10 kõige populaarsemat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti

Parimate online-hasartmängude kohtade otsimisel Antiguas ja Barbudas võtame arvesse mitmesuguseid kriteeriume. Need hõlmavad selliseid tegureid nagu mänguvalik, boonused uutele ja tavapärastele mängijatele, live-edasimüüja platvorm, mobiilisõbralikkus, seaduslikkus, kasutusmugavus ja palju muud. Seal on väga vähe kohti, mis suudavad kõik meie testid lendavate värvidega läbida, kuid need, mis vastavad, leiate allpool olevast tabelist. Vaadake neid tähelepanelikult, kuna need on teie parimad panused, kui soovite mängida Antigua ja Barbuda kasiinosaidil!

10 parimat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $ 400

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku €2000

77 tasuta keerutust + 100% kuni 200 dollarini

Väljamakse 98.09%
Boonus kokku $ 200

Boonus 300 dollarit uutele klientidele

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku $ 300

150 tasuta keerutust + $ 1000 tervitusboonus!

Väljamakse 97.42%
Boonus kokku $ 1000

100% esimesel sissemaksel kuni 200 €

Väljamakse 98.32%
Boonus kokku €200

€ 500 tervitusboonus

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €500

1500 eurot + 100 boonuse keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €1500

$ 500/140 boonus ja XNUMX tasuta keerutust!

Väljamakse 98.06%
Boonus kokku $ / € 500Umbes 10 parima Antigua ja Barbuda veebikasiino saidi kohta tohutute boonustega!

Juhatus

Antigua litsentsid anti algselt vabakaubanduse ja töötlemise seaduse alusel ning neid haldas finantsteenuste regulatiivkomisjoni hasartmängude osakond (FSRC). Uus litsentse väljastav asutus, offshore-mängude direktoraat, loodi 1999. aastal kasvava veebikasiinode tööstuse litsentsimiseks. Nendele ettevõtetele, kellele litsents antakse, antakse direktoraadi eelispitser, mis tähendab, et nad on läbinud range kontrolli, vastavad ausa mängu standarditele ning neil on saarel füüsiline kohalolek ja peamine mänguserver.

Piiriüleste hasartmängude direktoraat pakub kahte tüüpi litsentse, mis on hõlmatud interaktiivsete mängude ja interaktiivsete panuste seadustega, mida muudeti 2007. aastal, kusjuures iga litsentsi kehtivusaeg oli täpselt üks aasta.

Interaktiivne mängude litsents - võimaldab veebikasiinol pakkuda kasiinomänge, mille tasu on 100,000 15,000 dollarit litsentsi kohta ja millele lisandub veel XNUMX XNUMX dollarit rakendustasu.
Interaktiivne kihlvedude litsents - võimaldab online-kihlveokontoril pakkuda spordi- ja muude ürituste ennustusi, mille tasu on 75,000 15,000 dollarit litsentsi kohta, millele lisandub veel XNUMX XNUMX dollari suurune taotlustasu.
Kui kõigi nende litsentside kehtivusaeg on lõppenud, saab neid 5,000 dollarise tasu eest pikendada.

Ajalugu litsentseerijana

Kariibi mere väike saar Antigua koos oma kaksiksaare Barbudaga oli üks esimesi riike, kes reageeris veebimängude maailmale, andes litsentse juba 1994. aastal.

Antigua on sattunud loggerheadidesse ameerika hasartmänge käsitlevad õigusaktid. Ameerika seadusandjate sõnul on Antigual keelatud pakkuda internetis kõigile võrgumänguteenuseid USA läbi võtmeseaduse, mida nimetatakse föderaalse traadiseaduseks. Arvatakse, et Antigua osa Interneti-mängude liikluses langes 59% -lt 2001. aastal vaid 7% -ni 2007. aastal, peamiselt tänu Ameerikaveebimänguettevõtete innukas süüdistus. Antigua oli sellest langusest siiski teadlik ja on võtnud meetmeid USA kägistamise vastu võitlemiseks.

Selles, mida võis pidada Taaveti vs Koljati lahingus, esitas Antigua Ameerika väljakutse, alustades vaidluste lahendamise protsessi Maailma Kaubandusorganisatsiooniga (WTO). 2004. aastal leidis WTO väikese saare kasuks, kuulutades, et "USA võrguhasartmängude vastased piirangud rikuvad rahvusvahelisi lepinguid". Ameerika esitas ebaõnnestunud apellatsiooni ja otsustas ka pärast seda kaotust mitte täita WTO otsust. Pärast aastaid WTO-le vastuväiteid Ameerika tegevusetuse kohta andis ta Antiguale ohtliku kingituse: loa peatada Ameerika autoriõiguste ja kaubamärkide intellektuaalomandi õiguste eest maksmine, kuna need on kaitstud WTO intellektuaalomandi õiguste lepingu alusel. Ehkki WTO andis selleks loa 2013. aasta jaanuaris, ei ole Antigua seda veel USA sanktsioonide jaoks pakkunud ja pakkunud seda, mida oponendid on nimetanud seaduslikuks piraatluseks.

