Bingo Loft screenshot
Salvesta RSS

Bingo Loft

Bingo Loft on tarkvaraga, mis kuulub Brigend Limited, mis kuulub täielikult Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited (Cassava) tütarettevõte. Manassa annab teile hea meelega teile online-bingo teenuseid oma Gibraltari valitsuse poolt Cassavale välja antud hasartmängude litsentsi alusel. Kõik sellel saidil olevad mängud on täielikult auditeeritud ja põhjalikult testitud, et tagada aus mäng ja ausad väljamaksed. Meie peamised prioriteedid on turvalisus ja privaatsus.

Vastutustundlik mängimine

Kuigi me teame, et Bingo Loft on koht, kus saame olla ja samal ajal teame, et peame oma mängijatele pakkuma ohutut ja vastutustundlikku mängukeskkonda. Me teame, et meie kohustus on anda teile uskumatult meelelahutuslik kogemus, kuid me peame ka vältima kohustuslikku kasutamist ja takistama alaealistele ligipääsu meie mängutootele. Meie kui vastutustundliku mängufirma eesmärgiks on pakkuda läbipaistvat mängijate kaitset.

 • Alaealiste kaitse
 • Hasartmängusõltuvuse ennetamine

Alaealiste kaitse

Kooskõlas Gibraltari valitsuse korraldusega, kui olete alla 18i vanus, ei ole teil lubatud mängida meie Bingo mänge. Me kasutame keerukaid süsteeme, mis suudavad kontrollida, kas keegi, kes üritab mängida meie bingo mänge, on alaealised ja me jälgime neid, kui nad üritavad Bingo Loftil mängida. Veendume ka, et me ei kujunda ruume laste või noorukite meelitamiseks. Veendume ka, et teeme kõik, mis on võimalik, et heidutada neid Bingo Loftiga ühinema. Me teame siiski, et internet on paljudes kodudes kergesti kättesaadav ümber maailma. Nii et me teame, et hasartmängufirmad ja vanemad peavad tegema koostööd, et kaitsta teie lapsi juurdepääsu eest teie Bingo Loft kontole. Teie laste turvalisuse tagamiseks soovitame installida filtreerimistarkvara, et blokeerida alaealisi juurdepääsu teatud veebisaitidele ja programmidele. Rohkem nõuandeid vanematele:

 • Ärge laske lastel järele jääda oma arvuti läheduses, kui bingo-rakendus töötab.
 • Kaitske oma mänguprogramme parooliga.
 • Ärge lubage 18i kasutajatel osaleda mis tahes hasartmängude tegevuses.
 • Hoidke oma Bingo Lofti kasutajanime, parooli ja hoiuse meetod üksikasjad lastele kättesaamatus kohas.
 • Õpetage oma lastele alaealiste hasartmängude seaduslikkust ja võimalikku kahju.
 • Limiteerige aeg, mida teie lapsed veebis pakuvad.

Kahjuks ei ole ükski süsteem lollikindel. Kui teate, et Bingo Loft on registreeritud 18i vanuses, siis teavitage palun meie tugitiimit kohe aadressilt support@bingoloft.com

Kompulsiivsete hasartmängude ennetamine

Bingo Loft on siin lõbus ja lõõgastav meelelahutuslik vorm. Siiski on väike hulk inimesi, kes võiksid olla võluväel võimalike rahaliste kasumitega, mida meie mängud pakuvad. Uuringud näitavad, et vaid väga väike protsent täiskasvanud elanikkonnast on kalduvusega seotud hasartmängude probleeme. Meie Bingo Lofti meeskond koolitatakse meetodeid ja tehnikaid, et tunnustada ja võtta asjakohaseid meetmeid, kui nad kogevad lasuvat või alaealist hasartmänge. Oleme loonud võimaluse ise ennast välistada, et end Bingo mängida, kui tunned, et teie mängukogemus ei ole enam lihtsalt meelelahutuslik vorm.

 1. Enesevälistamise kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.
 2. Oleme seadnud ka tööriistad, mis võimaldavad teil hoiuseid hoida maksimaalsete piirangute kehtestamiseks, et tagada alati oma eelnevalt määratud piirangutega mängimine. Hoiuste piirmäärade seadmise kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.
 3. Teie taotluse korral eemaldame teie nime meie e-posti loendist.

Meeles pidama

 • Hasartmängud on meelelahutuslik vorm. See ei ole viis kiiresti rikkaks saamiseks ja võlgade tasumiseks.
 • Hasartmängud on õnnemäng. Võimalusi ei garanteerita.
 • Veenduge, et otsus mängida on teie valik.
 • Ärge kunagi proovige oma kahjumit pidurdada.
 • Kontrollige regulaarselt kulutatud summasid.
 • Veenduge, et tunneksite mängude reegleid.

Nagu paljudel juhtudel, võib mõõdukalt mõnus olla, võib see olla ülekaalukas. Kui teil on kahtlus, et teil võib olla hasartmänguprobleem, võite taotleda professionaalset abi järgmistest organisatsioonidest:

Mängi nüüdhttps://www.bingoloft.com

Aktiivsed boonused

Kokku: 2
Alustub Jackpoti lõõgastumine ... Mis on parem viis, kuidas pärast kiiret päeva kiireneda, kui mängida mitterahuldavate rahaliste auhindade jaoks? Liitu meiega Daily Unwind'is, kus on võitja jackpot, mida võidakse võita iga ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Kas tahad koos kortermaaslastega käia? Alustage oma eksklusiivse tere bonusega: sisselogimine Bingo Loft'i hoiusesse. £ 5 - £ 100 kassasse. Hankige 200% tere bonus koheselt! Nii et kui y ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud