10 kõige populaarsemat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti

Parimate online-hasartmängude kohtade otsimisel Antiguas ja Barbudas võtame arvesse mitmesuguseid kriteeriume. Need hõlmavad selliseid tegureid nagu mänguvalik, boonused uutele ja tavapärastele mängijatele, live-edasimüüja platvorm, mobiilisõbralikkus, seaduslikkus, kasutusmugavus ja palju muud. Seal on väga vähe kohti, mis suudavad kõik meie testid lendavate värvidega läbida, kuid need, mis vastavad, leiate allpool olevast tabelist. Vaadake neid tähelepanelikult, kuna need on teie parimad panused, kui soovite mängida Antigua ja Barbuda kasiinosaidil!

10 parimat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $ 400

77 tasuta keerutust + 100% kuni 200 dollarini

Väljamakse 98.09%
Boonus kokku $ 200

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku € 2000

100% esimesel sissemaksel kuni 200 €

Väljamakse 98.32%
Boonus kokku € 200

Boonus 300 dollarit uutele klientidele

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku $ 300

1500 eurot + 100 boonuse keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 1500

150 tasuta keerutust + $ 1000 tervitusboonus!

Väljamakse 97.42%
Boonus kokku $ 1000

€ 500 tervitusboonus

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 500

$ 500/140 boonus ja XNUMX tasuta keerutust!

Väljamakse 98.06%
Boonus kokku $ / € 500

TERE TULEMAST 100% KUNI 5,000 USD

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $ 5000Umbes 10 parima Antigua ja Barbuda veebikasiino saidi kohta tohutute boonustega!

Juhatus

Litsentsid anti Antiguas algselt välja vabakaubanduse ja töötlemise seaduse alusel ning neid haldas finantsteenuste reguleeriva komisjoni hasartmängude osakond (FSRC). Online-kasiinode kasvava tööstuse litsentseerimiseks asutati 1999. aastal uus litsentseeriv asutus - offshore-mängude direktoraat. Nendele ettevõtetele, kellele on väljastatud litsents, antakse direktori soodustõend, mis tähendab, et nad on läbinud ranged kontrollid, vastavad ausa mängu standarditele ja neil on saarel füüsiline kohalolek ja esmane mänguserver.

Piiriüleste hasartmängude direktoraat pakub kahte tüüpi litsentse, mis on hõlmatud interaktiivsete mängude ja interaktiivsete panuste seadustega, mida muudeti 2007. aastal, kusjuures iga litsentsi kehtivusaeg oli täpselt üks aasta.

Interaktiivne mängude litsents - võimaldab veebikasiinol pakkuda kasiinomänge, mille tasu on 100,000 15,000 dollarit litsentsi kohta ja millele lisandub veel XNUMX XNUMX dollarit rakendustasu.
Interaktiivne panustamislitsents - võimaldab veebipõhisel kihlvedudel pakkuda panuseid spordi- ja muude ürituste korraldamiseks, makstes 75,000 15,000 dollarit litsentsi kohta, millele lisandub veel XNUMX XNUMX dollarine rakendustasu.
Kui kõigi nende litsentside kehtivusaeg on lõppenud, saab neid 5,000 dollarise tasu eest pikendada.

Ajalugu litsentseerijana

Kariibi mere väike saar Antigua koos oma kaksiksaare Barbudaga oli üks esimesi riike, kes reageeris veebimängude maailmale, andes litsentse juba 1994. aastal.

Antigua on sattunud loggerheadidesse ameerika hasartmänge käsitlevad õigusaktid. Ameerika seadusandjate sõnul on Antigual keelatud pakkuda internetis kõigile võrgumänguteenuseid USA läbi võtmeseaduse, mida nimetatakse föderaalse traadiseaduseks. Arvatakse, et Antigua osa Interneti-mängude liikluses langes 59% -lt 2001. aastal vaid 7% -ni 2007. aastal, peamiselt tänu Ameerikaveebimänguettevõtete innukas süüdistus. Antigua oli sellest langusest siiski teadlik ja on võtnud meetmeid USA kägistamise vastu võitlemiseks.

Selles, mida võib pidada Davidi ja Goliati lahinguks, esitas Antigua väljakutse Ameerikale, alustades vaidluste lahendamise protsessi Maailma Kaubandusorganisatsiooniga (WTO). Aastal 2004 leidis WTO väikesaare kasuks, kuulutades, et "USA hasartmängude piirangud rikuvad rahvusvahelisi lepinguid". Ameerika esitas ebaõnnestunud kaebuse ja otsustas isegi pärast seda lüüasaamist mitte järgida WTO otsust. Pärast aastaid WTO vastu esitatud vastuväiteid Ameerika tegevusetuse kohta andis Antigua ohtliku kingituse: loa peatada intellektuaalomandi õiguste eest makstavate maksete tasumine Ameerika autoriõigustele ja kaubamärkidele, kuna neid kaitsevad WTO intellektuaalomandi õiguste leping. Ehkki WTO andis sellele loa 2013. aasta jaanuaris, ei ole Antigua seda veel kasutanud USA sanktsioonide kehtestamiseks ja oponentide nn seadusliku piraatluse nime kandmiseks.

