10 parimat Filipiinide veebikasiino lehte

Veebikasiinod on muutunud populaarseks kogu maailmas, mitte kusagil rohkem kui Filipiinidel, kus on väga suur hulk populaarseimaid veebikasiinosid. Filipiinidel on kasiinode käitamiseks riigile kuuluv litsentsiagentuur. Kõik juhtimisseadmed on Filipiinide lõbustus- ja mängude korporatsiooni või PAGCORi käes. See on ainus Aasia riik, kes litsentsib veebikasiinosid.

Filipiinide populaarseimaid online kasiinosid peetakse hasartmängude jaoks turvaliseks kohaks, pakkudes veebimängijale pisut meelerahu.

Filipiinidel on saadaval palju veebikasiinode saite. Siin on nimekiri huvitavatest saitidest, mis pakuvad kõike, millest Filipiinide mängurid unistada võivad.

10 parimat Filipiinide veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

€ 2400 tervitusboonus

Väljamakse 97.81%
Boonus kokku €2400

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

250% boonus + 125 tasuta keerutust

Väljamakse 97.73%
Boonus kokku $ 250

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku €100

Kuni 200/220 dollarini + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 98.24%
Boonus kokku € / $ 200

100% kuni 250 eurot + 50 boonuse keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €250

200% kuni € 500

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku €500

100% kuni 500 eurot + 200 tasuta keerutust koheselt!

Väljamakse 97.83%
Boonus kokku €500

1500 € sissemakseboonus

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku €1500

€ 750 boonus

Väljamakse 97.71%
Boonus kokku €750Umbes 10 parima Filipiinide veebikasiino saidi kohta, millel on tohutud boonused!

Sajandeid on inimesed mänginud mitmesuguseid õnnemänge. Suundumus on tänapäeval kindlasti jätkunud paljude maismaal asuvate online-kasiinode, pokkeritubade ja muude hasartmänguasutustega. Tänu tehnoloogilistele täiustustele nägi Interneti-hasartmängutööstus oma kasvu ja arengut, eriti viimastel aastatel. Kasiinomängude mängimine veebikasiinodes tähendab, et mängijad saavad hasartmänge nautida ilma kodust hubasust jätmata.

Lisaks pääsevad nad oma lemmikmängudele oma mobiilseadmete või lauaarvutite kaudu juurde kõikjal. Vaatamata mõnele vastandlikule regulatsioonile on veebikasiinode maailm viimastel aastatel märkimisväärselt laienenud. Ekspertide soovituste kohaselt peetakse seda suundumust jätkuvaks. Tegelikult on veebikasiinode maailm kasvanud paljude erinevate tegurite tõttu, näiteks tekkivate uute turgude, Interneti laienemise ja uute mängijate registreerimise tõttu.

Online-hasartmänguturu tõus

Tänu Interneti-hasartmänguturu tõusule on Filipiinide mängijatel oma online kasiinode müüjate valimisel mitmesuguseid võimalusi. Online-hasartmängude turg on alates 2005. aastast tegelikult kasvanud enam kui kaks korda, teenides 40. aastal kogu maailmas umbes 2014 miljardit dollarit. Kogu selle hämmastava kasvu ja arengu jooksul on sündmuskohale tulnud hulgaliselt erinevaid turuosalisi, tarkvara müüjaid ja veebikasiinosid.

Kõik need müüjad ja valdkonna mängijad püüavad pakkuda midagi enamat ja paremat, et konkurentsist eespool püsida. See on tegelikult peamine põhjus, miks mõned filipiinlaste veebikasiinod pakuvad paremaid boonuseid, paremaid mänguraamatukogusid ja mõnda ainulaadset funktsiooni. Need on peamised vahendid, mida veebikasiinod kasutavad selleks, et meelitada ligi rohkem mängijaid ja hoida tavamängijaid liikumast teise veebikasiinosse.

Tõde on see, et Interneti-hasartmängude demograafiline teave on muutumas üha mitmekesisemaks. Tegelikult on veebimängude maailm muutunud üheks kõige populaarsemaks meelelahutusviisiks. Kuigi Interneti-kasiino mängijate vanusevahemik on viimasel ajal suurenenud pärast Interneti levikut ühiskonnas, on mängude eelistused endiselt sõltuvad mängijate vanusest.

Lisaks erineb veebikasiino käitumine ka meeste ja naiste puhul, sest üldiselt mängib mees põnevust, naised aga lõõgastumiseks. Seetõttu mängivad mehed suurema tõenäosusega kõrgema panusega, naised aga madalama panusega. Mõlemal juhul, tänu veebimängude tööstuse märkimisväärselt kasvavale populaarsusele, avavad üha enam veebikasiinosid oma uksed üldsusele.

Teisisõnu, Filipiinide mängijatel on oma parima veebikasiino valimisel hulgaliselt valikuvõimalusi. Selle kasvava arvu võimalustega võib õige kasiino valimine olla mõnevõrra keeruline. Seetõttu moodustasime filipino populaarsemate veebikasiinode nimekirja, et aidata mängijatel vältida vale kasiino valimisel tehtud viga.

