Break Away Deluxe taastab vana lemmikjää

0 Kommentaarid

Olge valmis järgmise põlvkonna vana mänguautomaadi mängu jaoks, Murda äraPoolt Microgaming. Nüüd on Stormcraft Studios loonud Break Away Deluxe, mis on pakitud originaali souped up versioon. Tänu 17i juulis 2019 toimuvale live-väljalasele on teil võimalik mängida seda uut online kasiino pesa Spin Palace'is.

Seekord mängib hokimängu simuleeriva tegevuse keskel Rolling Reels ™ ja Free Spins tagasi esimesest põlvkonnast. Uued on super-virnastatud Growing Wilds ™ ja Smashing Wild ™ funktsioon on suurem kui kunagi varem. Nelja erineva kihlvedude valikuga saate valida - 18, 38, 68 ja 88 read - teil on võimalus suuresti suurendada oma võitu suurte võitude jaoks.

Smash Up Ice!

Kui sa olid Microgaming's Break Away fänn, armastad Break Away Deluxeit. Originaali täiustused hõlmavad täiendavaid funktsioone ja täiustatud graafikat. Sama nagu originaal, tunnete end nagu otse hokimängu tegevuses, koos rahvahulgaga ja jäälõhkumisega, kui Rolling Reels ™ lõhub ja kordajad kasvavad.

Kiire tempo ja lõbus mäng on seatud taustale, mis meenutab jääd. Sa mängid ainulaadsel 5 × 5i võrgul, millel on temaatilised sümbolid ja reaalsele mängule sarnased heliefektid. Valige 88-liini valik ja suurendage oluliselt oma võimalusi suurel mängupinnal. Tänu paljudele jahedatele funktsioonidele võid sa saada rohkem kui 3100i oma üldise panuse pärast seda, kui kordajad hakkavad üles panema.

Kuidas mängida Break Away Deluxeit

Kui valite 88i tasuliini, leiate RTP (Return to Player) nii palju kui 96.88%. Mäng on suur volatiilsus, mis tähendab, et väljamaksed võivad koguneda aeglaselt, kuigi tegevus on kiire. Siiski, kui kordajad ja tasuta keerutused löövad, võivad väljamaksed olla suured, kui jõuad mängu teatud punkti. Üldine kokkulangevuse määr on 32.16%. Võite panustada 18i ja 44i müntide vahel spin kohta.

Kõik võidud makstakse vasakult paremale, välja arvatud siis, kui maandate hajumissümboli, mis maksab mis tahes asendis. Kõik võidud korrutatakse seejärel kihlvedude kihlveoga, välja arvatud hajumine võidud, ja ainult suurim võit makstakse rea kohta.

Põnev eripära on see, mida igaüks ootab ootamatult, lisaks hoki jääkide rahuldavale maitsele, mis annab märku super-virnastatud loodusest. Sümbolite hulka kuuluvad Zambonis, uisud, kiivrid, jäähallid jäähoki mängijad, kohtunikud ja kolm muud mängijat. Otsige punase särgiga mängijat: ta on kõige tasuvam.

Spetsiifilised omadused: metsikud, rull-rullid, kasvavad metsikud ja teised!

Break Away Deluxeis on mängu logo metsik sümbol. See ilmub ainult rullides 3, 4 ja 5 baasmängus. See ilmub vabade keerutuste funktsioonis rullidele 2, 3, 4 ja 4. Nagu paljud mänguautomaadid, asendab see kõik sümbolid, välja arvatud hajumine. Põnev asi metsikutes Break Away Deluxeis on see, et nad on superpakkides (me mõtleme, kuni tippu!) Nii baasmängus kui ka Vaba Keerutamise mängus. Seda super-virnastatud versiooni nimetatakse Growing Wilds ™ funktsiooniks, mis on uus pesa selle põlvkonna põlvkonnas. Growing Wilds ™ -i käivitamisel kasvab iga metsik stack iga spiniga 1x.

Break Away Deluxeis on ka populaarsed Rolling Reels ™. Osa algsest mängust, Rolling Reels ™ on leitud paljudes Microgamingi hindades. Rolling Reels ™ mängib põnevat hetke, isegi kui see on baasmängus, kui sa võidad ja võidavad sümbolid eemaldatakse (selles mängus, purustatakse nagu purustav jää) rullidest uute sümbolite lubamiseks. See viib teid mitme järjestikuse võidu potentsiaali.

Teine võime suurendada oma koefitsiente on Smashing Wild ™ funktsioon. Hokimängijad ilmuvad juhuslikult baasmängus. Kui nad seda teevad, saavad nad rullid 2, 3 või 4 täiesti metsikuks, et tagada võitnud kombinatsioon. Seejärel hoiab metsik reel järjestikuste rullide jaoks kinni, kuni võidud on otsa saanud. Smashing Wild ™ vilgub ka baasmängus juhuslikult.

Teie suurim võimalus võita on tasuta spinide funktsiooniga. See käivitub 3i, 4i või 5i skoorimisel. Hajumine on põlev jääklamber. Kui see kombinatsioon on aktiveeritud, antakse teile 12i tasuta keerutusi. Iga järjestikuse rulliga käivitate multiplikaatori funktsiooni, rakendades kordajaid kuni 8x-i. Te vajate Rolling Reels ™ -i, et lüüa, enne kui jõuad tasuta keerutamised. Rolling Reels ™ kordajad töötavad nii:

Kui teil õnnestub igast tasuta spinist viis rulli saada, siis võiksite enne peatamist mängida 60i tasuta keerutusi! See on teie pilet 3,181.81i võimalikule väljamaksele, mis ületab teie koguosaluse.

Avasta Break Away Deluxe Spin Palace'is

Lõbusaks ja hämmastavaks mängimiseks hokimängijate jaoks, kellel on tonni boonusfunktsioone, on see pealkiri vahetu lemmik. Teil on suurim võimalus võita kasutades Rolling Reels ™ ja Multiplier Trails. Kui sa tahad skoorida suurte, suurte jooksvate võitude ja nautida jäädvustamise põnevust, peaks Break Away Deluxe jõudma oma järjekorda Spin Palace'i kasiinos.

Spin Palace ei hoiusta kasiino boonuseid >>


Allikas: spinpalace.com
Break Away Deluxe taastab vana lemmikjää Uuendatud: Juuni 18, 2019 Autor: Damon