31 Kommentaarid

Allkiri Slot!

Tuginedes legendaarsele Rock and Roll muusikule JP Richardson Jr. See on suure variatsiooniga All-Ways-Pays pesa, mis pakub laia valikut boonusfunktsioone. See AWP-pesa maksab nii vasakult paremale kui ka paremale vasakule. Seal on 729 erinevaid viise, kuidas see mäng saab maksta!

Te kuulete Big Bopperi klassikalist laulu Chantilly Lace, kui teie saldo kasvab eksponentsiaalselt allpool kirjeldatud boonusfunktsioonide ajal.

Big Bopper funktsioonid:

Big Bopper: Mees ise on metsik ja ilmub rullidele 2, 3, 4 ja 5. See metsik sümbol TRIPLE võidab.

Scatter: Vinüülplaadid ilmuvad igale rullile. Igal hajumisel on erinev kiri "BOPPER" kirjutamiseks. Kui vasakult paremale või paremale vasakule ilmuvad kolm või enam hajutatust, saad teiste rullide jaoks täiendava kordumise. Kui nendes rullides ilmub rohkem hajutusi, siis antakse täiendavaid ümberpööre, nii et saate proovida saada 6i hajutamise, mis käivitab ühe kolmest boonusfunktsioonist, vt allpool.

Instant Win funktsioon: Selle funktsiooni ajal kuulete Big Bopperi laulu. Niikaua kui ta laulab kohe võidu kuni 20x hakkab üles ehitama. Pärast seda, kui ta otsustab laulda jätta, võib auhind tõusta kuni 250xi kogu panuse eest!

Chantilly Lace funktsioon: Vaadake The Big Bopperi originaalteksti, mis täidab kogu aeg klassikalist laulu. Niikaua kui ta laulab tasuta mänge ja kordaja meetreid, annab 45-i tasuta mängud kuni 10xi kordajaga!

Valge välgu funktsioon: laialivalguv valgus sümbol on asendatud. Sa kuuled Big Bopi laulu taustal. Tasuta mängud jätkuvad nii kaua, kui ta laulab!

Teie Big Bopperi boonus: 200% matš + 200 lisatud keerutused! Uuendatud: Juuli 21, 2018 Autor: Damon
Jaga armastust

Responses to “Your Big Bopper Bonus: 200% Match + 200 Added Spins!”