Parimad kihlvedude boonused

100% kuni 200 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku € 200

2500 dollari boonus + 500 tasuta keerutust. Saadaval kõikides riikides 🌎

Väljamakse 97.86%
Boonus kokku $ 2500

Kuni 500 eurot pluss 20 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.07%
Boonus kokku € 500

Tohutu € 1000 sissemakse boonus! 💣

Väljamakse 98.82%
Boonus kokku € 1000

€ 2400 tervitusboonus

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku € 2400

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 300

Kuni 200/220 dollarini + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 98.24%
Boonus kokku € / $ 200

77 tasuta keerutust + 100% kuni 200 dollarini

Väljamakse 98.09%
Boonus kokku $ 200

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £ 100

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku € 1600

100% esimesel sissemaksel kuni 200 €

Väljamakse 98.32%
Boonus kokku € 200

777 dollarit tasuta tervitusboonust. Saadaval kõikides riikides 🌎

Väljamakse 98.65%
Boonus kokku $ 777

Kihlveokontorid pakuvad alati uusi võimalusi klientide ligimeelitamiseks, et lihtsalt turul konkurentsis püsida. Enamik kihlveokontoreid haldab kasutajatele boonussüsteemi. Meie edetabel esitab parimad kihlveokontorite ilma sissemakseta boonused Euroopa 2021. aastal.

Veebikihlveokontorite uued boonused

Ergutusprogramm on kihlveokontori valimise üks kriteeriume. Erinevad tervitusboonused on loodud sihtrühma meelitamiseks. Selliste hüvedega saavad mängijad panuseid teha ilma omavahendeid hoiustamata. Tavaliselt on sissemakseboonuste puudumisel seotud mitmed tingimused, näiteks:

 • Kihlveokontori sotsiaalvõrgustiku lehtede tellimine. Nii saavad kihlveokontorid lojaalse vaatajaskonna ilma reklaamile kulutamata.
 • Täieliku kontrollimise, st isikut tõendavate protseduuride läbimine.
 • Mobiilirakenduse installimine jne.

Samal ajal kehtivad koefitsientidele, kihlveo spordiliikidele, turgude tüübile jne ranged piirangud.

Boonuste tüübid

Ilma sissemakse registreerimisboonuseta

Ilma sissemakseta boonuse eeliseks on see, et selle saamiseks ei pea te oma kontot rahastama. Kui kihlveokontor seda nõuab, peate oma isiku registreerima ja kinnitama ainult ühe võimaliku vahendi abil. Puuduseks on see, et tasuta panus on tavaliselt väiksem kui 1000 dollarit. Pealegi on selle kasutamisel mitu piirangut. Vahel on kihlvedude kihlvedude boonuse panustamise nõudeid täita üsna keeruline. See pakkumine sobib peamiselt algajatele, kes alles tegelevad kihlveoäriga. Boonus aitaks neil hinnata oma tugevaid külgi, kulutamata ühtegi senti. Meie nimekiri sisaldab kihlveokontorite parimaid sissemakseta tervitusboonuseid.

Esimese deposiidi boonus

Selle saamiseks peate registreeruma, läbima kinnituse ja rahastama oma kontot. Pärast seda saate tasuta panuse, mis võrdub teie esimese sissemaksega, kuid ei ületa kindlat fikseeritud summat. Euroopa kihlveokontorid annavad tasuta panuseid keskmiselt 500–1000 30 dollarit. Nende vahendite väljavõtmiseks peate vastama läbimängimisnõuetele. Selleks kulub tavaliselt XNUMX päeva. Kihlveokontor võib esitada ka hulga läbimängimisnõudeid. Need võivad olla teatud tüüpi panused, pakkumise miinimummäärad jne.

Boonuskoodid ja sooduskoodid

Neid on kahte tüüpi: ühekordselt kasutatavad (konkreetse mängija jaoks) ja mitmekordsed (paljude kasutajate jaoks). Sooduskoodidel on tavaliselt aegumiskuupäevad, seega peate sooduspakkumise õigeaegselt aktiveerima.

Koode levitavad kihlveokontorite partnerid, näiteks teaberessursid, meedia isiksused jne. Kõige populaarsem näide on mängude voogedastajad. Paljud neist postitavad oma veebisaitidele ja levitamislehtedele sooduskoode, mis tavaliselt koosnevad pseudonüümidest. Pärast võtme aktiveerimist saavad kasutajad kihlveokontorilt täiendavat stiimulit. See koostöövorm on kasulik kõigile osapooltele:

 • Kihlveokontorid maksavad sooduskoodi kasutamise eest iga kord. Nii saavad nad hinnata reklaami tasuvust.
 • Meediaisikutel on oma lojaalne publik, keda nad on võimelised mõjutama. Aeg-ajalt korraldavad nad isegi sooduskoodivõistlusi. Nii õnnestub neil meelitada suur hulk kasutajaid.
 • Mängijad saavad kihlveokontoritelt uusi hüvesid. Kuid nende kasutamiseks ei pea tingimata mingeid tingimusi täitma (sissemakse, panus jne).

