Bulgaaria veebikasiino kümme parimat saiti

Kasiinod on muutumas ülemaailmseks nähtuseks, kus ülbed ja luksuslikud kasiinod ilmuvad kõikjal maailmas ja see on iseenesestmõistetav. Bulgaaria, kes saab kasu Ida-Euroopa riiki ujutavate turistide vahetuskursside tõttu, et proovida oma kätt riigi pealinna ja suurte linnade lisatasude tabelites. Siin on mõned soovitused, mis meie arvates on ühed parimad Bulgaaria kasiinod:

10 parimat Bulgaaria veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni 3000 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku €3000

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $400

$ 500 boonus esimesel sissemaksel + 225 tasuta keerutust

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku $500

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku €2000

77 tasuta keerutust + 100% kuni 200 dollarini

Väljamakse 98.09%
Boonus kokku $200

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

20 tasuta keerutust + 200% kuni 3000 eurot

Väljamakse 98.17%
Boonus kokku €3000

150 tasuta keerutust + $ 1000 tervitusboonus!

Väljamakse 97.42%
Boonus kokku $1000

100% boonus kuni 500 eurot + 200 ekstra keerutust!

Väljamakse 98.15%
Boonus kokku €500Umbes 10 parimat Bulgaaria veebikasiino saiti, millel on tohutud boonused!

Online-hasartmängud Bulgaarias: praegune olukord

BG lipuikoon Bulgaaria veebimängude turg on täielikult reguleeritud. Alates 2008. aastast, kui hasartmänge käsitlevaid seadusi ajakohastati vastavalt Euroopa suunistele, on riik perioodiliselt oma seadusi ajakohastanud, et muuta turg ahvatlevamaks suurtele nimedele tööstuses. Nii veebikasiinod kui ka spordiennustused on Bulgaarias seaduslikud ja mängijatel on palju valida. Riiklik hasartmängukomisjon on kõiki hasartmängudega seotud küsimusi reguleeriv asutus riigis ning allub otseselt rahandusministeeriumile. Esimene 2008. aastal vastu võetud hasartmänguseadus jõustati alates 2012. aastast. Maksustamistase oli siiski kõrge, hoides enamiku suurtest mängijatest eemal.

Maksude pisut varjamine 2013. aastal muutis Bulgaaria nii kohalike kui ka rahvusvaheliste veebikasiinode jaoks väga ahvatlevaks turuks, kuna nii operaatoritele kui ka mängude pakkujatele on välja antud wiBulgarian lipu SVGth veebimängude litsentsid. Nende hulgas on Casino Technology ja EGT kohalikud kaubamärgid, kes suutsid teenusepakkujate valdkonnas endale nime anda, pakkudes kasiinomänge nii veebis kui ka väljaspool seda kogu Euroopas.

Kas on olemas litsentseeritud operaatoreid?

litsentseeritud kasiinoJah, seal on. Praegu saab Bulgaaria veebis hasartmängude litsentsi taotleda iga piirkonnas või mõnes muus EL-i riigis asuv ettevõte. Litsentsi taotlemiseks on fikseeritud maks 100,000 10 BGN ja 20-aastase litsentsi saavad operaatorid peavad tasuma XNUMX% maksu brutomängutulult (GGR). Ja kuigi veebipõhiste hasartmängude jaoks on olemas vaid ühte tüüpi litsents, siis kui maismaategevusest rääkida, on igal hasartmängutootel oma litsents. Operaatorid, kes soovivad pakkuda mitut tüüpi hasartmänge, peavad hankima ja maksma iga toimingu eest rakendustasu.

Riiklik hasartmängukomisjon näitas väga karmi kohtlemist litsentsimata ettevõtjate suhtes, kes pöörduvad endiselt Bulgaaria mängijate poole. Alates hasartmänguseaduste uuendamisest on must nimekiri olemas ja nimekiri kasvab iga kuuga aina suuremaks. Ükski musta nimekirja lisatud ettevõte ei saa litsentsi. Samuti, vaadates asju mängijate vaatenurgast, on Bulgaarias hasartmängude seaduslik vanus 18 aastat ning kõik kasiinosõbrad peaksid rõõmustama, kui saavad teada, et veebimängudest võidetud raha ei maksustata.

Online kasiinod Bulgaarias: mis võimalused teil on?

vaata-icon-transVaatamata hasartmängude riikliku komisjoni püüdlustele blokeerida operaatorid ilma litsentsita, on Internetis politsei teostamine praktiliselt võimatu. Seetõttu saavad Bulgaaria veebikasiinode fännid alati valida mängimise kohaliku litsentsi saanud operaatorite juures või rahvusvahelistel saitidel, mis võtavad vastu bulgaarlasi. Siit saate teada, mida iga kategooria lauale toob ja kuidas veenduda, et saate alati hämmastava kogemuse.

