Kuidas kasiino boonused toimivad?

0 Kommentaarid
Kuidas kasiino boonused toimivad?

Praegu on boonused muutunud oluliseks vahendiks, et meelitada ja hoida uusi mängijaid veebisaidile. Aga see ei tähenda, et teised atraktsioon ei tööta. Täna räägime boonustest. Paljud inimesed arvavad, et boonused on mulliskeem, kuid tegelikult töötavad nad sageli mänguri kasuks. Lisateavet probleemi kohta lugege meie käsiraamatust.

Kuidas boonused toimivad?

Boonused on omamoodi auhind konto loomise või sissemakse tegemise eest. Boonust antakse sageli krediidina, mida saad kasutada mis tahes mängu mängimiseks ning niipea, kui oled täitnud mitmed nõuded, kogunevad sinu kontole boonused. On ka teisi populaarseid boonuste tüüpe, sealhulgas tasuta keerutusi ja raha tagasi. Nende boonuste eesmärk on anda mängurile teine ​​võimalus. Nende boonuste abil saate mängu jätkata isegi ilma sissemakseta. Vaatamata väga keerulisele panusele, mille need boonused on saanud, on siiski võimalus need pärisrahaks muuta.

Boonuste peamised liigid

 • deposiidi boonus - see on selline krediit, mis sõltub hoiuse summast. Enamasti saab mängur 50% või 100% hoiuse summast, kuid mõnikord annab kasiino 200% ja isegi 300%. Kuid pidage meeles piirangute kohta! Kasiino tingimused ütlevad sageli järgmist: „150% boonustes 150i euro deposiidi eest”. Ärge unustage, et boonuseid tuleb panustada.
 • Ei deposiidi boonus- see on väga populaarne boonus, eriti nn boonus jahimehed (inimesed, kes jahipidavad boonuseid), kes soovivad võita ilma riskide või deposiitideta. Sellist boonust on väga lihtne saada. Peate lihtsalt mängukonto avama. Hoiust ei ole vaja teha. Boonuse summa varieerub 10ist 20 Euro, kuid kihlvedude nõuded on üsna keerulised.
 • Tasuta keerutab - sellisel juhul ei saa mängur raha, vaid populaarseid pesasid tasuta. Kui mängur võidab, koguneb kasum boonusekontole. Mängu kontole ülekandmiseks ja hiljem reaalseks rahaks muutmiseks on vajalik täiendavate tingimuste täitmine.
 • Raha tagasimakse boonus - see on osa osa tagasimaksmisest kadunud raha boonusena. Tagasimakse summa sõltub kasiinost.
 • Boonus - iga kasiino on huvitatud oma mängijate hoidmisest nii kaua kui võimalik. Oma kasumi saamiseks pakub ta võimalust osaleda eriprogrammis. Programmi eeliste kohta on arvamuse koostamine üsna raske. Enamikel juhtudel pakub see lojaalsuspunkte, juurdepääsu eksklusiivsetele mängudele või osalemist jackpoti võistlustel.

Boonuste üldtingimused

Boonuseid on võimalik reaalseks rahaks muuta ainult siis, kui täidate mitmeid nõudeid. Enne boonuse vastuvõtmist lugege hoolikalt selle kasutamise tingimusi. Kui teil on vähemalt ühe eseme suhtes kahtlusi, esitage klienditeenindajatele küsimusi. Mitmed huvitavad esemed kasiinode boonuste tingimustest on järgmised:

 • Kasiinod seavad sageli üsna ranged piirangud. Näiteks üks mängukonto IP-aadressi, e-posti aadressi ja pangakaardi kohta. See tähendab, et mänguril ei ole kahte kontot. Kui see tingimus tundub teie jaoks liiga range, ärge püüdke kasiinot petta, et teha mitu kontot. Võib-olla annavad nad teile boonuse, kuid pärast kõigi teie hoiuste võidud tühistatakse.
 • Kui registreerite oma konto, märkige ainult usaldusväärset teavet; vastasel juhul on võimalik, et te ei saa oma raha saada. Mõnikord küsivad kasiinod teie identiteedi kinnitamist. Selle nõude täitmiseks peate saatma oma dokumentide skannimise (ID, juhiluba või pass).
 • Boonust ei saa kohe välja võtta. Vastavalt panustamisnõuetele peate saadud boonuse panustama rohkem kui üks kord ja see tähendab, et peate oma boonust mitu korda suurendama. Näiteks on teile antud boonust summas 100 Eurot, läbimängimise nõuded on 30-kordsed, mis tähendab, et peate panustama 3000 eurot. Kui mängid slotikaid ja panustad 10 eurot, tähendab see, et pead mängima 300 korda (olenemata sellest, kas võidad või kaotad). Paljud mängurid ei suuda neid tingimusi täita ja kaotavad kõik boonused.
 • Kasiinod piiravad tihti teatud riikide mängijatele mõeldud boonuseid. Kontrollige kindlasti seda elementi boonuse tingimustes.
 • Et saada boonust, tuleb deposiidi tegemisel sisestada sooduskood.

Mida peate boonuste kohta teadma?

 • Mängi ainult kasiinodes, kus on a hea maine. Kasiino maine kohta teabe leidmiseks külastage veebisaiti askgamblers.com või lihtsalt "googeldage" Internetti. Kui leiate mänguritelt mõne kehtiva kaebuse, ärge looge selles kasiinos kontot, isegi kui selle boonused on teile väga atraktiivsed tundunud.
 • Paljud kasiinod kirjutavad oma tingimustes: „Kasiino jätab endale õiguse boonuseid muuta, tühistada ja tühistada”. Boonuseid annab kasiino ja neil on kõik õigused, mida nad peavad sobivaks. Ole ettevaatlik. Kui võidate oma boonuste abil suure summa raha, võivad nad süüdistada teid trikkimise ja oma võitude tühistamise eest. Ja kui kasiino otsustab sulle seda teha, siis usu meid. Loomulikult võite jätta kaebusi erinevatele foorumitele, lootes, et kasiino muudab oma otsust, kuid kahjuks on see kasutu. 

Bonus Express meeskond hindab kasiinosid läbipaistvate ja arusaadavate tingimustega. Need kohad on meie nimekirjas märgitud märgisega „Õiglased tingimused”.

Kuidas kasiino boonused toimivad? Uuendatud: Jaanuar 14, 2019 Autor: Damon