Pantasia kasiino ekraanipilt
Salvesta RSS

Pantasia kasiino boonuskoodid | Parim Pantasia kasiino hoiuse boonus puudub Pantasia kasiino tasuta kiip | Pantasia kasiino tasuta keerutused, 2019 #1

Kasiinos mängimine kas lõbusaks mängimiseks või tegelikuks mängimiseks kujutab endast kokkulepet mängija ja kasiino vahel, et mängija on seotud järgmiste siin sisalduvate tingimustega. Mängija nõustub, et tegemist on siduva kokkuleppega mängija ja kasiino vahel ning see on ainus kokkulepe, mis reguleerib mängija suhteid kasiinoga, välja arvatud kõik muud kokkulepped, avaldused ja esitused.

Iga nendes tingimustes sisalduv klausel peab olema eraldiseisev ja eraldatav kõigist teistest. Kui mõni klausel on tühine, kehtetu või jõustamatu mis tahes põhjusel, jäävad ülejäänud tingimused jõusse ja jõusse.

Pantasia veebilehe ja online-kasiino kasutamist reguleerivad järgmised tingimused ja tingimused:

VEEBILEHT JA CASINO SISU

Kõik Pantasia veebisaidil leiduvad tarkvara ja veebisaitide sisu on kasiino autoriõigus („Litsentsitud materjalid”). Kõik litsentsitud materjalid, mis esitatakse mängijale visuaalselt või kuuldavalt, on ainult isiklikuks kasutamiseks ja jäävad kasiino intellektuaalseks omandiks. Ükski mängija ei tohi omandada mingeid õigusi litsentsitud materjalidele või nende osadele, välja arvatud õigus kasutada litsentsitud materjale vastavalt käesolevale lepingule.

Mängija KOHUSTUS

Kasiino liikmeks saamisel mõistate täielikult ja nõustute järgima kõiki kasiino poolt aeg-ajalt kehtestatud reegleid, tingimusi ja tingimusi. Mängija vastutab nende reeglite, tingimuste ja tingimuste ajakohastamise eest, kuna need muutuvad perioodiliselt. Te peate mõistma ja aktsepteerima, et me ei saa anda teile mingeid õiguslikke nõuandeid või kinnitusi.

Kasiino mängijad peavad olema vähemalt 18i aastased. Erinevates jurisdiktsioonides kehtivad interneti hasartmängudega seotud erinevad reeglid. Mängija kohustus on enne kasiinosse registreerumist ja nende tingimustega nõustumist tagada, et nad ei riku ühtegi reeglit selles jurisdiktsioonis, kus nad elavad. Interneti olemuse tõttu ei ole kasiinol võimalik piirata juurdepääsu oma veebisaidile neile jurisdiktsioonidele, kus ta tegutseb. Sellel veebisaidil kirjeldatud teenused ja tooted ei pruugi teie jurisdiktsioonis nõuda. Kui te kasutate sellist veebisaiti sellisest jurisdiktsioonist, ei tohiks te sellel veebisaidil midagi müüa või pakkumist hankida mis tahes toote või teenuse ostmiseks ettevõttelt. Seda saiti saavad kasutada ainult isikud, kes elavad jurisdiktsioonides, kus kasiino tooteid ja teenuseid võib seaduslikult pakkuda.

Konto loomisel ja kasiinos mängijaks saamisel, olenemata sellest, kas tegemist on lõbusate mängudega või reaalsete mängudega, garanteerite kogu esitatud teabe autentsuse ja täpsuse. Kui kasiino otsustab, et mängija poolt antud teave on vale, jätab kasiino endale õiguse peatada mängija konto koos kõigi sellega seotud raha sissemaksetega. Konto jääb peatatuks seni, kuni kasiino on oma äranägemisel otsustanud, et mängija teave oli autentne ja täpne.

kasiino jätab endale õiguse keelduda kasiinos osalemisest ühelegi taotlejale või peatada olemasoleva liikme õigused ilma põhjuseta ja kasiino enda äranägemisel.

Panuste panemisel kasiinosse mõistab mängija, et see on nende vabatahtlik kaasamine ja see on võrdne hasartmängudega. Osalemisega kaasneb risk kaotada raha ja kasiino ei vastuta mingil juhul kahjude eest, mis on mängijale seoses kasiino kasutamisega tekkinud.

Elektrooniliste, mehaaniliste, robootiliste või muude seadmete kasutamine mänguotsuste automaatseks tegemiseks on rangelt keelatud. Kui kasiino avastab, et mängija on seda mõistet rikkunud, võidakse ja võidakse võtta meetmeid, sealhulgas keelata mängijal tulevikus edutamise ja / või mängimise, netovõitluse konfiskeerimise ja sellise teabe pakkumise kasiinotööstuse andmebaasi. piiratud mängijad.