Bulgaaria kasiinomängijate seaduslik ja aus mäng

Kasiinodel peab olema litsents mainekas agentuuris, näiteks Curacao eGaming ja Malta Gaming Authority. Või kõige lugupeetavam neist kõigist Ühendkuningriik Hasartmängude komisjon. Kuid hea litsentsi omamisest ei piisa, kasiino peab tagama mängude õigluse, tehes koostööd sõltumatu auditooriumiga, näiteks TST Labs. Meie ülaltoodud loendist võite turvaliselt kasutada Bulgaaria veebikasiinode populaarseimaid valikuid, millel on kehtivad litsentsid ja kus saate täieliku ohutuse ja turvalisuse tingimustes Bulgaaria territooriumil mängida.

Bulgaaria populaarseima online kasiino nimekiri

Nüüd on aeg näha seda nimekirja toimimas: valisime teie jaoks välja parimad Bulgaaria veebikasiinod ja loetlesime need allpool. Pange tähele, et mõnda neist saitidest haldavad ettevõtted, mis eksisteerivad väljaspool riiki, kuid nad aktsepteerivad siiski Bulgaaria liikmeid ja vastavad kõigile meie ülaltoodud kriteeriumidele. Bulgaaria kasiinos mängimiseks rulett Näiteks online-kasiino või Bulgaaria online-pokkerimängud, need on parimad võimalused, mida võite leida. Valige mõni neist ja alustage õnne proovimist: tagame, et te ei kahetse seda kogemust. Lisateavet Bulgaarias Internetis hasartmängude ja Bulgaaria mängijate spetsiifiliste hasartmängude kohta lugege järgmiselt. Ja veel üks asi: Bulgaaria kasiinomängu rulettmänge mängides ja selliseid, ärge unustage läbi lugeda meie üksikasjalikke mängujuhendid. Näiteks on meil suurepärased juhendid selle kohta Baccarat.

Kas Bulgaaria veebikasiino saidid on seaduslikud?

Või kas veebikasiino on Bulgaarias seaduslik? Nagu me eespool mainisime, on Bulgaaria üks riike, mis lubab Interneti-hasartmänge. Alates 2018. aastast on selles riigis legaalsed igasugused hasartmängud: veebikasiinod, spordiennustused, loteriid ja isegi fantaasiaküllased spordiennustused. Kuni olete hasartmängude riiklikult komisjonilt (rahandusministeerium) litsentsi saanud, olete valmis. Pealegi ei pea te olema Bulgaaria kodanik: saate näiteks Maltal kaupluse üles seada ja selle litsentsi ikkagi hankida. Litsentsitasu muutub vahemikus 20.000 100.000–XNUMX XNUMX LEV, seega pole need ka kallid.

Kõlab hästi, eks? Kuid selle tööstuse suurtel ettevõtjatel pole selles riigis endiselt ühtegi kohalikku tegevust. Sellel on kaks peamist põhjust:

Kui taotleja ei ole Bulgaaria kodanik, peab tal olema riiki tehtud investeering, mille väärtus on 10.000.000 500 XNUMX eurot, ja ta peab töötama XNUMX inimest.
Kõik taotlejad peavad 20% oma sissetulekust maksustama.
Maksumäär pole tegelikult nii kõrge, tegelikult on see peaaegu sama väike kui avamere saared. Välismaiste ettevõtete investeeringunõue on aga tehingu murdja. Põhimõtteliselt ütleb Bulgaaria valitsus: „Võite oma peakorteri paigutada avamere saarele - mind see ei huvita. Kuid kui soovite seda litsentsi, peate tegema investeeringu minu kodumaale. ” Asi on selles, et seal pole palju operaatoreid, kes on nõus sellist investeeringut tegema, 10 miljonit eurot on omamoodi “suur raha”. Seetõttu haldavad Bulgaaria praeguseid kohalikke veebikasiinosid ainult kohalikud ettevõtted. Kuid olukord pole nii hull: Bulgaaria turule on jõudmas mõned suured kaubamärgid, mida mainitakse allpool. Lisaks ei ole avamere hasartmängusaitidel mingeid piiranguid ega tsensuuri, Bulgaaria mängijatel on vabadus mängida igal oma saidil.

Bulgaaria veebikasiino kümme parimat saiti Uuendatud: Juuni 8, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

must lotos ilma sissemakseboonuseta aprill 2020