Hoiuste kasiino boonuseid pole

0 Kommentaarid

Seda tüüpi boonuste tõttu ei saa sa mängida kasiinos tasuta, vaid võidavad ka raha ilma deposiidita. Sa pead lihtsalt registreeruma veebisaidil, et saada oma mängukontol boonuseid. Loomulikult ei ole boonuste summa suur ja enamikul juhtudel ei ületa see 10i eurot, kuid võite leida ka kasumlikumaid pakkumisi.

Sel viisil üritab kasiino uusi mängijaid meelitada. Ja see õnnestub, sest mõnikord boonused mängusse panevad, et mängurid avaksid hoiuse. Sa ei saa deposiidi boonust mitte ainult pärast registreerimist. Vaatame veel mõningaid juhtumeid, kui kasiino võib anda boonust ilma deposiidita:

  • Hasartmängumaja olulise kuupäeva korral
  • Oma sünnipäevaks
  • Auhind oma tegevuse eest kogu aasta vältel
  • Vabandust ebamugavuste pärast

Hoiuste boonuse nõuded puuduvad

Igal kasiinil on oma boonustingimused, mistõttu soovitame teil neid kasiino veebisaidil hoolikalt lugeda. Kui teil on küsimusi mis tahes elemendi kohta, küsige oma küsimusest klienditeenindusele. Vaatleme hoiustamata boonuste kasutamise põhisätteid:

  • Sa pead mängima kogumahuga, mis ületab boonuste summat X korda. Kui tegemist on deposiitboonuste selle tingimuse täitmiseks saad iga mängu kohta teatud protsendi.
  • Boonust saab kasutada ainult teatud aja jooksul (peamiselt 1i kuu jooksul). Vastasel juhul tühistatakse boonus.
  • Boonuste maksimaalne summa reaalseks rahaks on piiratud.

Mõned kasiinod ei anna hoiuse boonuseid, kui te neid klienditeenindusest ei palu.

Kuigi mängurite meelitamiseks ei kasutata hoiuste boonuseid, annab see ideaalse pildi kasiino toimimisest. Sellegipoolest on oluline näha trikki. Ja pidage meeles, et kui sa tahad mängida kasiinos, kasutades pärisraha, kuid selle poliitika ei sobi teile, oleks parem leida teine ​​hasartmängumaja, võttes arvesse muud olulised indeksid.

Hoiuste kasiino boonuseid pole Uuendatud: Jaanuar 14, 2019 Autor: Damon