EU Slot ekraanipilt
Salvesta RSS

EU Slot

Enne meie veebisaidi kasutamist lugege palun neid tingimusi hoolikalt läbi. Mängijakonto registreerimisega veebisaidil, millega kinnitate oma nõusolekut Tingimustega.

Tingimuste suhtes kehtivad Malta seadused. Juhul, kui on olemas ka teiste keeleversioonide versioonid, on ülimuslik inglise keelne versioon.

Veebisaiti www.euslot.com (“Kasiino”, “Veebisait”, “Ettevõte”, “Me”, “Meie”, “Meie”) omab ja haldab N1 Interactive Ltd, Malta seaduste alusel asutatud ettevõte registreerimisnumber C 81457 ja registreeritud aadress 27, Triq Torri Wejter, Birkirkara, Malta.

Veebisait on litsentseeritud ja seda reguleerib Malta Gaming Authority vastavalt litsentsile MGA / CL1 / 1419 / 2017, mis on välja antud 01 / 08 / 2018. Me võime mõnikord pakkuda täiendavaid mänge, mida ei ole litsentseeritud ja mida reguleerib Malta Gaming Authority. Sellised mängud on mängu ajal selgelt näidatud. Sõltumata mängitud mängudest on kõik hoiused ja väljamaksed ühingu ainuvastutusel ning ettevõttel on täielik vastutus mängija eest kasutajakonto vahendite haldamise eest.

Tingimuste muutmine
Sellise vajaduse korral võib Ettevõte muuta kehtivaid tingimusi. Võimaluse korral teavitab Ettevõte mängijaid olulistest muudatustest. Võimalike muudatuste kontrollimiseks külastage regulaarselt Tingimuste lehte regulaarselt.

Juhul, kui Tingimused läbivad olulisi muudatusi, peate kinnitused enne muudatuste jõustumist uuesti kinnitama ja Teil on võimalik teha panuseid Veebisaidil.

Kes saab mängida
Kasiino võtab mängijaid vastu ainult nendest riikidest ja geograafilistest piirkondadest, kus online-hasartmängud on seadusega lubatud.

Te olete ainuisikuliselt vastutav selle kindlakstegemise eest, kas teie juurdepääs veebisaidile ja / või veebisaidi kasutamine on kooskõlas teie jurisdiktsiooni kohaldatavate seadustega, ning te garantite meile, et hasartmängud ei ole teie territooriumil ebaseaduslikud. Kõik nõuded äriühingu vastu, mis on põhjustatud ülalnimetatud põhjustel, loetakse kehtetuks ja neid ei aktsepteerita.

Kasiino aktsepteerib rangelt täiskasvanud mängijaid (minimaalne vanus on 18) ja mängijaid, kes on jõudnud mängija elukoha jurisdiktsiooni poolt määratud vanuseni võrgumängude jaoks.

Mängija ainuvastutus on küsida, millised on antud jurisdiktsiooni kehtivad seadused ja eeskirjad seoses interneti hasartmängude vanusepiirangutega. Ettevõte jätab endale õiguse küsida mängijast vanuse tõendamist ja piirata juurdepääsu veebisaidile või peatada mängijakonto neile mängijatele, kes seda nõuet ei täida.

Teie ja teie ainupädev vastutus on küsida ja tagada, et te ei rikuta mängus osalemise suhtes kehtivaid seadusi. Reaalsete vahendite sissemaksete tegemine ja reaalmaksete mängimine sõltub teie riigi seadustest ning teie ainupädevus on teie kohalike eeskirjade järgimine.

Selts jätab endale õiguse küsida mängijast vanuse tõendamist ja piirata juurdepääsu Veebilehele või peatada mängijakonto neile mängijatele, kes ei täida seda nõuet.

Järgmistest riikidest („Piiratud riigid”) saavad kasutajad reaalset raha mängida: Anguilla, Austraalia, Belgia, tšehhi Leedu, Eesti, Prantsusmaa ja selle ülemereterritooriumid (Guadeloupe, Martinique, Prantsuse Guajaana, Réunion, Mayotte, St. Martin, Prantsuse Polüneesia, Wallis ja Futuna, Uus-Kaledoonia), Itaalia, Slovakkia, Hispaania, Türgi, Ühendkuningriik, Ühendriigid of Ameerika. Kasiino ei saa garanteerida väljamaksete või tagasimaksete edukat töötlemist juhul, kui mängija rikub piiratud riikide poliitikat.

Mängude kättesaadavus
Palun pidage meeles, et mõned mängud võivad teatud jurisdiktsioonides olla puudulikud, nagu on nõutud mängureklaamide eeskirjades, mis võivad aeg-ajalt muutuda.

NetEnt mängud pole saadaval Afganistanis, Albaanias, Alžeerias, Angolas, Austraalias, Bahama, Botswana, Kambodžas, Ecuadoris, Etioopias, Ghana, Guyana, Hongkong, Indoneesia, Iraan, Iraak, Iisrael, Kuveit, Laos, Myanmar, Namiibia, Nicaragua, Põhja Korea, Pakistan, Panama, Paapua Uus-Guinea, Filipiinid, Sri Lanka, Singapur, Lõuna-Korea, Sudaan, Süüria, Taiwan, Trinidad ja Tobago, Tuneesia, Uganda, Jeemen, Zimbabwe ja Belgia, Bulgaaria, Kanada, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Prantsusmaa, Itaalia, Läti, Leedu, Mehhiko, Portugal, Rumeenia, Hispaania, \ t RootsiAmeerika Ühendriigid ja Ühendkuningriik.

