VIP Stakes ekraanipilt
Salvesta RSS

VIP panuste kasiino boonuskoodid | Parim VIP-pankade kasiino hoiuseta boonus | VIP panuste kasiino tasuta kiip | VIP-panuste kasiino tasuta keerutused, 2019 #1

SISSEJUHATUS: PEAMISED MÕISTED JA MIS TULEB KASUTAMISE TINGIMUSED
Neis tingimustes kasutatakse järgmisi mõisteid:
„Boonuse tingimused” - tingimused ja / või reeglid, mis puudutavad tutvustusi, boonuseid ja eripakkumisi, mis võivad aeg-ajalt kehtida Teenuste mis tahes osas.

“Teie kontaktandmed” on määratletud punktis 4

„Allalaadimistingimused” - mis tahes täiendavad lõppkasutaja kasutustingimused, mida Te peate kinnitama oma nõusoleku allalaadimise ja / või installimise osana mis tahes tarkvarast, mille saate alla laadida veebisaidi kasutamiseks, sealhulgas the Playtech Lõppkasutaja litsentsileping, mis on esitatud käesolevate üldtingimuste lisas

„Üldtingimused” - käesolevas dokumendis sätestatud tingimused

„Grupp” tähendab mis tahes osapoole puhul äriühingut, mis on aeg-ajalt selle poole tütarettevõte või lõplik valdusettevõtja või mõne sellise lõpliku valdusettevõtja otsene või kaudne tütarettevõtja.

„Privaatsuspoliitika” tähendab privaatsuspoliitikat, mis on kättesaadav privaatsuspoliitika kaudu

„Reeglid” - kihlveo reeglid ja mängureeglid, mis on konkreetselt kohaldatavad vastava kihlveo- ja / või mängutüübi suhtes, nagu on üksikasjalikumalt kirjeldatud punktis 1.3.1 ja 1.3.2

Teenused - vajaduse korral teenused, mida pakuvad hetkel VIP-panused veebisaidi ja / või mobiil- või tahvelarvutite kaudu.

„Kasutustingimused” tähendab (a) Üldtingimusi, (b) Privaatsuspoliitikat ja (c) vastavalt vajadusele punkti 1.3, asjakohaseid eeskirju, Boonuse tingimusi ja täiendavaid tingimusi, mida Te kasutate ja mida kasutate. d) kõik allalaadimise tingimused

„Veebisait” tähendab veebisaiti https://vipstakes.com või selle ükskõik millist lehekülge või selle osa

„VIP Stakes” tähendab HighWeb Ventures NV-d

Kasutades ja / või külastades veebilehe mis tahes osa või avades veebisaidi kaudu VIP-panustega konto, nõustute, et olete kasutustingimustega seotud ja vastavalt sellele: (a) nõustute elektroonilise side kasutamisega sõlmida lepinguid; ja b) loobuvad kohaldatavatest õigusaktidest tulenevalt ulatuses kehtivatest õigustest või nõuetest, mis nõuavad allkirja andmist käsitsi. Kasutustingimused ei mõjuta teie seadusjärgseid õigusi.
Lisaks sellele, kui mängite mistahes mängu või panete panust Teenuste abil või kasutate teenuseid muul viisil, nõustute, et olete seotud:
kõigi spordikihlvedude reeglid VIP Stakes spordikirja kohta, mis on esitatud üldise abimehe tabelis („kihlvedude reeglid”); ja
iga mängitava mängu reeglid („Mängu reeglid”), mis on esitatud asjakohases üldises spikri vahekaardis, mis tahes abisektsiooni ja reeglite vahekaardil, sealhulgas (ilma piiranguteta):
mängude jaoks vahekaardil "Kasiino": vastava mängu kasiino reeglid;
mängude vahekaardil Mängud: mängude reeglid vastava mängu jaoks;
mängude jaoks vahekaardil "Vegas": vastava mängu Vegas reeglid;
Live Casino mängude jaoks "Kasiino" ja "Vegas" vahekaartidel: Vegas Reeglid ja Kasiino reeglid vastava mängu jaoks;
uute mängude puhul selliste mängude suhtes kohaldatavad eeskirjad;
boonuse tingimused;
kõik allalaadimise tingimused; ja
mis tahes muud Teenuste suhtes kohaldatavad tingimused ja / või mida Te olete kohustatud kinnitama Teenuse osana.
Kasutustingimuste algtekst on inglise keeles ja nende tõlgendamine põhineb algsel ingliskeelsel tekstil. Kui kasutustingimused või nendega seotud dokumendid või teated tõlgitakse mõnda muusse keelde, kehtib algne ingliskeelne versioon.
Juhul, kui VIP lepinguga sõlmitud lepingute üksikute osade vahel esineb konkreetne konflikt või vastuolu, on ülimuslikkuse järjekord järgmine:
boonuse tingimused;
kihlvedude reeglid;
Mängureeglid;
lisatingimused;
üldtingimused;
privaatsuspoliitika; ja
allalaadimise tingimused.
Enne nende vastuvõtmist lugege hoolikalt kasutustingimusi. Kui olete nõustunud kasutustingimustega, printige palun kasutustingimused ja säilitage need koos kõigi kinnituskirjade, lisatingimuste, tehinguandmete, mängureeglite, õiglase tehingu reeglite ja veebisaidi kasutamisega seotud makseviisidega. Pange tähele, et kasutustingimused võivad muutuda, nagu on sätestatud allpool punktis 3.
Kui te ei nõustu kasutustingimuste vastuvõtmisega ja olete sellega seotud, palun ärge avage kontot ja / või jätkake oma konto kasutamist. Teie Teenuste jätkuv kasutamine tähendab, et oleme nõustunud kasutustingimustega, millest oleme teatanud.
Kasutustingimused reguleerivad teie lepingut VIP Stakes'iga ja jõustuvad 1st jaanuaril 2014. Kahtluste vältimiseks reguleerib iga veebilehe osa kõik kasutustingimused ja Te peaksite alati tagama, et Teie Teenuste kasutamine on kooskõlas Kasutustingimustega.
ÜLDTINGIMUSED

LEPINGUOSALISED
Kasutustingimused lepitakse kokku Teie ja HighWeb Ventures NV (reg. Nr. 125776) vahel, kelle mängutegevust reguleeritakse all-litsentsi nr. 8048 / JAZ 2013-023, mille on välja andnud Curacao ja Highweb Services Limited hasartmängukomisjon, kes vastutab võrgumaksete käitlemise eest.
Veebisait, selles sisalduvad koefitsiendid ja hinnad ning kasutustingimused tõlgitakse mitmetesse keeltesse ja on seetõttu mõeldud kasutamiseks nende riikide ja teiste nende riikide kodanikel, kes neid keeli räägivad.
Kasutustingimustes olevad viited „meile“, „meie“ või „me“ -le on viited:
VIP panused; või
Teie kontol olevate rahaliste vahenditega aeg-ajalt seotud tingimuste puhul mis tahes HighWeb Ventures NV ettevõttele, kes hoiab sellist raha usaldusisikuna ja (kui see on asjakohane), et see hõlmab meie esindajaid, partnereid ja tarnijaid.

KASUTUSTINGIMUSTE MUUDATUSED
Võib-olla peame kasutustingimusi aeg-ajalt mitmel põhjusel muutma, sealhulgas (mittepiiravalt) ärilistel põhjustel, et järgida seadusi või eeskirju, järgida reguleeriva asutuse juhiseid, juhiseid või soovitusi või klienditeeninduse põhjustel. Kõige värskemad kasutustingimused on kättesaadavad veebisaidi jaluse jaos olevast lingist Tingimused ja tingimused ning nende jõustumise kuupäev märgitakse käesoleva üldtingimuste punktis 1.8.
Kui soovime Kasutustingimustes olulisi muudatusi teha, siis anname Teile niipalju etteteatamist sellistest muudatustest, mis on mõistlikult teostatavad ühe punktis 3.3 sätestatud meetodi abil. Väiksete või ebaoluliste muudatuste puhul ei tohi me teile sellistest muudatustest teatada, mistõttu on soovitatav vaadata kasutustingimused läbi veebisaidi linkide kaudu.
Kui teeme muudatusi kasutustingimustes, mida me soovime Teile teatada, teeme seda sellise teatamismeetodiga, nagu me oma äranägemisel arvame olevat asjakohane, mis võib sisaldada järgmist:
e-post (e-posti aadressile, mille olete varem meile esitanud);
Sõnum teie sisendkausta veebisaidil; või
veebisaidil
ja me võime omal äranägemisel kutsuda Teid nõustuma uute Kasutustingimustega, klõpsates „jah“ või „Nõustun“, kontrollides „märkekast” või mõnda muud sarnast kinnitusviisi. Kui esitate meile sellise kinnituse või jätkate Veebilehe kasutamist või pärast käesoleva lõike kohast teavitamist 3, loetakse, et Te olete sellest ajast alates nõustunud uute Kasutustingimustega, sealhulgas kahtluste vältimiseks) kõik VIP Stakes'i täiendused, eemaldused, asendused või muud muudatused, olenemata sellest, kas olete läbi lugenud muudetud kasutustingimused. Kui mõni muudatus on teile vastuvõetamatu, võite lõpetada Teenuste kasutamise ja / või sulgeda oma konto, järgides käesolevate üldtingimuste punkti 12.

KONTO AVAMINE
Panuste tegemiseks või mängude mängimiseks Teenuste abil peate avama VIP-panustega konto (“Teie konto” või “Konto”).
Oma konto avamiseks Teenustega kasutamiseks saate:
võtke ühendust klienditeenindusega;
klõpsa veebilehel Liitu kohe ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid;
avatud muu konto avamise meetodiga, mida VIP-panused aeg-ajalt pakuvad.
Teie kontot haldab VIP Stakes või mõni teine ​​tema nimel tegutsev ettevõte enda nimel ja / või vastava HighWeb Ventures NV ettevõtte nimel, kellega olete sõlminud lepingu.
Kui avate oma konto, palutakse teil anda meile isiklikke andmeid, sealhulgas Teie nimi ja sünniaeg ning asjakohased kontaktandmed, sealhulgas aadress, telefoninumber ja e-posti aadress (“Teie kontaktandmed”). Te võite aeg-ajalt oma kontaktandmeid värskendada, pöördudes klienditeenindaja poole veebisaidi Minu konto haldamise lehel või muul viisil, mida VIP-panused aeg-ajalt pakuvad.
Kui te ei soovi, et meie ja meie äripartnerid kasutaksid teie kontaktandmeid, et Teid teavitada, et teavitada teid turundusteabest, mis on seotud teiste meie kaupade, toodete või teenuste või meie äripartnerite omadega, palun märkige, et see on nii märkides asjakohase kasti, kui olete veebilehe konto avamisel juhendanud või teavitades klienditeenindust
Oma konto avamisel garanteerite, et:
Te mõistate ja aktsepteerite ohtu, et Teenuste kasutamisega võite raha kaotada ja raha võita;
Te olete (a) 18i aastate vanus ja (b) üle vanuse, mil hasartmängud või hasartmängud on teie suhtes kohaldatava õiguse või jurisdiktsiooni alusel seaduslikud („asjakohane vanus”);
hasartmängud ei ole teie territooriumil ebaseaduslikud;
Teil on õigus sõlmida lepinguid;
Te ei ole hasartmängudest välja jäetud; ja
Te ei ole veel meie konto poolt suletud kontot ühelgi meie grupi hallataval veebilehel või teie taotlusel vastavalt lõikele 33 (Vastutav mängimine / hasartmängud).
Teie konto peab olema registreeritud teie enda, õige, nime ja isikuandmetega ning see antakse välja ainult üks kord Teie jaoks ja seda ei tohi dubleerida ühegi teise isiku, perekonna, leibkonna, aadressi (posti või IP), e-posti aadressi või muu keskkonna kaudu, kus arvutid on jagatud (nt koolid, töökohad, avalikud raamatukogud jne), arvuti (või muu juurdepääsuseade) ja / või teenusepakkuja. Kõik muud kontod, mida Te meie juures avate või mis Teile Teenustega seoses on kasulikud, on "Duplicate Accounts". Me võime sulgeda mistahes dubleeriva konto (kuid see ei ole kohustatud seda tegema). Kui sulgeme Duplicate Account:
kõik boonused ja tasuta panused, mis on kogutud sellistest boonustest ja tasuta panustest, mis on saadud selle Duplicate Account'i abil, tühistatakse ja Te kaotate selle;
me võime kogu oma äranägemise järgi tühistada kõik võidud ja maksta tagasi kõik hoiused (miinus summad tühisuse kohta), mis on tehtud selle Duplicate Account'i puhul, ja ulatuses, mida me ei ole taastanud asjakohasest Duplicate Account-st. teie poolt teie Duplicate Account'iga seoses tagastatud summa võib tagasi nõuda otse mis tahes muust teie kontost (sealhulgas mis tahes teisest kontost); või
me võime kogu oma äranägemise järgi lubada Duplicate Account'i kasutamist kehtivana, kusjuures kõik meie poolt Duplicate Account'i kaudu või teie poolt paigutatud kahjud ja panused jäävad meie kätte.

