Kasiino preemiaprogrammid püsiklientidele

0 Kommentaarid

Online-kasiinodel on mitmeid võimalusi uute liikmete saamiseks ja nende soovimiseks jääda. Boonused on üks sellistest meetoditest. Peale selle võivad kasiinod omada kampaaniaid, mille tulemuseks on oluline auhind. Kuid mängijate seisukohast on kõige soodsam vahend kasiinode seas tavaliste lojaalsete mängijate hüvede programm. Nende töö on üsna läbipaistev ja veelgi atraktiivsem on võimalik kasu saada automaatselt ja regulaarselt. Mängijatel on soovitatav selliseid programme otsida, sest eelised võivad olla üsna olulised. paleekunst

Kasiino preemiaprogrammid püsiklientidele
Kasiino preemiaprogrammid püsiklientidele

Lihtsamalt öeldes töötavad sellised programmid järgmiselt: mängija saab 1 comp-punkt iga X dollari kohta, mille nad panustavad, ja kui kogutud summa on võrdne Y comp-punktiga, saab selle summa lunastada 1 dollari suuruse mängukrediidi eest. Toodud väärtused võivad kasiinoti erineda. Veelgi enam, terminid, mida kasutatakse "comp-punkti" tähistamiseks, võivad samuti erineda. Selle lõpuleviimiseks peaks mängija vaatama, kui palju mängukrediiti ta panustatud summa eest saab. Mängija saab kasutada krediite nende panustamiseks nagu ka boonus. Oluline on meeles pidada, et kasiinod kalduvad panustamisprogrammide kaudu pakutavate krediitide jaoks panustama. Kasiinode kasutatav tarkvara on võimeline arvutama panuste arvu, võttes arvesse panustatavat summat, samuti jälgides punktide väljamaksmist, mis võimaldab koheseid automaatseid tehinguid. Sel moel saab mängija krediiti nende panustamise eest viivitamata, online-kasiinos mängides. miami klubi

Seda tüüpi programme on rakendanud paljud kasiinod. Mõnel juhul võib kogunevate comp-punktide määr mängust sõltuvalt erineda. Näiteks võivad comp-punktid olla kergemini kogunevad mängupunktid, mis muudab selle mängu mõju suuremaks. Mõnikord võivad kasiinod julgustada mängijaid rohkem panustama, pakkudes neile teatud lisahüvesid. Teised kasiinod on valmis andma rohkem mängukrediite neile, kes jõuavad teatud tasemele panusest. Sel moel näeme, et eelised kasvavad kõrgete rullikute puhul.

Vaata ka  Suurepäraseid boonuseid pakkuvad võrgukasiinomängud

Paljudel juhtudel võib boonuse struktuur sõltuda kogutud punktide arvust. Kui mängija on panustanud palju ja on saanud palju punkte, võivad kasiinod pakkuda talle suuremat protsenti boonusest või suurendada maksimaalset limiiti. Mingil viisil saab selline mängija suurema boonuse. metsik Vegase kasiino

Boonussüsteemi läbipaistvuse tagamiseks võivad kasiinod oma klientidele olla erinevad VIP-tasemed. Kasiinod panevad panuste limiidid, mida mängija peab teatud VIP tasemele sattumisel ületama. Erinevaid tasemeid iseloomustavad erinevad preemiad. Boonuste jaotamine toimub tarkvara kaudu. Nii saavad mängijad olla kindlad, et neile jagatud boonuste summa on õiglane.

Freerollid turniiridel on boonused

Boonused on online-kasiinode üks meetodeid uute liikmete meelitamiseks ja nende soovimiseks. Seal on palju erinevaid boonuseid, mis tulevad tasuta krediidi vormis ja mida saab teenida deposiidi tegemise või sõbra kutsumise teel. Üks muudest viisidest pakkuda a boonus on lasta mängijatel mängida kasiinos tasuta ja võimaldada neil säilitada võidetud summa. Teine võimalus on kutsuda mängijaid turniiridel osalema; osalemine võib olla ka tasuta ning mängija võidab võidud. Seda tüüpi turniire nimetatakse freerollideks. Kuigi neid tavaliselt ei nimetata boonusteks, on need tegelikult tegelikult just need.

Selliseid turniire on kahte tüüpi. Ühte turniiri tüüpi pakutakse auhindu sularahas. Mängija sai võidud oma kontole ja saab seda kasutada kasiino pakutavate mängude mängimiseks. Vastasel juhul võib see summa maksta sisseostuturniiride osavõtutasu. Mõni kasiino võib klientide ligimeelitamiseks lubada algaja tasemel turniiri. See eelis on saadaval ainult neile, kes liitusid ainult kasiinoga: nii saavad uued mängijad õppida mängureegleid, kartmata kogenud mängijaga silmitsi seista. Juhul, kui turniire pakub kindel kasiino, pakub see ka freerolle (millest enamik on saadaval iga päev). Mängijate poolt saadud auhinnad pole liiga märkimisväärsed, mida seletatakse turniiri tasuta olekuga. Pealegi ei nõua mängimisprotsess palju aega. Mängijal on tavaliselt pool tundi aega mängida. Võidu korral saab mängija boonuse. Kaotuse korral saab mängija tasuta kogemusi ja tal on võimalus proovida oma strateegiat turniiril, et järgmisel korral saavutada paremaid tulemusi. Mis puutub VIP-turniiridesse, siis sealsed auhinnad on märkimisväärsemad. Seda tüüpi boonuseid pakutakse juba klientidele, kes on muutunud lojaalseks ja seda kasiinodele sageli mängides ja VIP-tasemele jõudnud. VIP-turniire ei korraldata nii tihti kui tavalisi. Kuid VIP-kliendid ootavad neid, sest nad lubavad märkimisväärset kasu. jackpoti kapital

Vaata ka  Paysafecard veebikasiinodes

Teist tüüpi freerollid meelitavad kliente, lubades tasuta sisenemist tõsisematesse turniiridesse, kus on rohkem auhindu. Tavaliselt peab ta sellisel turniiril osalemiseks maksma sisseostu, kuid kui mängija võidab kvalifitseeruva freerolli, ei paluta tal maksta. Seetõttu antakse võitjatele sisseostusumma boonusena. Kui freerollile kvalifitseerunud mängija võidab turniiri, ei ole auhind sama oluline kui boonus ise. Turniir võib olla üsna kõrge ja kestab mitu kuud; selle käigus peaks mängija mängima mitmetes kvalifikatsioonides. On mõningaid juhtumeid, kui mängijad alustavad freerollist ja võitaid kuni mitu tuhat dollarit.

Sellised turniirid võimaldavad mängijatel suurendada võidude summat nagu teised boonused. Mõned mängijad on teadaolevalt ehitanud oma raha, osaledes ainult freerollides.

Sõbra saatmise eest saadud boonus

On üldteada, et reklaamil on oluline mõju inimestele, eriti kui see on suusõnaliselt. Meil on kalduvus kaaluda usaldusväärsemat teavet, mis pärineb meie sõbralt, mitte võõrast. Online-kasiinod on seda efekti pikka aega nautinud ja rakendanud seda tüüpi reklaami boonuse kaudu sõltuvalt sõbra suunamisest. On vähe kasiinosid, mis tänapäeval seda boonust ei paku.

Sõbra suunamisboonuse aktiveerimine on väga lihtne. Mängija peab kasiinot teavitama sellest, et ta suunab sõbra kindla nime ja perekonnanime. Seejärel peab nimetatud isik registreerima kasiinos ja märkima selle saatnud isiku nime. Sõber peab täitma ka teatud nõudeid. Nõutav on, et ta avaks konto ja maksab minimaalse tagatisraha märgitud summa. Kui see on lõpule viidud, saab mängija saada sõprade saatmisel saadud boonust.

Vaata ka  Ameerika kasiino boonused

Selle boonuse üldine struktuur on kõigi kasiinode puhul sama, kuid konkreetsed nõuded võivad muutuda. Üks erinevatest tingimustest on sõprade arv, kellele mängijal on lubatud viidata. On palju kasiinosid, mis sellele numbrile piiranguid ei kehtesta. Siiski tuleb meeles pidada, et teistel on piir. Piirid võivad varieeruda: üks piirab üleandmiste arvu kuus, teine ​​moodustab kogupiiri ja kui see on saavutatud, ei saa mängija enam kasiinoga rohkem sõpru suunata.

Teine diferentseerimine sõltub preemia suurusest. Boonus võib olla ühe sõbra kohta kindel. Sellisel juhul on summa väiksem kui tervitusmakse boonus. Mehhanism töötab nii, et osa sõbra makstud tagatisraha läheb mängijale makstud boonuse katmiseks. Kasiinod võivad pakkuda loomingulist viisi, kuidas rakendada sama edastusmehhanismi mehhanismi. Mõned kasiinod pakuvad vaid protsenti sõbra poolt deponeeritud summast. Nii sõltub mängija boonus otse kasiinosse kutsutud sõprade arvust. Võib juhtuda, et mängijale makstakse ka väikest summat iga sõbra poolt kasiinosse toodud isiku eest.

Panustamisnõudeid rakendatakse ka seda tüüpi boonustele. Seega peab mängija enne mängimise alustamist neid hoolikalt lugema. Tagasivõtmine võib toimuda alles pärast tingimuste täitmist ja nõuded puudutavad nii kordade arvu, mil preemia tuleb ümber pöörata kui ka ajavahemikku, mille jooksul see peab toimuma.

Kasiino preemiaprogrammid püsiklientidele Uuendatud: November 29, 2019 Autor: Damon