Mängides kasiinos mängimist, garanteerib mängija, et mängija on tuttav mängude reeglitega ja tunnistab, et iga mängu reeglid on saadaval aitama kasiinos.

RAAMATUPIDAMINE JA SALASÕNAD

Kasiino lubab ainult ühe kasiinokonto iga leibkonna kohta igas oma kasiinos.

Tänu ülekaalukale reklaamialase kuritarvitamise ajaloos on mängijad Taani, Hiina, Jaapan, Poolaja Iisrael on sunnitud järgima pakutavate tutvustuste jaoks eraldi panustamisnõudeid. Neid võib leida meie tutvustamistingimused.

Mängija vastutab oma konto numbri ja parooli konfidentsiaalsuse eest. On arusaadav, et kolmanda osapoole osalemine mängija online-kasiinokontol on selle lepingu rikkumine. Mängija võtab endale täieliku vastutuse ja nõustub mitte hoidma kasiinot vastutavaks võimalike kahjude eest, mis tulenevad mängija konto hoidmise ja parooli konfidentsiaalsuse hoidmisest.

Oma e-posti aadressi registreerimisel annab mängija nõusoleku saada e-posti teel e-kirjavahetus. Kui mängija ei ole enam huvitatud nende e-kirjade vastuvõtmisest, võivad nad e-posti teel tellimuse saatmisest loobuda.

Oma postiaadressi andmisega nõustub mängija kasiinost saama juhuslikku paberit. Kui mängija ei ole enam kirjade vastuvõtmisest huvitatud, võivad nad e-posti teel tellimuse saatmisest loobuda.

KUULUSED JA VÕITLUSED

Kasiino jätab endale õiguse nõuda isikut tõendava dokumendi dokumenteerimist enne mis tahes kasiinokontole tehtud hoiuste andmist või väljavõtmist.

Mängijalt võidakse nõuda tasu tšekiga tehtud maksete katmiseks.

Mängijal on lubatud maksimaalselt $ 2000 USD oma võitu kuus välja võtta, kui nende VIP Manageriga ei ole kokku lepitud teisiti.

Mängijad, kes võitlevad kasiino vääriliseks peetava suure summa eest, nõustuvad tegema seda iga kasiino korraldatud ürituse kohta seoses selle võidukäiguga. kasiino austab alati selle mängija privaatsust.

Kasiino jätab endale õiguse kasutada oma eesnime ja oma perekonnanime esimest algust (nt John S.) igas kasiinoteates, mis puudutab võitnud tulemusi.

Kasiino jätab endale õiguse sulgeda teie kasiinokonto eelneva etteteatamiseta. Selliste tühistamiste ajal võib saldo või pooleliolev väljamakse teile krediteerida, kuid kasiino jätab endale õiguse konfiskeerida kõik saldod või pooleliolevad väljamaksed järgmistel põhjustel:

  1. Kui kasiino leiab, et teil on kasiinos rohkem kui üks aktiivne konto.
  2. Kui teie kasiinokontol olev nimi ei vasta selle krediitkaardi nimele, mida kasutati selle konto deposiidi tegemiseks.
  3. Kui osalete kasiino edutamises ja sularahas sissemaksmises, enne kui täidate konkreetse edutamise nõudeid.
  4. Kui esitate ebaõiget või eksitavat registreerimist, kontot või identifitseerimisteavet;
  5. Kui te ei ole täisealine.
  6. Kui elate jurisdiktsioonis, kus online-hasartmängudes osalemine on keelatud või ebaseaduslik.
  7. Kui teie kasiinokontot kasutab teine ​​isik kas teie nõusolekul või ilma.
  8. Kui olete seotud pettusega, kahtlustate petmist, mängid sündikaadi osana või kasutate pahatahtlikku tarkvara, arvuteid või süsteeme, mis on mõeldud kasiino lüüasaamiseks.
  9. Kui teie mängumustri tähelepanekud viitavad sellele, et te ei mängi mängu vaimus või mängid boonusraha saamiseks rahaliselt minimaalset riski.
  10. Kui olete kasutanud petturlikku käitumist, kaasa arvatud, kuid mitte ainult, mitut kontot, tagasimakseid teistes Rival kasiinodes.

Küsimused

Kui teil on küsimusi meie andmekaitse, privaatsuspoliitika või tavade kohta, palun saatke meile aadressil [Email kaitseb] Kui soovite meiega ühendust võtta telefoni või posti teel, siis vaadake kontaktandmeid tugilehekülge.

Mängige Pantasia kasiinot