Tasuta panused

Tasuta panus on lihtsalt kindla rahasumma panus, kus kihlveokontor panuse maksab. See on võimalus panustada riskideta ja maksta netovõitu, kui ennustus võidab. Näiteks on mängijal 1000 dollari suurune tasuta panus. Ta panustab sellele 1.57 koefitsiendiga. Kui panus võidab, saab mängija 570 dollarit.

Mängijad saavad tasuta panuseid teatud tingimuste täitmise eest:

 • Konto uuesti laadimine
 • Kontrollimine.
 • Kindla summa panustamine nädala või kuu jooksul.
 • Raha tagasimaksena kadunud ennustused.

Tasuta panustel on tavaliselt koefitsientide piirangud, harvemini turu tüübi suhtes. Mõned kihlveokontorid pakuvad tasuta panuseid ainult kindlatel turniiridel, et oma populaarsust suurendada.

Boonused tavamängijatele

Paljud kihlveokontorid pakuvad aktiivsetele klientidele lojaalsusprogramme. Selliste programmide abil saavad kasutajad panuseid tehes saada pidevat lisakasumit. Tingimused sõltuvad kihlveokontorist. Kuid toome esile üldised punktid:

 • Iga tehtud panuse kohta (või mõnel juhul kaotatud panuse eest) saab kasutaja punkte. Nende punktide määramise süsteem sõltub kahest tegurist: panuse summast ja mängija staatusest lojaalsusprogrammis.
 • Aruandeperioodi lõpus (enamasti kuu, harvem nädalas) saab punkte kasutada tasuta panuste ostmiseks. Mõnes kihlveokontoris saab punkte kohe põhikontole tõmmata või kasutada auhindade, näiteks klubikaupade ostmiseks.
 • Punktide kogunemisel, mängija staatus tõuseb. Mida kõrgem on staatus, seda kiiremini punkte väljastatakse. Samuti sõltub saadud tasuta panuste suurus mängija tasemest lojaalsusprogrammis

Peamine erinevus muudest boonustest on see, et piiranguid pole. Kasutajad saavad panustada mis tahes spordialadele ja üritustele, millel on kõik koefitsiendid. Lojaalsusprogrammid on kihlveokontorile endale kasulikud, sest kliendid on motiveeritud suurema staatuse saamiseks panustama rohkem. Pakutava raha tagastamise suuruse kompenseerib kihlveokontori marginaal, mille iga kihlveokontor paneb koefitsiendiks.

Ülaltoodud on kõige populaarsemad hüved. Samuti korraldavad paljud kihlveokontorid perioodiliselt spordiennustusvõistlusi auhindadega, nad julgustavad kliente pühade auks, pakuvad iganädalasi boonuseid jne.

Võidu väljavõtmine

Veebikihlveokontorid, kes ei paku sissemakse sissemakse boonuseid, kehtestavad erinevad reeglid, mida tuleb võidu väljavõtmiseks täita. Tingimused sõltuvad pakkumise tüübist:

 • Hoiuse boonuse väljavõtmiseks peate panustama summa, mis ületab boonussummat X (keskmiselt 15-30) korda. Seda numbrit nimetatakse ka panuseks. Panustamise edenemine kuvatakse isiklikus piirkonnas. Mõnes kihlveokontoris ei saa te oma kontot boonusperioodi jooksul rahastada. Vastasel juhul on mängijal oht kihlveokontori poolt karistada.
 • Raha tagastamine nõuab kindla summa panustamist kuu, nädala või muu aruandeperioodi jooksul. Teatud kihlveokontoritel võivad olla koefitsientidele, spordialadele ja turutüüpidele täiendavad piirangud.
 • Tasuta panused ei vaja erilist panustamist. Kui panus võidab, võite raha saada. Kuid panuse tüübile ja koefitsientide suurusele võivad olla seatud piirangud. Reeglid sõltuvad kihlveokontorist.

Panustajate janu lisakasumi järele tekitas tänapäeval nn boonusjahi või boonuste jahi. Mõned mängijad vahetavad pidevalt kihlveokontoreid, lootes saada tervitusboonust. Tegelikult ei anna see taktika soovitud tulemusi, sest kihlvedude tegemiseks peavad olema täidetud mitmed tingimused. Seetõttu ei soovita kogenud kasutajad sellist skeemi kasutada. Parem on valida üks või paar kihlveokontorit ja mängida neis pidevalt.

 

Parimad kihlvedude boonused Uuendatud: Detsember 19, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

VIP-toa promokoodid