Kas Kasiino Arena üle võtavad oskuste mängud?

0 Kommentaarid

Steve Jobs ütles korduvalt, et „innovatsioon eristab liidrit ja järgijat”. Täna on Apple maailma suurim ettevõte. Töökohad on hea punkt.

Hasartmängutegevuses on ülemaailmne majanduslik ebakindlus kulutusi vähendanud. Macau kasum on langenud. Las Vegases on noorem vaatajaskond kasiinost mööda ja otse ööklubidesse. Online, kasiinode turg on stabiilne, kuid ülerahvastatud. Võitlus uute klientide eest on intensiivne. Ettevõte, mis uuendab, viib paki.

Oskuste mäng on juba ammu vaadeldud kui hasartmängu potentsiaalne hasartmängud. Kuna online-mängimine algas 1997is, on tarkvaraarendajad püüdnud teenida traditsioonilisi puzzle- ja videomänge. Piiratud nõudlus ja täpsuse puudumine takistasid oskuste mänguturul saada mingit veojõudu. Kuni praeguseni.

MILLENIALS

Tänapäeval on hädavajalikkus leiutise ema ja uue põlvkonna potentsiaalsed mängijad istuvad kõrvale. Sihtrühm on „Millennials”, mida tuntakse ka kui „Generation Y”. Need on noored, kes on sündinud pärast 1980i. Neil on raha ja nad armastavad Las Vegasit. Probleem on: nad ei mängi Blackjack ja nad pigem tantsisid ära öösel, kui võitsid vanaemaga pesad.

Videomängudest võõrutatud on see põlvkond, mis on tehnoloogiaga rahul ja hea meelega suhelda võrgus. Kui kasiinod saavad retsepti õigeks ja teenivad neile 20i ja 30i jaoks midagi ahvatlevat, siis on rikkalik veen (93 miljonit täiskasvanud mängijat ainult USA-s), kes ootavad seda ära.

Sel nädalal räägime lugu oskuste mängudest ja räägime mõne tööstusharu uusima mängijaga. Kas aeg on lõpuks jõudnud teenindusaegadest liikumisele Space Invaders? Pane oma münt ja vajuta mängima.

TUNNISTAB LUCKY?

Üks paljudest põhjustest, mis on nii pikk aeg, et osavusmängud on mänguturul tõsiste kandidaatideni jõudnud, on oskusmängude määratlemise raskus.

Wikipedia sõnul on tegemist mänguga, kus tulemuse määravad peamiselt füüsilised oskused, mitte juhus. Loomulikult on „juhuse” ja „oskuse” eristamine kuratlik.

. UK Mängu liigitamisel püüab hasartmängude komisjon tasakaalustada „juhus” ja „oskus”. Nad lõid isegi abikava koostamiseks vooskeemi.

Paljudes kasiinomängudes on mõlemas laagris jalg. Me kõik teame, et teenindusajad ja rulett on puhtalt õnnemängu, kuid nii blackjack kui rulett on elemendid oskus. Hea pokkerimängija võib tabelit lugeda, kuid siiski toetub õnnele, et talle võita kaarte.

Põhimõtteliselt ei tohi oskuste mängul olla mehhanismi, mis muudaks tulemuse sõltuvaks juhusest. Mäng peab andma võimaluse võita oskuste abil. Uute arendajate poolt töödeldavate mängude hulka kuuluvad esimese inimese laskurid, spordi-, võitlus- ja võidusõidu mängud.

Saladus - ja edu võime - seisneb tarkvaras, mis tasakaalustab mängija oskuste ja mängu kujunduse, et pakkuda sama maja tagastamist kui traditsiooniline mänguautomaat.

PIONEERID

Sel aastal Las Vegases toimunud mängude ekspositsioonil tekitasid kõige rohkem müra oskuste mäng ja videomängud, mis maksavad arendajatele, ning tõmbas suurt tähelepanu. Miski, mida nad näitasid, ei olnud „uus idee”. Rohkem kui kümme aastat on arendajad püüdnud oskuste mängu pähklit lõhkuda.

Miks on 2015i jaoks kulunud aeg, et turule lõpuks mündi kukutada ja valmistuda väikese ühe mängija tegevuse jaoks.

2007is püüdis Tournament.com nimega ettevõte välja töötada tarkvara, mis võimaldaks mängijatel panustada reaalset raha Counter Strike ja Half Life'i mängudele. Ettevõttel oli eksklusiivne leping tarkvaraarendajatega Valve, et kasutada mänge konkurentsivõimeliseks kasutamiseks.

