Kümme parimat Norra veebikasiino lehte

Norralased armastavad mängida ja mängida kasiinomänge. Kuid kiiresti arenev juriidiline olukord pole alati võimaldanud mängijatel lahendust saada Oslos, Rosenborgis või polaarjoonel.

Hea online-kasiino jaoks on Norras asuvad kliendid pidanud liikuma riiklike veebisaitide ja loteriide poole. Vahepeal on Norra pokkerimängijad läinud välismaale, et mängida oma rahvuslikke meistrivõistlusi.

Is Norra hasartmängude osas täielik keelupiirkond? Mitte päris ja on palju võimalusi mängida võrguühenduseta ja võrgus reaalse raha eest. Uurime võimalusi Norra mängude fanaatikute jaoks.

Tuleb märkida, et mitte kõik välismaised kasiinosaidid pole Norra mängijatele kättesaadavad. Siiski on endiselt palju offshore-saite, mis aktsepteerivad norrakaid ja lubavad hoiuseid Norra kroonides (kr).

Kümme parimat Norra online-kasiinosaidi, millel on VÄRSKE boonus!

100% kuni 3000 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku €3000

1000 dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.12%
Boonus kokku $1000

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

220% kuni 880 eurot + 220 tasuta keerutust

Väljamakse 97.19%
Boonus kokku €880

1000-dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $1000

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $1000

100% kuni 500 eurot + 200 tasuta keerutust koheselt!

Väljamakse 97.83%
Boonus kokku €500

€ 500 tervitusboonus

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €500

1500 € sissemakseboonus

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku €1500

100% kuni 100/200 dollarit / XNUMX keerutust

Väljamakse 96.80%
Boonus kokku $ / € 100Umbes 10 parima online-kasiinosaidi kohta, millel on tohutu boonus!

Norra kihlvedude mängijad kuuluvad nende hulka, kes soovivad veebikasiinodes kõige rohkem mängida. Nii et peate otsima Interneti-kasiinosaidid, kust leiate atraktiivseid pakkumisi ning teid võluvad reklaamikampaaniad ja muud võimalused, et nautida ennast ja saada kõige tulusamaid elamusi. Sellise eduga norrakate veebipokkeris otsite kindlasti veebipokkeride saite ning lisaks uusimaid ja uusimaid teenindusaegu. Kindlasti köidavad teid pakkumised, mida leiate, kui otsite spetsiaalselt Norra päritolu mängijatele mõeldud veebikasiinosid. Kuna kõigi nende ahvatlevate saitide hulgas on illegaalseid kasiinosid, on bonus.express teie jaoks olemas ning seal saate valida parimate, turvaliste ja testitud norrakate veebikasiinod. Võite olla kindel, et meie tehtud valik sisaldab litsentsitud veebimängude saite, mis on õiglased ja usaldusväärsed. Meie valik põhineb pikal igapäevasel tööl ja kogemustel, kuna otsime norrakate jaoks veebikasiinosid ja kontrollime neid parimate pakkumiste leidmiseks.

Praegune olukord hasartmängus Norras

Neil, kellele meeldib Norra maismaal asuvatel kasiinodes kasiinomänge mängida, on kolm võimalust - nad saavad külastada riigi juhitavaid hobuste võidusõidurajatisi, mängida avamere kruiisilaevadel või mängida naaberriiki osutab nagu Taani or Rootsi, kus kasiinod on seaduslikud ja neid saavad nautida kõik külastajad.

Need, kes eelistavad mängida Norras online kasiinos, ei saa seda teha, seega külastavad nad tavaliselt välismaiseid veebisaite, mis võtavad vastu Norra mängijaid. Valitsus ei keela neid veebisaite ega piira Norra mängurite juurdepääsu neile platvormidele. Ainus põhiprobleem on see, et mängijad peavad deklareerima oma võidud tuluna ja maksma makse. Ka mobiilsed kasiinod Norras pole saadaval, välja arvatud juhul, kui need on välismaised, seega ärge otsige Norra veebikasiinot pärisraha eest.

Seadused Norra mängijatele

Norras on kogu hasartmänguniši reguleeriv kolm peamist seadust. 20. sajandi alguses, 1927. aastal, oli esimene totalisaatori seadus, 1992. aastal - hasartmänguseadus ja 1995. aastal loteriiseadus. Need kolm seaduste komplekti kehtestavad esiteks riigi täieliku monopoli hasartmängunišis, teiseks reguleerivad, millised mängud on lubatud ja millised mitte, ning kolmandaks, nende seaduste raames oleks pidanud reguleerima võrguhasartmänge. Valitsus otsustas siiski, et lihtsam on kõik Norra kasiinod korraga veebis lihtsalt keelata kui keeruliste regulatsioonide ja seaduste väljatöötamine.

Peamine on see, et kodanikud kippusid kulutama palju raha Norra kasiinomängudele, pealegi otsustasid riigivõimud, et hasartmängud on liiga sõltuvust tekitavad. Olukorra täielikumaks mõistmiseks paneme tähele, et ühte riigi hallatavatest asutustest, Norsk Tipping, kontrollivad kultuuri- ja kirikuasjad. Nii et hasartmänge ei peeta majanduseks, mis toob riiki raha, pigem peetakse seda meelelahutusliigiks, mille üle tuleks järelevalvet teostada.