Lisaks ülaltoodule Planet of the Apes, Relvad roosid, moorhead, Jimi Hendrix, Emoji planeet, Jumanji, Austraalias, Aserbaidžaanis ei ole viikingid saadaval Hiina, India, MalaisiaKatar, Venemaa, Tai, Tuneesia, Türgi, Ukraina.

Välismaalased ei ole saadaval Jaapan, Kanada.

Lisaks on Universal Monsters seeria (FrankensteinFrankenstein pruut, Dracula, Mummy, Wolf Man, Creature alates Black Lagoon, Invisible Man) Ja Scarface on saadaval ainult nendes riikides: Andorra, Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Brasiilia, Gruusia, Island, Liechtenstein, Moldova, Monaco, Montenegro, Norra, Venemaa, San Marino, Serbia, Šveits, Ukraina, Horvaatia, Makedoonia, Türgi, Austria, Belgia, Bulgaaria, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, \ t Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Holland, Peruu, \ t Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Ühendkuningriik.

Järgmistest riikidest pärit mängijad ei ole võimelised võitma NetEnt'i poolt pakutavatest jackpot-mängudest (näiteks, kuid mitte ainult) Mega Fortune): Austraalia, Aserbaidžaan, Hiina, Taani, India, Iisrael, Itaalia, Jaapan, Malaisia, Katar, Venemaa, Hispaania, Tai, Tuneesia, Türgi, Ukraina. Kasiino teeb mõistlikke jõupingutusi, et vältida nende riikide mängijateni jõudmist, kuid kui ükskõik millise nimetatud riigi mängijad võitsid jackpoti, tühistatakse jackpoti võit.

Austraalia mängijad ei saa mängida Amatise mänge.

Järgmistest riikidest pärit mängijad ei saa mängida mänge Microgaming: USA, Singapur, Itaalia, Taani, Lõuna-Aafrika, Prantsusmaa, UK, Hispaania, Belgia, Austraalia, Taiwan, Filipiinid.

Kanadast pärit mängijad ei saa mängida NYX (NextGen).

Pange tähele, et Paysafecardi, Neteller'i või Skrilli kaudu saab ainult NetEnt mängud Saksamaalt mängijate kätte Malta Gaming Authority määruse tõttu.

Aktsepteeritud valuutad
Veebileht võimaldab mängida järgmistel valuutadel: EUR, USD, NOK, CAD, RUB, PLN, NZD, ZAR.

Tasud ja maksud
Te olete täielikult vastutav kõigi oma võitude eest makstavate lõivude ja maksude tasumise eest vastavalt teie elukoha jurisdiktsiooni seadustele.

Mängureeglid
Nõustudes nende tingimustega kinnitate, et olete teadlik Veebilehe pakutavate mängude reeglitest. Oma äranägemise järgi saate tutvuda iga mängu teoreetilise väljamakse protsendiga.

Kohustuste lahtiütlemine
Nende tingimustega nõustudes kinnitate, et olete teadlik asjaolust, et hasartmängud võivad raha kaotada. Kasiino ei vastuta veebisaidi kasutamisest tuleneva võimaliku rahalise kahju eest.

Kasiino ei vastuta riistvara või tarkvara defektide eest, ebastabiilsed või kadunud Interneti-ühendus või muud tehnilised vead, mis võivad piirata juurdepääsu Veebisaidile või takistada mängijat katkematult mängima.

Ebatõenäolisel juhul, kui kihlvedu on kinnitatud või kui makse on tehtud ekslikult, jätab Ettevõte endale õiguse tühistada kõik aktsepteeritud panused, mis sisaldavad sellist viga, või parandada vea, korrigeerides kõik panused õigesti tingimused, mis oleksid pidanud olema kättesaadavad sel ajal, kui kihlvedu oli tehtud vea puudumisel.

Kui me ekslikult krediteerime teie mängijakontot võidudega, mis ei kuulu teile, olenemata sellest, kas see on tehnilise probleemi, maksekaartide vea või inimliku vea tõttu, jääb see summa meie omandisse ja arvatakse maha teie mängijakontolt. Kui te olete tagasi võtnud raha, mis ei kuulu teile enne, kui me teame veast, siis ekslikult makstud summa (ilma et see piiraks muid õiguskaitsevahendeid ja toiminguid, mis võivad olla õiguslikud) kujutavad endast meile võlgu. Vale krediteerimise korral on teil kohustatud meiega viivitamatult meile teatama.

Kasiino, selle juhid, töötajad, partnerid, teenusepakkujad:

ei garanteeri, et tarkvara või veebileht on / on kõlbulikud eesmärgil;
ei garanteeri, et tarkvara ja kodulehel on vigadeta;
ei garanteeri, et Veebileht ja / või mängud on katkematult juurdepääsetavad;
ei vastuta Veebisaidi kasutamise või osalemise eest seoses veebisaidi kasutamisega tekkinud otsese, kaudse, erilise, tagajärjega, juhusliku või muu kahju, kulude, kahjude või kahjude eest.
Käesolevaga nõustute täielikult hüvitama ja hoidma Kasiino, selle juhid, töötajad, partnerid ja teenuste pakkujate tahes, kulud, kaotus, kahjude, nõuete ja kohustuste tekkimise põhjuseks, mis võivad tekkida seoses oma veebilehe kasutamise või osaluse Mängud.

