Kümme parimat Gruusia veebikasiino lehte

Gruusia pakub elanikele riigi reguleeritud loteriisid, heategevuslikke hasartmänge ja maismaal hasartmänge korraldavaid kruiisilaevu, mis on elanikele väga vähe hasartmänguvalikuid. Võib kindlalt öelda, et enamik Gruusia elanikke reisib teistesse riikidesse oma hasartmänguvajaduste rahuldamiseks või hasartmänge Internetis.

Enne Gruusia osariigis interneti hasartmängudest osavõtmist peaksid elanikud tutvuma riiklike hasartmänge käsitlevate seaduste ja usaldusväärsete Interneti-hasartmängude veebisaitidega. Sellelt lehelt leiate parima Interneti-hasartmängude saitide kohta ja ülevaate riigi hasartmänge käsitlevatest seadustest. Sellel veebisaidil ei väida me, et oleme juristid ja seadused muutuvad pidevalt, nii et pöörduge juristi poole, kui teil on veebipõhiseid hasartmänge käsitlevaid seadusi, milles te pole kindel.

10 parimat Gruusia veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $400

$ 500 boonus esimesel sissemaksel + 225 tasuta keerutust

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku $500

GET BONUS 200 freespinki + 2000 €

Väljamakse 97.60%
Boonus kokku €2000

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku €2000

250% boonus + 125 tasuta keerutust

Väljamakse 97.73%
Boonus kokku $250

200/200 dollarit + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku $ / € 200

100% kuni 500 eurot + 200 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku €500

100% kuni 200 eurot + 50 boonuse keerutust

Väljamakse 98.19%
Boonus kokku €200

1500 eurot + 100 boonuse keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €1500Umbes 10 parima Gruusia veebikasiino saidi kohta, millel on tohutud boonused!

Georgia kasiinod ja hasartmängud

Lühikokkuvõte: Gruusia on hasartmänguseaduste osas lihtsalt üks kõige piiravamaid riike. Ainsad seadustatud ja reguleeritud hasartmängude vormid on heategevuslikud mängud (bingo ja loosimised), aga ka riiklik loterii. Kuigi Gruusia pole interneti hasartmänge legaliseerinud, peaks mängijatel, kes seda soovivad, muretseda vähe.

Esimene küsimus on järgmine: millised on Georgia kasiinod?

Ainsad riigid, millest ma võin mõelda, on hasartmängude osas piiravamad kui Gruusia, on Alaska, Hawaii ja Utah. Selge, et kahel viimasel neist riikidest pole absoluutselt mingit legaliseeritud hasartmänguvormi ning hasartmängude osas on Gruusia lihtsalt pisut liberaalsem.

Selle oleku pikk ja lühike külg on see, et neil on loteriid ja need võimaldavad piiratud heategevust.

Bingo läbiviimiseks vajalikke litsentse tuleb taotleda Gruusia juurdlusbüroo direktori käest, nii et kui soovite heategevuslikku bingot korraldada, uurige neid juba teiega. Isiklikult arvaksin, et ilma heategevusliku bingota on meil kõik korras, sest kuigi mul pole midagi varjata, ei taha ma tegelikult kutsuda ühtegi agentuuri, mis lõpeb juurdlusbürooga, et mind põhjalikumalt uurida. Need litsentsid maksavad ka 100 dollarit, mis on rakendustasu eest üsna kõrge.

Loosimiste korraldamise litsentsid tuleb esitada maakonna šerifile, olenemata sellest, millises maakonnas loosimised toimuvad, ning taotlemine maksab ka 100 dollarit. Valdav enamus osariike lubab mittetulundusühingutel “Quarter Raffles” või “50/50 Raffles” korraldada mingit probleemi, kui sellest on kasu mingisugusele mittetulundusühingule. Mitte nende siinsete osade ümber, te kõik. (Mul on kahju, ma ei peaks nalja tegema.)

Gruusia loterii näib olevat rohkem kui 18. aastal oli jaotuseelsetes tuludes 2017 miljardit eurot, nii et ma arvan, et osariigis hasartmänge soovijate jaoks on see kõik tormis. Rääkides sadamatest, siis osariigil on üks kasiinokruiisilaev, mis sõidab mõne miili kaugusele rahvusvahelistesse vetesse ja haldab siis kasiinot... nii et ma arvan, et see on midagi.

Online kasiino seadused Gruusias

Vastavalt Gruusia loteriide, õnnemängude ja muude auhinnamängude korraldamise seadusele saavad maismaat kasiinot haldavad ettevõtjad taotleda online-kasiinomängude korraldamise litsentsi, mille annab välja maksuamet. Selle tulemusel on Gruusias juba mõni spetsialiseerunud veebikasiino sait.

Kuid seadus lubab ka rahvusvahelistel platvormidel riigis tegutseda, kui neil on mujal litsents. Sel moel gruusia keel mängurid saavad valida paljude veebisaitide hulgast, mis aitab neil pääseda juurde rohkematele kasiinomängudele ja parematele võimalustele, nagu Gruusia online-kasiino boonused ja online-kasiinode kampaaniad Gruusias.

Online kasiino makseviisid Gruusias

Võitude deponeerimisel ja väljavõtmisel on saadaval mitu makseviisi. Muidugi, et operaatorid tagaksid mänguritele turvalise ja õiglase keskkonna, peab iga rahatehing olema täiesti läbipaistev. Seetõttu aktsepteeritakse tavaliselt VISA ja MasterCardi krediit- ja deebetkaarte. Kuid on ka sama tõhusaid alternatiive, näiteks Skrill, Neteller, adjaraPay, ecoPayz või Qiwi. Lisateavet leiate Georgia online kasiinode arvustuste kataloogist.

Kümme parimat Gruusia veebikasiino lehte Uuendatud: Juuni 4, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

tasuta kasiino raha deposiiti mitte