Slots Capital ekraanipilt
Salvesta RSS

Slots Capital

Slots Capital kasiino kuulub ja haldab Deckmedia NV, Curacao. See on täielikult litsentseeritud tegutsema online - kasiinana, mille on määranud keskvalitsus Netherland Antillid.

kõik USA kasiinomängijad saavad mängida ja mängida Slots Capitalis ning neil ei ole probleeme hoiuste tegemisega ja raha kiire ja turvalise väljavõtmisega.

Alates Slots Capitalist saadetakse mängijatele $ 2777 tervitusboonuspakett, et testida kõiki oma populaarsemaid mänge auhinnatud Rival Gaming tarkvaral.

Slots Capital on tuntud oma massiivse mänguautomaatide poolest; Sellele vaatamata on sellel ka palju suurepäraseid lauamänge ja erilisi mänge Blackjack, videopokker, rulett ja Pai Gow pokker.

Mängijal on võimalus korraga mängida mitmel käel või masinal ning ta võib samal ajal mängida nii lauamänge kui ka teenindusaegasid. Graafika on interaktiivne ja mäng on nii sujuv, nagu leiate igal Interneti-kasiinos.


Teine eelis on lojaalsus, mida tunnustab Slots Capital personali. Mängijaid, kes tulevad tagasi aeg-ajalt, auhinnatakse alati helde boonuspakettide ja tasuta fännidega ning nad teenivad alati seda, mida reklaamitakse. Töötajad on paindlikud ja alati valmis looma boonust, mis töötab teie mängu stiilis.

Sisestage kõik suured krediitkaardid nagu Visa, Mastercard ja Amex või mängige veebikaubaga nagu Neteller või EcoCard. Kasumi väljavõtmisel saate pangaülekande kätte saada või selle summa tagasi maksta oma võrgukaardile.

Slots Capitalil on viivitamatu võimalus liituda VIP-klubiga, saates mõned üldised dokumendid. See annab teile veelgi suurema kasu ja annab rohkem kasu.

Mängi täna, nii et saate koju, et suur palgapäeval homme!

Mängi nüüdhttps://www.slotscapital.lv

Kasiino kupongi boonused

Kokku: 9,823

Kupongi kasiino boonus

Kupongi kasiino boonus

Page 1 of 6551 2 3 ... 655

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 47

Kupongi kasiino boonus

Kupongi kasiino boonus

Page 1 of 41 2 3 4