Interneti-kasiino boonuseid ei maksta

Your Best No Deposit Bonuses for March 2021

Iga päev uuendatakse no deposiitboonuste veebikasiinode jaoks kasutamiseks 2021. aastal unikaalsed reklaamikoodid ja Tasuta keerutab kehtib teie riigis. Lõppenud 850.000 boonuskoodid.

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku € 1600

100% kuni 200 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku € 200

Tohutu € 1000 sissemakse boonus! 💣

Väljamakse 98.82%
Boonus kokku € 1000

Kuni 500 eurot pluss 20 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.07%
Boonus kokku € 500

Kuni 5000 eurot + 50 tasuta keerutust

Väljamakse 98.11%
Boonus kokku € 5000

200% mänguboonus. Kuni 500 eurot + 50 tasuta keerutust

Väljamakse 97.93%
Boonus kokku € 500

700 € TASUTA TERE TULEMUSES

Väljamakse 97.53%
Boonus kokku € 700

€ 1000 TASUTA

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 1000

€ 2400 tervitusboonus

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku € 2400

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 300

Kuni 200/220 dollarini + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 98.24%
Boonus kokku € / $ 200

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $ 1000

125 TASUTA MASSIVATE JACKPOTITE VÕITMISEKS

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $ 600

400/150 dollarit + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 98.28%
Boonus kokku € / $ 400

200/200 dollarit + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku $ / € 200

Kuni 500 € + 30 ekstra keerutust

Väljamakse 98.35%
Boonus kokku € 500

100% kuni 250 € + 50 keerutust

Väljamakse 97.45%
Boonus kokku € 250

100% kuni 200 eurot + 15 tasuta tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 200

100% kuni 200 eurot + 50 boonuse keerutust

Väljamakse 98.19%
Boonus kokku € 200

100% boonus kuni 500 eurot + 200 ekstra keerutust!

Väljamakse 97.95%
Boonus kokku € 500

100% esimesel sissemaksel kuni 200 €

Väljamakse 98.32%
Boonus kokku € 200

Kasiinoboonused 29 kasiinost

Väljamakse 97.86%
Boonus kokku $ 1000

100% kuni 100 eurot + 100 tasuta keerutust

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku € 100

Kuni 300/150 dollarit + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 97.84%
Boonus kokku € / $ 300

$ 500/140 boonus ja XNUMX tasuta keerutust!

Väljamakse 98.06%
Boonus kokku $ / € 500

€ / $ 1000 VÕI 5 BTC +200 TASUTA spinni

Väljamakse 97.46%
Boonus kokku € / $ 1000

Ilma sissemakseta registreerumise boonused on kõige atraktiivsemad nii kogenud mängijatele kui ka algajatele. Sellise stiimuli abil saab klient mängida päris raha eest ja võidu välja võtta, kulutamata ühtegi senti. Oleme kogunud kõik praegused koodid ja sooduskoodid, et Euroopas ei oleks online-kasiino sissemakseboonuseid. Samuti leiate boonuse aktiveerimise ja võitmise tingimused.

Mis on sissemakse boonus?

Teatud toimingute eest ei anta uuele mängijale sissemakseboonust. Sageli saavad mängijad raha või tasuta keerutusi hasartmängude saidil registreerumise eest. Nii saab kasutaja võimaluse hinnata konkreetset kasiinot seestpoolt, proovides selle teenuseid, tutvudes saadaolevate mänguautomaatidega ja testides väljamaksekiirust.

Kasiinol 2021 on mitut tüüpi sissemakseta boonuseid koos väljamaksetega ilma hasartmängukonto sularahata laadimata:

 • Ilma sissemakseta tervitusboonus - kingitus kasiino saidil registreerumiseks. See võib olla sularaha, tasuta keerutused või punktid. Viimasel juhul annavad boonuspunktid tasuta juurdepääsu turniiridele või saab need vahetada pärisraha vastu.
 • Puhkuse kingitused - pühendatud erilistele sündmustele, mis nõuavad sümboolset panustamist või ei nõua seda. Neid saab anda mängijatele nende sünnipäeval, uusaastal jne. Need antakse välja tehnilise toe taotlusel või sooduskoodi kaudu.
 • Preemiad VIP staatuse eest - autasustatakse lojaalsusprogrammi raames pärast järgmise taseme saavutamist; staatuse saavad isiklikult välja anda ka klienditoe juhid.
 • Sõbra suunamise eest - sidusprogrammi raames saab klient tasu uute kasutajate suunamise eest.