Teie IDENTITEETI KONTROLLIMINE; RAHASTAMISE NÕUDED
Te garanteerite, et:
Teie konto avamisel esitatav nimi ja aadress on õige; ja
Te olete õigustatud omanik raha eest, mille Te igal ajal oma kontol hoiustate.
Kasutustingimustega nõustudes volitate meid aeg-ajalt läbi viima sellised kontrollimised, mida me ise nõuame või mida võivad nõuda kolmandad isikud (sealhulgas, kuid mitte ainult, reguleerivad asutused) nende faktide kinnitamiseks („ Kontroll ”). Te nõustute, et aeg-ajalt võidakse teie nõudmisel aeg-ajalt nõuda lisateavet mis tahes sellise teabe kohta, mille olete meile esitanud, sealhulgas mis tahes hoiuste kohta, mille olete oma kontole teinud.
Kuigi me teostame aeg-ajalt kontrollimisi, võime piirata Teid Teie kontolt raha väljavõtmisega ja / või takistada juurdepääsu kõigile või teatud veebisaidi osadele. Pange tähele, et me võime aeg-ajalt kontrollida kontrollimisi regulatiivsetel, turvalisuse või muudel ärilistel põhjustel. Kui sellised piirangud põhjustavad probleemi, võtke palun ühendust klienditeenindusega.
Teatavatel asjaoludel peame võib-olla teiega ühendust võtma ja paluma Teil anda meile täiendavat teavet, et kontrollida. Selleks on meil õigus omal äranägemisel nõuda, et te esitaksite meile notariaalselt tõestatud ID või muu samaväärse sertifitseeritud ID vastavalt teie jurisdiktsiooni kohaldatavale õigusele või muul viisil, aadressi tõendamine, kommunaalmaksed, pangaandmed, pangakonto väljavõtted ja panganäited Kuni sellist teavet meie rahuloluks ei edastata, võime takistada igasugust tegevust, mida Te teostate seoses Kontoga, või kui me mõistlikult usume, et Te olete andnud tahtlikult ebaõiget teavet, hoidke Konto järgselt hoiustatud summa üle konto sulgemine meie poolt.
Veebisaidi kasutamine võib olla asjakohase vanuse all olevate isikute süütegu. Kui me ei suuda kinnitada, et olete vastav vanus, siis võime peatada teie konto kuni ajani, mil saame kinnitada, et olete vastav vanus. Kui olete hiljem tõestanud, et olete olnud mängus või hasartmängutehingute ajal meile asjakohase vanuse all, siis:
Teie konto suletakse;
kõik teie alaealise ajal tehtud tehingud tühistatakse ja kõik teie poolt hoiule antud rahalised vahendid tagastatakse makseviisiga, mida kasutatakse selliste fondide deponeerimiseks, kui see on võimalik;
mis tahes hoiused, mis on tehtud Teie vanuse ajal, tagastatakse Teile; ja
kõik võidud, mis Te olete selle aja jooksul kogunenud, kui Te olite vastava vanuse all, kaotab Teile (ja võidakse maha arvata 5.5.3i alusel tagastatud mis tahes tagatisraha summast ja Te pöördute meile tagasi nõudmisel mis tahes sellised rahalised vahendid, mis on olnud Teie kontolt eemaldatud.

KASUTAJA, SALASÕNA, PIN-kood ja KLIENDI TEAVE
Pärast konto avamist peate võtma kõik mõistlikud meetmed, et vältida teie kasutajanime, parooli ja / või konto numbri avaldamist (tahtlikult või juhuslikult) kellelegi teisele, sealhulgas tagada, et teie arvutisse laaditakse kaasaegne turvatarkvara.
Kõiki tehinguid, mis on tehtud teie kasutajanime ja parooli ja / või kontonumbri õigesti sisestamise korral, loetakse kehtivateks, olenemata sellest, kas olete selleks volitanud või mitte, ning me ei vastuta nõuete eest, kui avaldate oma kasutajanime, parooli või konto numbrit kellelegi teisele (kas tahtlikult või kogemata).
Kui teil on kadunud või olete unustanud oma konto andmed või on põhjust uskuda, et sellised andmed on volitamata kolmandale osapoolele teada, võtke meiega kohe ühendust, et asendada see klienditeeninduse kaudu, mille üksikasjad leiate veebisaidi jaotisest Abi.

SOOVITUSED JA TAGASIVÕTMINE TEIE KONTO
Kui soovite Teenustes osaleda, peate oma kontole raha paigutama kontolt või allikast, millest olete konto omanik. Selliseid rahalisi vahendeid võib (vastavalt lõikele 5) kasutada teie panuste tegemiseks või mängude mängimiseks. Lisateavet raha hoiustamise, tagasivõtmise ja ülekandmise kohta leiate veebisaidi spikri osa Hoiuste lehelt. Kui kasutate maksemeetodit, mille puhul te ei ole konto omanik, jätame endale õiguse käsitleda kõiki hoiuseid Kontole kehtetuks (ja kõik sellisest deposiidist tulenevad võidud tühiseks) kuni kõigi asjakohaste kontrollide rahuldava lõpetamiseni .
Kõik tõelised rahalised hoiused tuleb enne tagasivõtmist teha 1i ajaga. Nt. Kui te deponeerite € 20, peate enne tagasivõtmise taotlemist tegema panuseid € 20 väärtuses. VIP Stakes jätab endale õiguse nõuda 10% tasu juhul, kui mängija taotleb tagasivõtmist ilma liikme konto käibest, mis on võrdne või suurem kui deponeeritud raha.
Tühistamise taotlemisel eemaldatakse teie kontolt kõik aktiivsed boonused ja boonusfondidest või kampaaniatest kogunenud võidud
Samuti nõustute, et te ei tee oma kontole mingeid tasusid, tühistamisi ega muul viisil hoiuseid, ning igal juhul tagastama ja kompenseerima meile sellised tasumata hoiused, sealhulgas kõik kulud, mis meil on teie deposiidi kogumise protsessis. Kahtluse vältimiseks ei saa Teid teie kontot kasutada pangakontol ning kui me teame hoiustelt Teie kontolt ja väljavõtmist ilma proportsionaalse kihlvedude või hasartmängudeta, siis jätame endale õiguse haldustasu maha arvata (kas me ei sulgenud või peatame kontot).
Teie konto ei ole pangakonto ega ole seetõttu kindlustatud, tagatud, sponsoreeritud ega muul viisil kaitstud hoiuste või pangakindlustussüsteemide või muude sarnaste kindlustussüsteemidega. Kõik Teie kontole paigutatud rahalised vahendid ei ole huvitatud. Meie poolt deponeeritud raha hoitakse tavalise pangakonto ja / või deponeerimiskonto all VIP Stakes või mõne muu HighWeb Ventures NV ettevõtte nimel, kes hoiab teie ja teiste õigustatud isikute kontol raha. Seega oleks teie maksejõuetuse korral teil õigus nõuda sellises kontos usalduse eest hoitavaid rahalisi vahendeid, kuid Teil ei oleks ühtegi kohustuslikku hoiuste tagamise skeemi.
Me võime igal ajal oma konto positiivse saldo mis tahes summaga tasuda mis tahes summa eest, mis Teil (sh Duplicate Account) võlgneb mis tahes teisele ettevõttele HighWeb Ventures NV-s (olenemata sellest, kas kasutustingimusi on rikutud) , sealhulgas (ilma piiranguteta), kus me arveldame kõik panused või panused vastavalt lõikele 4.7 (Duplicate Accounts), lõik 12 (kokkumängu, petmine, pettus ja kriminaalkaristus) või lõik 19 (vead või puudused).
Teie kohaliku seaduse või maksu- või muu asutuse nõutavas ulatuses Te olete vastutav Teenustest tulenevate võitude ja kahjumite aruandluse eest.
Saate määrata oma kontole hoiuse limiidi ühel päeval. Seda piirmäära ei saa suurendada ilma, et oleksite meile teatanud oma soovist oma hoiuse limiidi suurendamiseks 24 tundi ette teatada ja ainult siis, kui teie taotlus selle suurendamise kohta on möödunud kakskümmend neli tundi. Hoiuse limiidi seadistamise üksikasjade saamiseks võtke ühendust klienditeenindusega või (kui teie konto on veebisaidi jaoks) seadistage piirang veebisaidi kaudu, klõpsates Minu konto ja seejärel värskendage konto üksikasju. Igasugune teie deposiidi limiidi vähendamine on kohene.
Vastavalt lõikele 13 (Teie konto sulgemine jne) võite Te igal ajal nõuda oma kontolt vahendite tagasivõtmist, kui:
kõik teie kontole tehtud maksed on kinnitatud ja tühistatud, tühistatud ega muul viisil tühistatud;
kõik ülaltoodud punktis 5 nimetatud kontrollid on meie poolt rahuldatud; ja
Olete täitnud kõik muud teie kontot mõjutavad asjakohased taganemistingimused (nt kohaldatavad boonuse tingimused).
Ühe väljamakse minimaalne suurus on 25 EUR / USD.
Meie poolt heaks kiidetud tagasivõtmisel tingimusel, et Te annate meile piisavalt teavet selle kohta, kuidas raha Teile üle anda, tagastame Teile vastavad rahalised vahendid vastavalt paragrahvile 7.7 (miinus tekkinud kulud või mis tahes muu summa, mida tuleb maha arvata) kehtiva õiguse järgimiseks).
Püüame teie soovi võtta arvesse teie tagasivõtmise makseviisi ja makseviisi. Seda ei saa siiski garanteerida. Seetõttu saame töödelda ja maksta väljamakseid teistsuguse makseviisiga kui teie poolt nõutud, näiteks erinevate makseteenuse pakkujate, panga eelnõu või elektroonilise ülekande kaudu (kõik asjakohaste makseviisidega seotud tasud on toodud väljavõtte vahekaardil) Veebisait). Samamoodi ei pruugi teatud juhtudel teie tagasivõtmise valuuta olla valuuta, milles teie deposiit tehti või mida Teid muidu taotlesite, ning juhul, kui oleme kohustatud teisendama oma hoiused erinevate valuutade vahel, konverteerimismäär, mida kasutab meid on kirjeldatud Veebilehe abimärgil.
Me hoiame hoiukontol ja / või deponeerimiskontol, millele on viidatud lõikes 7.3, raha haldajaks teie jaoks ja mitte teie pankuriks või võlgnikuks. Seetõttu, hoolimata mis tahes muudest kasutustingimuste sätetest, käsitleme teie raha haldurina ja ükski selline säte ei loo ega anna mingit kohustust VIP Stakes'ile (või mõnele teisele HighWeb Ventures NV ettevõttele) maksta Teile oma võlgnikuna raha.
Konto mitteaktiivne tasu. Kui te ei kasuta oma kontot kihlvedude või hasartmängude tegemiseks, tagatisraha tegemiseks, tagasivõtmiseks või ülekandmiseks või kui see on muul viisil mitteaktiivne vähemalt 24i järjestikuse kuu jooksul, siis on see „mitteaktiivne konto”. Kõigil mitteaktiivsetel kontodel tekib passiivne konto tasu, mille üksikasjad leiate veebisaidi spikri jaotisest. Me teavitame Teid, kui teie konto muutub mitteaktiivseks kontoks ja vähemalt 14 päeva enne mis tahes passiivse konto tasu mahaarvamist.
Selle veebisaidi kaudu maksimaalne võidud nädalas on € 10,000 või valuuta ekvivalent. Kui meid ei ole kirjalikult konkreetselt volitatud, võib mängija 10,000i välja võtta ainult oma kontolt mis tahes 30i päeva jooksul.