Norsk Tipping agentuuril on lubatud kohalikele pakkuda spordiennustusi, loteriisid ja mitmeid muid mänge. Norsk Rikstoto vastutab peamiselt loomade võidusõidu eest. Mis puudutab virtuaalseid ettevõtmisi, siis 2010. aastal võtsid võimud vastu seaduse, mis piiras kohalikke tegijaid veelgi. Selle seaduse kohaselt ei lubanud ükski pank oma klientidel kasutada Norra veebikasiinodes sissemaksete tegemiseks krediit- või deebetkaarte. See piirab kohalikke mängijaid isegi välismaiste kasiinode poole pöördumisel, sest nagu me kõik teame, on plastikkaart üks lihtsamaid ja ligipääsetavamaid sissemakseviise.

Teine seadus väidab, et erapooled, sealhulgas kaardimängud või üldiselt hasartmängud, on seaduslikud. Siiski ei tohiks neid korraldada äritegevusena; kõiki tegevusloata operaatoreid, nii ettevõtteid kui ka eraisikuid, karistatakse ja tavaliselt määratakse rahatrahv. Lisaks ähvardab kõiki kodanikke, kes on tabatud ebaseaduslikult Internetis mängimast, trahvid ja kolmekuuline kuni aasta vangistus.

Norra reguleerivad asutused

Seadused Norra mängijatele

Seal on üks peamine asutus, kes menetleb kõiki Norra hasartmängude ja hasartmängude teemasid ja juhtumeid, ja seda nimetatakse üllataval kombel The Gaming Authority. See mänguasutus omakorda annab aru kultuuri- ja kirikuasjadele.
Sellel agentuuril on kolm peamist vastutuse aspekti:

see tagab, et kõik mängud ja kihlvedude skeemid vastavad nišši riigi nõuetele ja on korraliku avaliku kontrolli all. See on põhjus, miks hunnik mänge pole isegi riigi kontrollitud asutuses lihtsalt lubatud.
see töötab hasartmängude negatiivsete tagajärgedega ja püüab ära hoida rahalisi kaotusi või emotsionaalseid probleeme, näiteks sõltuvust. See on lahe aspekt, sest võimalikke negatiivseid tagajärgi tuleks võtta tõsiselt. Fakt on aga see, et enamik kasiinosse sattunud inimesi reisib välismaale mängima või mängib kodudest kaugemal. Niisiis on neis esinevate negatiivsete tagajärgedega raske toime tulla või isegi mõistlikke statistilisi andmeid koguda.
agentuur peab ka tagama, et kogu kihlvedude tulemusel saadud kasum kuuluks riigile ja kulutataks lõpuks ühiskonnale kasulike asjade jaoks. See on veel üks peamine põhjus, miks riik võtab nišši reguleerimiseks selliseid jõupingutusi; neile meeldiks, kui nad saaksid selle raha heategevuseks.
Kultuuri- ja kirikuasjade ministeerium tagab Norras hasartmängude teema lõpliku kontrolli. See on põhjus, miks organisatsioonidel, kelle meelest on heategevus, õnnestub tegelikult saada luba ürituste ja isegi pokkeriturniiride pidamiseks. Näiteks omandas Norra Leukemia Assotsiatsioon 2015. aastal loa pokkeriürituste korraldamiseks (hoolimata asjaolust, et pokker on Norras sajandeid keelatud).

Nii et kuningriigis on seadusi ümber, ja suured ettevõtted või heategevusorganisatsioonid leiavad need viisid. Teisest küljest peavad lihtsalt keskmised kasutajad otsima neile avanenud võimalusi.

Norra mängijate populaarsed makseviisid
Alates 2010. aasta juunist ei saa Norra online-kasiinomängijad kasutada krediit- / deebetkaarte oma NOK-i kasiinomängija kontole sissemakse tegemiseks / väljavõtmiseks.

See ei ole takistanud leidlikke mängijaid mängimast NOK-i online-kasiinodes, kasutades muid võimalusi, näiteks e-rahakotte nagu Boku, EcoPayz, Neteller, Skrill, Jeton, Siru ja MiFinity. E-rahakotid on suurepärased, kuna need on turvalised / turvalised, kiired ja diskreetsed ning muud ilmuvad pidevalt. Nende puuduseks on see, et võib lisanduda lisatasu ja nende aktsepteerimine on kasiino lõikes erinev.

Teine makseviis sisaldab voucheri makseviise, näiteks Paysafecard. Sellel on mõned eelised, kuna see võimaldab teil kulutuste üle rangemat kontrolli hoida, ei nõua krediidikontrolli, on turvaline ja turvaline ning äärmiselt kiire. Siiski on piiranguid, sealhulgas vautšerite mõnevõrra piiravad suurused, tasud ja suutmatus raha väljavõtmiseks kasutada.

Kümme parimat Norra veebikasiino lehte Uuendatud: Võib 25 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

lotus asia kasiinoturniiri kood