Kõrge rullide ja online-kasiinode vastastikused eelised

0 Kommentaarid

Kui tegemist on kasiino kasumiga, luuakse need tavaliselt maja serva kaudu ja loogiliselt on tekkinud summa proportsionaalne mängijate panuste tegemisega. Kuna kasiino jaoks on vaevu midagi paremat, kui kasumit teenida high roller mängijad, kes kõige rohkem panustavad, on vaevalt üllatav, et paljud neist püüavad saada nii palju kõrget rullimängijaid kui võimalik.

Online-kasiinod ei ütle tavaliselt, et nad on suunatud kõrgetele rulli klientidele. Siiski on teatud märke, et kogenud kõrged rullimängijad saavad teatavas kasiinos mängides märku saada. Sellistel mängijatel on palju teadmisi mitmesugustest mängudest, mida mängitakse kasiinodes, samuti kasutatavast tarkvarast. Seetõttu ei ole vaja, et kasiinod teavitaksid oma mängijaid nendest üksikasjadest. Selge märk high roller mängijad on uute klientide jaoks sobivad boonused. Sellised kasiinod pakuvad suuremat boonust, et stimuleerida mängijaid suurema summa hoiustamiseks ja vastutasuks suuremat kasu saama. Samas väärib märkimist, et kõige käegakatsutavam eelis kõrgetele rolleritele tuleneb online-kasiinoprogrammidest, mis pakuvad lojaalsust.

Selliste lojaalsuspreemiate raames määratakse mängijad VIP-klubi erinevatele tasanditele. Kõrgema astme jaoks eraldatud on rohkem eeliseid kui madalama astme mängijatel. On ilmne, et kõrgele rullimängijale antakse suuremad eelised, asetades need tipptasemele. Oluliste eeliste peamine element on comp-punktid. Online-kasiinod annavad mängijadele Comp-punktid proportsionaalselt nende poolt tehtud panustega. Pärast seda saab mängija nende punktide eest raha vastu võtta. Kõrge rulliga kliendid on võimelised hankima comp punkte ja sularaha tagasi võtma palju kiiremini kui teised mängijad. Muude eeliste osas on need näha pangandussektoris: kõrgete rullikute tehtud makseid ja hoiuseid töödeldakse kiiremini. Online-kasiino puhul ei ole haruldane rollerite puhul hoiuste ja tagasivõtmise piirangute kõrvaldamine haruldane. Peale selle on selle grupi jaoks maksimaalsete panuste piirid erinevad. Mõned kasiinod kalduvad meelitama kõrget rulli, hüvitades teatava protsendi oma kahjumist oma kontole. Protsent võib varieeruda, kuid tihti fikseeritakse see kahjumis 5%.

Kõrged rullid saavad ka kasiinos erilist kohtlemist. Näiteks, kui nad oma kasiinokontole sisse logivad, tervitaks kasiino neid ja määraks personali liikmele, et nad jääksid kogu mängijaga ühendust pidama. Seda tehakse selleks, et anda mängijale mõte mängida sarnaselt offline kasiinoga. Ja see on ainult üks omadus, mis eristab erinevatele rehvidele kuuluvate mängijate viisi. Neil on ka võimalus osaleda turniiridel, millel on suur auhind, mida neile tasuta antakse. Online-kasiinod saadaksid oma kõrgetele rolleritele oma sünnipäevale tervituse ja pakuvad neile spetsiaalset boonust. Sel moel saavad kõrged rullimängijad oma majast lahkudes nautida peaaegu kõiki eeliseid, mida mängija saab tavapärasesse kasiinosse.

Kõrge rullide ja online-kasiinode vastastikused eelised Uuendatud: Märtsil 12, 2019 Autor: Damon