Veebilehe õiguslik kasutamine
Veebisaidi või mis tahes veebisaidi kaudu juurdepääs veebisaidile või mõnele teenusele ei pruugi olla mõningate või kõigi riikide elanike või isikute jaoks seaduslik. Me ei kavatse seda, et veebisaiti kasutataks kihlveod, hasartmängud või muudel eesmärkidel riikides, kus sellised tegevused on ebaseaduslikud. Ühendriigid of Ameerika ja need saidid, mis on loetletud vahekaardil Spikker veebilehel. Asjaolu, et veebisait on kättesaadav sellises riigis või ilmub mõne sellise riigi ametlikus keeles, ei tohi tõlgendada kui veebilehe juurdepääsu ja kasutamise seaduslikkuse või muul viisil esitamist ega garantiid ning hoiuste tegemine või võidud teie kontolt. Veebisaidi kättesaadavus ei kujuta endast pakkumist, müügipakkumist ega kutset kihlvedude, hasartmängude või muude teenuste kasutamiseks või tellimiseks mis tahes jurisdiktsioonis, kus selline tegevus on seadusega keelatud.
Teie ülesanne on määrata kindlaks õigus, mis kehtib teie kohaloleku kohas. Te peaksite tagama, et Te tegutsete seaduslikult oma jurisdiktsioonis oma konto avamisel ja / või Veebisaidi kasutamisel ning Te esindate, garanteerite ja nõustute, et Te seda teete.
Kui meile selgub, et Te elate riigis, kus Veebilehe kasutamine ei ole seaduslik, on meil õigus Teie konto kohe sulgeda, millisel juhul on konto sulgemise kuupäeval konto saldo tagastatakse teile niipea, kui see on meile teostatav.
Õigusaktide tõttu ei ole VIP Stakes'i kasiinomängud saadaval järgmiste territooriumide mängijatele: Valgevene, Prantsusmaa, Ungari, Läti, Leedu, Portugal, Singapur, Madalmaade Kuningriik (Holland, Curacao, Aruba, Bonaire, Saba, Statia ja St Martin), Türgi, Ukraina, Ühendkuningriik, Ühendriigid. VIP-panustes esindatud tarkvaratarnijate mitmekesisuse tõttu ei pruugi mõned mängude kataloogid olla täiendavatele riikidele kättesaadavad:
Kasiino kataloog:

1 × 2 mängude mängud - Austraalia, Curacao, Prantsusmaa, Iraan, Iraak, Holland, Ameerika Ühendriigid.

Hoogsad mängud - Belgia, Kaimanisaared, Iraan, Iraak, Iisrael, Põhja-Korea, Saudi Araabia, Singapur, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid ja kõik territooriumid ja valdused on USA Neitsisaared, USA väikesed äärepoolsed saared, Guam, Puerto Rico, Marianase saared ja ameerika Samoa, Vatikani linn.

ELK Studios mängud - Afganistan, Alžeeria, Angola, Austraalia, Bosnia ja Hertsegoviina, Kanada, Krimmi piirkond, Kuuba, Korea Rahvademokraatlik Vabariik, Ecuador, Guyana, Iraan, Iraak, Laose PDR, Myanmar, Panama, Paapua Uus-Guinea, Sudaan, Süüria Ameerika Ühendriigid, selle territooriumid ja omand, Uganda, Vanuatu, Jeemen.

Endorphina mängud - Austraalia.

HABANERO mängud - Küpros, Prantsusmaa, Filipiinid, Singapur, Lõuna-Aafrika, Taiwan, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid.

iSoftBet mängud - Afganistan, Antigua ja Barbuda, Belgia, Kuuba, Taani, Prantsusmaa, Prantsuse Polüneesia, Iraan, Iraak, Iisrael, ItaaliaLiechteinstein, Leedu, Luksemburg, Macau, Hollandi Antillid, Portugal, Rumeenia, \ t Hispaania, Sudaan, Süüria, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid.

Microgaming mängud - Austraalia, Belgia, Taani, Prantsusmaa, Itaalia, Singapur, Lõuna-Aafrika, Hispaania, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid. Samuti blokeerime Türgile litsentsitud kaubamärgiga mängud ja progressiivsed mängud.

Mr.Slotty mängud - Leedu, Ameerika Ühendriigid.

Mitmekordsed mängud - Austraalia, Bahama, Belgia, Kaimanisaared, tšehhi Vabariik, Taani, Prantsusmaa, Ungari, Iraan, Iraak, Iisrael, Itaalia, Põhja-Korea, \ t Poola, Saudi Araabia, Singapur, Hispaania, Türgi, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid, Vatikani linn.

NetEnt mängud - Afganistan, Albaania, Alžeeria, Angola, Austraalia, Belgia, Bulgaaria, Kambodža, Kanada, Taani, Ecuador, Eesti, Prantsusmaa, Guyana, Hongkong, Indoneesia, Iraan, Iraak, Iisrael, Itaalia, Kuveit, Lao, Läti, Leedu, Mehico, Myanmar, Namiibia, Nicaragua, Põhja-Korea, Pakistan, Panama Paapua Uus-Guinea, Filipiinid, Portugal, Rumeenia, Singapur, Lõuna-Korea, Hispaania, Sudaan, Süüria, Taiwan, Uganda, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid, Jeemen, Zimbabwe.

NextGen Hasartmängud - Afganistan, Alžeeria, Angola, Austraalia, Bosnia ja Hertsegoviina, Kanada, Krimmi piirkond, Kuuba, Korea Rahvademokraatlik Vabariik, Ecuador, Guyana, Iraan, Iraak, Laose PDR, Myanmar, Panama, Paapua Uus-Guinea, Sudaan, Süüria Ameerika Ühendriigid, selle territooriumid ja omand, Uganda, Vanuatu, Jeemen.

Playson mängud - Austraalia.

Pragmaatilised mängud - Austraalia, Taani, Prantsusmaa, Gibraltar, Iisrael, Itaalia, Rumeenia, Rootsi, Ukraina, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid.

VGS (BetConstruct) mängud - Kohaldatakse punktis 8.4 nimetatud piiranguid.

Zeus Esita: Taani, Prantsusmaa, Itaalia, Portugal, Hispaania, Ühendkuningriik.
Kataloog "Live Casino 1" - Argentina, Austraalia, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Holland, Hollandi Antillid, Poola, Portugal, Hispaania, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid.

Kataloog "Live Casino" - Argentina, Austraalia, Belgia, Kanada, Taani, Prantsusmaa, Itaalia, Singapur, Lõuna-Aafrika, Hispaania, Türgi, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid.
TEENUSE JA / VÕI GAMINGI KASUTAMINE TEENUSTE KASUTAMINE
Panuse tegemiseks või Teenuse kasutamiseks peate järgima vahekaardil Spikker toodud juhiseid.
Teie ülesanne on tagada, et iga panuse, panuse või muu sarnase tehingu üksikasjad, mida te kasutate Teenustega ("Tehing"), on õiged järgmisel viisil:
Veebilehe kasutamisel (kas otse, taotluse või muul viisil) vastavalt asjakohastele kihlvedude reeglitele või mängureeglitele; ja
Teie Tehingu ajalugu on Teile kättesaadav, kui klõpsate veebisaidil Minu konto või meie Klienditeeninduse kaudu (sealhulgas valides kirjaliku avalduse).
Me jätame endale õiguse oma äranägemise järgi igal ajal Teie poolt nõutud Tehingu või osa sellest keelduda või kui Te olete kasutustingimusi rikkunud. Me ei aktsepteeri ühtegi Tehingut enne, kui olete vastavalt lõikele 9.2 andnud asjakohase kinnituse (või see on muul viisil meie poolt heaks kiidetud). Kui teil on kahtlusi, kas Tehing on edukalt vastu võetud, võtke ühendust klienditeenindusega.
Kui tehing on meie poolt heaks kiidetud, ei saa te tehingut tühistada, kui me ei lepi kokku teisiti.
Me võime omal äranägemisel (ja tingimusel, et te ega me ei saa ebaõiglast eelist), valida, kas aktsepteerida ennustust, hoolimata sellest, et asjaomane sündmus on alanud. Mängu puhul tuleb asjakohases reeglite vahekaardis välja tuua punkt, kus me ei aktsepteeri täiendavaid panuseid.
Me võime Tehingu tühistada või muuta vastavalt paragrahvi 5 (Teie isiku tuvastamine) lõikele 12 (Kokkumäng, Pettus, Pettus ja Kriminaalne tegevus) või 19 (Vead või puudused).

Kaugjuhtimisega mängimine või mängimine
Kui Te kasutate teenuseid elektroonilise sidevahendi kaudu, peate teadma, et:
Seoses veebisaidi kasutamisega ennustuste tegemiseks või mängude mängimiseks:
Te võite kasutada ühendust või seadmeid, mis on aeglasemad kui teised kasutatavad seadmed ja see võib mõjutada Teie veebisaidi kaudu pakutavaid ajakriitilisi sündmusi;
Teil võib tekkida süsteemi vigu, vigu, vigu või teenuse katkestusi, mida käsitletakse vastavalt lõikele 18 (IT-tõrge);
iga Veebilehe kaudu pakutava sündmuse või mängu mängureeglid on kättesaadavad ja Te peaksite neid enne veebisaidi kaudu pakutavate teenuste kasutamist kaaluma; ja seoses Teenuste kasutamisega, kui olete kihlvedud "jooksvalt" sündmusel, ei tohi Te mingil ajal näha ega muul viisil anda kõige värskemat teavet seoses asjakohane sündmus. Me ei vastuta Teie ees mis tahes kahjumi või kulude eest, mis Teil tekivad seoses mis tahes „jooksvate” sündmustega seotud teabe edastamisega.

SPORTSBOOK
Need eeskirjad moodustavad kokkuleppe meie ja meie liikmete vahel. Meile registreerimine on nende reeglitega nõustumine.
Liikmed vastutavad täielikult kontaktide ja makseandmete õigsuse eest.
Me aktsepteerime ennustusi ainult 18i aastate ja vanemate aastate eest ning nad võivad igal ajal nõuda vanuse tõendamist. Liikmed võivad oma konto peatada kuni sellise tõendi esitamiseni.
Liikmed peavad pidama oma tundlikke andmeid konfidentsiaalsena. Kui te arvate, et teie andmed ei ole enam konfidentsiaalsed, peate meid kohe teavitama, sest teie konto on teie vastutus.
Paigutatud ja kinnitatud panuseid ei tohi muuta ega tühistada.
Liikmed vastutavad selle eest, et ennustused oleksid lubatud nende elukohariigis.
Liikmed saavad panuseid teha ainult meie veebilehel. Betooni muul viisil panemise katse ei võeta vastu.
Ennustamiseta võidakse kihlveod või kihlvedude osa tühistada ja / või tagasi lükata igal juhul enne kõnealust sündmust.
Me võtame kõik vajalikud meetmed, et vältida igasugust kihlvedude pettust. Iga liige või liikmete rühm, kes leiab, et paneb ennustusi selliselt, et meid petab, peatab nende kontod ja panused tühistatakse, olenemata sellest, kas kihlveod on tehtud või mitte.
Me võime tühistada panused, mis on aktsepteeritud, kui kontol ei olnud piisavalt panuseid panuse katmiseks, maksed, mida maksetöötleja hiljem tühistab, toovad kaasa tühistatud panused.
Mis tahes ekslikult kantud liikme kontole kantud raha tuleb meile kohe teatada. Kõik sellistest fondidest saadud võidud tühistatakse ja tagastatakse.
Need tingimused on esitatud inglise keeles. Kui käesolevate Tingimuste ja Tingimuste mitmetimõistetavus on teistes keeltes, on ülimuslik ingliskeelne versioon.
Mitmed kontod ei ole lubatud. Me jätame endale õiguse tühistada kõik panused ja sulgeda kõik kontod, mis leiti olevat dubleeritud.
Ennustused võidakse paigutada reklaamitud algusajani. Mis tahes ennustused, mis on asetatud ja vastu võetud pärast sündmuse algusaega, loetakse mitte-jooksjaks.
Teistsuguste valikute panuseid sama sündmuse ajal, kui ühe tagajärje tagajärjed mõjutavad või mõjutavad teist, ei võeta vastu ja need tühistatakse juhusliku vastuvõtmise korral.
"Kui kihlveod" arveldatakse vastavalt sellele, millises järjekorras nad kihlveokirjas ilmuvad, kuni määratud raha on kasutatud. Juhul, kui need vahendid ei ole ennustuse täitmiseks või jätkamiseks piisavad, lahendatakse kõnealune valik vastavalt saadaolevale summale.
Me töötame kõvasti, et säilitada täpsus alati, kuid mõnikord esineb vigu. Me ei vastuta selliste vigade eest ja sellistel juhtudel, kui hinnad mõjutavad, on kõik panused tühised.
Me ei vastuta kahjude / kahjumite eest, mis tulenevad meie veebisaidi või sellega seotud sisu kasutamisest, sealhulgas operatsiooni või edastamise viivitustest või katkestustest, andmete kadumisest / rikkumisest, liinide / kommunikatsioonide ebaõnnestumisest, veebisaidi või sellega seotud sisu väärkasutusest või vigadest / veebisaidil või sellega seotud sisus.
Selle veebisaidi kaudu on maksimaalne võit ühe liikme kohta päevas € 10000 või valuuta ekvivalent.
Panuse minimaalne summa on €0. 10.
Ühe sündmuse maksimaalne panuse summa on € 100.00 või samaväärne summa teistes valuutades.
Me võime pakkuda mõnedele kihlvedude tüüpidele madalamaid koefitsiente kui üksikpakkumistel.
Liikmetel soovitatakse edaspidiseks kasutamiseks pidada arvestust kõikide tehingute, mängureeglite, tühistamiseeskirjade ja makseteenuste kohta.
Panuseid töödeldakse ja peetakse aktiivseteks, kui need on paigutatud ja kinnitamine on kinnitatud.
Tehakse kõik selleks, et tagada, et kogu veebisaidil kuvatav teave oleks täpne, kuid seda tuleks kasutada ainult juhendina. Me ei vastuta võimalike vigade eest sündmuse üksikasjades. Liikmetel soovitatakse tutvuda panustuseeskirjadega sellistes tingimustes tehtud panuste kohta.
Liikmed saavad ennustada panuseid niipea, kui raha on oma kontole edukalt lisatud.
Liikmed nõustuvad, et reklaami eesmärgil võime kasutada oluliste võitjate eesnime, kasutajanime ja elukohariiki. Kõigil muudel juhtudel jäävad liikmete andmed konfidentsiaalseks.
Hilisemad tühistamiste korral tehtud panused tühistatakse ja raha tagastatakse.
Liikmete pakkumised on piiratud ühe inimese, perekonna, aadressi, e-posti, telefoninumbri, maksekonto numbri ja arvutiga, jätame endale õiguse mis tahes liikme või liikmete rühma pakkumised tagasi võtta.
Liikmete konto on teie nime ja isikuandmete puhul ainulaadne ning seda võib kasutada ainult teie. Seda ei tohi mingil juhul dubleerida. Korduvate kontode puhul võime sellise konto sulgeda ja:
Tühistada ja kaotada kõik boonused, tasuta panused ja võidud
Tagasimakse kõik hoiused vähem tühistatud võidud
Taasta kõik muud vahendid teistelt kontodelt
Ebaõigete hindadega panuste puhul jäävad ennustused siiski kehtima, kuid need lahendatakse muudetud hinnaga.
Boonuse ja reaalse rahasaldoga liikmete puhul kasutatakse esmalt tegelikke rahalisi vahendeid. Juhul, kui boonust käivitanud hoius, millele lisanduvad genereeritud võidud, kantakse kasiinosse enne 2xi ümbermineku nõuete täitmist, loetakse see boonuse manipuleerimise katseks, mille tulemuseks on tühistatud boonused ja nendega seotud võidud.
Iga boonuse manipuleerimine toob kaasa boonuse ja sellega seotud võitude tagasinõudmise liikmetest.
Neid tingimusi ajakohastatakse aeg-ajalt ning liikmete vastutus on selliste uuenduste korrapärane kontrollimine.

KOGUMINE, RÜHMAMINE, PETTUS JA RIKKUMINE
Järgmised teenused (või mõni neist) seoses Teenustega:
- boonuste või muude soodustuste kuritarvitamine; ja / või
- ebaõiglaste väliste tegurite või mõjude kasutamine (tuntud kui petmine); ja / või
- ebaõiglase eelise kasutamine (nagu on määratletud punktis 12.5.3);
- Duplicate Accounts avamine; ja / või
- pettuse või kuriteo toimepanemine (nagu on määratletud punktis 12.5), \ t
- need on keelatud tavad ja need ei ole lubatud ning kujutavad endast kasutustingimuste olulist rikkumist. Me võtame kõik mõistlikud meetmed selliste tavade ennetamiseks ja avastamiseks ning asjaomaste osalejate tuvastamiseks, kui need toimuvad. Ülaltoodust olenemata ei vastuta me kahjude eest, mis võivad tekkida keelatud tegevuste tagajärjel, ning kõik samad meetmed, mis me võtame, on meie enda äranägemisel.
Kui kahtlustate, et isik tegeleb keelatud tavadega, teatage sellest kohe meile mõistlikult e-posti teel või klienditeeninduse kaudu.
Te nõustute, et Te ei tohi osaleda ega keelata mingisugust keelatud praktikat seoses Teie juurdepääsuga Teenustele või Teenuste kasutamiseks.
Kui:
meil on alust arvata, et olete osalenud mis tahes keelatud praktika vormis või on sellega seotud (ja meie veendumuste aluseks on meie (ja meie mängupartnerite ja teiste tarnijate) pettuste, pettuste kasutamine ja salajase tuvastamise tavad, mida kasutatakse hasartmängude ja hasartmängude valdkonnas asjaomasel ajal); või
Te olete paigutanud ennustused ja / või mänginud online-mänge mõne muu hasartmänguteenuse pakkujaga ning kahtlustate (sellise mängu tulemusel) mis tahes keelatud praktikat või muul viisil ebasobivat tegevust; või
saame teada, et olete „tasunud” või keeldunud mis tahes ostudest või deposiitidest, mis te olete oma kontole teinud; või
Teil tekib pankrot või teete analoogseid menetlusi kõikjal maailmas, siis (ka seoses Teie konto peatamise ja / või lõpetamisega) on meil õigus Teie konto (ja / või muu Teie poolt hoitava konto suhtes). HighWeb Ventures NV äriühinguga), et kinni pidada kogu saldo või osa sellest ja / või nõuda kontolt tagasi mis tahes hoiuste, väljamaksete, boonuste või võitude summa, mida on mõjutanud ükskõik milline neist. selles lõigus käsitletud sündmus (ed) 12.4. Käesolevas lõikes 12.4 sätestatud õigused ei piira muid õigusi (sealhulgas kõiki tavalisi õigusi), mis meil võib olla teie kasutustingimuste või muul viisil.
Käesoleva lõike kohaldamisel 12:
„petturlik tegevus” - igasugune pettus, mida teie või teie nimel tegutsev isik või teie juures kokku lepitud isik tegeleb, ja mis sisaldab piiranguteta järgmist: a) pettused; (b) teie või mõne muu isiku poolt, kes osales Sina samal ajal kui teie, varastatud, kloonitud või muul viisil volitamata krediit- või deebetkaardil, mis on rahaallikas; c) teie ja teiste vahel sõlmitud kokkumängu, et saada ebaõiglane eelis (sealhulgas meie pakutavate boonusskeemide või sarnaste stiimulite kaudu); (d) kõik katsed registreerida valeandmeid või eksitavaid kontoandmeid; (e) teie tegelik või üritatud tegu, mida me mõistlikult loeme ebaseaduslikuks mis tahes kohaldatavas jurisdiktsioonis, mis on tehtud pahauskselt või mille eesmärk on meid petta ja / või mis tahes lepingulisi või õiguslikke piiranguid mööda hiilida, olenemata sellest, kas selline tegu või tegu üritab meid tegelikult kahju tekitama;
„kuritegelik tegevus” hõlmab rahapesu ja hasartmänguseaduse alusel toimepandud süütegu; ja
„ebaõiglane eelis” hõlmab piiranguteta:
vea, lünga või vea kasutamine meie või mis tahes kolmanda osapoole tarkvaras, mida Te kasutate seoses Teenustega (sh mis tahes mängu puhul);
automatiseeritud mängijate (botide) või muude 3rdi osapoolte tarkvara või analüüsisüsteemide kasutamine; või
18.1-is määratletud „vea” kasutamine teie poolt igal juhul kas teie kasuks ja / või meie või teiste kahjuks.
Kasutades mõnda oma 11.4i lõikest tulenevat õigust seoses keelatud praktikaga, kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi tagamaks, et me järgime oma õiguslikke ja muid juriidilisi kohustusi järgides õigusi teile ja õiglaselt. meie teised kliendid.
Me jätame endale õiguse teavitada asjaomaseid asutusi, teisi võrgumänge või hasartmänguettevõtjaid, teisi võrguteenuse pakkujaid ja panku, krediitkaardifirmasid, elektroonilisi makseteenuse pakkujaid või teisi finantsasutusi teie isikutest ja teie poolt kahtlustatavast praktikast ning te teete koostööd täiel määral koos meiega sellise tegevuse uurimiseks.

Teie konto sulgemine; KASUTUSTINGIMUSTE LÕPETAMINE
SULETUS JA TEIE SÕLMIMINE

Eeldusel, et teie konto ei näita meile tasakaalu, teil on õigus sulgeda oma konto ja lõpetada kasutustingimused mitte vähem kui 24 tundi ette teatades meile igal ajal, võttes ühendust klienditeeninduse kaudu millest leiate veebisaidi spikri jaotisest:
näitab oma soovi oma konto sulgeda; ja
põhjused, miks soovite oma konto sulgeda, eriti kui teete seda oma kasutuse taseme tõttu.
Vastame Teie taotlusele, kinnitades Teie konto sulgemise kuupäeva ja kuupäeva, mil selline sulgemine on mõistliku aja jooksul tõhus, tingimusel, et jätkate vastutust kogu oma kontol toimuva tegevuse eest, kuni sellist sulgemist oleme teinud (millal lõpeb kasutustingimused).
Kui te taotlete oma konto sulgemist paragrahvi 13.1 alusel, tagastame vastavalt lõikele 13.3 teie kontole tasumata saldo teile.
Kui teie konto lõpetatakse käesoleva lõike alusel, on meil õigus (piiramata meie 13i õigusi) jätta Teie kontol oleva saldo tagasimaksmisest kinni kõik rahalised vahendid (a) vastavalt lõikele 13.6 (kokkumängu, petmine) (B) vastavalt paragrahvile 12 (Kasutustingimuste rikkumine), c) kui kasutustingimustes on sätestatud teisiti (sealhulgas vajadusel punkt 21) või (d), nagu on nõutud õigusnormid.
Teie kontol tasumata saldo tagasimaksmisel kasutame sama makseviisi, mida Te oma konto registreerimisel andsite, või muud maksemeetodit, mida me mõistlikult valida.
Kui olete oma konto sulgenud, võime teatud tingimustel teie kontot uuesti avada sama konto üksikasjadega nagu enne, kui te palute meil seda teha. Sellistel asjaoludel, kui teie kontol on sama konto andmed nagu varem, kohaldatakse tema suhtes kasutustingimusi, mis kehtivad sellise taasavamise kuupäeval ja mis tahes eelnevatel õigustel (sealhulgas, kuid mitte ainult, boonused või tingimuslikud võidud) ei kehti enam.
LÕPETAMINE JA LÕPETAMINE USA poolt

Meil on igal ajal (ja olenemata muudest Kasutustingimuste sätetest) õigus sulgeda Teie Konto ja lõpetada Kasutustingimused kirjaliku teate (või katse ilmumise korral) teile, kasutades teie kontaktandmeid. Sellise lõpetamise korral me tagastame teie konto saldo vastavalt lõikele 13.7, niipea kui võimalik, pärast Teie taotlust.
Kui me sulgeme teie konto ja lõpetame kasutustingimused vastavalt lõikele 12 (kokkumängu, petmine, pettus ja kriminaalkaristus) või lõikega 21 (kasutustingimuste rikkumine), siis teie konto saldot ei tagastata ja seda loetakse Te kaotate Teile sellise nõude, mida Teil võib olla sellise sulgemise kuupäeval (kas Teie konto ja Duplicate Account või muul viisil). Teie konto sulgemine ja kasutustingimuste lõpetamine, välja arvatud nende üldtingimuste punktide 12 või 21 alusel, ei mõjuta tasumata ennustusi, tingimusel et sellised tasumata kihlvedud on kehtivad ja te ei riku kasutustingimusi igal juhul. Kahtluse vältimiseks ei krediitse me teie kontole mingeid boonuseid, samuti ei ole teil õigust mis tahes tingimuslikele võitudele igal ajal pärast kuupäeva, mil see on suletud (kas meie poolt vastavalt Kasutustingimustele või vastuseks teie taotlusele).
Järgmised punktid jäävad kasutustingimuste lõppemiseni: 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32 ja 35 ning kõik muud punktid, mis on vajalikud tõlgendamiseks. koos kõigi kihlvedude reeglite, privaatsuspoliitika ja lisatingimuste asjakohaste osadega.
USA LÕPETAMINE

Meil on õigus peatada Teie konto kasutustingimustes selgesõnaliselt sätestatud asjaoludel. Teie konto peatamisel: (a) ei ole lubatud tegevust (sh hoiused, väljamaksed, kihlvedud või hasartmängud) kuni kuupäevani, mil me meid uuesti aktiveerime; (b) kontole ei anta boonuseid ega tingimuslikke võiteid; ja (c) käsitleme küsimust, mis on põhjustanud konto peatamise, eesmärgiga lahendada see nii kiiresti kui võimalik, et konto saaks vajaduse korral kas taasaktiveerida või sulgeda.

TEENUSTE OSUTAMINE JA KASUTAMINE
Te olete ainuisikuliselt vastutav kõigi arvuti seadmete ja telekommunikatsioonivõrkude ning internetiühenduse teenuste osutamise ja hooldamise eest, mida peate kasutama Teenustele juurdepääsuks. Me ei vastuta mingil viisil kahjude eest, mis on põhjustatud Teie poolt (teenusekaotusest, internetiühenduse puudumisest, ebapiisavast ribalaiusest või muust) Interneti või mis tahes telekommunikatsiooniteenuse osutaja poolt, kes Te olete teenustega tutvunud. . Kahtluste vältimiseks ei anna VIP-panused mingit esindust ega anna mingeid garantiisid teenuste ühilduvuse kohta konkreetse 3rdi osapoole tarkvara või riistvaraga, sealhulgas (kahtluse vältimiseks) 3rdi partei analüüs või „Bot” programmid, mis lubada teatud tulemustest mis tahes teenusest.
Mitte mingil juhul ei tohiks Te Teenuseid kasutada mis tahes eesmärgil, mis on või on tõenäoliselt laimav, kuritahtlik, nilbe, ebaseaduslik, rassistlik, seksistlik või muu diskrimineeriv või mis võib põhjustada solvangut. Te ei tohi kasutada mis tahes kuritarvitavat või agressiivset keelt või pilte, vanduda, ähvardada, ahistada ega kuritarvitada teisi isikuid, sealhulgas teisi kasutajaid veebisaidi kaudu, ega proovida ennast välja jätta kui teisi isikuid või käituda sellisel viisil kõik VIP Stakes'i töötajad, kes pakkusid teile teenuseid, klienditeenindust või mis tahes kasutajatugi või tugifunktsiooni.
Te kasutate veebisaiti ainult isiklikuks meelelahutuseks ega tohi lubada veebisaidi või selle osa reprodutseerimist ega reprodutseerimist mingil kujul ilma meie selgesõnalise nõusolekuta, sealhulgas linkide loomine sellele.
Te olete ainuisikuliselt vastutav teie poolt Veebisaidile üles laaditud sisu eest (“Üleslaaditud sisu”) ning sellise sisu üleslaadimisel esindate ja garanteerite selle;
olete saanud kõik üleslaaditud sisuga seotud vajalikud kinnitused, nõusolekud, litsentsid ja load ning et üleslaaditud sisu reprodutseerimine veebilehel ei riku autoriõigust, kaubamärki, konfidentsiaalset teavet ega muid intellektuaalomandi õigusi kolmas osapool;
üleslaaditud sisu ei sisalda ühtegi materjali, mis rikub punkti 14.2 või mis tahes koodi, mis rikub punkti 14.3;
üleslaaditud sisu vastab kõigile seadustele ja määrustele (sealhulgas eelkõige andmetele ja eraelu puutumatusele); ja
VIP-panustel on õigus kasutada ja all-litsentsida üleslaaditud sisu kasutamist oma äranägemisel.
Kõik veebisaidilt alla laaditud materjalid (välja arvatud 16i alla kuuluvad Tarkvara) tuleb alla laadida täielikult omal vastutusel ja VIP-panused ei vastuta selliste andmete kaotsimineku või muu kahju eest.
Kui meil on põhjust uskuda, et Teenuste kasutamine rikub lõikeid 14.2, 14.3, 14.4 või 14.5, on meil õigus, ilma et see piiraks meie teiste õiguste kasutamist, viivitamatult eemaldada veebisaidilt mis tahes rikkuva sisu.

SÄILITAMISE JA MÄRGISTAMISE TINGIMUSED
Ennustused, mida kasutatakse kihlveo- ja hasartmängutööstuses, on palju. Vajaduse korral on veebisaidi spikri lehekülgede kaudu kättesaadav sõnastik, mis selgitab üldkasutatavate kihlvedude ja hasartmängude väljenduste tähendust. Kui teil on mingit kahtlust mis tahes väljendi tähenduse suhtes, siis peate:
otsige selle tähendust sõnastikus asjakohases spikri- või mängusektsioonis, mis on seotud kihlvedude või mängudega;
Kui teil on ikka veel kahtlusi, pöörduge selgitamiseks klienditeeninduse poole; ja
ärge asetage ühtegi panust või mängu ühelgi juhul enne, kui selle tähendust mõistetakse Teie rahuloluks, sest me ei võta endale mingit vastutust, kui panete panuse või mängu Teenuste kaudu pakutavate toodete kaudu olukorras, kus te ei mõista ühtegi seotud tingimust või panusega või mänguga seotud.

Veebilehe muutmine

Me võime oma täieliku äranägemise järgi muuta või muuta mis tahes toodet või teenust (sealhulgas pakutavaid hindu), mis on veebisaidi kaudu kättesaadavad, et tagada veebisaidi jätkuv pakkumine, kuid ilma et see piiraks mis tahes mänge ja / või ennustusi muudatuse tegemise ajal juba käimas. Aeg-ajalt võime me piirata Teid juurdepääsu veebisaidi teatud osadele Veebilehe hooldamiseks ja / või veebisaidi kaudu kättesaadavate mängude ja / või toodete muutmiseks või muutmiseks.

KOLMANDATE ISIKUTE TARKVARA
Võib osutuda vajalikuks pakkuda Teile kolmandatelt isikutelt pakutavat tarkvara („Tarkvara”), mis võimaldab Teil kasutada Teenuste kaudu pakutavaid tooteid, eelkõige meie allalaaditud Casino tooteid.
Sellisel juhul võib teil olla kohustus sõlmida omaniku suhtes eraldi leping sellise tarkvara kasutamise kohta („Kolmanda osapoole tarkvara leping”). Kasutustingimuste ja mis tahes kolmanda osapoole tarkvaralepingu vahelise vastuolu korral kehtivad kasutustingimused, kui vastuolu on seotud teie ja VIP panuste vahelise suhtega.
Teie ülesanne on tagada, et kõik Tarkvara on teie arvutisse laaditud viisil, mis ühildub teie arvuti konkreetse seadistusega. Kahtluse vältimiseks ei vastuta me selles osas, et mis tahes Tarkvara ebaõige allalaadimine mõjutab teie arvuti tööd negatiivselt.
Olenemata sellest, et mis tahes mobiil- või tahvelarvutite kaudu pakutavate teenuste suhtes kehtivad kasutustingimused, reguleeritakse tingimusi, mille alusel ükskõik milline rakendus („rakendus”) teie mobiilseadmesse või tahvelarvutisse alla laaditakse või installitakse. Teie ja vastava rakenduse tarnija, kuid kasutustingimuste ja selliste kokkulepete vahelise vastuolu korral on kasutustingimused ülimuslikud, kui vastuolu on seotud teie ja VIP-panuste vahelise suhtega.

IT Viga
Kui teenuste kasutamisel kasutatavas tarkvaras või riistvaras esineb probleeme, võtame kõik mõistlikud meetmed probleemi lahendamiseks niipea kui võimalik. Kui sellised probleemid põhjustavad mängu katkestamise olukorras, kus seda ei saa taaskäivitada täpselt samast positsioonist ilma teie või teiste mängijate kahjuks, võtame kõik mõistlikud meetmed, et kohelda teid õiglaselt (mis võib hõlmata tasakaalu taastamist) oma kontol positsioonile, mis on olemas pärast viimase panuse või mängu lõppu, mis on logitud VIP Stakes'i serverisse vahetult enne probleemi tekkimist.
Me ei võta mingit vastutust probleemide eest, mis on põhjustatud seadmetest, mida teie või teised mängijad kasutavad Teenustele juurdepääsuks, või teie või nende Interneti-teenuse pakkujaga seotud vigu.

VIGAD VÕI VASTUVÕTMED
Võib tekkida mitmeid asjaolusid, kui panust või kihlvedu aktsepteeritakse või makset tehakse meie poolt ekslikult. Selliste asjaolude mittetäielik nimekiri on järgmine:
kus me paneme teile panuse või hasartmängude kihlvedude tõenäosuse või tingimuste ebaõige esitamise ilmse vea või tegevusetuse tõttu teabe sisestamisel või turu loomisel või arvuti rikke tõttu;
kus me oleme teinud „ilmse vea”. Ilmne viga tekib siis, kui:
seoses enne sündmust asetatud panustega on pakutud hinnad / mõisted oluliselt erinevad üldisest turust; või
mis tahes juhul on panuse tegemise ajal pakutud hind / tingimused ilmselgelt valed, arvestades sündmuse tõenäosust;
kus me oleme jätkuvalt võtnud vastu ennustused turul, mis oleks pidanud olema peatatud, kaasa arvatud juhul, kui asjaomane sündmus on käimas (välja arvatud juhul, kui aktsepteeritakse "käimasolevaid" panuseid) või olid juba lõpetatud (mõnikord nimetatakse neid "hilinenud panusteks") ;
kui 19.1i keelatud tava tõttu on tehtud viga;
kus me ei oleks pidanud kihlvedude reeglite kohaselt panust vastu võtma või kellel on õigus tühistada või uuesti arveldada (näiteks seoses „seotud kontingendiga”);
kus me teeme vea teie poolt makstud võitude / tulude summa suhtes, sealhulgas käsitsi või arvuti sisendvea tõttu; või
kus meie tehtud viga on teie kontole krediteeritud tasuta panuste ja / või boonuste summa osas
selliseid asjaolusid nimetatakse veaks.
Jätame endale õiguse:
korrigeerige vead, mis on tehtud kihlveo panusel ja arveldatakse uuesti sama hinnaga või tingimustel, mis olid kättesaadavad või oleksid pidanud olema kättesaadavad VIP-panuste kaudu (avaldamisvea puudumisel), kui panus asetati ja kihlvedu on loetakse toimunuks selle panuse tavapärastel tingimustel; või
kui ei ole mõistlik teostada ülaltoodud 19.2.1i korrigeerimist ja arveldamist, kuulutada panus tühiseks ja tagastab oma panuse oma kontole; või
olukordades, kus viga on tingitud keelatud tavadest, võtma punktis 12.4 sätestatud samme.
Kõiki teie kontole krediteeritud või Vea tulemusena makstud raha loetakse kuni 19.2i lõike alusel otsuse tegemiseni meie poolt usalduse nimel ja meile tuleb maksta viivitamatult tagasi, kui maksetaotlus on esitatud on meie poolt teile tehtud. Kui sellised asjaolud on olemas, siis kui Teil on oma kontol raha, võime need summad Teie kontolt tagasi nõuda vastavalt lõikele 7.4. Oleme nõus, et me kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi, et tuvastada kõik vead ja teavitada teid sellest võimalikult kiiresti.
Me ei (ega ka meie töötajad ega esindajad) ega meie partnerid ega tarnijad ei vastuta kahjude eest, sealhulgas võidu kaotuse eest, mis tuleneb meie vigadest või Teie poolt tehtud veast.
Te peate meid võimalikult kiiresti teavitama, kui teate mis tahes veast.
Kui olete kasutanud raha, mis on teie kontole krediteeritud või mis on antud Teile järgneva kihlvedude või mängude tegemise vea tõttu, siis võime sellised panused tühistada ja / või jätta kõik võidud, mis Teil võideti selliste rahadega, ja kui me oleme sellise panuse või hasartmängude eest tasunud, loetakse sellised summad teie poolt usaldatuks ja Teile makstakse viivitamatult tagasi, kui me Teile Teile maksenõude esitame.

MEIE VASTUTUSE VÄLJENDAMINE
Teie juurdepääs teenustele ja teenuste kasutamine on teie ainus valikuvõimalus, kaalutlusõigus ja risk. Me ei vastuta teie katsete eest kasutada Teenuseid meetodite, vahendite või viisidega, mida me ei ole ette näinud.
Pakume Teenustele mõistlikku oskust ja hoolt ning põhiliselt vastavalt Kasutustingimustele. Me ei tee Teenuste või Teenuste osaks olevate toodete või teenuste kohta muid lubadusi ega garantiisid ning välistame (seadusega lubatud ulatuses) kõik kaudsed garantiid sama kohta (sh kaudsed garantiid seoses rahuldav kvaliteet ja / või sobivus teie jaoks). Eelkõige ei garanteeri me, et Veebisaidil on katkematu kättesaadavus või et see ei sisalda vigu, viirusi ega muid vigu.
SÄILITADA, MIS ON OSUTATUD MEETMISEGA SEOTUD EESKIRJADES JA KOHALDATAKSE LÕIGE 19.5, MEIE MAKSIMAALSE VASTUTUSE KOHTA (TÄHELEPANU, KUI MEIE MEETMED, TÖÖTAJAD, TÖÖTAJAD, TÖÖTAJAD, TÖÖTAJAD, TÖÖTAJAD), MILLES ON TEIE TEENUSTE KASUTAMIST TEENUSED JA VEEBILEHENDI KASUTAMINE), MILLELE ON VASTUTUSEGA SEOTUD LEPINGU RIKKUMISE KORRAL, KÕRGUS (sh.
(KUIDAS MEIE VASTUTUS ON SUHTES VÕI STAKEERIMISEKS) SOOVITATUD VÕI SÜSTEEMI KOKKUVÕTE, MILLE SUHTES KOHALDATAKSE VASTAVUSE KOHTA;
(KUS MEIE VASTUTUS ON KOHUSTUSEGA FONDIDE VÄLJASTAMISE KOHTA) RAHA RAHASTAMISEKS TEADUSES, MIDA USA ON VÕETUD; JA
(TEISTE MUUDE VIP STAKTIDE VASTUTUSE KOHTA) ÜKS THOUSAND EURO (1,000 EURO).
Me (sh meie vanemate ja alltöövõtjate, vastutavate isikute, ametnike, direktorite, ametnike ja töövõtjate) EI TOHI TEABE KOHTA, KUIDAS VASTAVALT VASTUTAB LEPINGU, KONKREETSETE (sh.
ANDMETE KAHJUD;
KASUMI KAHJUD
TULUDE KAHJUD;
ÄRIÜHINGU VÕIMALUSED;
KAUDU VÕI KAHJU KAHJU VÕI KAHJU;
ÄRITEGEVUSE KORRALDUS; VÕI
MITTE OHTLIKE, ERIKU VÕI KONKREETSETE KAHJUDE VÕI KAHJU, MIS ON VÕIMALIK, KUI KUI NENDE KAHJU VÕI KAHJU ON TEAVITATUD VÕIMALIKE, TÄHELEPANU TINGIMUSTE TINGIMUSTE VÕI KASUTAMISE TINGIMUSTEST.
Mitte ükski Kasutustingimustest ei toimi selliselt, et välistaks igasuguse vastutuse, mis meil võib olla seoses:
pettus (sealhulgas petturlik eksitamine); või
meie hooletusest põhjustatud surm või vigastus.

KASUTUSTINGIMUSTE RIKKUMINE
Te hüvitate täielikult, kaitsesite ja hoiate meid ja meie ohvitsere, direktoreid, töötajaid, esindajaid, töövõtjaid ja tarnijaid ohututeks igasuguste kahjude, kulude, kulude, nõuete, nõudmiste, kohustuste ja kahjude (sealhulgas õigusabikulud) vastu ja nende vastu. , mis võivad tekkida, olenemata sellest, kas see on või ei ole mõistlikult ette nähtud:
Teid või keegi teine, kes kasutab Teie kasutajanime ja parooli; ja / või
kasutustingimuste mis tahes tingimuste ja sätete rikkumine.
Kui te rikute kasutustingimusi, võime enne teie konto peatamist või lõpetamist teatada teile (kasutades teie kontaktandmeid), et olete rikkunud, nõudes, et te lõpetaksite vastava toimingu või tegevusetuse ja / või nõuda, et te teeksite oma tegu või vea; ja hoiatab teid meie kavandatud tegevusest, kui te seda ei tee, tingimusel, et selline teade ei ole teie konto peatamise või lõpetamise eeltingimus.
Meil on õigus igal ajal keelata mis tahes kasutaja identifitseerimiskood või parool, olenemata sellest, kas olete selle valinud või mille me oleme meile eraldanud, kui meie mõistlikul arvamusel Te ei ole täitnud mõnda Kasutustingimuste sätet.
Lisaks muudele olemasolevatele parandusmeetmetele, kui Te rikute mõnda Kasutustingimust, on meil õigus nõuda oma kontolt tagasi kõik positiivsed saldod, mis on olemas ulatuses, mis vastab 21.1i alusel mõistlikult teie vastu nõutud summale.

INTELLEKTUAALSE OMANDI ÕIGUSED
Kogu veebilehe kujunduse, teksti, graafika, muusika, heli, fotode, video, selle valiku ja korralduse, tarkvarakogumite, allika lähtekoodi, tarkvara ja kogu muu Teenuse osa moodustava materjali suhtes kehtivad autoriõigused ja muud omandiõigused, mis on kas meie omanduses või neid kasutatakse kolmandate isikute õiguste omanike litsentsi alusel. Niivõrd, kuivõrd mis tahes Teenustes sisalduvat materjali saab alla laadida või trükkida, võib sellist materjali laadida ainult ühele seadmele (ja paberkandjal võib trükkida) ainult teie isiklikuks ja mittekaubanduslikuks kasutamiseks.
Teenuste kasutamine ei anna mingil juhul teile mingit huvi intellektuaalomandi õiguste (nt autoriõigus, oskusteave või kaubamärgid) vastu, mis on meile või mis tahes kolmandale isikule, välja arvatud isiklik, mitteavalik, mitte-litsentseeritav litsents kasutada selliseid intellektuaalomandi õigusi seoses Teenuste isikliku, mitteärilise kasutamisega vastavalt Kasutustingimustele.
Veebisaidil olevate kaubamärkide või logode kasutamiseks või reprodutseerimiseks ei anta mingeid õigusi, välja arvatud juhul, kui see on konkreetselt lubatud vastavalt Kasutustingimustele.
Te ei tohi ega tohi lubada ühelgi teisel isikul kopeerida, salvestada, avaldada, rentida, litsentseerida, müüa, levitada, muuta, lisada, kustutada, eemaldada või muuta veebilehte või selle osa mis tahes viisil või otse või kaudselt häirida või häirida (või üritada häirida või häirida) Veebilehte, välja arvatud veebilehe vaatamise või kasutamise käigus vastavalt Kasutustingimustele.
Kõik intellektuaalse omandi õigused, mis on kantud „VIP Stakes”, VIP-mängude logod, kujundused, kaubamärgid ja muud iseloomulikud tunnused ning mis tahes sisu, mida VIP Stakes või mis tahes kolmas osapool pakub VIP-panuste veebisaidile kandmiseks või kohaldatavaks kolmas osapool. Te nõustute mitte esitama ega kasutama selliseid logosid, disainilahendusi, kaubamärke ja muid eristavaid brändi tunnuseid ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta.

VIRUSID, HACKING JA MUUD VÕIMALUSED
Te ei tohi:
korrumpeerunud veebisait;
püüda saada veebisaidile, serveritele, kuhu veebisait on salvestatud, või mis tahes veebisaidiga ühendatud server, arvuti või andmebaas;
üleujutada veebisait teabega, mitme esitajaga või „rämpspostiga”;
kasutama teadlikult või ettevaatamatult kõiki funktsioone, mis võivad mingil moel mõjutada veebisaidi funktsiooni, näiteks (kuid mitte ainult) viiruste, usside, troojalaste, loogiliste pommide või muude pahatahtlike või kahjulike materjalide vabastamist või propageerimist;
mis tahes vormis mis tahes vormis, mis sisaldub Veebisaidil, sekkuda või muul viisil muuta, eemaldada või muul viisil muuta;
rünnata veebisaiti teenuse keelamise rünnaku või hajutatud teenusetõkestamise rünnaku kaudu. Me teatame kõikidest oletatavast rikkumistest asjaomastele õiguskaitseasutustele ja teeme koostööd nende asutustega, avaldades neile teie identiteedi. Sellise rikkumise korral lakkab teie õigus Veebilehe kasutamisest kohe.
Me ei vastuta kahjude eest, mis on põhjustatud jaotatud teenusetõkestamise rünnakust, viirustest või muust tehnoloogiliselt kahjulikust materjalist, mis võivad teie arvutivahendeid, arvutiprogramme, andmeid või muud kaitstud materjali nakatada veebisaidi kasutamise või veebisaidile postitatud materjali allalaadimisele või mis tahes veebisaidiga seotud veebisaidile.

Teie isiklik teave
Kogu meie poolt hoitav teave teie konto kohta on turvaliselt salvestatud ja jääb konfidentsiaalseks, välja arvatud juhul, kui kasutustingimustes on sätestatud teisiti (sealhulgas kahtluse vältimiseks privaatsuspoliitika).
Seaduses nõutakse, et me järgiksime andmekaitsenõudeid, kuidas me kasutame Teenuste kasutamisel Teilt kogutud isikuandmeid. Seetõttu võtame väga tõsiselt oma kohustusi seoses teie isikliku teabe kasutamisega.
Teenuste kasutamisel on meil vaja koguda teatud teavet teie kohta, sealhulgas Teie nimi ja sünnikuupäev, teie kontaktandmed, ning see võib sisaldada ka teavet teie turunduseelistuste kohta (kõik on tuntud kui „Teie isiklik Teave ”).
Andes meile oma isiklikke andmeid, nõustute meie isikuandmete töötlemisega, kaasa arvatud ükskõik milline neist, mis on eriti tundlikud:
kasutustingimustes (sealhulgas privaatsuspoliitika) sätestatud eesmärkidel; ja
muudel eesmärkidel, kus me peame Teie isikuandmeid Teenuste kasutamiseks töötlema, sealhulgas jagades seda meie teenusepakkujate ja agentidega, näiteks meie postiteenuste pakkujatele, turundusteenustele ja klienditeeninduse töötajatele. Samuti võime avalikustada Teie isikuandmeid, et täita õiguslikku või regulatiivset kohustust.
Me säilitame teie poolt meile saadetud teatiste koopiad (kaasa arvatud kõigi e-kirjade koopiad), et säilitada täpset teavet teie poolt saadud teabe kohta.

KOKKUPUUDETE KASUTAMINE Veebilehel
Veebisait kasutab "küpsiseid", et jälgida teie Interneti kasutamist ja aidata veebisaidi funktsionaalsust. Küpsis on väike failifail, mis laaditakse teie arvutisse veebilehe juurde pääsemisel ja see võimaldab meil ära tunda, kui olete veebisaidile tagasi tulnud. Veebisaidi toimimiseks kasutame küpsiseid, sealhulgas (näiteks), et lubada Teil jääda sisselogituks, kui sirvite ja kasutate oma kontot, et kihlvedusid või mänge mängida veebisaidi eri osades. Kasutame ka küpsiseid meie enda analüütilistel eesmärkidel, et saaksime kindlaks teha, kus kliendid on veebisaidil tehnilisi probleeme esinenud, ning seega aitame meil oma klientide kogemusi parandada.
Kui teil on küpsiste vastu vastuväiteid või soovite kustutada küpsised, mis on teie arvutisse juba salvestatud, soovitame järgida olemasolevate küpsiste kustutamise ja tulevaste küpsiste keelamise juhiseid oma failihalduse tarkvaras. Lisateavet küpsiste kustutamise või kontrollimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast või aadressilt www.aboutcookies.org. Pange tähele, et meie küpsiste kustutamise või tulevaste küpsiste keelamise tõttu ei pruugi teil olla võimalik veebisaidi teatud piirkondadele või funktsioonidele juurde pääseda.

