse (näiteks €)0.10). Loomulikult kõlab 35i tasuta keerutused paremini kui € 3.50i boonus, kuid tegelikult on mõlemal boonusel sama väärtus.

Vaba keerutusi loovad ja haldavad mängude pakkujad, nii et kasiinol neid pole. Tasuta keerutusi saate saada ainult pärast mängu, näiteks Starburst, on alustatud. Kuid on veel üks detail. Boonuseid kogutakse mängu kontole alles pärast seda, kui olete täitnud kihlvedude tingimused.

Tasuta keerutused võivad olla tõesti kasumlikud. Kuid pidage meeles, et neid ei saa mingil juhul pidada oluliseks kriteeriumiks online casino. On väga väike võimalus, et nad koguvad teie kontole reaalraha isegi pärast kõigi nõuete täitmist.

Online kasiino tasuta keerutab Uuendatud: Jaanuar 14, 2019 Autor: Damon