Suur osa Antigua võrgumängude ajaloost on ajendatud jätkuvast vaidlusest Ameerikaga. Siiski on märke, et see kümnendi vana ummikseis võib lõppeda. Antigua ja Barbuda rahvusvahelise kaubanduse ja välissuhete minister Charles Fernandez kohtus 2015. aasta juulis oma USA kolleegi, USA läänepoolkera kaubanduse esindaja asetäitja John Melle'iga. Kohtumine korraldati selleks, et sillutada teed kahe riigi vahelise WTO-juhtumit käsitleva lahenduse leidmisele. Ametlikus pressiteates kirjeldas USA valitsus kohtumist kui "produktiivset ja kasulikku". Lahenduse leidmise korral võib Antigua siiski näha oma osa ülemaailmsest veebimängude tööstusest taas tõusmas.

Usaldusväärsus

Antigua, mis on osa endisest Suurbritannia kolooniast Antigua ja Barbuda, asub UKhasartmängude jurisdiktsioonide valge nimekiri, mis tähendab, et selle litsentsisaajatel on lubatud reklaamida oma teenuseid Suurbritannias.

Direktoraat võtab oma sotsiaalseid kohustusi väga tõsiselt ja loetleb neli peamist eesmärki oma pühendumuses selles valdkonnas kõrgete standardite hoidmisele:

  • Et tugevdada tööstuse pühendumust vastutustundlikule mängule ja sotsiaalsele vastutusele.
  • Suurendada ettevõtjate suutlikkust ettevõtlusega tegeleda viisil, mis edendab vastutustundlikku mängimist ja jurisdiktsioonide sotsiaalse vastutuse kohustuse eesmärke.
  • Et kaitsta tarbijaid, kes mängivad meie jurisdiktsioonis litsentsitud saidi kaudu, mängivad nad operaatoriga, kes järgib meie regulatiivseid ja litsentseerimise eesmärke.
  • Kohustada ettevõtjaid vastutama vastutustundliku mängimise ja hasartmänguteenuste osutamise sotsiaalselt vastutustundlikus keskkonnas tööstuse parimate tavade kaasamise eest.

Antigua Barbuda populaarsemad kihlvedude saidid

Antigua Barbuda litsentse väljastav asutus on valgesse nimekirja kantud Ühendkuningriik Hasartmängukomisjonil, mis tähendab seda pitsatit kiitvaid operaatoreid, lubatakse Ühendkuningriigis oma teenuseid puntreid turustada. See näitab, kui kaugele on parimad kihlvedude saidid jõudnud alates Antigua ja Barbuda hasartmängude litsentside režiimi algusaegadest, kui maailma kõrgeim hasartmängude regulaator - UKGC - lubab oma mängijatel oma saitidega mängida.

Parimatel Antigua ja Barbuda veebipõhistel kihlvedudel on tuhandeid igapäevaseid turge, kus pakutakse hulgaliselt erinevaid spordialasid, sealhulgas kõiki selliseid spordialasid nagu NBA, EPL, NFL ja mitmesugused muud liigad, mis on Ida-Kariibi piirkonnas populaarsed. Neil spordialadel ja paljudel muudel on võimalik panustada nii enne sündmuste algust kui ka pärast mängude alustamist, kusjuures jooksvad panused on ühed populaarsemad.

Üldreeglina saate Antigua kihlvedude saitidel panustada ka hobuste võiduajamistele, kuna need turud pärinevad sellistest kohtadest nagu Ühendkuningriik, Ühendriigid, Austraalia ja Hongkong. Populaarsed panustamisviisid, mida saate hobuste võiduajamiste kihlvedude saitidel teha, hõlmavad võidupanuseid, võitu ja koha, trifektaasid, kinollasid ja palju muud.

Veel üks Barbuda või Antigua veebipõhiste kihlvedude suurepärane võimalus on see, et saate seda teha oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist. Enamikul veebikihlvedudest on nüüd allalaaditavad rakendused (sealhulgas iOS-i ja Android-i jaoks mõeldud rakendused) ning lisaks ka tundlikud mobiilisaidid. Paljud suuremad kihlvedude saidid on BettingPlanet.com öelnud, et trendides on näha, et enam kui 50% kõigist tehtud panustest pärinevad mobiilsetest seadmetest.

Antigua ja Barbuda hasartmänguseadused

Kaks Kariibi mere saart Antigua ja Barbuda, mis koosnevad ühest riigist, olid maailmale suhteliselt tundmatud, kuni pealkirjade tegemiseni aastal 2020, kui orkaan Irma laastas infrastruktuuri. Kuid Antigua ja Barbuda on paljude online-hasartmängude korraldajate peakorter ning riigist sai üks esimesi jurisdiktsioone, kes kihlvedude saitide litsentse välja andis. Ehkki saared on operaatoreid edu nimel käima lükanud, vaatame üle, mida elanikele kodus saadaval on, ning selgitame välja, miks USA võlgneb Antiguale ja Barbudale hasartmängude eest miljoneid.

10 kõige populaarsemat Antigua ja Barbuda veebikasiino saiti Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

sisu

Seotud boonused:

jackpoti rattal sissemakse boonus puudub