Sõltumata saadud sissemakseta boonuse tüübist saab mängija raha eest mängida, kulutamata ühtegi senti.

Ärge ajage segi demomängu ja boonuste kasutamist. Demorežiimis saab mängija hinnata mänguautomaadi mehaanikat, süžeed ja kujundust. Kuid mängu mängitakse tingimuslike laenudega, nii et peamist - põnevustunnet - pole olemas. Sooduskoodi või tasuta keerutuste aktiveerimisega ei kuluta klient ikkagi oma raha mänguautomaatidele, vaid võib lüüa tõelise jackpoti!

Kuid ärge unustage sissemakseta boonuse puudusi:

 1. Panuste nõuded. Panus on sel juhul suurem kui sissemakseboonuste puhul. Kuni raha pole läbimängitud, ei saa neid välja võtta.
 2. Väike kogus. Ilma sissemakseta boonuse summa on piiratud £ 20, € 20 või $ 20. Kui väljastatakse tasuta keerutusi, ei ületa neid vaevalt mõnekümneid.
 3. Võitude suuruse piiramine. Operaator määrab väljamakse limiidi pärast sissemakseta boonuse panustamist.

Mängijad ei peaks tervitusboonust võtma kui garanteeritud viisi suurte võitude saamiseks, vaid suurepärase võimalusena tasuta hinnata kasiino funktsionaalsust.

Miks kasiinod ei anna sissemakseboonuseid?

Mänguautomaatides sissemakse registreerimise boonuste puudumine on osa online-kasiinoomanike turunduskampaaniast, mille eesmärk on suurendada nende vaatajaskonda. Nii reklaamivad nad oma kaubamärke ja meelitavad uusi kliente.

Kui mängijad hindavad kasiino funktsionaalsust, jäävad nad selles edasi mängima ja just sellele on promod suunatud. Tavakliendid teevad sissemakseid ja teevad panuseid, tagades operaatorile pikaajalise kasumi. See tähendab, et kasiinod ei anna uutele kasutajatele lojaalse vaatajaskonna moodustamiseks sissemakseboonust.

Kasutamistingimused

Veebikasiinod pakuvad ulatuslikke boonustingimusi, mida mängija peab enne registreerumist hoolikalt uurima. Mängija peaks pöörama tähelepanu kihlvedude suurusele, panuste piirangutele, väljamaksete summale, panustatavate mängude loendile ja muudele piirangutele.

Mängijad saavad boonuseid aktiveerida, sisestades pärast registreerumist oma sooduskoodid oma isiklikesse aladesse. Eripakkumiste hulgas on meie loendis eksklusiivsed sooduskoodid, mis on saadaval ainult portaali bonus.express külastajatele. Teised viisid boonuse saamiseks on automaatne aktiveerimine kohe pärast konto loomist või taotluse saatmine tehnilisele toele.

Reeglid sisaldavad tavaliselt järgmisi tingimusi:

 • Aktiveerimisperiood ja läbimängimisaeg. Raha või tasuta keerutusi krediteeritakse aktiveerimisel rangelt piiratud aja jooksul. Sarnased nõuded kehtivad läbimängimisperioodi kohta. Mõni kasiino lubab teil boonust mitu päeva või isegi nädalat panustada, teised aga väljastavad suure registreerumissumma, kuid piiravad läbimõtlemata suure panusega panustamise aega mõne tunniga.
 • Maksimaalne panus. See piirang on määratud konto valuutas ja piirab panust ühe keerutuse kohta. Limiidi ületamisel saab boonuse tühistada. Samuti võivad reeglid sisaldada keeldu panna teatud tüüpi panuseid, näiteks võrdseid panuseid rulett koefitsiendid (st paaris või paaritu, punane või must jne).
 • Mängude piirangud. Hasartmängude saidid keelavad mängijatel teatud mänguautomaadid ilma sissemakseboonuse, raha ja tasuta keerutusteta. Tavaliselt pakuvad reeglid läbimängimiseks täielikku pesade loendit. Mõnikord tehakse sortimine vastavalt mängu tüübile. Näiteks on panustamine võimalik kõigis mänguautomaatides, kuid lauamängudes ja Live Casinos on see keelatud.
 • Isikliku teabe kontrollimine. Kõik kasiinod nõuavad, et mängija läbiks kontrollprotseduuri, enne kui ta saaks oma võidud välja võtta. Mängija vanust, täisnime ja elukoha aadressi kontrollitakse. Operaator kontrollib ka seda, kas kasutajal on muid kontosid, kuna mitme konto omamine on keelatud.

Parimad kasiino sissemakseta boonused 2021. aastal koos väljamaksetega, mida hindab bonus.express

Parimad sellel lehel esitatud kasiino sissemakseta registreerimisboonused 2021. aastal on optimaalsete tingimustega. Pärast põhjalikku analüüsi oleme välja pakkunud eripakkumiste reitingu, milles bonus.expressi külastajad saavad nimekirja sortida mitme kriteeriumi järgi: summa, kihlveo, maksimaalse väljamaksesumma jne järgi.

Tasuta keerutused registreerumisel

Registreeruvate tasuta keerutuste arv varieerub tavaliselt vahemikus 5-10 kuni 100 või rohkem. Kui mängijal on õigus saada palju tasuta keerutusi, saab kasiino need mitme päeva jooksul jagada. Tasuta spinnid on ette nähtud konkreetse pesa jaoks, mis on täpsustatud promoreeglites.

Tasuta keerutusi antakse kindla kiirusega. Pärast nende aktiveerimist peab mängija pesa käivitama ja veenduma, et kuvatakse tasuta keerutusi. Pärast nende kasutamist tuleb mängija võidud panustada reeglites määratud panusega. Maksimaalse väljamakse summa pärast panustamist määrab operaator ja see ületab harva 100 dollarit.

Rahaline tasu online-kasiinos registreerumise eest

See on klassikaline boonus konto loomiseks. Selle eeliseks on see, et mängija saab mänge iseseisvalt valida ja panuseid teha. Mõnikord on mänguautomaatide loetelu operaatori poolt piiratud, kuid see on siiski parem kui ainult üks saadaval olev mänguautomaat, nagu näiteks tasuta keerutuste puhul.

Sularaha preemia aktiveerimine toimub automaatselt pärast profiili loomist või sooduskoodi kasutamist. Mõnikord seavad operaatorid täiendavaid nõudeid, näiteks nõuavad mängijalt sotsiaalvõrgustikes kasiinolehtede tellimist või reklaamiteadete saatmist või täiendava tarkvara allalaadimist ja installimist jne.

Tasuta turniirid

Mõnikord võidakse registreerumise stiimulina pakkuda tasuta turniire. Neil on väga erinevad tingimused, seetõttu soovitame teil iga pakkumine hoolikalt läbi lugeda.

Võitude väljavõtmise tingimused ja tingimused

Sellel lehel on uusimad kasiino sissemakseta registreerumise boonused 2021. aastal koos võitude väljavõtmisega. Külastaja saab hinnata raha saamise tingimusi ja hakata mängima raha eest, kulutamata ühtegi senti. Mängija peab siiski mõistma, millistel tingimustel ja kuidas ta saab oma võidud välja võtta. Selleks peate hindama saadaolevate maksesüsteemide loendit.

Kõige populaarsemad viisid raha väljavõtmiseks on krediitkaardid (Visa, MasterCard) ja elektroonilised rahakotid (WebMoney, Yandex.Money, Qiwi). Kliendid pöörduvad sageli elektrooniliste maksesüsteemide, nagu Neteller ja Skrill, poole ning kasutavad ka krüptoraha rahakotte. Võidu väljavõtmine võib toimuda koheselt või võtta mitu tundi kuni mitu päeva.

Mõnikord nõuavad operaatorid maksevahendi kontrollimiseks enne väljavõtmist minimaalset tagatisraha. Mõnes kasiinos tuleb ka see sissemakse läbi mängida.

Konto kinnitamiseks peate tehnilisele toele edastama oma passi ja kommunaalarve skannitud koopia, samuti krediitkaardi foto või e-rahakoti lehe ekraanipildi, millel kuvatakse teie isikuandmed. Mõnikord paluvad operaatorid tema identiteedi kontrollimiseks mängija selfie, kellel on käes pass või Skype'i konverents.

Kasiino võib maksmisest keelduda, kui mängija ei täida teatud tingimusi, näiteks:

 • Kui mängijal on teine ​​konto - mitme sissemakseta boonuse saamiseks on keelatud luua mitu profiili.
 • Kontrollimisest loobumine. Kui klient ei soovi või ei saa esitada dokumente, mis kinnitavad tema isikut, blokeeritakse tema profiil koos kõigi tema boonustega.
 • Panuse tegemisel maksimaalse panuse ületamine. Süsteem ei hoiatagi teid automaatselt, kui ületate panuse piiri. Nii võite sellest teada saada alles siis, kui proovite oma võitu välja võtta.

Kui panustamise ja kontrollimise nõuded on täidetud, kantakse võidud mängija boonuskontolt tema põhikontole ja neid saab krediitkaardile või e-rahakotile välja võtta. Taganemispiirangud ja tehingu periood sõltuvad valitud maksesüsteemist.

Mis on kihlvedu?

Panus on miinimumsumma, mida panustada, et sularahaboonust välja võtta. Tavaliselt näidatakse seda kordnikuna - x20, x35 jne. Mida väiksem on kihlvedu, seda atraktiivsem on eripakkumine.

Näiteks kui mängija sai 500-dollarise registreerimisboonuse ja peab selle raha panustama x35 panusega. Lihtne arvutus annab teile panuse kogusumma: 500 dollarit x 35 = 17,500 20 dollarit. 875-dollarise panusega mängides peate täieliku panustamise jaoks tegema XNUMX keerutust.

Panust, mille suurus ei ületa x30-35, peetakse vastuvõetavaks. Kogenud mängurid ütlevad, et sellise kihlvedude korral on õige mänguautomaadi valimisel tõesti võimalik mustas püsida.

Suure võidu saamiseks valige läbimängimisnõuete alusel saadaolevate mängijate nimekirjast mänguautomaadid, mille maksimaalne tagasipöördumise protsent mängijale (RTP) on suurim.

Pidage meeles, et mõnes mängus loetakse panuse summa panustatud rahaks vaid osaliselt. Nii et laua- ja kaardimängudes loetakse panustamise rahaks ainult 5% kuni 50% panuse summast, slotikates aga 100% summast.

Kui boonuse summa on väike, on soovitatav mängida madalate panustega ja maksimaalseid panuseid on parem kasutada ainult siis, kui panus on liiga suur ja läbimängimise aeg on väga piiratud.

Kuidas saada sissemakseta online-kasiino boonust registreerumiseks 2021. aastal ilma hasartmängukontot laadimata

Bonus.expressi ekspertide koostatud sissemakseboonuseta online-kasiinode loend võimaldab mängijatel võrrelda erinevate operaatorite eripakkumisi.

Põhireegel sissemakseta boonuse saamiseks on see, et loodud konto peab olema kasutaja esimene ja ainus konto. Mitu kontot on rangelt keelatud. Kontrollimine toimub nime, e-posti aadressi, mobiiltelefoni numbri, IP-aadressi jms järgi. Interneti-kasiinoga mänguautomaatidele juurdepääsuks ilma sissemakse sisselogimise boonuseta peate järgima lihtsat sammu.