MÄNG LÄBI

Seal oli palju probleeme. Kvalifitseeritud mängijad võivad oma jõudlust varjata ja võistelda amatööridega. Mängijad ei soovinud sularaha deponeerida. Tehniline infrastruktuur mänguserverite hoidmiseks oli väga kulukas. Lühidalt: suurepärane idee, kuid liiga vara ja liiga raske.

Samal ajal, kui Tournament.com üritas teenida populaarseid esimese inimese laskureid, Rootsi fantaasia jalgpall arendajad Jadestone Group töötas väikese firmaga GamArena, et töötada välja oskuste baasil põhinevate flash-mängude komplekt.

Golfi, võidusõitu, lauatennist ja Tetrist võiks mängida päris raha eest. Seekord oli probleem nõudlus. Punters tundis ainult mugavat mängimist klassikaliste kasiinomängude võrgus. Nad olid uute kihlveo platvormide suhtes kahtlased. Usaldus oli probleem. GamArena ja Jadestone ei kauple enam.

Need on vaid kaks näidet mitmetest ettevõtetest, kes on proovinud ja ebaõnnestunud. Nad tahtsid tuua online kasiinoturule midagi teistsugust, kuid mängijad ei olnud valmis.

SOTSIAALNE

2010i kaudu oli saabunud sotsiaalse võrgustiku mängimine. Ettevõtetel, nagu Zynga, Rovio Entertainment ja King, oli maailmas miljoneid igapäevaseid kasutajaid. Ainult sel kuul omandas King mängude arendaja Activision Blizzard $ 5.9 miljardi eest.

Mängud nagu Candy Crush ja Angry Linnud sõitsid mängu ostud peapööritavatesse kõrgustesse. EMarketeri andmetel on virtuaalkaupade müük eeldatavasti tänavu $ 1.82 miljardit dollarit. Digitaalkaupade maksmisega seotud šoki väärtus on lõpuks kulunud.

Millennials ei mõtle kaks korda raha kulutamiseks, et kiirendada Candy Crush'i järgmise vooru või osta Angry Birds'le salajane relv.

Need väga edukad ettevõtted tõestavad, et nooremad mängijad veedavad rahas raha, mis ei ole tegelikult olemas. See on ka sotsiaalne tegevus, mis ühendab ja võimaldab mängijatel konkureerida.

See on taust, mis on muutnud oskuste mängude järgmise evolutsioonietapi võimalikuks.

Mängijad

„Ma tahan kasiinot muuta selliseks kohaks, kus teil on võimalus võita raha oma oskuste, auto võidusõidu või sihtmärgi pildistamisega. Kasiinod muutuvad. Kui su baas vananeb ja areneb, peate olema valmis järgmise põlvkonna jaoks. ”

Need on G2i mängu disaini omaniku Gregg Giuffria sõnad. G2i Game Design on üks paljudest firmadest, kes lõpuks kasiino põrandale oskustepõhiseid mänge võtavad. T

Hea uudis on see, et kasiinod tervitavad neid avatud käega

Nevada Gaming Commissioni esimees Tony Alamo: „Me liigume nüüd uude piirkonda. Me püüame meelitada teist põlvkonda. Nad ei mängi pokkerit või blackjackit, kuid mängivad arcade mänge.

Selle sooja vastuvõtu põhjus on äri jõhker reaalsus. Slots on rahaline jõud, mis ajab Las Vegase ja mootor käivitub. Eelmisel aastal oli $ 105.4 miljardi tulu 23i protsenti 138i kõigi aegade kõrgeimast $ 2006 miljardist.

ROHELINE VALGUS

Käesoleva aasta mais võttis Nevada osariigi seadusandja vastu senati Bill 9i, mis võimaldab teenindusaegade oskust. Arve on detailne, sest keegi ei tea tegelikult, mida oodata. The evolutsioon oskuste mängud on "imeda ja vaata" protsess.

Kuberner Brian Sandoval: „See seaduseelnõu võimaldab mänguautomaatidel kasutada tipptasemel tehnoloogiat, et rahuldada noorema, tehnoloogiliselt aktiivsema ja demograafilise väljakutsega seotud väljakutseid. Õigusaktide ülevõtmine on oluline samm edasi, et anda sellele kriitilisele tööstusele uusi edusamme, tagades samas, et Nevada jääb mängude innovatsiooni ja arengu ülemaailmseks epicentriks. "

Gregg Giuffria on pragmaatilisem: „See on hädaolukord, mida me praegu oleme. Mänguautomaadid nagu me neid teame - see on läbi. Viie aasta pärast on kasiinod, kus töötab umbes 50i protsenti teenindusaegu. Kümme aastat hiljem täidetakse ainult 10 - 15 protsenti kasiino põrandast teenindusaegadega. Inimesed räägivad, kuidas nende vanemad neid mängisid. See on kokkusurutud kiirendus.

