10 parimat Hongkongi veebikasiino lehte

Hongkongist ei puudu meelelahutused. Internetihasartmängud eelistavad siiski miljoneid. Millega veel HK mängijaid üllatada?

Bonus.Express on koostanud nimekirja kümnest parimatest online-kasiinodest, mida Hongkongis mängida. Ükskõik, kas olete Konger Konger või külastaja, küsige meie veebisaidilt kõige turvalisemaid kasiinosid, kõige luksuslikumaid boonuseid ja meeliülendavaid jackpotte Hongkongi kasiinode edetabeli edetabelis!

10 parimat Hong Kongi veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni 500 euro suurune tervitusboonus

Väljamakse 98.70%
Boonus kokku $ 500

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $ 1000

600 € KASIINO TERE TULEMAST BONUSPAKK

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €600

100% mänguboonus kuni 250 naela

Väljamakse 98.21%
Boonus kokku €250

100% esimesel sissemaksel kuni 200 €

Väljamakse 98.32%
Boonus kokku €200

Kasiinoboonused 29 kasiinost

Väljamakse 97.86%
Boonus kokku $ 1000

100% kuni 100 eurot + 100 tasuta keerutust

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku €100Umbes 10 parima Hongkongi veebikasiino saidi kohta tohutute boonustega!

Kuidas leiame Hongkongi parimad online-kasiinod

Meie eksperdid järgivad Hongkongi parimate veebikasiinode väljaselgitamiseks ranget uurimisprotsessi. Aga kuidas me seda teeme? Siin selgitame, mida me otsime, enne kui kinnitame saidi kui ühte parimat veebikasiinot Hongkongis.

Julgeolek ja ohutus

Te ei peaks kunagi muretsema oma raha kaotamise pärast ebaseaduslikule kasiinole, mistõttu on iga meie poolt üle vaadatud kasiino 100% turvaline ja usaldusväärne. Kvalifikatsiooni saamiseks peab kasiinol olema hasartmängulitsents. Ja kõigil Hongkongi kasiinodel, mida me üle vaatame, on tõestatud kogemus kiirete maksete tegemise eest võidetud mängijatele.

Hongkongi mängijate veebimakseviisid

Me teame, et soovite oma fondidele kiiresti juurde pääseda, olgu selleks siis töölaua e-rahakoti kaudu või nutitelefonis väljavõtmise kaudu. Otsime makseviise, mis on konkreetselt saadaval Hong Kongi mängijatele. Kui märkame selliseid võimalusi nagu WeChat Pay, AliPay ja UnionPay, asub kasiino meie Hongkongi veebikasiinode kataloogis kõrgemal.

Kasiino mängude valik

Mida laiem on saadavalolevate mängude valik, seda tõenäolisem on teha meie nimekiri Hongkongi parimatest veebikasiinodest. Veebipõhistel teenindusaegadel on suur osa meie otsuses; nad on uskumatult populaarsed ja üsna sarnased pachinkoga, mis muudab nad Hongkongi mängijatele tohutult oluliseks. Kontrollime ka selliste online kasiino mängude valikut nagu Baccarat, pai gow ja sic bo, pluss live-edasimüüjate mängud. Ja meie eksperdid testivad neid alati mitme seadme abil, nii et saate oma mobiiltelefonil või töölaual mängude mängimise sujuva kogemuse saada.

Parimad boonused Hongkongi eest

Kui liitute uue veebikasiinoga, soovite loomulikult maksimaalset väärtust - seepärast jahime suuri boonuseid pakkuvaid kasiinosid. See tähendab, et saate nautida kõiki mänge, mis parimatel Hongkongi veebikasiinodel on, kulutamata rohkem kui peate.

Suurepärane klienditeenindus

Paljud meie mängijad eelistavad hiina või inglise keelt, seega eelistame kakskeelseid klienditeenindajaid. Kui Hongkongi veebikasiino pakub tuge mõlemas keeles, liigub tõenäolisemalt meie nimekirja üles. Muidugi peavad nad olema ka sõbralikud ja asjatundlikud.

Kuid kuidas teada mitme soovitatud veebikasiino korral, milline neist on teie jaoks parim? Kui te pole kindel, on mängude valik alati hea koht alustamiseks.

Meie juhend parimate Hongkongi kasiino saitide kohta

Kuna nii palju offshore-kasiinosid on innukas meelitama Hongkongist kõrgeid rullnokkasid, on teil Interneti-kasiino valimisel valikuvõimalus rikutud. HK kasiinosaidid on tervituspakkumiste osas kurikuulsalt helded, kuid need pakuvad palju enamat kui lihtsalt boonusraha mägi.

