Kümme parimat Norra veebikasiino lehte

Norralased armastavad mängida ja mängida kasiinomänge. Kuid kiiresti arenev õiguslik olukord ei ole alati võimaldanud mängijatel oma parandusi saada Oslos, Rosenborgis või arktilises ringis.

Hea veebikasiino jaoks on Norras asuvad kliendid pidanud liikuma riiklikult hallatavate veebisaitide ja loteriide poole. Norra pokkerimängijad on vahepeal asunud välismaale, et mängida oma riiklikke meistrivõistlusi.

Is Norra kas hasartmängude osas on täielik no-go piirkond? Mitte päris, ja seal on palju võimalusi hasartmänge mängida nii võrguühenduseta kui ka võrgus. Uurime Norra mängufanaatikute võimalusi.

Tuleb märkida, et mitte kõik välismaised kasiinosaidid pole Norra mängijatele kättesaadavad. Siiski on endiselt palju offshore-saite, mis aktsepteerivad norrakaid ja lubavad hoiuseid Norra kroonides (kr).

Kümme parimat Norra online-kasiinosaidi, millel on VÄRSKE boonus!

100% kuni € 200

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku € 200

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £ 100

1000 dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.12%
Boonus kokku $ 1000

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $ 1000

220% kuni 880 eurot + 220 tasuta keerutust

Väljamakse 97.19%
Boonus kokku € 880

1000-dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $ 1000

100% kuni 500 eurot + 200 tasuta keerutust koheselt!

Väljamakse 97.83%
Boonus kokku € 500

€ 500 tervitusboonus

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku € 500

1500 € sissemakseboonus

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku € 1500

100% kuni 100/200 dollarit / XNUMX keerutust

Väljamakse 96.80%
Boonus kokku $ / € 100Umbes 10 parima online-kasiinosaidi kohta, millel on tohutu boonus!

Norra kihlvedude mängijad kuuluvad nende hulka, kes soovivad veebikasiinodes kõige rohkem mängida. Nii et peate otsima Interneti-kasiinosaidid, kust leiate atraktiivseid pakkumisi ning teid võluvad reklaamikampaaniad ja muud võimalused, et nautida ennast ja saada kõige tulusamaid elamusi. Sellise eduga norrakate veebipokkeris otsite kindlasti veebipokkeride saite ning lisaks uusimaid ja uusimaid teenindusaegu. Kindlasti köidavad teid pakkumised, mida leiate, kui otsite spetsiaalselt Norra päritolu mängijatele mõeldud veebikasiinosid. Kuna kõigi nende ahvatlevate saitide hulgas on illegaalseid kasiinosid, on bonus.express teie jaoks olemas ning seal saate valida parimate, turvaliste ja testitud norrakate veebikasiinod. Võite olla kindel, et meie tehtud valik sisaldab litsentsitud veebimängude saite, mis on õiglased ja usaldusväärsed. Meie valik põhineb pikal igapäevasel tööl ja kogemustel, kuna otsime norrakate jaoks veebikasiinosid ja kontrollime neid parimate pakkumiste leidmiseks.

Praegune olukord hasartmängus Norras

Üldiselt on neil, kellele meeldib Norra maismaas asuvates kasiinodes Norra kasiinosid mängida, kolm võimalust - nad saavad külastada riigi hallatavaid hobuste võidusõidu rajatisi, mängida avamerel kruiisilaevadel või naabrusesse reisima olekud nagu Taani or Rootsi, kus kasiinod on seaduslikud ja neid saavad nautida kõik külastajad.

Need, kes eelistavad mängida Norra veebikasiinos, seda teha ei saa, seetõttu külastavad nad tavaliselt välismaiseid veebisaite, kus võetakse vastu mängijaid Norrast. Valitsus ei keela neid veebisaite ega piira Norra mängurite juurdepääsu nendele platvormidele. Ainus põhiküsimus on see, et mängijad peavad oma võidud tuluna deklareerima ja makse maksma. Ka Norras pole mobiilseid kasiinosid saadaval, välja arvatud juhul, kui need on välismaised, nii et ärge otsige Norra veebikasiinosid reaalse raha eest.

Seadused Norra mängijatele

Norras on hasartmängude nišš reguleeritud kolme peamise seadusega. 20. sajandi alguses, 1927. aastal oli esimene totalisaatori seadus, 1992. aastal hasartmänguseadus ja 1995. aastal loteriiseadus. Need kolm seaduste komplekti esiteks kehtestavad hasartmängude nišis riigi täieliku monopoli, teiseks, mis reguleerib, millised mängud on lubatud ja millised mitte, ning kolmandaks oleks nende seaduste kohaselt pidanud reguleerima online-hasartmänge. Valitsus otsustas siiski, et keerukamate määruste ja seaduste väljatöötamine on lihtsam kõik Norra kasiinod korraga võrgus keelata.

Peamine on see, et kodanikud kippusid kulutama palju raha Norra kasiinomängudele, pealegi otsustasid riigivõimud, et hasartmängud on liiga sõltuvust tekitavad. Olukorra täielikumaks mõistmiseks paneme tähele, et ühte riigi hallatavatest asutustest, Norsk Tipping, kontrollivad kultuuri- ja kirikuasjad. Nii et hasartmänge ei peeta majanduseks, mis toob riiki raha, pigem peetakse seda meelelahutusliigiks, mille üle tuleks järelevalvet teostada.

Agentuuril Norsk Tipping on kohalikele pakkuda spordiennustusi, loteriisid ja mitmeid muid mänge. Norsk Rikstoto vastutab peamiselt loomade võidusõidu eest. Virtuaalsete ettevõtmiste osas võtsid võimud 2010. aastal vastu seaduse, mis piiras kohalikke mängijaid veelgi. Selle seaduse kohaselt ei lubanud ükski pank oma klientidel kasutada Norra veebikasiinodes hoiustamiseks krediit- või deebetkaarte. See piirab kohalikke mängijaid isegi siis, kui nad pöörduvad välismaiste kasiinode poole, sest nagu me kõik teame, on plastkaart üks lihtsamaid ja kättesaadavamaid hoiustamisviise.

Veel üks seadus väidab, et erapooled, sealhulgas kaardimängud või üldiselt hasartmängud, on seaduslikud. Neid ei tohiks siiski korraldada ärina; kõiki litsentseerimata ettevõtjaid, nii ettevõtteid kui ka eraisikuid, karistatakse ja tavaliselt trahvitakse. Lisaks saavad kõik kodanikud, kes püüavad Internetis ebaseaduslikult mängida, trahve ja kolme kuu kuni ühe aasta pikkust vangistust.

Norra reguleerivad asutused

Seadused Norra mängijatele

Seal on üks peamine asutus, kes menetleb kõiki Norra hasartmängude ja hasartmängude teemasid ja juhtumeid, ja seda nimetatakse üllataval kombel The Gaming Authority. See mänguasutus omakorda annab aru kultuuri- ja kirikuasjadele.
Sellel agentuuril on kolm peamist vastutuse aspekti:

see tagab, et kõik mängud ja kihlvedude skeemid vastavad nišši riigi nõuetele ja on korraliku avaliku kontrolli all. See on põhjus, miks hunnik mänge pole isegi riigi kontrollitud asutuses lihtsalt lubatud.
see töötab hasartmängude negatiivsete tagajärgedega ja püüab ära hoida rahalisi kaotusi või emotsionaalseid probleeme, näiteks sõltuvust. See on lahe aspekt, sest võimalikke negatiivseid tagajärgi tuleks võtta tõsiselt. Fakt on aga see, et enamik kasiinosse sattunud inimesi reisib välismaale mängima või mängib kodudest kaugemal. Niisiis on neis esinevate negatiivsete tagajärgedega raske toime tulla või isegi mõistlikke statistilisi andmeid koguda.
agentuur peab ka tagama, et kogu kihlvedude tulemusel saadud kasum kuuluks riigile ja kulutataks lõpuks ühiskonnale kasulike asjade jaoks. See on veel üks peamine põhjus, miks riik võtab nišši reguleerimiseks selliseid jõupingutusi; neile meeldiks, kui nad saaksid selle raha heategevuseks.
Kultuuri- ja kirikuasjade ministeerium tagab Norras hasartmängude teema lõpliku kontrolli. See on põhjus, miks organisatsioonidel, kelle meelest on heategevus, õnnestub tegelikult saada luba ürituste ja isegi pokkeriturniiride pidamiseks. Näiteks omandas Norra Leukemia Assotsiatsioon 2015. aastal loa pokkeriürituste korraldamiseks (hoolimata asjaolust, et pokker on Norras sajandeid keelatud).

Nii et kuningriigis on seadusi ümber, ja suured ettevõtted või heategevusorganisatsioonid leiavad need viisid. Teisest küljest peavad lihtsalt keskmised kasutajad otsima neile avanenud võimalusi.

Norra mängijate populaarsed makseviisid
Alates 2010. aasta juunist ei saa Norra online-kasiinomängijad kasutada krediit- / deebetkaarte oma NOK-i kasiinomängija kontole sissemakse tegemiseks / väljavõtmiseks.

See ei takistanud leidlikke mängijaid NOK-i kasiinodes mängimast, kasutades muid võimalusi, näiteks e-rahakotte nagu Boku, EcoPayz, Neteller, Skrill, Jeton, Siru ja MiFinity. E-rahakotid on suurepärased, kuna need on turvalised, kiired ja diskreetsed ning hüppavad kogu aeg juurde. Neile on puuduseks see, et võib tekkida lisatasu ja nende aktsepteerimine sõltub kasiinost.

Teine makseviis sisaldab voucheri makseviise, näiteks Paysafecard. Sellel on mõned eelised, kuna see võimaldab teil kulutuste üle rangemat kontrolli hoida, ei nõua krediidikontrolli, on turvaline ja turvaline ning äärmiselt kiire. Siiski on piiranguid, sealhulgas vautšerite mõnevõrra piiravad suurused, tasud ja suutmatus raha väljavõtmiseks kasutada.

Kümme parimat Norra veebikasiino lehte Uuendatud: Võib 25 2020 Autor: Damon

sisu

Seotud boonused:

lotus asia kasiinoturniiri kood