888 Poker ekraanipilt
Salvesta RSS

888 Poker

Üle 10 miljoni registreeritud liikme kogu maailmas on 888poker kõige kiiremini kasvav online pokkerituba, kusjuures uus mängija registreerib iga 12 sekundi järel.

888poker on mängijatele, kes edukalt mängivad lõbu ja põnevust. Hulgimüügiga võrgupanga suurimad sularaha mängud ja turniirid leiad alati sobiva tabeli, olenemata sellest, milline on teie mängija tase või eelarve.

Meie jaoks on pokker enam kui lihtsalt mäng, see on elustiil. Ja sellepärast me püüame tuua uimastamiseni oma kuulsate 5-star-live pokkerikursuste kaudu oma uksele. Alates luksuslikest pokkeripuhkustest, mis on kohalike turniiride tippkohtumised otse teie naabruskonnas, on meil kõik teie pokkerimänvid kaetud.

See, mis on seotud meie auhinnatud reklaamidega, on tohutu järkjärgulised jackpotid ja sõbralikum pokkerimängijate kogukond veebis, teeb 888pokeri ideaalseks kohaks.

Meeskond 888poker

888pokeri suursaadikute meeskond sisaldab WSOPE käevõru võitja Jackie Glazieri, Saksa tõusva tähe Dominik Nitsche't, kes võttis 3 koha WSOP 2015 üritusel ja 2014 WSOP novembris Niner Bruno Foster Politano.

ELi litsentsitud ja reguleeritud

888pokerit haldab 888 Holdings, Londoni väärtpaberibörsil alates 2005-st müüdud aktsiaselts ja 1997i täielikult reguleeritud online-mängude areen.

Meie tööstusharu juhtiv mängutarkvara on sertifitseerinud McAfee, GameCare ja ICRA.

Vastutustundlik mängimine

888poker takistab kompulsiivset kasutamist ja keelab juurdepääsu 18i alla kuuluvale inimesele, jälgib potentsiaalselt sõltuvaid liikmeid ja rajab mittetulundusühingu eCOGRA. Lisateavet ettevõtte kohta saate aadressilt 888holdings.com.

Auhinnad

  • Aasta pokkerioperaator
  • Aasta pokkeri turunduskampaania
  • Parim pokkeri tarkvara
  • Aasta sotsiaalselt vastutustundlik operaator

Mängi nüüdhttps://www.888poker.com

Aktiivsed boonused

Kokku: 3

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Iga-aastane Rootsi Pokkeri-SM-i meistrivõistluste seeria on juba 1-s aprillis ja taas 888poker on uhke olla ürituse ainulaadne sponsor. Sina võiks olla järgmine tšempion! Main Event wi ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud