Registreerimisboonus ilma deposiidita Microgamingis

0 Kommentaarid

Traditsiooniliselt peab online-kasiinoga registreerumisboonuse nautimiseks tegema mängija deposiidi. Selle nõude täitmisel pakutakse mängijale võrreldava summa boonust. Sel ajal, kuigi on olemas online-kasiinod, mis pakuvad üsna väheolulist summat umbes tosin dollarit, annavad enamik kasiinod praegu piisavaid registreerimisboonuseid, ilma et oleks vaja hoiustamist, et mängija saaks mängu alustada.

Seda tüüpi boonust nimetatakse sageli “tasuta spin-boonuseks” või “ei ole deposiidi boonust”. Sellest kasu saamiseks peab mängija esmalt installima kasiino tarkvara ja lõpetama registreerimisprotsessi. Pärast seda annaks enamik kasiinod mängijale $ 500i boonust, mida tuleb ühe tunni jooksul panustada. Võidu korral, kui mängija täidab kehtestatud tingimusi, on võidud tema poolt tagasi võetud. Kahju korral on ainult see boonus, mida mängija kaotab.

Väärib märkimist, et mängija peab eraldatud aja jooksul tegema vähemalt 100i panused. Kui seda ei tehta, ei saa võidud tagasi võtta. Kui 100i kihlvedud on juba tehtud ja mängija on võitnud, on tal õigus lõpetada mängimine enne, kui aeg otsa saab ja hoiab võidu. See on tavaline kasiinodes Microgaming pakkuda välja tasuta spin-boonuse summa tingimusel, et mängija võidab vähemalt $ 20. Sellistel tingimustel on mängijal lubatud säilitada võitnud summa, mis on üle $ 20.

Ajaolukorra puhul on see üsna range ja niipea, kui boonus aktiveerub, kuvatakse ekraanil kasiinosümbol ja algab loendur. Lahtiühendamise korral ei lõpe taimer. Kui aeg on lõppenud, kaob kasiino ikoon. Seda tüüpi boonusega mängimine ei ole soovitatav, kui mängijal on internetiühendus halb, kuna ta ei täida tõenäoliselt 100-betooni tingimust.

On tavaline, et mitmed kasiinod pakuvad tasuta mängu boonust ainult ühe mängu jooksul. See tähendab, et kõik panused tuleb paigutada vaid ühe mängu mängimisel. See võib mõnikord olla mäng, mida kasiino on valmis populaarsemaks tegema, või teistes kasiinodes võib see olla ka valik erinevaid mänge. Mõlemal juhtumil on oma kõrvalekalded. Ülikool on see, et kui mängija ei ole mänguga rahul, on tal võimalik valida teine, mis teda huvitab, samas kui negatiivne külg on see, et vahetamisele kuluv aeg on kadunud. Sellistel juhtudel pakutakse sageli online-mänguautomaate - see selgitab nime, “tasuta spin boonus”, Mis eeldab 100i keerutamist.

Kihlveotingimus kehtib võrdselt nii tavaliste boonuste kui ka deposiitideta. Sõltuvalt konkreetsest kasiinost need reeglid muutuvad. Soovitatav on lugeda kasiino valikutingimusi, et saada kogu teave pakutavate boonuste kohta.

Registreerimisboonus ilma deposiidita Microgamingis Uuendatud: Märtsil 7, 2019 Autor: Damon