Te tunnistate, et kasiino on lõplik otsustaja selle kohta, kas olete rikkunud kasiino tingimusi viisil, mis põhjustab teie peatamise või püsiva piirangu veebisaidil osalemisest.

Mängija konto kasutamine
Iga mängija saab luua ainult ühe (1) isikliku kasutajakonto. Mitme konto loomine mängija poolt (“Duplicate Accounts”) võib viia kontode lõpetamiseni ja kõikide väljamaksete peatamiseni. Kõik tagasiostud, võidud või boonused, mida mängija on saanud või kogunenud ajal, mil Duplicate Account oli aktiivne, võidakse tagasi nõuda ja mängijad kohustuvad tagastama meile nõudmisel kõik sellised vahendid, mis on Duplicate Accountist välja võetud.

Mängija ei anna juurdepääsu oma kontole ega lubada Veebisaidi kasutamist ühelegi kolmandale osapoolele, sealhulgas alaealistele.

Veebisaiti saab kasutada ainult isiklikel eesmärkidel ja seda ei tohi kasutada mis tahes äriliseks kasumiks.

Mängija profiili „Hüüdnimi” väljal ei ole lubatud igasugune solvav või nilbe keel, samuti mis tahes äriline või reklaamiteave. Kui avastatakse rikkumisi, võivad tugiteenuse liikmed või muu ettevõtte töötajad asendada väljale „Hüüdnimi” midagi neutraalset. Korduva rikkumise korral võib mängija konto blokeerida ja kõik raha konfiskeerida.

Peate oma kontot säilitama ja oma andmeid ajakohastama.

Me jätame endale õiguse helistada teie kasutajakontol olevale numbrile, mis omal äranägemisel võib olla KYC protseduuri vajalik osa. Kuni konto täielikku kinnitamist ei töödelda väljamakseid. Kui antud telefoninumber on vale, puudub või on vale või kui mängija ei vasta telefonikõnesse, siis jätame endale õiguse oma võidud konfiskeerida ja / või keelata teie kasutajakonto. Teeme mõistlikke jõupingutusi, et püüda teiega rahaliste vahendite tagasivõtmisega ühendust võtta, kuid kui me ei jõua Teile (e-posti või telefoni teel) kahe (2) nädala jooksul, siis hoiab raha alles, kuna Teil on KYC-protseduuri ei läbinud.

Kui me krediteerime teie kasutajakontot ekslikult võitudega, mis ei kuulu teile, kas tehniliste, tasuliste tabelite või inimvigade tõttu või muul viisil, jääb summa meie omandisse ja see arvatakse teie mängijakontolt maha. Kui te olete tagasi võtnud raha, mis ei kuulu teile enne, kui me teame veast, siis ekslikult makstud summa (ilma et see piiraks muid õiguskaitsevahendeid ja toiminguid, mis võivad olla õiguslikud) kujutavad endast meile võlgu. Vale krediteerimise korral on teil kohustatud meiega viivitamatult meile teatama.

Kui ekraani ja mängu serveri tulemuste vahel on lahkarvamusi ebatõenäoliselt, on mänguserveris kuvatav tulemus ülimuslik. Te tunnistate ja nõustute, et meie dokumendid on lõplik asutus, mis määrab kindlaks teie osalemise asjaomases võrgumängude tegevuses ja selle osalemise tulemused.

Kasiino jätab endale õiguse lõpetada mängud või sündmused allpool kirjeldatud erakorralistel asjaoludel. Kui mängu katkemine või rike pärast tehnilise vea tõttu käivitumist, siis: a) tühistame mängu; b) tagastama panustatud summa; kui kontoomanikul on mängu ebaõnnestumise ajal kogunenud krediit, krediteerige krediidi rahaline väärtus kontoomaniku kasutajakontole või, kui nimetatud konto ei ole enam olemas, makstes selle konto omanikule heakskiidetud viisil; c) teavitab vajaduse korral regulaatorit juhtumi asjaoludest; d) hoiduma mängude või teenuste edasisest pakkumisest, kui sellised mängud või teenused on tõenäoliselt sama puudega.

Me jätame endale õiguse oma äranägemisel igal ajal teie poolt nõutud tehingust või sellest osaliselt keelduda. Me ei aktsepteeri ühtegi tehingut enne, kui saate kinnituse selle kohta, et see on heaks kiidetud. Kui te ei saa kinnitust, et teie tehing on heaks kiidetud, võtke ühendust klienditoega.

Te peate hüvitama meile täielikult kõik nõuded, kohustused, kulud, kulud (sh juriidilised tasud) ja muud tasud, mis võivad tekkida tingimuste rikkumise tõttu.