Meie Interneti-kasiino reitingutes kasutatud kriteeriumid

Seal on nii palju erinevaid filipiinlastest kasiinode müüjaid, kelle vahel valida. Seetõttu oleme uurinud kümneid erinevaid veebikasiinode veebisaite, et saada täielik loetelu parimatest veebikasiinodest, mis võtaksid vastu Filipiinide mängijaid. Mängijad võivad olla kindlad, et meie loend sisaldab ainult valdkonnas tegutsevaid parimaid kohti.

Saidid järjestatakse mitmesuguste tegurite järgi, sealhulgas nende mänguraamatukogud, usaldusväärsus, klienditugi, pangameetodid, õigeaegsed väljamaksed, turvameetmed ja keeled. Siin loetletud veebikasiinod on sada protsenti ohutud, täielikult reguleeritud ja litsentseeritud ning pakitud ka muude väärtuslike funktsioonidega, mis teevad parimatest online-kasiinodest.

Lisaks põhinevad meie parimate online-kasiinode reitingud ka mängijate kogemustel, mis on kogutud erinevatest allikatest. Oleme uurinud kasiinode mainet teiste mängijate, nende klienditoe osakondade, litsentside, boonuste ja sooduspakkumiste, väljamaksete limiitide, väljamaksete ja sissemaksete tasumise võimaluste osas, uurinud nende veebisaite ja mobiilside ühilduvust.

Mobiilikasiinod Filipiinidel

Mobiilimängud on Filipiinidel suur äri ja nüüd on palju suurepäraseid veebikasiinosid, mis pakuvad nüüd mobiilimängude võimalusi. Mobiilseadmes mängimine annab suuri eeliseid, kuna parimad pealkirjad on saadaval kõigi rakenduste ja spetsiaalselt loodud kasiinode saitide kaudu.

Mobiiltelefonil mängides pääsete juurde samadele kvaliteetsetele mängudele ja päris rahalistele auhindadele, mida võiksite oodata lauaarvuti saidilt. Võib-olla pääseb ka eksklusiivsest mobiil boonusest.

Kõik meie filipiinlastest kõige paremini hinnatud veebikasiinod pakuvad suurepäraseid mobiilimängude võimalusi, mis ühilduvad paljude erinevate seadmete ja opsüsteemidega. Proovige mobiilimänge oma iPhone'is, iPadis või Android-seadmes või andke sellele pöörduda oma Windowsi telefoni kaudu.

Hasartmänguseadused Filipiinidel

Hasartmänguseadused on Filipiinidel pisut keerulised, kuid neid juhivad kaks peamist reguleerivat organit - Filipiinide lõbustus- ja mängude korporatsioon (PAGCOR) ja Cagayani majandusvööndi amet (CEZA).

Maismaal asuvad hasartmängukohad, sealhulgas bingosaalid, kihlvedude poodid, pokkeritoad ning telliskivi- ja mördikasiinod, on kõik PAGCORi litsentsitud ja reguleeritud. Oluline on märkida, et kuigi e-mängude jaoks on selle reguleeriva asutuse litsents, need on elektroonilised mänguautomaadid, mitte veebipõhised hasartmängusaitid - see võib mõne jaoks segadusse ajada.

CEZA litsentsib Filipiinidel Interneti-hasartmänge, kuid CEZA-litsentsiga hasartmängusaidid ei saa filipiinlastele oma teenuseid pakkuda. See võib tunduda tobe, kuid nad saavad pakkuda oma teenuseid tohutule Aasia turule väljaspool Filipiinid, muutes CEZA populaarseks litsentsimispiirkonnaks.

Kui tegemist on offshore-kasiinodega, võivad nad filipiinlastele pakkuda oma teenuseid, kuna 2012. aasta apellatsioonikohtu otsuses täpsustati, et tegevust, mis pole sõnaselgelt ebaseaduslik, ei saa karistada.

Filipiinide veebimängu hasartmänge peetakse seaduslikuks - välismaal asuvate online-kasiinode mängijate juurdepääsu ei takista seadused ja filipiinlased saavad siin seaduslikult mängida. Kuid president Rodrigo Duterte on lubanud peatada 2017. aastal kogu riigi hasartmängud riigis ja see võib põhjustada kõigi Filipiinide turult väljuvate või muul viisil blokeeritud offshore-kasiinode sulgemise. Ta väitis, et kui nad saavad makse reguleerida ja neid koguda, võib selle taastada.

Selle kirjutamise ajal aktsepteerib ainult G'day kasiino Filipiinid saadaoleva asukohana, mida registreerumisel valida - kuid siiski saate siiski mängida, valige lihtsalt teine ​​asukoht ja valuuta. Oluline on tähele panna, kuna seadused muutuvad, nii et te ei rikuks seadusi.

10 parimat Filipiinide veebikasiino lehte Uuendatud: Võib 31 2020 Autor: Damon

sisu

Seotud boonused:

orienteerige xpress