Hoidke kasiino boonuseid

0 Kommentaarid

Peaaegu kõik kasiinod pakuvad sissemakseboonuseid. Seega on väga oluline mõista boonuste tingimusi ja eripära. Sissemakseboonuseid antakse krediidi vormis, mis võimaldab teil regulaarselt mängida. Kui suudate täita kõik boonuse tingimused, muutub krediidi saldo rahaks, mida saate välja võtta. teenindusajad o sularaha

Boonuse summa määratakse hoiuse suuruse protsendina. Enamasti pakuvad nad 100% sissemakse summast, kuid võite leida ka pakkumisi (200%, 300%…) või vähem (50%). Näiteks kui deponeerite 100% boonusega 100%, on teie kontol 200 eurot. Kui teil on 300%, siis teeb see kokku 400 eurot. vegas pesa

Maksimaalne boonuse summa on tavaliselt piiratud ja sa ei saa suurt boonust isegi siis, kui teete suure sissemakse. Aga kui te deponeerite vähem kui minimaalne hoiusumma, sa ei saa boonuseid. Tavaliselt on minimaalne hoiusumma 10 €.

Hoiuste boonuste liigid

 • Tere boonus - on boonus, mis saad pärast esimese sissemakse tegemist. See on maksimaalne boonus, mida saate deposiidi tegemisel.
 • Teine, kolmas ja neljas deposiidi boonus - tavaliselt on boonus hoiusummast 50-100%.
 • Regulaarsed boonused - on antud kasiino kehtestatud kindlal päeval (näiteks kolmapäeviti või nädalavahetustel). Boonus moodustab hoiuse summast umbes 25%, kuid mõnikord võib see muutuda. Seetõttu uurige hoolikalt oma kasiino pakutavaid müügiedendusmeetmeid ja valige kõige kasulikum päev deposiidi tegemiseks.

Ümbermineku nõuded

Te ei saa oma boonuseid kohe tagasi võtta, sest peate neid kasiinos kasutama (ümbermineku nõuded). Boonuse ümberminek tähendab, et teie panuste summa peab ületama n-korda korda esialgse boonuse summa. Näiteks, kui teil on 100 Euro boonus kihlvedude nõudmistega x30, peate panustama € 3000. Kui mängite teenindusaegu, peate 300i korda keerutama (olenemata sellest, kas võidate või kaotate). Paljud mängurid ei suuda seda nõuet täita ja kaotavad oma boonuse täielikult. 2i valikud on järgmised:

 • Ülemineku nõuded hõlmavad ainult boonussummat. Esiteks hakkate mängima sissemakse summaga ja alles pärast seda saate boonuseid mängida. Kui te ei kaota sissemaksega mängides oma raha, vaid suurendate selle summat, vastupidi, suurendate selle summat, võite boonusest keelduda ja võtta raha ära. Boonused toimivad teie teise võimalusena.
 • Ülemineku nõuded hõlmavad boonussumma koos sissemakse summaga. Saate selle ühe korra sissemakse eest suure boonusena. Reeglina on sellele boonusele esitatavad nõuded poole väiksemad kui pikendamise nõuded. Hoolimata sellest faktist on see boonus vähem kasumlik. Boonustega mängimisel on teil piirangud (maksimaalse panuse summa nõuded, lubatud mängude loetelu jne). Ja kui võidate sissemaksega mängides võitu, peate ikkagi täitma ümbermineku nõuded. Vastasel juhul kaotate boonuse tühistades kõik oma võidud ja kasiino maksab teile tagasi ainult algsumma. planeedi 7 kasiino

Seega, enne boonuse võtmist, tutvuge kõigi piirangutega. Võib-olla oleks mõnel juhul parem mängida ainult hoiuse summaga? Et aidata teil oma otsust teha, mainisime iga boonuse kasumlikkust.

Lisaks ümbermineku nõuetele peab mängur pöörama tähelepanu ka teistele reeglitele:

 • Konverteeritava krediidi maksimaalne summa - kui teil õnnestub täita kõik boonuse tingimused, saab boonuse teisendada reaalseks rahaks. Boonuse tingimused võivad sisaldada ka maksimaalset summat, mida saab raha konverteerida. Oletame, et see summa on võrdne 5-i tagatisraha summaga. Kui olete isegi mänginud € 3000i mänguautomaate, kasutades oma 100-i boonust ja täitnud kõik ümbermineku tingimused, on teie boonuste võit kokku 500.
 • Tähtajad - iga boonuse puhul kehtestab kasiino tähtajad, kui seda saab kasutada. Tavaliselt kestab see periood ühe kuu ja pärast seda boonus tühistatakse.
 • Maksimaalse panuse summa limiit - kasiino piirab maksimaalset panust. Nad teevad seda, et vähendada boonuste jahti. Kõrge hajutusmääraga agressiivsed mängud on hea võimalus boonuste jahimeestele, sest lihtsaim lahendus on panustada kogu boonuse summa teatud arvu eest ühes rulett ringi. Ja kui sa võidad, siis suurendate oma boonus 36i aegu, mistõttu on kõigi boonusnõuete täitmine väga lihtne. Sa suudad oma strateegiat lihtsalt muuta ja mängida madala dispersioonimääraga.

TÄHELEPANU !!! Kasiino ei piira panuste summat, kui mängid boonustega. Seetõttu olge väga ettevaatlik, kuna kasiino võib seda kasutada põhjusena, et mitte maksta välja oma võidud. See on algaja kõige levinum viga. Sa peaksid boonuste tingimusi alati hoolikalt uurima.

Kuid topeltnuppu kasutades saate sellest seisundist hõlpsalt mööda. See nupp võimaldab võitu kahekordistada, kui teil veab. See nupp võimaldab hajutatust suurendada. Mõned kasiinod saavad selle võimaluse pakkuda, isegi kui nad piiravad panuse summat. Kuid pidage meeles, et seda suvandit ei rakendata automaatselt ja peaksite seda ise kontrollima. teenindusajad vegasid

Mängudes, kus rakendatakse ümbermineku nõudeid - kasiino ei anna krediiti kogu panuse summa eest. Mõnes mängus muutub see tingimus sõltuvalt mängu tüübist. Vaatame näiteks erinevat tüüpi mänge sisaldavat näidet:

Mängu liik Panustage kihlveo protsent
Mängumasinad 100%
Rulett 25%
Baccara 20%
Video poker 20%
Pokker 10%
Blackjack 5%

Näiteks, kui soovite täita ruletise ümbermineku seisu ja nõutav summa on € 1000, peate panustama: 1000 /0.25 = € 4000. See tingimuste mudel peatab preemiate jahimehed boonuse kasutamisest. Blackjackis väljamakse määr on 99.5%. Keskmiselt kaotate vähem panuseid, kuid peate ennustama rohkem vastavalt boonuse tingimustele. Kasiino vajab mängu vastu mängivaid mängijaid, kuid mitte eksperte, kes tahavad võita. Palun tutvuge boonuse tingimustega enne hoiuse tegemist ja boonuse saamiseks, et teada saada, kas lemmik mäng on lubatud mängude loendis.

Kas tasub võtta deposiidi boonus?

Põhimõtteliselt jah, see on. Need võimaldavad teil pikendada naudingut ja mängida rohkem võimalusi, et suurendada oma võimalusi võita. Lisatasud, mida ei ole vaja võtta, hõlmavad hoiukontot koos boonusega ja boonust, mis on vähem kui 100% hoiuse summast. Veebilehel hindasime iga boonuse 3-klassi skaalal (kasumlik, neutraalne ja kahjumlik).

 •  

  Juhuslikud TASUTA kasiinomängud:

   

   

 •  

  Juhuslikud TASUTA kasiinomängud:

   

   

Hoidke kasiino boonuseid Uuendatud: November 29, 2019 Autor: Damon