Pettustevastane poliitika
Ettevõttel on range pettustevastane poliitika. Kui mängijat kahtlustatakse pettusega, sealhulgas, kuid mitte ainult:

osaleda mis tahes tüüpi kokkumängus teiste osalejatega;
ebausaldusväärsetele võidudele suunatud strateegiate väljatöötamine;
pettused teiste online-kasiinode või makseteenuse pakkujate vastu;
tasuda tagasimaksemenetlused krediitkaardiga või keelduda teatud maksetest;
muud tüüpi petmine;
või on teada, et ta on oma elukohariigis pankrotti läinud;
isikuandmete kohta valeandmete esitamine registreerimise ajal;
Ettevõte jätab endale õiguse kasutajakonto lõpetada ja peatada kõik väljamaksed mängijale. See otsus on Ettevõtte otsustada ja mängijale ei teatata ega teavitata nende tegude põhjustest. Ettevõte jätab endale ka õiguse teavitada reguleerivaid asutusi mängija poolt sellistest pettustest.

Kasiinos on nulltolerants eelisvõimaluste mängimiseks. Iga mängija, kes üritab saada kasiino teretulnud pakkumisi või muid sooduspakkumisi, nõustub, et Selts jätab endale õiguse tühistada boonuseid ja mis tahes võidud selliste boonuste eest järgmistel põhjustel:

varastatud kaartide kasutamine;
tagasimaksed;
luua rohkem kui üks konto, et saada kasu reklaamide eest;
ebaõigete registreerimisandmete esitamine;
muud toimingud, mis võivad Kasiinot kahjustada;
Kasiino jätab endale õiguse sulgeda oma Mängijakonto ja maksta Teile tagasi oma konto saldo summa, kui maha arvata asjakohased taganemiskulud, kasiino absoluutsel äranägemisel ja põhjendamiskohustust või eelnevalt teavitamata.

Mängija konto kontrollimiseks vajab kasiino haldamine dokumente (ID, maksesüsteemid, kommunaalmaksed) ladina või kirillitsa tähestikus. Juhul, kui mängijal ei ole võimalust ülalnimetatud tähtedega dokumente esitada, jätab kasiino endale õiguse nõuda videosalvestust, kui mängija näitab oma dokumente.

Kasiino jätab endale õiguse säilitada maksed, kui kasiinosüsteemi manipuleerimise kahtlus või tõendid on olemas. Kriminaalvastutus esitatakse iga kasutaja või mõne muu isiku (te) vastu, kes on / on manipuleerinud kasiinosüsteemis või üritanud seda teha. Kasiino jätab endale õiguse lõpetada ja / või muuta veebisaidil pakutavaid mänge või sündmusi.

Kui peaksite teadma tarkvara võimalike vigade või mittetäielikkusest, nõustute hoiduma nende kasutamisest. Pealegi nõustute teid viivitamatult kasiinole teatama mis tahes veast või puudulikkusest. Kui te ei täida selliseid kohustusi, on kasiinol õigus saada täielikku hüvitist kõigi vigade või puudulike kulude eest, sealhulgas mis tahes kulud, mis on seotud vastava vea / puudulikkuse ja ebaõnnestunud teatisega.

Pange tähele, et kui te nõudsite taganemist, kuid viimase panuse järel tehtud panuste summa on väiksem kui kolm (3) korda suurem kui hoiuse suurus, jätab kasiino endale õiguse nõuda hoiuse ja väljavõtmise tehingute töötlemise kulusid. See otsus on kasiino otsustada.

hoiustamine
Veebisait pakub erinevaid makseviise. Nende hulka kuuluvad VISA ja MasterCard krediit- ja deebetkaardid, samuti erinevad veebikohvrid. Palun võtke ühendust meie tugimeeskonnaga aadressil support@euslot.com, et teada saada, millised makseviisid on teie asukohariigile kõige soodsamad.

Ettevõte ei aktsepteeri kolmandate isikute makseid. Te peate tegema hoiuseid ainult pangakontolt, pangakaartidest, e-rahakotist või muudest makseviisidest, mis on registreeritud teie enda nimel. Kui me tuvastame turvakontrollide käigus, et olete seda tingimust rikkunud, konfiskeeritakse teie võidud ja esialgne tagatisraha tagastatakse maksekonto omanikule. Ettevõte ei vastuta kolmandate isikute kontodelt deponeeritud raha kadumise eest.

Pange tähele, et minimaalne tagatisraha on 20 $ / €. Maksimaalne tagatisraha suurus sõltub makseviisist, mida otsustate kasutada.

Tagasivõtmise / tagastamise poliitika
Taganemise minimaalne summa on 20 € või samaväärne summa. Taganemise maksimaalne summa sõltub kasutatavast makseviisist. Kui taotletav summa ületab konkreetse maksesüsteemi piirmäära, tühistatakse summa osade kaupa.

Teie väljavõtteid töödeldakse niipea kui võimalik, kuid pidage meeles, et mõned veebipakid võtavad tagasivõtutaotluse töötlemiseks aega kuni kolm (3) päeva.

Veebisait toetab väljamakseid Visa krediidi ülekandega (Visa) ja Mastercardilt maksekorralduse kaudu. Täiendavad nõuded on, et vastav krediitkaart ei ole ettevõtte krediitkaart ja kaart väljastatakse toetatud riigis.

Visa järgmised riigid ei toeta: USA, Austraalia, Hong Kong, India, Indoneesia, Jaapan, Korea, Malaisia, Singapur.

