35 Kommentaarid

Liitu Bingo Fabulousega!

  • Bingo esimese deposiidi boonus: saidi esimese boonuse boonus boonusfondide puhul on 250%. Esimese deposiidi boonuspakkumise saamise minimaalne deposiit on £ 5. Näiteks: kui teie esimene deposiit on £ 5, on boonuspakkumine bingo mängude jaoks £ 12.5. Kui teete hoiule vähem kui £ 5, ei anta boonust. Suurim bingo boonusfondide boonus, mille võite saada, on £ 100.
  • Panuste esitamise nõuded: igal bingo mängude boonusel ja IG-boonusel on oma panuse nõuded. Mõlema puhul ei peeta asjakohase panga nõudmise täitmiseks reaalset raha (või osaliselt) panustamisnõude täitmisel, välja arvatud juhul, kui ettevõte on aeg-ajalt määranud teisiti.
  • Kui panustad IG-le piiratud fondidega võidu ja võite saada vähemalt £ 400, arvestades panga nõuete täitmist, maksate teile maksimaalselt £ 400 üle teie antud esialgse boonuse summa, mida kasutati genereerimiseks sellised võidud. Näiteks kui teile antakse boonusfondides £ 100 ja selliste boonusfondide poolt IG-st saadud võidud kehtivate panuste esitamise nõuete täitmise ajal on £ 600, siis £ 500 läheb üle teie tegelikele rahadele pankrott (st £ 100 boonuse summa ja £ 400 võidud). Sellist piirangut ei kohaldata piiravate fondide tuletatud tõendatud järkjärguliste võitude eest. Piiratud fondid - kõik boonusfondid ja IG vabad spinid, mis ei ole veel täitnud panustamise nõuet, ning selliste boonusfondide või IG Free Spinsiga seotud võidud.
  • Nõustute, nõustudes nõustudes selliste tingimustega, et kihlvedusid X4 võtaksid bingo boonusfondide kogusumma või (vastavalt vajadusele) X99 IG boonusfondide kogusummale või hoiustega seotud boonuse korral X4i kogusummale (summa tagatisraha + vastavate boonusfondide summa) Bingo Boonuste jaoks või X80 (hoiuse summa + vastavate boonusfondide summa) IG deposiidi boonuste eest enne rahaks väljamaksmist.
  • Pidage meeles, et mitte kõik IG muudavad panga pakkumisega samaväärseks. Alljärgnevalt on esitatud iga üksiku mängutüübi panused:

Mängu kategooria Mängu panus
Slots 100%
PJPSlots 100%
Arkaad 100%
ScratchCardid 100%
Keno 100%
Hi-Lo 0%
Rulett 0%
LiveRoulette 0%
Blackjack 0%
LiveBlackjack 0%
Videokonverents 0%

  • Minimaalsed panuste nõuded kehtivad enne tagasivõtmist.

Bingo esimese deposiidi boonus Uuendatud: Juuni 19, 2018 Autor: Damon
Jaga armastust

Vastused "Bingo esimese deposiidi boonusele"