Suur osa Antigua võrgumängude ajaloost on ajendatud jätkuvast vaidlusest Ameerikaga. Siiski on märke, et see kümnendi vana ummikseis võib lõppeda. Antigua ja Barbuda rahvusvahelise kaubanduse ja välissuhete minister Charles Fernandez kohtus 2015. aasta juulis oma USA kolleegi, USA läänepoolkera kaubanduse esindaja asetäitja John Melle'iga. Kohtumine korraldati selleks, et sillutada teed kahe riigi vahelise WTO-juhtumit käsitleva lahenduse leidmisele. Ametlikus pressiteates kirjeldas USA valitsus kohtumist kui "produktiivset ja kasulikku". Lahenduse leidmise korral võib Antigua siiski näha oma osa ülemaailmsest veebimängude tööstusest taas tõusmas.

Usaldusväärsus

Antigua, mis on osa endisest Suurbritannia kolooniast Antigua ja Barbuda, asub UKhasartmängude jurisdiktsioonide valge nimekiri, mis tähendab, et selle litsentsisaajatel on lubatud reklaamida oma teenuseid Suurbritannias.

Direktoraat võtab oma sotsiaalseid kohustusi väga tõsiselt ja loetleb neli peamist eesmärki oma pühendumuses selles valdkonnas kõrgete standardite hoidmisele:

  • Et tugevdada tööstuse pühendumust vastutustundlikule mängule ja sotsiaalsele vastutusele.
  • Suurendada ettevõtjate suutlikkust ettevõtlusega tegeleda viisil, mis edendab vastutustundlikku mängimist ja jurisdiktsioonide sotsiaalse vastutuse kohustuse eesmärke.
  • Et kaitsta tarbijaid, kes mängivad meie jurisdiktsioonis litsentsitud saidi kaudu, mängivad nad operaatoriga, kes järgib meie regulatiivseid ja litsentseerimise eesmärke.
  • Kohustada ettevõtjaid vastutama vastutustundliku mängimise ja hasartmänguteenuste osutamise sotsiaalselt vastutustundlikus keskkonnas tööstuse parimate tavade kaasamise eest.

Antigua Barbuda populaarsemad kihlvedude saidid

Antigua Barbuda litsentse väljastav asutus on valgesse nimekirja kantud Ühendkuningriik Hasartmängukomisjonil, mis tähendab seda pitsatit kiitvaid operaatoreid, lubatakse Ühendkuningriigis oma teenuseid puntreid turustada. See näitab, kui kaugele on parimad kihlvedude saidid jõudnud alates Antigua ja Barbuda hasartmängude litsentside režiimi algusaegadest, kui maailma kõrgeim hasartmängude regulaator - UKGC - lubab oma mängijatel oma saitidega mängida.

Parimatel Antigua ja Barbuda veebipõhistel kihlvedudel on tuhandeid igapäevaseid turge, kus pakutakse hulgaliselt erinevaid spordialasid, sealhulgas kõiki selliseid spordialasid nagu NBA, EPL, NFL ja mitmesugused muud liigad, mis on Ida-Kariibi piirkonnas populaarsed. Neil spordialadel ja paljudel muudel on võimalik panustada nii enne sündmuste algust kui ka pärast mängude alustamist, kusjuures jooksvad panused on ühed populaarsemad.

Üldreeglina saate Antigua kihlvedude saitidel panustada ka hobuste võiduajamistele, kuna need turud pärinevad sellistest kohtadest nagu Ühendkuningriik, Ühendriigid, Austraalia ja Hongkong. Populaarsed panustamisviisid, mida saate hobuste võiduajamiste kihlvedude saitidel teha, hõlmavad võidupanuseid, võitu ja koha, trifektaasid, kinollasid ja palju muud.

Veel üks Barbuda või Antigua veebipõhiste kihlvedude suurepärane võimalus on see, et saate seda teha oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist. Enamikul veebikihlvedudest on nüüd allalaaditavad rakendused (sealhulgas iOS-i ja Android-i jaoks mõeldud rakendused) ning lisaks ka tundlikud mobiilisaidid. Paljud suuremad kihlvedude saidid on BettingPlanet.com öelnud, et trendides on näha, et enam kui 50% kõigist tehtud panustest pärinevad mobiilsetest seadmetest.

Antigua ja Barbuda hasartmänguseadused

Kaks Kariibi mere saart Antigua ja Barbuda, mis koosnevad ühest riigist, olid maailmale suhteliselt tundmatud, kuni pealkirjade tegemiseni aastal 2020, kui orkaan Irma laastas infrastruktuuri. Kuid Antigua ja Barbuda on paljude online-hasartmängude korraldajate peakorter ning riigist sai üks esimesi jurisdiktsioone, kes kihlvedude saitide litsentse välja andis. Ehkki saared on operaatoreid edu nimel käima lükanud, vaatame üle, mida elanikele kodus saadaval on, ning selgitame välja, miks USA võlgneb Antiguale ja Barbudale hasartmängude eest miljoneid.

10 kõige populaarsemat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

sisu

Seotud boonused:

jackpoti rattal sissemakse boonus puudub