Mastercardi puhul toetatakse ainult järgmisi riike: Andorra, Austria, Belgia, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Prantsusmaa, Saksamaa, Gibraltar, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Läti, Luksemburg, Malta, Monaco, Holland Norra, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Türgi ja Ühendkuningriik.

Pange tähele, et isegi toetatud riikide Kasiino ei ole võimalik tagada edukas krediitkaardi töötlemise kõikidel juhtudel, kuna pangad väljastanud krediitkaardid võib blokeerida või tagasi lükata selliste tehingutega oma äranägemise järgi.

Veebisaidi sisemine valuuta on euro. Sellest tulenevalt, kui te tehingute teistes valuutades, võib teie krediitkaardilt mahaarvatud summa olla panga- ja / või kasiino maksetöötlussüsteemi valuuta konversioonide tõttu tehingu toimumise ajal näidatust väiksem.

Kui olete deponeerinud krediit- või deebetkaardi või muu makseviisi kaudu ja taganemise summa on võrdne või väiksem kui deponeeritud, siis jätame endale õiguse maksta taganemise summa tagasi krediit- või deebetkaardile või muule kasutatud makseviisile. Kui summa ületab deponeeritud summa, makstakse üleliigne summa ühe alternatiivse makseviisi kaudu.

Ettevõte jätab endale õiguse kontrollida mängija identiteeti enne väljamaksete töötlemist ja hoidke väljavõtteid mängija identiteedi kontrollimiseks vajaliku aja jooksul. Pange tähele, et kui kumulatiivsed väljamaksed jõuavad € 2,330-i, on mängija kontrollimenetlus kohustuslik. Mängijate poolt esitatud valeandmete korral võib taganemisest keelduda ja kasutajakonto lõpetada. Mängijat teavitatakse sellest e-posti teel. Mõnel juhul võib veebisait taotleda ID-d, selfie'd, ID-d ja spetsiaalset märki või helistada. Selle kontrollimise ebaõnnestumine toob kaasa konto sulgemise ja võitude konfiskeerimise.

Mängijale töödeldav maksimaalne väljamakse summa on 4,000 € / $ päevas, 7,500 € / $ nädalas ja 15,000 € / $ kuus, kui konkreetse reklaamimise Tingimustes ei ole sätestatud teisiti. Erandeid võib teha mängijatele, kellel on kõrgem VIP tase (kui üldse) kasiino enda äranägemisel. Kui sa võidad rohkem kui € 15,000, jätab kasiino endale õiguse jagada väljamaksed maksimaalselt 15,000i igakuisteks osamakseteks, kuni kogu summa on välja makstud.

Kõik progressiivsed jackpot võidud makstakse täies ulatuses.

Kasiinosse paigutatud raha tuleb kasutada mängutegevuseks. Seetõttu tuleb kõik hoiused panustada vähemalt kolm korda (3).

Seisvad kontod
Kui ei toimu Veebilehel mängijakontole sisselogimist (konto on passiivne) kauem kui 12 kuud, jätab Ettevõte endale õiguse nõuda igakuist hooldustasu € 5 alates 13th kuu viimasest salvestatud sisselogimisest.

Kui konto jääb 12 kuud pikemaks ajaks mitteaktiivseks, saadetakse iga kuu e-posti teel meilisõnum, mis algab 13th kuu.

Kui konto on 30-i perioodi jooksul mitteaktiivne, tagastatakse konto saldo mängijale tagasi.

Kui mängijat ei saa paigutada, antakse rahalised vahendid üle Malta ametivõimudele, jäädes seega mängijale kättesaadavaks. Lisateabe saamiseks suletud, seisvate kontode taastamiseks või nendes kontodes hoitavate rahaliste vahendite taastamiseks võtke ühendust klienditoega.

Kaebused
Teil on vabadus võtta ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga vastavalt veebisaidil toodud juhistele, et anda meile oma teenuste kohta kaebusi.

Kaebusi käsitletakse tugiosakonnas ja kasiino korralduses eskaliseeritakse juhul, kui abipersonal ei lahendanud juhtumit kohe. Teid teavitatakse kaebuse olekust mõistlikul tasemel.

Kui vaidlus ei ole kasiino juhtimise tasemel lahendatud, võite võtta ühendust mis tahes sõltumatu asutusega, hasartmänguasutusega või veebisaidil loetletud litsentseeriva regulaatoriga.

Vaidluse korral nõustute, et serverilogid ja -dokumendid toimivad lõpliku asutusena mis tahes nõude tulemuste kindlaksmääramisel. Te nõustute, et ebatõenäolisel juhul, kui teie ekraanil ja mängu serveris kuvatav tulemus ei jõua kokkuleppele, on mängu serverisse sisse logitud tulemus ülimuslik ning te tunnistate ja nõustute, et meie dokumendid on lõplikud volitused määramisel teie online-mängude tegevuses osalemise tingimused ja tingimused ning osalemise tulemused.

Kui soovime Teid sellise vaidluse puhul teiega ühendust võtta, siis teeme seda oma mängijakontol olevate kontaktandmete abil.

PRIVAATSUSEESKIRJAD
Tõhus alates: 10.09.2018
Viimati uuendatud: 20.11.2018
1. ÜLDINE
Andmekaitseinspektorina on seaduslikud kohustused hasartmänguseaduste raames mängijate isikuandmete töötlemiseks, et nad saaksid mängudes osaleda ja pakkuda neile kõrvalteenuseid. See privaatsuspõhimõte selgitab, milliseid isikuandmeid me kogume mängijatelt, miks me seda kogume ja kuidas seda me kasutame.

Veebisaiti www.euslot.com (“Kasiino”, “Veebisait”, “Ettevõte”, “Me”, “Meie”, “Meie”) omab ja haldab N1 Interactive Ltd, Malta seaduste alusel asutatud ettevõte registreerimisnumber C 81457 ja registreeritud aadress 27, Triq Torri Wejter, Birkirkara, Malta.

Registreerides Veebisaidiga mängija konto, kinnitate oma nõusoleku selle privaatsuseeskirjaga. Kui te ei nõustu käesoleva privaatsuseeskirja tingimustega ega soovi anda meile vajalikku isiklikku teavet, siis ärge kasutage seda veebisaiti.

Pange tähele, et see privaatsuspoliitika moodustab teie ja ettevõtte vahelise kokkuleppe. Võime perioodiliselt teha muudatusi käesolevasse eeskirja. Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et teavitada teid sellistest muudatustest, soovitame teil seda privaatsuspoliitikat regulaarselt uuesti vaadata. Veebisaidi ja / või selle teenuste jätkuv kasutamine on teie nõusolek Privaatsuspoliitikale.

2. TEAVE KOGUMINE
Isikuandmeid, mida me võime taotleda kasutada ja töödelda, kuuluvad muuhulgas:

a) Mis tahes teave, mida te meile meie konto registreerimislehekülgede vormide täitmisel esitate, samuti mis tahes muud andmed, mida sa veebisaidi või e-posti kaudu edasi esitad (nt ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, e-posti aadress) , telefoninumber);

b) kirjavahetus, mis on tehtud meiega veebisaidi, e-posti, veebivestluse või muude sidevahendite kaudu;

c) kõik mängijakonto tehingute ajalugu, kas see toimub veebisaidi (te) kaudu või muude sidevahendite kaudu;

d) meie veebisaidi sisselogimised ja nende andmed, sealhulgas liiklusandmed, GeoIP asukoha andmed, brauseri / seadme andmed, veebilogid, tegevuslogid ja muu meie süsteemis salvestatud liiklusteave;

e) dokumendid ja tõendid, mida meilt põhjendatult palutakse oma kontot kontrollida, hoiuseid või väljavõtteid töödelda ja pettusevastaseid kontrolle läbi viia (omal algatusel või vastavalt kehtivatele õigusaktidele). Sellised tõendid võivad sisaldada passide skaneeringuid, makselõikeid, pangakirju jne.

f) uuringu osalus või muud kliendi hinnangud, mida me võime aeg-ajalt läbi viia.

3. KUIDAS KASUTAME TEIE INFO
Me töötleme Teie poolt kogutud isikuandmeid, et meie teenuseid pakkuda. Eelkõige kasutame teie andmeid järgmistel eesmärkidel:

a) Teie panuste ja tehingute töötlemine. See hõlmab teie krediitkaardi ja veebis maksesüsteemide kasutamist;

b) pakkudes teile oma veebisaidilt pärinevaid hasartmänge ja muid abiteenuseid;

c) klienditoe andmine, näiteks konto loomise ja haldamise abistamine;

d) vajalike kontrollikontrollide kindlakstegemine ja läbiviimine;

e) registreeritud mängijate teavitamine meie reklaampakkumiste kohta või meie valitud äripartnerite, sidusettevõtete ja sidusettevõtete teavitamine (ainult juhul, kui mängijad on konkreetselt nõustunud selliste turundusmaterjalide saamisega);

f) juriidiliste kohustuste täitmine, sealhulgas rahapesuvastase võitluse ja terrorismivastase võitluse rahastamise vastu võitlemine;

g) tehingute jälgimine ja uurimine pettuste, kuritarvitamise, rahapesu ja muude ebaseaduslike või ebaseaduslike hasartmängude tegemise vältimise eesmärgil;

h) kliendisuundumuste analüüsimine turu-uuringute hindamise kaudu (uuringute osavõtt ei ole kohustuslik ja te ei saa alati osaleda);

i) Koondandmete uurimine ja statistiline analüüs.

4. TURUSTAMINE
Kui te pole otsustanud mitte reklaammaterjale vastu võtta, võime teie toodete, teenuste ja reklaamide turundusteabe saatmiseks kasutada teie isiklikke andmeid, sealhulgas teie e-posti aadressi ja telefoninumbrit. See võib hõlmata meie äripartnerite, näiteks kasiinomängude pakkujate, teavet toodete ja teenuste kohta.

Kui otsustate lõpetada sellise turundus- ja reklaamimaterjali saamise, võite loobuda sellest oma mängijakonto seadetes või võtke ühendust meie klienditoega aadressil support@euslot.com.

Lisaks võta arvesse, et aktsepteerides meid võistlusauhinna või võitude eest, nõustute te oma nime ja / või hüüdnime kasutamisega reklaami ja reklaami eesmärgil ilma täiendava kompensatsioonita, välja arvatud juhul, kui see on seadusega keelatud.

5. ISIKUANDMETE SAAMINE
Me ei kogu teie teadmata teie kohta isiklikku informatsiooni. Siiski võime me automaatselt koguda teie kohta teatud andmeid, kui oleksite esitanud sellise teabe meie teenuste kasutamisel ja oma suhtlemise kaudu meiega.

Samuti võime seaduslikult saada teatud isiklikku teavet veebioperaatoritelt ja teenusepakkujalt, näiteks pettuste tõkestamise ettevõtetest. Lisaks säilitame õiguse osaleda kolmandate osapoolte pakkujate tehnilise toe pakkumiseks, et teie veebipõhiseid tehinguid ja allikaga seotud hasartmängude sisu töödelda.

Palun mõista, et meile võib anda juurdepääsu sellistele müüjatele, teenusepakkujatele ja kolmandate osapoolte e-kaubanduse teenustele pakutavale teabele. Ole kindel, et kasutame ja kaitseme nii sellist omandatud isikuandmeid, nagu on sätestatud käesolevas eeskirjas. Teie pakutav teave edastatakse kolmandale osapoolele väljaspool ettevõtet vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale ja me võtavad kõik vajalikud meetmed tagamaks, et meie lepingud kolmandate osapoolte teenusepakkujatega kaitsevad teie privaatset teavet alati.

6. ANDMETE SAAMISEKS
Me võime edastada teavet, mille olete meile andnud teistele meie grupi ettevõtetele ja meie äripartneritele. Nende ettevõtete hulka kuuluvad meie emaettevõtted, nende emaettevõtjad ja kõik nende vastavate ettevõtete tütarettevõtted, samuti teised ettevõtted, kellega me teostame äritegevust ja omame vajalikke lepinguid. Andmete töötlemist võib teha ettevõte või mõni muu meie kontserni ettevõte, kes võib selliste andmetöötlusvajaduste täitmiseks kasutada kolmandat isikut.

Samuti on juurdepääs teie isikuandmetele ettevõtte töötajatele, täpsemalt andmekaitseametnikule, rahapesu andmebüroole, makse- ja pettusevastastele analüütikutele, klienditoe esindajatele, klientide hoidmise meeskonnaliikmetele, VIP-mängijate juhtidele ja teistele valitud töötajatele. oma ülesannete täitmise eesmärgil ja abi andmisega.

Meie töötajad, kellel on juurdepääs mängija isikuandmete töötlemisele või on sellega seotud, on sõlminud konfidentsiaalsuskokkulepped, et austada mängija andmete konfidentsiaalsust vastavalt kehtivatele mängude, andmekaitse ja eraelu puutumatuse seadustele.

Selleks, et pakkuda Teile tõhusat teenust, võivad meie ja / või meie teenusepakkujad nõuda teie isikuandmete edastamist ühest riigist teise Euroopa Liidu (EL) ja Euroopa Vabakaubanduse Assotsiatsiooni (EFTA) piirkondadesse ning ka mõnedesse andmetöötlusseadmetesse mis võivad asuda väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP). Seega, veebisaidi sirvides ja meiega elektrooniliselt edastades, tunnistate meie (või meie tarnijatelt või alltöövõtjalt) oma andmete töötlemist nendes riikides ja nõustute nendega. Me kasutame alati oma jõupingutusi tagamaks, et teie teavet ja andmeid käsitletakse turvaliselt ja kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga.

7. KOLMANDATE ISIKUTE ANDMETE EDASTAMINE KOLMANDATE ISIKUTE KOHTA
Me ei müü ega rendime teie isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Võime avaldada teie isikuandmeid, kui see on seadusega, määrusega või muu õiguspärase avaldusega või tagatisega nõutav. Samuti võime avalikustada teie isiklikud andmed reguleerivale või õiguskaitseorganile, kui usume, et see on vajalik, et kaitsta ettevõtte, selle klientide või kolmandate isikute õigustatud huve.

Isikuandmeid avaldatakse kolmandatele isikutele ainult järgmistel juhtudel:

a) kui me kohustatud seda seadusega tegema;

b) kui veebisait peab oma maksetöötlejatega andmeid jagama, et hõlbustada maksetehinguid vastavalt nende privaatsuspoliitikale (eelkõige töötleb enamik pangakaarditehinguid Wirecard Bank AG, kelle privaatsuspoliitikat kohaldatakse selliste tehingute suhtes);

c) järgida meie õiguslikke ja regulatiivseid ülesandeid ja vastutust vastavate litsentsimis- ja reguleerivate asutuste ees ning kõiki muid kohaldatavaid õigusakte ja teisi reguleerivaid asutusi teistes jurisdiktsioonides võetavaid kohustusi ja kohustusi;

d) kui Ettevõte usub, et avalikustamine on vajalik ettevõtte või mängija turvalisuse või teiste inimeste turvalisuse kaitsmiseks, uurib pettust või reageerib valitsuse taotlusele;

e) kui meie turundusteenuse pakkujad nõuavad andmeid oma ülesannete täitmiseks;

f) igale kolmandale osapoolele, kellel on selleks eelnevalt nõusolek.

Me kasutame kolmandate osapoolte andmetöötlusprotsessorite tööd oma isiku nimel piiratud isikuandmete töötlemiseks. Sellised teenusepakkujad toetavad veebisaiti, eriti veebisaitide hostimise ja haldamise, turunduse, analüüsi, veebisaitide täiustamise ja e-posti infolehtede saatmisega. Me tagame, et isikuandmete edastamine saajale vastab kehtivatele andmekaitseseadustele ja et töötlejatele kehtestatakse samad kohustused, mis on meile antud vastava Teenuslepingu alusel.