Meie eksperdid on üle vaadanud kõik online-kasiinod, mis võtavad vastu Hong Kongi mängijaid. Kuni relvastatud kontrollnimekirjaga, kui meie käed on olemas, järgivad meie kogenud retsensendid kriteeriumide loetelu, et teha kindlaks, millised Hongkongi veebikasiinod on vilja koor. Mõned paljudest teguritest, mida me peame, hõlmavad:

  • Tervituspakkumised ja sooduspakkumised - parimad Hongkongi kasiinosaidid konkureerivad üksteisega, pakkudes lõualuu langemise boonuseid. Teid tuleks tervitada suure sissemakseboonusega, kuid ka tingimused peaksid olema õiglased. Samuti pakuvad paljud saidid tasuta keerutusi ja sissemakseta boonuseid.
  • Kasiinomängude valik - olenemata sellest, kas olete Mahjongi või teenindusaegade tujus, peaksite mängu vestibüüli valimisel olema rikutud. Live kasiino mängud on Hongkongi veebikasiinodes väga populaarsed. Võite võtta virtuaalse koha Sic Bo laudade ääres või proovida õnne hoopis Dragon Tigeril.
  • Pangandusmeetodite arv - on oluline, et teie eelistatud pangandusviis oleks loetletud kassas. Ükskõik, kas soovite hoiustada oma Hongkongi dollareid krediitkaardi või Bitcoini kaudu, peaksite seda saama teha kiiresti ja lihtsalt. Samuti vaatame üle panganduslimiidid veendumaks, et need on mõistlikud.
  • Litsentsid ja turvameetmed - See, et HK-s asuval veebikasiinol pole kohaliku omavalitsuse luba, ei tähenda, et te ei peaks litsentsi otsima. Lisaks litsentsimisele tagame, et kasiino kasutab krüptimistehnoloogiat ja otsime selliseid võimalusi nagu kahefaktoriline autentimine (2FA).
  • Klienditoe kanalid - sõbraliku ja asjatundliku tugiteenuse pakkujaga peaks olema lihtne kontakti saada, sõltumata sellest, millisega kasiinos liitute. Parimad Hongkongi veebikasiinod pakuvad ööpäevaringset tuge e-posti, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu mitmes keeles, et aidata teil probleemide lahendamisel.

Välismaised saidid tegutsevad territooriumil

Nagu ülejäänud osas Hiina, puudub Hongkongis interneti hasartmängude regulatiivne raamistik. See tähendab, et Hongkongi veebikasiino pidamine on ebaseaduslik. Kuid see ei tähenda, et selliseid saite siin ei nähtaks - lihtsalt need põhinevad välisriikidel. Ja kuna valitsus pole näidanud üles huvi takistada üksikisikute mängimist nendel veebisaitidel, näevad need ülemereoperaatorid seda halli turuna, kus nad saavad mänge pakkuda, hoolimata litsentsisüsteemi puudumisest.

Siin leiduvat Hongkongi veebikasiinode valikut mõjutab see regulatsiooni puudumine: kuigi on palju väga lugupeetud ettevõtteid, kes lubavad siin oma mänge mängida, jäävad teised selle valdkonna suured nimed välja, valides kinni reguleeritud turgudel (see kehtib eriti avalik-õiguslike ettevõtete kohta). Sellegipoolest leiate siin mängides tõenäoliselt saite, kus on tarkvara järgmistest brändidest:

Legal Gaming Limited, kuid laialdaselt saadaval

Nagu Mandri-Hiinas, on ka kihlvedudel Hongkongis pikk ja korduv ajalugu. Ehkki kohalikud omavalitsused ei soovinud seda tegevust kunagi täielikult peatada, olid nad huvitatud tööstuse ulatuse kontrollimisest, muutmata kodanike jaoks siin-seal panustamise nautimist liiga raskeks. See soov viis 1977. aasta hasartmänguseaduse vastuvõtmiseni, mis juhib sealset tööstust tänapäeval.

Kehtiva seaduse kohaselt ei asu territooriumil maismaas asuvaid kasiinosid. Siiski leidub pardal olevate kasiinodega kruiisilaevu, mis dokivad linnas ja sõidavad enne panuste tegemist rahvusvahelistesse vetesse.

Siin on kaalutud telliste ja mördi tootmist, kuid valitsus lükkas need mitmel korral tagasi. Valitsev tarkus näib olevat see, et iga katse Macauga võistelda oleks rumal ja mis tahes kasu kaaluks üles laiendatud mänguvõimaluste põhjustatud sotsiaalne kahju.

Aomeni veebikasiinode saidid toimivad sarnaselt nendega, mis on kättesaadavad Hongkongi elanikele, ehkki Macau valitsus tunnistas, et interneti hasartmänge käsitlevaid seadusi ei eksisteeri ning nad kasutavad hasartmänge üldiselt laiemalt.

10 parimat Hongkongi veebikasiino lehte Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

sisu

Seotud boonused:

õnneliku oja kasiino 100 tasuta keerutused