KAEBUSED JA TEATISED
Nõuet või vaidlust ei ole:
panuse aktsepteerimist või tasumist, mida olete teinud Teenuste abil, käsitatakse rohkem kui 30 päeva pärast esialgse tehingu kuupäeva; ja
mängu, mida olete mänginud Teenuste abil, käsitletakse rohkem kui 12i (kaksteist) nädalat pärast kuupäeva, mil toimus asjaomane tehing või mängu.
Kui soovite Teenuste kohta kaebust esitada, tuleb kõigepealt kohe pöörduda klienditeeninduse poole oma kaebuse kohta, mis meie klienditeeninduse meeskonnas vajadusel kuni lahendamiseni suureneb.
Kui kasutustingimustest tulenev vaidlus ei ole lahendatav klienditeeninduse poolt, mida on suurendatud vastavalt lõikele 26.2, võite taotleda, et asja lahendaks juht või juhendaja. Püüame lahendada küsimuse teie rahuloluks kas kohe või teiega hiljem.
Te tunnistate, et meie juhusliku numbri generaator määrab Teenuste kaudu mängitud mängude tulemuse ja nõustute kõigi selliste mängude tulemustega. Samuti nõustute, et ebatõenäolisel juhul, kui teie ekraanil kuvatava tulemuse ja VIP Stakes'i kasutatava mängu serveri vahel on lahkarvamusi, on mängu serveris ilmunud tulemus ülimuslik ja Te tunnistate ja nõustute, et meie dokumendid on lõplik asutus, mis määrab kindlaks teie osalemise asjakohases võrgumängu tegevuses osalemise tingimused ja selle osalemise tulemused.
Kui me tahame sinuga ühendust võtta, võime seda teha mõne teie kontaktandmete abil. Teated loetakse Teile kohe kätte toimetatuks ja kätte saadaks kohe pärast e-kirja saatmist või pärast seda, kui me oleme Teile otse telefoni teel edastanud (sh me jätame teile kõneposti) või kolm (3) päeva pärast postitamise kuupäeva mis tahes kirja. Teatise kättetoimetamise tõendamisel piisab kirja tõestamiseks, et selline kiri on adresseeritud, pitseritud ja postitatud; ja e-kirja korral saadeti selline e-kiri teie e-posti saatmise ajal teie kontaktandmetesse määratud e-posti aadressile (kui üldse).

ÕIGUSTE JA KOHUSTUSTE ÜLEANDMINE
Me jätame endale õiguse kanda, loovutada, litsentseerida või pantida kasutustingimused („loovutamine”) täielikult või osaliselt igale isikule ilma sellest ette teatamata, tingimusel et mis tahes selline loovutamine toimub samadel tingimustel või tingimustel mis ei ole teile vähem soodsad.
Te ei tohi mingil viisil üle anda, all-litsentseerida ega muul viisil üle kanda mingeid Teie kasutustingimustest tulenevaid õigusi või kohustusi.

SÜNDMUSED MEIE KONTROLLI
Me ei vastuta ega vastuta mis tahes kasutustingimustest tulenevate kohustuste täitmata jätmise või hilinemise eest, mis on põhjustatud väljaspool meie mõistlikku kontrolli, sealhulgas (piiranguteta) telekommunikatsioonivõrgu rikkeid, elektrikatkestusi , kolmanda osapoole arvuti (või muu) varustuse tõrked, tulekahju, välk, plahvatus, üleujutus, rasked ilmastikutingimused, tööstusvaidlused või lukud, terroristlik tegevus ja valitsuse või muude pädevate asutuste tegevus („vääramatu jõu sündmus”).
Meie jõudlus loetakse peatatuks ajavahemiku jooksul, mil Force Majeure'i sündmus jätkub, ja meil on selle ajavahemiku ajaks jõudluse pikendamine. Me kasutame mõistlikke jõupingutusi, et viia vääramatu jõu sündmus lõpule või leida lahendus, millega meie kohustusi võidakse täita, hoolimata vääramatu jõu sündmusest.

WAIVER
Kui me ei nõua oma kohustuste ranget täitmist või kui me ei kasuta mingeid õigusi või õiguskaitsevahendeid, millele meil on õigus, ei tähenda see selliste õiguste või õiguskaitsevahendite loobumist ega vabasta teid vastavusest sellised kohustused.
Meist loobumine mis tahes vaikimisi ei tähenda loobumist mis tahes hilisematest makseviivitustest.
Me ei vabasta mingeid kasutustingimuste sätteid, välja arvatud juhul, kui see on sõnaselgelt loobumine ja sellest teatatakse kirjalikult vastavalt ülaltoodud lõikele 26 (Kaebused ja teated).

LAHUSUS
Kui mõni pädev asutus määrab mis tahes kasutustingimused kehtetuks, ebaseaduslikuks või mis tahes ulatuses täitmisele mittekuuluvaks, eraldatakse selline tähtaeg, tingimus või säte ülejäänud tingimustest ja sätetest, mis kehtivad jätkuvalt seadusega lubatud ulatuses.
Sellistel juhtudel muudetakse kehtetuks või jõustamatuks peetavat osa kehtiva õigusega kooskõlas olevaks, et peegeldada võimalikult täpselt VIP Stakes'i algset kavatsust.

KOGU LEPING
Kasutustingimused ja kõik nendes sõnaselgelt viidatud dokumendid esindavad kogu teie ja meie vahelist kokkulepet ning asendavad kõik teie ja meie vahelised suulised või kirjalikud kokkulepped, arusaamad või kokkulepped.
Me kõik tunnistame, et kumbki meist ei ole tuginenud ühelegi teisele esindusele, ettevõtmisele või lubadusele, ega kaudselt midagi, mida meist rääkis või kirjutas, välja arvatud juhul, kui see on sõnaselgelt sätestatud Kasutustingimustes.
Kummalgi poolel ei ole õiguskaitsevahendeid mis tahes vale avalduse suhtes, mille teine ​​on teinud kas suuliselt või kirjalikult enne lepingu kuupäeva (välja arvatud juhul, kui selline vale avaldus on tehtud pettuse teel) ja teise poole ainus õiguskaitsevahend on rikkumine. lepingus sätestatud tingimustel.

ÕIGUS JA JURISDIKTSIOON
Neid kasutustingimusi (vastavalt lõikele 24.2) reguleeritakse ja tõlgendatakse vastavalt Hollandi Antillide Curacao seadustele.
Curacao kohtud, Hollandi Antillid, on kasutustingimustest tulenevate vaidluste suhtes ainupädevuses.

VASTUTAV SOOVITUS / GAMBLING
Klientidele, kes soovivad oma hasartmängusid piirata, pakume vabatahtlikku enesevälistamise poliitikat, mis võimaldab sul sulgeda oma konto või piirata oma võimet panustada või mängida veebisaidil vähemalt kuus kuud. Te võite paluda, et piirang kestaks kuni viis aastat. Kui teie konto on iseenesest välistatud, ei saa te konto uuesti aktiveerida mingil juhul kuni käesoleva lõike alusel valitud perioodi lõpuni. Enesemääramise tähtaja möödumisel on teil õigus Teenuste kasutamist uuesti alustada, pöördudes klienditeenindusse või avades uue konto.
Kui teil on vaja selle vahendiga seotud teavet, rääkige palun klienditeenindusest läbi vahekaardi Abi või vaadake meie vastutustundliku mängimise osa.
Me kasutame oma mõistlikke jõupingutusi, et tagada vastavus iseenesest välistamisele. Enesest välistamine nõuab aga nii teie kui ka VIP panuste ühist pühendumist. Enesemääramise perioodi vältel Te ei tohi proovida uusi kontosid avada ja Te nõustute, et meil ei ole mingit vastutust ega vastutust, kui jätkate hasartmängude mängimist ja / või püüate kasutada veebisaiti ning me ei tunne ega tuvasta, et olete taotlenud enesevälistamine olukorras, mis on väljaspool meie mõistlikku kontrolli, sealhulgas, kuid mitte ainult, Te avate uue konto, hasartmängud LBO-s või telefoni teel, mitte interneti kaudu või mõne muu nime või aadressi abil.
VIP Stakes on pühendunud vastutustundlike hasartmängude algatuste toetamisele.

LINGID
Kui pakume hüperlinke teistele veebilehtedele, teeme seda ainult teavitamise eesmärgil. Te kasutate selliseid linke omal vastutusel ja me ei võta vastutust selliste veebilehtede sisu või kasutamise eest ega nende kohta esitatud teabe eest. Te ei tohi sellele saidile linkida ega seda ilma meie selgesõnalise loata.

KONTAKT USA-st
VIP-panustega saab ühendust võtta eespool punktis 2.1 toodud aadressidel; e-posti aadressil aadressil “Kontakt”.

ANDMEKAITSE JA PRIVAATSUSPOLIITIKA
Käesolevaga tunnistate ja nõustute, et meil on vaja koguda ja muul viisil kasutada teie isikuandmeid, et võimaldada teil veebisaitide juurdepääsu ja kasutamist ning võimaldada teil osaleda mängudes või panustes.

Käesolevaga tunnistame, et teie isikuandmete kogumisel vastavalt eelmisele sättele on meil andmekaitseseadus siduv. Me kaitseme teie isikuandmeid ja austame teie privaatsust vastavalt parimatele äritavale ja kohaldatavatele seadustele.

Me kasutame teie isikuandmeid, et võimaldada teil osaleda mängudes ja panustes ning teha operatsioone, mis on seotud teie osalemisega mängudes või panustes. Me võime kasutada ka teie isikuandmeid, et teavitada teid muudatustest, uutest teenustest ja tutvustustest, mis meie arvates võivad huvitavaks osutuda. Kui te ei soovi selliseid otseturundusteavet saada, võite loobuda sellisest teenusest (palun logige oma VIP Stakes kontole sisse / muutke profiili, et loobuda). Kui soovite uuesti sisse logida ja saada mingit turundusmaterjali, võtke ühendust klienditoega.

Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui selline avalikustamine on vajalik teie taotluste töötlemiseks seoses teie osalemisega mängudes või panustustes; või kui see ei ole seadusega nõutav; või kui me peame seda tegema, et vastutustundlikult täita pettusevastaseid ja rahapesuvastaseid kohustusi, mille suhtes me kehtime. Kuna VIP Stakes'i äripartnerid või tarnijad või teenusepakkujad võivad olla vastutavad Veebisaidi üldise toimimise või tooteosade teatud osade eest ning nende pakkumine võib olla neile avalikustatud. VIP-panuste töötajad, konkreetses klienditoes, makserühmas ja teistes töötajates on samuti juurdepääs teie isikuandmetele nende ülesannete täitmiseks ja abi andmiseks ning teenus. Tõhusa teenuse osutamiseks võivad meie ja / või meie teenusepakkujad edastada teie isikuandmeid ühest riigist teise. Kui me edastame andmeid väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda / -piirkonda, siis järgime ELi õigusaktidega nõutavaid üleandmisprotokolle. Käesolevaga nõustute te sellise avalikustamisega ja käesolevas lõikes sätestatud andmete edastamisega.

Hoidame kogu isikuandmetena esitatud teabe. Teil on õigus tutvuda meie enda valduses olevate isikuandmetega. Andmeid ei hävitata, kui seadusest ei tulene teisiti või kui teavet ei ole enam vaja suhete säilitamiseks.

Teie panustamiskonto ja sellega seotud tehingute töötlemisel võime pöörduda reitinguagentuuride, pettuste avastamise asutuste, rahapesuvastaste asutuste poole. Need asutused võivad oma andmeid registreerida. Käesolevaga nõustute sellise teabe avaldamisega ja selliste andmete säilitamisega kolmandate isikute poolt.

Selleks, et muuta veebisaitide külastamine kasutajasõbralikumaks, veebilehtede külastuste jälgimiseks ja teenuse parandamiseks, kogume teie brauserist saadetud väikese teabe, mida nimetatakse küpsiseks. Soovi korral saate küpsiste kogumise välja lülitada (palun vaadake oma brauseri juhiseid selle kohta, kuidas seda teha). Peate siiski märkima, et küpsiste väljalülitamine võib piirata veebisaitide kasutamist. Lisateabe saamiseks vaadake meie küpsiste poliitika dokumenti.

Me võime Teid korrapäraselt ühendust võtta e-posti, telefoni või muude mobiilipõhiste sidemete abil teiste VIP-panuste pakkumiste ja tutvustustega, mida haldavad VIP Stakes'i litsentsid ja nende litsentsid. Käesolevaga nõustute sellega.

Kõnesid võib salvestada ja kasutada koolitusel. Me võime avaldada sisu pärast seda, kui mis tahes regulatiiv- või valitsusasutus on selle kätte saanud või kohaldatava seaduse sätte kohaselt. Kõnesid ja elektroonilist sidet säilitatakse üks aasta ja seejärel kustutatakse süsteemist.