Samm 1. Kontot looma. Kasiino veebisaidil peate avama registreerimisvormi ja täitma tühjad väljad isikuandmetega. Mõnikord peate selles etapis määrama ainult oma e-posti aadressi ja parooli, kuid sagedamini peate täitma isikuandmetega vormi (nimi, sünniaeg, elukoht jne). Peate märkima ainult oma tegeliku teabe, kuna seda kontrollitakse hiljem.

Samm 2. Registreerimise kinnitus. Kasiinod nõuavad teie profiili linkimist e-posti aadressi ja telefoninumbriga. Selleks saadetakse teie e-posti aadressile linki sisaldav sõnum ja mobiiltelefonile koodiga tekstisõnum.

Samm 3. Konto kinnitamine. Parem on kontrollida oma isikut kohe pärast registreerimist, et hiljem raha väljavõtmisel ei tekiks probleeme. Konto kinnitamist saab teha kahel viisil:

 • saates oma dokumentidest elektroonilised koopiad e-posti teel tehnilisele tugiteenusele või otsevestluse teel;
 • oma isikliku ala dokumentide fotode üleslaadimisega.

Kinnitamine võtab aega mitu minutit kuni mitu päeva. Tehniline tugi võib Skype'i kaudu taotleda lisadokumente või algatada lühivestluse.

Samm 4. Aktiveerimine. Uurige hoolikalt boonuspakkumise tingimusi, teavet piirangute ja kehtivusaja kohta. Olles tutvunud reeglitega ja neist aru saanud, saate boonuse aktiveerida oma isiklikus piirkonnas (mõnikord kasutades sooduskoodi) või saates taotluse tehnilisele toele.

Samm 5. Kasutamine ja panustamine. Ilma sissemakseta boonus tuleb ära kasutada operaatori määratud ajavahemiku jooksul ning võidud tuleb panustada, arvestades deklareeritud panust.

 

Korduma kippuvad küsimused

💸 Kuidas avada minu sissemakseta boonus?

Peate oma võidud keerama teatud arvu kordi vastavalt määratud panusele.

Kas on taganemispiiranguid?

Operaatorid määravad maksimaalse võidu summa, mida saab ilma sissemakseta boonuselt välja võtta. Piirangud on reeglites täpsustatud ja te ei saa sellest summast rohkem välja võtta.

💰 Kust leida 2021. aastal sissemakseta kasiino boonuseid, mis ei nõua hasartmängukonto uuesti laadimist?

Meie veebisaidil. Oleme kogunud kõik uusimad pakkumised Euroopa parimatelt kasiinodelt garanteeritud raha väljavõtmisega.

🙋♂️ Mitu korda ma saan sissemakseta sisselogimise boonust?

Ainult üks kord, kui loote konto. Operaator peab ümberregistreerimist pettuseks, mille käigus kõik inimese kasutajaprofiilid blokeeritakse.

🎲 Millised kasiinod annavad sissemakseta tervitusboonuse?

Kõige heldemaid boonuseid pakuvad bWin Casino, 888 Casino, Party Casino ja Australia Casino. Kuid reitingud muutuvad pidevalt. Praeguse loendi leiate sellelt lehelt.

💳 Kas ma võin oma võidud välja võtta ilma hasartmängukontot uuesti laadimata?

Jah, mõned operaatorid lubavad teil võidud välja võtta ilma sissemakset tegemata. Kuid see on äärmiselt haruldane. Me ei soovita selliste kasiinodega suhelda. Nad on petturid kõige sagedamini.

💵 Kas online-kasiinos pole sissemakseboonuseid ilma panustamise või kihlvedudeta?

Jah, saate ilma panustamiseta boonuseid ilma pühadeta kingitusena või lojaalsusprogrammi osana.

Best No Deposit Casino Bonus Codes for March 2021

Interneti-kasiino boonuseid ei maksta Uuendatud: Jaanuar 14, 2021 Autor: Damon

Seotud boonused:

online kasiino pärisraha ilma sissemakseboonuseta