Pandamania

0 Kommentaarid
Pandamania

Pandamania


Pandamania pesa on üks neist NextGen Gamingi loomade teemaline online teenindusaeg. Mängijad ühinevad Pandaga ja tema sõbrad maailma kõige kaootilisemas loomaaias, kus loomad sõidavad jõulistel kärudel, ja zookeeper on seotud ja kusagil ei näe; see kaos võib siiski tuua kaasa rohkem boonusfunktsioone ja paremaid auhindu.
Pandamania mobiilipesa on viie rulliga mäng, millel on kolm rida ja tavalised kakskümmend viis rida. Rullid asuvad loomaaias, kus saab näha juga, puuri ja muidugi hoiatusmärki, mis ei toeta ühtegi looma. Kui sa spin, naudid te ka keerukaid ja lõbusaid heliefekte, mis kaasnevad iga spiniga, kuid mitte peaaegu sama palju, kui hindate lihtsat jälgimist. Teie teenindusaegade kogemust suurendatakse veelgi, võimaldades teil valida oma panuse spin kohta ja see võib olla nii väike kui 1p spiniga kuni £ 50 spin.
Wild sümbol
Nagu enamik teenindusaegu, on ka rullidel standardmärgid. Sellisel juhul on nad kõik erksavärvilised ning sisaldavad pedaaliga varustatud käru, mõningaid loomaaia pileteid, kotti kommid, sidunud zookeeperit ja muidugi standardset mängukaardisümbolit 9, 10, J, Q, K ja A. omavad unikaalsed sümbolid, mis sisaldavad metsikut sümbolit. Hr Panda ise on Pandamania mänguautomaadi metsik sümbol ja kui sa teda näed, siis olete õnnelik, sest ta võib lihtsalt aidata kaasa võitnud kombinatsiooni täitmisele, kui ta suudab, asendades puuduvad sümbolid.
Scatter Sümbol
Lisaks Pandamania online pesa erilisele Panda metsikule sümbolile on teil ka hajumissümbol. See hajumissümbol on Pandamania loomaaed. See sümbol ei aita mitte ainult lõpetada võitnud hajumine kombinatsioone, vaid see on ka vallandab tasuta keerutab boonus.
Bonus funktsioonid
Pick Me boonus - Pick Me boonus on esimene Pandamania pesa boonusfunktsioon ja seda saab käivitada tabaluku sümboliga, mis ilmub ainult rullidel kaks, kolm ja neli. Land kolm rullid ja saad valida üks. Tabaluku taga on võidu rahaline auhind, rahaline auhind ja võimalus valida uuesti või kõik kolm auhinda.
Panda boonus
Panda boonus on Pandamania mänguautomaadi teine ​​bonusfunktsioon ja see on täiesti juhuslikult loodud funktsioon. Juhuslikel aegadel liigub panda ekraani ümber, lisades rullidele metsikuid ja loodetavasti luues võitu.
Free Spins
Kolmas ja viimane boonusfunktsioon Pandamania pesas on tasuta keerutab boonus. Seda saab käivitada, kui maandate kolme või enama Pandamania märgi hajumise sümboli üle rullide. See annab kümme tasuta keerutust ja kõik võidud kahekordistuvad tänu 2xi kordajale. Samuti saate funktsiooni uuesti käivitada, kui maandate veel kolm laiali.

Vabatahtlikud vaba mängude mängud:

Super lõbus 21
Super lõbus 21
Super Fun 21 on tuntud oma kiire tempo ja kõrge panuse poolest, mis on värske ja põnev ...
Mängi pesa!
Ariana
Ariana
Selle pesa metsik kaart on Ariana metsik sümbol, samas kui hajumine on meritäht ikoon. Mängijad saavad ...
Mängi pesa!
Universaalsed koletised on vaimuliku needus
Universaalsed koletised on vaimuliku needus
See on lugu, mis on ajatu nagu romantika ise: armastus tabas Phantom kohtub noorte lauljatega, on tema süda katkenud, langeb ...
Mängi pesa!
Fruit zen
Fruit zen
Fruit Zen Slot Game Review. Fruit Zen on 5-reel, 3-rida ja 10-i võidusõiduraja video slot, mille on välja andnud BetSoft kasiinomängud ...
Mängi pesa!
Nacho tasuta
Nacho tasuta
Nacho Libre Slot Machine. Avamisekraanil on selge, et sellel pesal on vahetu komöödia väärtus. ... See pesa ...
Mängi pesa!
Joker looduslik 1 käsi
Joker looduslik 1 käsi
Joker Wild videopokkerit mängitakse 1i käega. Muud Joker Wildi versioonid on saadaval, mängud 10, 25, ...
Mängi pesa!
Keno
Keno
Keno on üks lihtsamaid online-kasiinomänge, kuid see on väga lõbus ja ...
Mängi pesa!
Kapten venture
Kapten venture
Kui reis oli alati teie koppade nimekirjas, siis on Captain Venture Slot teie jaoks mäng. See 5-rull ja ...
Mängi pesa!
Pandamania Uuendatud: Jaanuar 24, 2019 Autor: Aamir Berrey