2i viisid royal


Lihtsa videopokkeri mängimiseks, mis lisab ainult ühte suurt raha, 2 Ways Royal on ilmselt nii hea kui saab. Kuigi wild-kaarte pole, võite võita “Lo Royal flush”, kui teile jagatakse 2-6 kätt ühest mastist.
Lo flush maksab sama palju kui tavaline (Hi) hood. See mäng on tuntud ka kui Split Way Royal ja kasutab samu reegleid, kui seda nime all mängitakse.
2 Ways Royal Video Poker põhitõed
Täiusliku strateegia korral võite eeldada, et saavutate umbes 99.8% väljamakse tänu mängijatele sõbralikele reeglitele. Kui oskate mängida Jacks või parem 2 Ways Royal'i saab südamelöögiga kiireneda. Sa pead ainult meeles pidama, et vaatate seda Lo Royali värvi.
Kui võidate käe, antakse teile võimalus oma raha kahekordistada. Edasimüüja näitab ühte kaarti ja neli. Valite ühe oma neljast kaardist. Kui teie kaart on suurem kui diileri kaart, kahekordistate oma raha.
Iga mängude kujundaja seab oma tasulised tabelid. Tüüpiline royal flush väljamakse on 4000 5 müntidele.
Videomäng on loodud töötama nagu käsitsi jagatud kaardimäng, kus pakki segatakse iga kord, kui mängite. Juhuslike arvude generaator määrab, milliseid kaarte jagatakse ühe käe kohta. See on mõeldav, kuid äärmiselt ebatõenäoline, et teile jagatakse täpselt sama käsi kaks või kolm korda järjest. Videopokkeris pole haruldane näha sama kaardi jagamist kahe järjestikuse käe jooksul.
Paljud mängijad eelistavad videopokkerit mänguautomaatide mängudele, sest videopokkeri tasulaud annab teile kogu teabe, mida vajate tõenäolise tasuvuse protsendi hindamiseks. Mänguautomaadi tasulaud ei anna piisavalt teavet, sest masin võiks kasutada rulli, millel on 12, 15, 25 või isegi 256 (või mis tahes muud arvu) „pesa”. Mänguautomaatide mängude tasuvuse protsente saab reguleerida programmeerimise reguleeritud muudatuste kaudu, kuid videopokkeri masin ei saa oma tasulauda muuta ja mõlemat kätt mängitakse 52 kaardiga paki vastu.
Kuidas mängida videopokkerimängu nagu 2 Ways Royal
Erinevate veebipõhiste ja võrguühenduseta videopokkerimängude vahel on ainult mõned erinevused. Võrguühenduseta mängude hulgas nõuavad vanemad masinad ühe või mitme mündi (või märgi) deponeerimist. Kaasaegsed videopokkeri masinad aktsepteerivad pileteid või paberraha.
Teine erinevus, mida maapealsetes kasiinodes leiate, on see, kuidas "krediiti" arvutatakse sõltuvalt masina põhimündi väärtusest. 1 krediit = 1 münt, seega peate oma mängusaldo dollariväärtust jälgima ettevaatlikult. 100 dollarit 25-sendisel masinal võrdub 400 krediiti. 100 dollarit 1-dollarilises masinas võrdub 100 krediiti.
Veebipõhised videopokkerimängud pakuvad tavaliselt režiimi „Esitusrežiim” või „Harjutusrežiim”, kus te ei riski rahaga ega saa raha. See on ainult viis, kuidas saate otsustada, kas teile meeldib mängu mängimine.
Igas mängus saab kasutada 1 kuni 5 märki või münti. See, kui palju panustate, määrab võidu. Saate oma panuse summat käte vahel muuta, kuid kui klõpsate nupul „Deal”, olete lukustatud mis tahes panuse tasemele.
Kõigi 5 mündi korraga mängimiseks võite klõpsata nupul „Maksimaalne panus”. Rohkem kui vähem raha ühe käe eest panustamine ei mõjuta mängu tulemust. Kui aga vaatate allpool näidatud palgatabelit, näete, et mäng maksab lisatasu mängijatele, kes panustavad maksimaalse panuse. Isegi ühe korra kuningliku masti võitmisel on suur erinevus.
Pärast seda, kui teile on jagatud viis kaarti, otsustate kaardil hoides klõpsates, milliseid kaarte soovite hoida. Kui teile jagatakse loomulikku võitu või pai, võib mäng teie jaoks automaatselt mõne kaardi ära hoida. Teil on võimalus seda otsust muuta, kui te ei nõustu arvuti valikutega.
Kui olete oma kaardid enda jaoks valinud, klõpsate nupul „Joonista”. Seejärel jagatakse teile uusi kaarte, et asendada need kaardid, mida te ei hoidnud. Mäng hindab teie kätt vastavalt palgatabelile.
Mis on tagasimakse protsent 2i viisidest Royal Video Poker?
Kõik hasartmängud saavad oma raha samast allikast: panused, mida mängijad teevad. Kasiino (või “maja”) peab katma maksimaalse võimaliku auhinna, mis makstakse mis tahes kihlvedude eest, kuid nad loodavad selle raha tagasi teenida teistelt mängijate tehtud panustest. Sellisena jagame mängijate panuste protsendi maja ja mängija oodatavaks tootluseks.
Eeldatavat maja tulu nimetatakse tavaliselt lihtsalt "maja servaks".
Mängija eeldatavat tootlust nimetatakse tavaliselt “tasuvuse protsendiks” või “tagasipöördumine mängijani”. (Neid kahte väljendit kasutatakse vaheldumisi.)
Kas mängijad panevad panused panema panema $ 1 miljonit või $ 1000, eeldatakse, et maja serv on umbes sama suur. Praktikas võtab kasiino sageli kogenud mängijate vigade tõttu tihti rohkem kui tõenäosuslikku tagasipöördumist või mängijatele lihtsalt juhuslikku halba õnne.
Mängijate jaoks teeb hasartmängud huvitavaks see, et igas mängus võib mängija lüüa maja ja saada suure võidu. Kui mängija kõnnib minema, kui ta on ees, kaotab maja. Kui mängija jätkab mängimist ja paneb kogu raha tagasi, võidab maja.
Õppetund tuleb meeles pidada, et olenemata sellest, kui suur on mängude tasuvusaeg, otsustate ainult, kui palju raha paned mängu enne kui jalutate. Kasiino säilitamiseks peab kasiino mängima vaid ühe mängija kohta päevas. Kui kaotate 10i% oma esialgsest panusest päevas, on kasiinol suur päev. Kui te oma raha kahekordistate, on teil suurepärane päev. Ja kasiino lihtsalt ootab, et teisel mängijal oleks halb päev.
Sellise mänguga nagu 2 Ways Royal videopokkerit ei pea te endalt pidevalt küsima: "kas ma olen 2% maas?" Saate teada, kui olete ees ja teil peaks olema idee pärast 10-20 kätt, kui kasutate head või halba strateegiat.
Kui mängite 500i käsi, panustate $ 5i ühe käe kohta, eeldades, et kaartide jaotus on tavaliselt juhuslik ja teie strateegia on ideaalne, peaksite kaotama umbes $ 5i.
Kuid need on vaid illustreerivad näited. Tegelikud tulemused erinevad mänguseansi järgi.

2i viisid royal Uuendatud: Jaanuar 20, 2019 Autor: Aamir Berrey