Kümme parimat Belgia veebikasiino lehte

Olles Euroopa Liidu võõrustajariik, pidi Belgia Internetikasiinode eeskirjade osas eeskuju näitama. Kahjuks tõi see kaasa selle, et paljud rahvusvahelised veebikasiinod ei suutnud Belgia mängijaid vastu võtta. Seetõttu koostasime nimekirja kasiinodest, mis võtavad vastu Belgia mängijaid (kas kohaliku litsentsiga või ilma), nii et te ei raiska aega otsimisele. Veebikasiino lokaliseerimisteenustest rääkides on Belgia üsna nõudlik, ametlikeks keelteks on hollandi, prantsuse ja saksa keel. Meie kasiinode loendist leiate need, mis pakuvad täielikult tõlgitud veebisaiti ja klienditugi kõigis kolmes keeles. Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, saate juurdepääsu vingetele ja eksklusiivsetele Belgische veebikasiino boonuskoodidele, mis on seotud piirkonna parimate pakkumistega.

10 parimat Belgia veebikasiino lehte, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni 3000 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku €3000

Hiiglaslik 1000 € sissemakse boonus! ?

Väljamakse 98.82%
Boonus kokku €1000

MAAILMA JUHTIV ONLINE CASINO LOYALTY PROGRAMM!

Väljamakse 98.07%
Boonus kokku €5000

100% kuni 500 euro suurune tervitusboonus

Väljamakse 98.70%
Boonus kokku $500

Kuni 200/100 dollarit + XNUMX keerutust

Väljamakse 98.24%
Boonus kokku € / $ 200

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $1000

Boonus 300 dollarit uutele klientidele

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku $300

1000 € BONUS + 50 TASUTA keerutamist

Väljamakse 97.55%
Boonus kokku €1000Umbes 10 parima Belgia veebikasiino saidi kohta tohutute boonustega!

Kui on mõni riik, mida võib pidada kasiinode sünnikohaks, on see Belgia. Kasiino moodne kontseptsioon sai Euroopas alguse sadu aastaid tagasi, kui meelelahutust oli vähe. Hasartmängude mängimine kaartide või loteriitega sai üldsuse seas aja populaarseks muutmise viisiks.

Sellest ajast alates on kasiinomängud Euroopas ja eriti Belgias laialt levinud. Enamik Belgia veebikasiinosid pole mõeldud mitte ainult Belgia mängijatele, vaid kõigile eurooplastele, pakkudes oma saite prantsuse, hollandi, saksa ja muudes keeltes.

Mängimine Belgias

Belgia on tuntud mõne asja poolest – lainelised rohelised künkad ja heinamaad, ühed parimatest šokolaadi ja veinid maailmas ning loomulikult maailma tippkasiinod. Kahekümne esimesel sajandil Belgia seda ei teinud kadunud see maine. Belgia suurtes kasiinodes on tohutult palju Interneti-kohalolusid, kasutades ära ebareaalseid seadusi, mis keelavad teistes riikides sageli interneti hasartmängud.

Paljud maismaal asuvad kasiinod olid Belgias juba hästi välja kujunenud, nii et nende teenuste veebipõhise pakkumise loomine oli lihtne. Nii meelitasid nad veelgi suurema hulga mängijaid. Need, kes ei saanud varem kasiinot külastada, said äkki kogeda kasiinomänge oma kodu mugavusest.

Belgias kehtivad kasiinoseadused

Belgia usub veebikasiinode tööstuses avatusse ja läbipaistvusse. Niisiis, kõik Belgias asuvad veebikasiinod on üle parda ja seaduslikud. Nad peavad järgima mõnda valitsuse kehtestatud reeglit ja määrust, kuid muidu võivad nad tegutseda vabalt. See vähendab ka mängijate vaeva, kuna nad ei pea keeldudest kõrvale hoidma. Aastatel 1999–2010 võttis Belgia vastu seadused, mis reguleerisid ja litsentseerisid erinevat tüüpi online-hasartmänge, alustades loteriidest või mänguautomaatide pakkujatest ja lõpetades täieõiguslike veebikasiinodega.

Kuna kõik Belgia veebikasiinod on registreeritud ja litsentsitud keskasutuse poolt, ei pea mängijad muretsema mängu- ega pettuslehtede pärast. Iga kasiino peab läbima usaldusväärsuse kontrolli, enne kui nad saavad riigis tegutseda.

Veebikasiinod Belgias

Riigi piirkondades on levitatud 9 maapealset kasiinot. Flandrias on 4 kasiinot, Valloonias veel 4 ja 1 Brüsselis. Need nõuavad A-tüüpi litsentsi. On ka kohti, kus on lubatud pakkuda mänguautomaatide mänge, kuid selleks on vaja taotleda tüüp "B". Minimaalne iga hasartmänguasutustesse sisenemiseks on 21 aastat vana, mis kehtib ka online-kasiino saitidel registreerimisel.

  • Kas veebikasiinod on Belgias legaalsed? Jah.
  • Kas Belgia kasiinosaidid on usaldusväärsed? Jah.
  • Kas ma saan teha sissemakseid PaySafeCard / Neteller / Bancontact kaudu? Jah.
  • Kas veebikasiinode saidid võtavad vastu EUR-i? Jah.

Veebikasiinoseadused Belgias

2010. aastal muudeti hasartmänguseadust, et reguleerida ka interneti hasartmänge. Sel moel said Belgia veebikasiinode saidid väga rangete nõuete kohaselt seaduslikuks. Kasiinod peavad saama A + litsentsi, mis kehtib ka 15 aastat. Veelgi enam, seaduse kohaselt saavad veebisaite hallata ainult maismaal asuvad kasiinod.

Nagu veebikasiinode uudistesaidid teatasid, blokeerib mängukomisjon aktiivselt litsentseerimata kasiinosaite ja operaatorid saavad nägu niaganis süüdistused ja trahvid kuni 100,000 25,000 eurot. Tegelikult on paljud veebisaidid juba keelatud. Kuid mängijaid võivad oodata ka rasked karistused. Neilt, kes nendel veebisaitidel mängimisega vahele jäävad, võidakse nõuda XNUMX XNUMX euro suurust trahvi. Lisaks on valitsuse heaks töötavatel Belgia kodanikel keelatud võrgus mängida.

Belgia litsentside kõrgete standardite tõttu on kohalikel elanikel juurdepääs kvaliteetsetele platvormidele, näiteks Bwini kasiinole, mis on ühendatud Oostende kasiinoga ja pakub laias valikus mänge koos mõnede parimate online-kasiino boonustega.

Kümme parimat Belgia veebikasiino lehte Uuendatud: Juuni 8, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

mõisa mängimine