Mängige VIP-panuseid

VIP panuste kasiino boonuskoodid

Kuponge kokku: 111
225 tasuta keerutuste korral pole sissemakse VIP panustel. 50X Wageri nõuded £ 765000 Maksimaalne rahaline boonus: € 790 kasiino turniiride freeroll Spinderella Novomatic slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

330 EUR-i tasuta kiibikasiino VIP-panustel 35x Wager nõuab € 861000 maksimaalset väljaastumise täiendavat kasiinoboonust: 115 tasuta keerutused kohe Devil & s Delight'is ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Online-kasiino turniir $ 66 VIP-panustel. 40x mängib läbi kasiino $ 357000 Maksimaalne tagasimakse lisaboonus: $ 4165 Jade Idol Amaya kasiino teenindusaegades hoiuse boonus puudub ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

425% kasiino tervitusboonus VIP panustel 35X mängib läbi kasiino € 29000 Maksimaalne väljaastumise lisaboonus boonus: $ 160 kasiino kiip superkangelastel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Eur 755 kasiino turniiride freeroll VIP panustel 77x Panustamisel EUR 127000 Maksimaalne väljamakse lisaboonus: 15 tasuta keerutuste korral pole sissemakse Fisticuffs Netent slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

1515 € VIP-panustel hoiuseboonust pole. 66x Wageri nõuded EURO 330000 Maksimaalne väljaastumise eksklusiiv boonus: 860% mänguboonus Groovy kuuekümnendatel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

50 EUR-i tasuta kasiino kiip VIP-panustel 45X Wager nõuab $ 423000 Max CashOut eksklusiivset kasiinoboonust: 395% sissemakse matšibonus Prosperity Palace'is ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

315% sissemakseboonuse boonus VIP panustel 33X mängib läbi kasiino € 752000 Max CashOut eksklusiivne boonus: $ 115 hoiuse boonus puudub Transilvaania Beauty Bf Games kasiino teenindusaegades ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

EUR 22 mobiilsete freerollide slotiturniir VIP panustel 55X Play läbi kasiino $ 928000 Maksimaalne tagasimakse er boonus: 680% matš kasiinos Blast Boom Bang'is ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Online-kasiinoturniir $ 295 VIP-panustel 40x Wager EUR 859000 EUR Maksimaalne väljaastumisboonus: $ 600 tasuta kasiino kiip vaiksetel samurai ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

2975-i dollarites puudub sissemakseboonus VIP-panustel. 65X-i kaudu saate mängida läbi 905000-i suuruse väljamakse spetsiaalse boonuse: 585-i mobiilsete freerollide slotiturniir Boost Racersil ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

265 tasuta keerutused VIP-panustel 55X Wager $ 219000 Maksimaalne täiendav kasiinoboonus: EURO 620 TASUTA kasiino kiip Fortune Fish kasiino tehnoloogia mänguautomaadil ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Tasuta 480 kasiino žetoon VIP-panustel 50x Panuste tegemine EURO 923000 Maksimaalne väljamakse lisaboonus: $ 2960 Double Dragonil deposiidi boonuskood puudub ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

3135-i dollar ei sisalda sissemakseboonust kasiinos VIP-panustel. 50x Wager £ 462000 Max CashOut lisaboonus: Eur 3130 Hoiusteta Legendide koljudel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Eur 777 mobiilsete freerollide slotiturniir VIP panustel 30x Panustamisel $ 544000 Max CashOut eksklusiivne kasiino boonus: 205 tasuta keerutused kohe Sofa Championil ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

695 dollari suurune mobiilsete freerollide slotiturniir VIP-panustel 77x Mängige läbi EUR 727000 Max väljamakse boonus: 120 prooviversioon keerutab hirmu Zombies Fugaso kasiino teenindusaegade ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

90 $ tasuta kasiinopilet VIP panustel 60X Wager nõuab $ 235000 maksimaalset väljaastumist Kasiino lisaboonus: 685 tasuta kasiinoturniir Dice Tronicul ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

425-i TASUTA kasiino žetoon VIP-panustel 33x Mängige läbi kasiino EUR 183000 Maksimaalne väljaastumise lisaboonus boonus: 875-i mobiilne freerollide turniir Golden Chief Barcresti slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

155 tasuta keerutuste korral pole sissemakse VIP panustel. 77x Wager ei nõua $ 771000 Max CashOut erilist boonust: 290 tasuta kasiino kiip Kings of Cash ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Eur 225 kasiino kiip VIP panustel 35x Wager € 872000 Maksimaalne rahaline boonus: $ 725 online kasiinoturniir boonuskarude korral ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

575 € sissemakseboonusteta kasiino VIP-panustel 33x ei mängi läbi kasiinot. € 728000 Max väljamakse lisaboonus: 300 tasuta keerutab ilma sissemakseta kasiino Construction Cash Multislot kasiino teenindusaegades ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

205 tasuta keerutused ei sisalda VIP-panuste sissemakse kasiinot 44x Mängige läbi kasiino $ 408000 Maksimaalne väljamakse lisaboonus: 230 € Te ei saa sissemakseboonuse kasiinos kasutada Diamond Dice ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 100 tasuta kiibi kasiino VIP-panustel 30x Mängi läbi Eur 579000 Max CashOut eksklusiivne boonus: 590 tasuta kasiino kiip King Bam Bam ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 100 tasuta kiibikasiino VIP-panustel 77X Wager $ 785000 Max väljamakse eksklusiivne boonus: 910% esimene sissemakseboonus jalgpallimeistrivõistlustel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

44 tasuta keerutuste korral pole sissemakse VIP panustel. 35x panustab 89000 eurot. Maksimaalne raha boonus: 335 dollari igapäevane freerollide turniir Jolly Rogeri ja tema ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

290-i TASUTA žetoon VIP-panustel 50x-i panustamine 401000-i maksimaalne väljamakseboonus: 2935-i Spina Colada Yggdrasili slotimängus sissemakse boonus puudub ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

65% kasiino tervitusboonus VIP panustel 55x mängib kasiinos läbi EURO 247000 Max CashOut Extra kasiino boonus: 290 tasuta keerutuste korral pole sissemakse Fruity Frost Booongo kasiino teenindusaegades ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

666 kasiino turniiride tasuta turniirid VIP panustel 44X Wager EURO 175000 Max väljamakse täiendav boonus: $ 1111 kasiino turniiride freeroll Fortune of Fortune: Ho ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

645-i online-kasiinoturniir VIP-panustel 60X - läbi Eur 952000-i makstakse välja lisaboonus: 444-i tasuta kasiinoturniir Odysseus Playsoni slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 400 TASUTA žetoon VIP panustel 55X Wageri nõuded £ 953000 Maksimaalne väljamakse lisaboonus: 440 € Jekyll Hyde Microgaming slotimängus pole sissemakse boonuskoodi ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

595% mänguboonuse kasiino VIP-panustel 45x Mängige läbi EURO 16000 Max kassa boonus: 4575 £ EI OSTA 777 Teemantide boonuskasiino ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 255 tasuta raha VIP-panustel 40X Mängige läbi € 314000 Max väljamakse er boonus: 260 tasuta keerutused Green Light Rtg slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

210 tasuta keerutab sissemakseta kasiinot VIP panustel 55X Mängige läbi kasiino EURO 15000 Max Väljaastumise eksklusiivne boonus: $ 610 kasiinoturniir Riches Riveril ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

95 tasuta keerutuste kasiino VIP-panustel 66x Mängige läbi € 638000 Max väljamakse boonus: $ 2330 sissemakse Treasure Tombil puudub ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

265 € VIP-panustega kasiino sissemakseta kasiinos ei nõuta. 50X Wageri nõuded Eur 186000 Maksimaalne väljaastumise eksklusiivne boonus: Eur 650 tasuta kiibikasiino Fruitzil veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

520% mänguboonuse kasiino VIP-panustel 35X Mängige läbi kasiino $ 799000 Max tagasimakse lisaboonus: $ 190 kasiinoturniir pingviinide stiilis ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

165% reegliteta boonus! VIP-panustel 65X panustamisel Eur 859000 Max sularaha boonus: 960% Parim registreerumisboonuse kasiino Magic Charms Microgamingu slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

230 tasuta keerutamisel pole sissemakseid VIP-panustel. 77x Panustab $ 829000 Max CashOut lisaboonus: 175 tasuta keerutused saidil Whospunit? ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 480 tasuta kiip kasiino VIP panustel 30x Mängige läbi kasiino Eur 282000 Maksimaalne raha välja ekstra kasiino boonus: Eur 415 veebikasiinoturniir Nirvana Yggdrasili slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

700 € turniir VIP panustel 55x Esita läbi € 899000 Max CashOut Lisaboonus: 240 lojaalsuse tasuta keerutused! Man of Steel kohta ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

2615 € sissemakseboonuseta kasiino VIP-panustel 30x EUR 266000-i panustamine Maksimaalne raha väljamaksmine: $ 3165-l pole Aladdins Legacy-l kasiinoboonust? veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

444-i online-kasiinoturniir VIP-panustel 77x-i panustamine 598000-i suuruses summas raha välja Eksklusiivne boonus: 660% sissemakse matšboonus kolmel soovil Betsofti slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Eur 4465 VIP panustel hoiuse boonuskood puudub. 44X Wager € 148000 Max CashOut Kasiino lisaboonus: 830% mänguboonuse kasiino boonus Frenzy Simbat ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

575 EUR-i igapäevane freerolli slotiturniir VIP panustel 33x Wager € 410000 Maksimaalne raha väljamakse Lisaboonus: 370 £ tasuta žipp Empire Fortune'is ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

4985 € ilma VIP-panusteta deposiiti 50x Wager $ 271000 Max väljamakse boonus: $ 1325 ei ole sissemakseboonuse kasiinot Barnstormer Bucksil ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

£ 1070 sissemakseboonust pole VIP vaiadel. 44x Wager € 586000 Max CashOut lisaboonus: $ 375 TASUTA kiibikasiino Atlantise kaotatud saladuses ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

65 € tasuta sularaha VIP panustel 45X Mängige läbi kasiino $ 388000 Max CashOut eksklusiivne boonus: $ 610 turniir Monster Carlo ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

85% mänguboonuse kasiino VIP panustel 65X Mängige läbi kasiino EURO 185000 Max CashOut lisaboonus: € 170 Jekylli ja Hyde Playtechi slotimängus puudub sissemaksega kasiino boonus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

3390-i dollarites puudub sissemakseboonus VIP-panustel 77x Mängige läbi € 910000 Max CashOut spetsiaalse boonuse: 380% mänguboonuse kasiino Mandarin Fortune'is ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

230% esimese sissemakse boonus VIP-panustel 30X Wager EUR 200000 Max väljamakse lisaboonus: 4835 EUR ei anna kasiino boonust Sweet Harvestis ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

505-i online-kasiinoturniir VIP-panustel 77x-i panustamine: 634000-i maksimaalne väljaastumise er boonus: $ 350 TASUTA žetoon müsteeriumide ööl ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Eur 120 veebikasiinoturniir VIP-panustel 55x Wager $ 474000 Maksimaalne raha välja ekstra kasiino boonus: 135 tasuta keerutused kohe Sugar Rush Winter ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

110 TASUTA keerutused VIP-panustel 30x-i panustamine £ 967000 Max CashOut Lisaboonus: 195-i lojaalsuseta tasuta keerutused! Skandinaavia Babes Playn Go slotimängus ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

275% mänguboonuse kasiino VIP-panustel 33x Wager € 436000 Max CashOut eksklusiivne boonus: 55% sissemakse mänguboonus trikkide korral või Leander Casino mänguautomaatide kohtlemiseks ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

3855 dollari korral ei tehta deposiidi boonuskoodi VIP-panustel. 40X Wager ei nõua 685000 euro suurust väljamakse eksklusiivset kasiinoboonust: 705% esimese sissemakse boonus häbipallil ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

345-i dollaril pole sissemakse boonuskoodi VIP-panustel 33x Wager £ 501000 Max CashOut lisaboonus: 885-i online kasiinoturniir aardejooksul ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

590% parima registreerimisboonuse kasiino VIP-panustel 40x Mängi läbi £ 450000 Maksimaalne tagasimakse lisaboonus: 960% kasiinomängu boonus Odüsseusel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

3400 € sissemakseboonuseta kasiino VIP-panustel 65x Wager € 401000 Maksimaalne väljamakse er boonus: 255 tasuta keerutused Gangsteri mänguritel ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

$ 1015 $ VIP sissemaksetega kasiino boonus puudub. 44X panustab 83000 maksimaalse väljamaksega boonust: $ 350 kasiino kiip King Arthuril ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

405 EUR-i kasiino žetoon VIP-panustel 77x Mängige läbi 565000-i eksklusiivne boonus: 780-i online-kasiinoturniir Burlesque Hd World Match kasiino teenindusaegades ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

1495 € -l puudub sissemakseboonus VIP-panustel. 66x-i panustamine Eur 906000-ile Maksimaalne väljaastumise eksklusiivne kasiinoboonus: $ 1135 sissemakseboonusikasiinos Cashosaurus puudub ... veel>

Loodud:

ei deposiidi boonus

Page 1 of 21 2

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud