Kümned või parem


Mängu Jacks-or-Better (paar või parem) on tavaline Video Poker, üldtuntud kui Draw Poker. See mäng on kogenud mõnevõrra taaselustumist video-videopokkeriga.
Mäng algab ekraaniga, kus mängijale antakse viis kaarti ja nad saavad valida, milliseid kaarte nad soovivad säilitada. Ülejäänud kaardid visatakse ära ja asendatakse uute kaartidega. Mängijad üritavad moodustada parima viie kaardiga käe.
Videopokkeris on peamine eesmärk, et mängija saaks vähemalt paari tungrauda või kõrgemat kombinatsiooni, nagu on näidatud väljamakse tabelis. Nii nagu tavapärastel pokkerikäsi pingereadel, on tavalised pokkerikäsi tüübid kaks paari, kolm liiki, sirged, ühtlased, täismajad, sirged hoopis ja parim käsi, mida mängija saab, on kuninglik flush. Sellel käel on suurim väljamakse ja see koosneb viiest sama masti kaardist, mis on järjestatud kümnest kuni Aceni.
Kasiinodel nagu bWin on mäng nimega "Jacks-or-Better Multihand". Mängu eesmärk on sama mis Jacks-or-Better algversioonil, kuid enne mängude algust saab mängija valida, mitu kätt ta mängida soovib.
Allpool leiate mõned täiendavad saidid ja ressursid, mis meie arvates on väärt külastamist, mis pakuvad jooksvat teavet online-kasiinode kohta, sealhulgas ülevaated, strateegiad, tutvustused, uudised ja muu seotud teave.

Kümned või parem Uuendatud: Jaanuar 18, 2019 Autor: Aamir Berrey