PRIVAATSUSPOLIITIKAST.

Me oleme umbes boonus.express ühenduse foorum ("me", "meie", "meie"). Me oleme pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja austamisele. Kui teil on küsimusi oma isiklike andmete kohta, palun võta meiega ühendust.

Mis teavet me teie kohta hoiame

Andmete kogum, mida me kogume ja töötleme, sisaldab järgmist:

  • Sinu nimi või kasutajanimi.
  • Sinu e-posti aadress.
  • Teie IP-aadress.

Kui soovite seda jagada, võite koguda täiendavaid andmeid, näiteks kui täidate oma profiili väljad.

Kogume mõnda või kogu seda teavet järgmistel juhtudel:

  • Sa registreerute selle saidi liige.
  • Täitate meie kontaktvormi.
  • Selle saidi sirvite. Allpool leiate küpsispoliitikast.
  • Täitate oma profiili väljad.

Kuidas teie isiklikku teavet kasutatakse

Me võime teie isiklikku teavet kasutada järgmistel viisidel:

  • Selleks, et saaksite selle saidi sisu lisada, saate meie saidi registreeritud liikmeks.
  • Me võime teie e-posti aadressi kasutada, et teavitada teid meie saidi tegevusest.
  • Teie IP-aadress registreeritakse, kui teete teatavaid toiminguid meie saidil. Teie IP-aadress ei ole kunagi avalikult nähtav.

Muud võimalused, kuidas me teie isiklikku teavet kasutada.

Lisaks teate saatmisele meie veebisaidilt, mis võivad olla teie jaoks asjakohased, võime aeg-ajalt meelega suhelda kõigi liikmetega olulist teavet, näiteks uudiskirju või teadaandeid e-posti teel. Sellistes e-kirjades saate oma profiilis valida või loobuda.

Me võime koguda teile mitte-isiklikult tuvastatavat teavet teie suhtlusprotsessi käigus meie saidil. See teave võib sisaldada tehnilist teavet brauseri või teie kasutatava seadme tüübi kohta. Seda teavet kasutatakse ainult analüüside tegemiseks ja meie saidi külastajate arvu jälgimiseks.

Teie andmete turvaline hoidmine

Me oleme võtnud endale kohustuse tagada, et teie poolt meile edastatav teave on turvaline. Selleks, et vältida volitamata juurdepääsu või avalikustamist, oleme kehtestanud sobivad meetmed ja menetlused kogutud teabe kaitsmiseks ja kindlustamiseks.

Cookie poliitika

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on meie arvutis seadistatud, mis võimaldab meil pakkuda meie saidil teatavaid funktsioone, näiteks sisse logida või teatud eelistusi meelde jätta.

Meil on üksikasjalik küpsisepõhine teave ja lisateavet küpsiste kohta, mida me sellele lehele seadisime.

õigus

Teil on õigus tutvuda teie enda hoitud isikuandmetega või saada selle koopia. Selle tegemiseks palun võta meiega ühendust. Kui te arvate, et teie jaoks teie poolt esitatud teave on mittetäielik või ebatäpne, võite seda teha võta meiega ühendust paluda meil seda teavet täiendada või parandada.

Samuti on teil õigus nõuda teie isikuandmete kustutamist. Palun võta meiega ühendust kui soovite, et me teie isikuandmeid eemaldaksime.

Selle poliitika aktsepteerimine

Meie veebisaidi jätkuv kasutamine tähendab seda, et olete sellega nõustunud. Kui te poliitikat ei aktsepteeri, siis ärge kasutage seda saiti. Registreerudes taotleme ka teie eraelu puutumatuse poliitika selgesõnalist nõustumist.

Muudatused selles poliisis

Võime igal ajal seda eeskirja muuta. Teil võidakse paluda selle eeskirjaga seotud teabe läbivaatamist ja uuesti vastuvõtmist, kui see muutub tulevikus.

PRIVAATSUSPOLIITIKAST. Uuendatud: November 26, 2018 Autor: Damon

Seotud boonused:

võrgus blackjacki lõbus