„Kasiinosse sisenemisel saate tulevikus mängida selliseid mänge nagu Halo, Call of Duty ja Candy Crush. Eesmärk on mängida sotsiaalmeedias ja viia need kasiinodesse, ”ütles ta.

EXTRA PLAYERS

Muude oskuste mängude turul osalejad on Gamblit Gaming ja GameCo. Mõlemad ettevõtted esinesid sel aastal Las Vegas Gaming Expo juures. GameCo tegevjuht Blaine Graboyes loodab, et uue ettevõtte varalised mängud tõmbavad kasiinosse uusi mängijaid.

„Millenniumite meelitamine kasiino põrandale on kõige olulisem probleem, millega mänguväljakud praegu kokku puutuvad - ja GameCo pakub lahendust kasiinodele, kes peavad selle peamise publikuga tegelema. Meie oskusepõhised mängud on mänguautomaadi loomulik areng. Oleme loonud tõeliselt kaasaegse kogemuse, mis räägib otse peaaegu 93i miljonile täiskasvanud ameeriklasele, kes mängivad videomänge, ”ütles ta.

Gamblit boss Eric Meyerhofler arvab, et värske lähenemine määratleb paljude inimeste kasiinokogemuse uuesti. „See on nii palju tänapäeva, lõbusast arcade kogemusest, sest see on lihtsalt puhas hasartmängukogemus,” ütles ta.

„Näiteks oleks: Sa mängid meie sarnast mängu ja sa teed hästi. Kuna liigute tasemeid keerulisemate väljakutsete poole, saavad palgablaadid parema tulemuse ja näed paremaid jackpotisid või sagedasemaid võitu või lihtsalt üldist paremat tagasipöördumist mängijate arvuni, ”ütles ta.

ONLINE

Online ei ole olukord nii kiire. Lõppkokkuvõttes saate tagada, et online-kasiinod pakuvad mängijatele mänguvõimalustel põhinevaid mänge oma relvastuses. Kuigi nad ei anna midagi ära, võite olla kindlad, et online-tarkvaratootjad töötavad praegu oskuste mängude kallal.

Praeguseks on Cashplay üks väheseid arendajaid, kes pakuvad erinevaid online mänge, kus mängijad saavad sularaha eest võistelda. Backgammon, Gin Rummy ja Dominos kõik on juba nišipärased. Nüüd, Cashplay toob zombie jahi, lohistades võidusõidu ja platvormimängud pärisraha areenile.

Varem sel aastal, Cashplay koos Multiplayiga, et luua reaalset raha turniire rohkem kui 40,000i mängufännidele 55th Insomnia Gaming Festivalil. Mängijad võisid omavahel konkureerida, kasutades sülearvuteid või mobiile, et mängida pärisraha auhindu.

Alumine rida on see, et tulevad rahamängud. Tehnoloogia on olemas ja see on soov. Online-kasiinod otsivad alati finantsvõimendust ja oskuste mängud pakuvad seda.

„Las Vegase ekspositsioon oli pilgu tulevikule. Online-kasiinod on endiselt teismelised, võrreldes nende maismaal asuvate vendadega, “ütles Casino.com pressiesindaja. „On kindel, et kui aeg on õige ja tehnoloogia on tõestatud - pakume oma klientidele lõpuks oskustepõhiseid mänge. Vaadake seda ruumi

GAME OVER OR ON?

Järgnevatel aastatel näeb Millennials tohutut jõukuse üleandmist õnnestumiseks ja peamisteks kulutuste aastateks. Kasiinod peavad uuendama, et meelitada neid mängijaid ja hoida neid tuled Las Vegases ja võrgus.

Vanad mängud kaovad ja uued tähed paistavad. On aeg investeerida sellesse Xboxi või PlayStationi ja alustada tööd taseme ja reaalse rahaga seotud tegevuses. Kas teil on oskused? On aeg seda tõestada ja mängida!

Casino.com boonuste koodid >>


Allikas: casino.com
Kas Kasiino Arena üle võtavad oskuste mängud? Uuendatud: Juuni 18, 2019 Autor: Damon