Mayweather VS McGregor - maailma suurim võitlus Spin Palace Sports'is

0 Kommentaarid

Kõik silmad jäävad ringile, kui Floyd “Money” Mayweather Jr näeb sellel kuul Conorile “Notorious” McGregori. Kui sa oled valmis saama sajandi võitluseks, peate veenduma, et te ei jäta Spin Palace Sports'i põnevat eripakkumist!

Toimub 26 augustis, Nevada, Paradise T-Mobile Arenal USA, nn Money Fight näeb võitmatu 11-aegne kvintupleegium-poksimaailmameister, kes võtab vastu segatud võitluskunstide kunstniku, kes on praegune UFC kerge meister.

Väga oodatud poksimäng on seatud esmaklassilise spordikihlvedude soojendajaks ning seda saab palju rohkem nautida tänu uuendatud Spin Palace Sports'i tõhustatud kihlvedude pakkumisele. Asetage maksimaalne 1.00 panus Mayweatherile, et võita, ja võita tasuta panuseid, kui ilmneb legendaarne võitleja võidukas.

Kas Mayweather võitis oma 50th mängu?

Mayweather jäi pärast 49th järjestikust võitu ringis pensionile. 2015i võitlus meistrite ja Manny Pacquiao vahel tõi kaasa miljonite vaatajate ümber maailmaja nägin, et Mayweather sobib ideaalse 49-0 endise raskekaalu meister kivine Marciano.

McGregor on seevastu UFC endine täispuhutav meister ja praegune kerge meister ning pole kunagi võitnud professionaalses poksimängus.

Tema Eddie Alvarez'i novembri 2016i väljatõrjumine võitis talle kergekaalulise meistrivõistluse, samal ajal kui ta oli ikka veel tublid meistrivõistlused; pealkiri, mis jäi temast välja pärast tema teadet, et ta võtab puhkuse pärast esimese lapse sündi.

Raha võitlus võib võistelda Mayweatheri VS Pacquiao vaatajaskonnaga, kuigi enamik pokside fännidest peavad toimingu läbi minema ühe paljude telesaateid. Odavamad piletid läksid igaühele $ 500-le, samas kui teised kohad olid $ 1500-st kuni uskumatu $ 10 000-i jaoks ringide jaoks.

Panustage Mayweatherile Spin Palace Sports'is

Võrreldes 1.20i (kirjutamise ajal) võita Mayweatheris võita, arvavad Spin Palace Sports'i raamatud selgelt, et Iiri UFC meistril ei ole teda, et seista poksijaga, keda peetakse laialdaselt spordi parimaks kaitsevõitlejaks . McGregori koefitsiendid üldiselt ei ole head, hoolimata MMA meistrite korduvast enesekindluse ja teatud võidu deklaratsioonist.

Spin Palace Sports'i täiustatud pakkumine koos suurepäraste koefitsientidega Mayweatherile võis näha, et 1.00i panus maksab 1.20ile ja 25.00ile (kirjutamise ajal) tasuta panuseid veelgi kvaliteetsema panustamise jaoks.

Pakkumine kestab augustist 24 ja kehtib ainult Mayweather VS McGregorile 26 augustis. Suuremad võidud on seotud punters'i panustega ja tasuta panused kehtivad 7i päevadel, kui spordijad kasutavad Spin Palace Sports'i sporditurul mis tahes sporditurul.

Spin Palace ei hoiusta kasiino boonuseid >>


Allikas: spinpalace.com
Mayweather VS McGregor - maailma suurim võitlus Spin Palace Sports'is Uuendatud: Juuni 18, 2019 Autor: Damon