Meie veebisaidid võivad sisaldada ka sotsiaalse meedia funktsioone (nt "jagamine" või "sarnased" nupud). Selliseid funktsioone pakuvad kolmanda osapoole sotsiaalse meedia platvormid, näiteks Facebook. Sel viisil andmete kogumisel reguleeritakse selle töötlemist vastavate sotsiaalse meedia platvormide privaatsuspoliitikaga.

Lisaks ülaltoodule võime me ka isikuandmeid avaldada, kui omandame uusi ettevõtteid. Kui ettevõte muudab oma struktuuri, näiteks ühinemist, omandamist teise äriühingu poolt või osalist omandamist, on tõenäoliselt meie klientide isikuandmed müügi või ülekande raames. Meie poliitika osana teavitame me oma mängijaid e-posti teel, enne kui mõjutaksime sellist isikuandmete edastamist.

Pange tähele, et meie sisu võib linkida kolmandate osapoolte veebisaitidel asjakohaste viidete esitamiseks. Me ei vastuta sellise välise sisu eest, mis võib sisaldada eraldi privaatsuseeskirju ja andmetöötluse avalikustamist.

8. Andmete taastamine
Nagu ka meie Tingimustes on märgitud, võivad teie ja kasiino otsustada, et teie mängukonto igal ajal suletakse. Pärast teie konto sulgemist säilitame teie isikuandmeid rekordil nii kaua kui seaduses nõutakse. Neid andmeid kasutatakse ainult siis, kui pädevad asutused peavad seda nõudma finants- ja maksuandmete, pettuste, rahapesu või muude ebaseaduslike tegevuste uurimise korral.

Pange tähele, et Euroopa Liidus litsentseeritud hasartmängude jurisdiktsioonide rahapesuvastase võitluse eeskirjade tõttu oleme kohustatud säilitama registreerimistaotluse ajal esitatud mängijate isikuandmeid ja mängija kontol oleva perioodi jooksul edastatud andmeid minimaalselt viis aastat viimase mängija tehingu või konto sulgemisest. Seetõttu ei saa kustutada enne selle ajavahemiku möödumist kustutamistaotlused.

9. TEIE ANDMETE TURVALISUS
Käesolevaga kinnitan, et teie isikliku teabe kogumisel ja töötlemisel mängija konto haldamiseks peame kinni rangete õigusnormidega, mis käsitlevad isikuandmete kaitset.

Seetõttu püüame kaitsta teie isikuandmeid ja austada teie privaatsust vastavalt parimatele äritavadele ja kehtivatele eeskirjadele. Olles pühendunud pakkuma mängijatele turvalisi teenuseid ja võtame kõik mõistlikud ettevaatusabinõud, tagamaks, et kõik meile saadetud andmed jäävad ohutuks.

Mängija kontosid saab kasutada ainult mängija kordumatu ID-ga ja parooliga. Samuti võite seadistada kahekordse autentimise (2FA) täiendava kaitseks teie konto volitamata kasutamise eest. Teie vastutate oma sisselogimisteabe konfidentsiaalsuse eest ja veenduge, et seda ei pääse teisele isikule.

10. KONTAKT USA-st
Võite alati meiega käesoleva poliitika osas meiega ühendust võtta, kui soovite:

a) kinnitage teie poolt kogutud isikuandmete täpsust;

b) küsige oma isikliku teabe kasutamisest;

c) keelate oma andmete tulevase kasutamise otseturunduse eesmärgil;

d) värskendage või parandage mis tahes teavet, mille olete meile andnud (sellistel juhtudel esitate meile kõik tõendid, mida selline muudatus võib põhjendatult nõuda). Pidage meeles, et ebaseaduslik on pakkuda teile teile valeandmeid ja teie kohustus on tagada, et meid alati õigete andmetega värskendatakse.

Lisaks sellele on GDPR-i artiklil 77 õige esitada teie andmetöötlusega seotud kaebus järelevalveasutusele, eelkõige oma alalise elukoha liikmesriigis, töökohas või väidetava rikkumise kohas.

11. küpsiste reegel
Kui külastate veebisaiti, kogub meie süsteem automaatselt teie külastuse kohta teabe, näiteks teie brauseri, IP-aadressi ja viitava veebisaidi. Seda kogumit võib teha koos meie platvormi pakkujate ja partneritega. Me võime saada nende veebisaidi külastajate üldist demograafilist või kasutusandmeid. Me ei kasuta automaatselt kogutud teavet, et tuvastada teid isiklikult ilma täiendava nõusoleku saamiseta.

Selle teabe kogumiseks kasutame küpsiseid ja sarnaseid jälgimisvahendeid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on teie arvutis või seadmetes salvestatud, kui külastate meie veebisaite. Mõned küpsised on Veebisaidi jaoks hädavajalikud; teised parandavad veebisaidi kogemust ja aitavad meil pakkuda paremat teenust. Allpool on kasutatud küpsiste tüübid ja nende eesmärgid.

Nõutavad küpsised: lubage veebilehtede navigeerimine ja põhifunktsioonid, nt juurdepääs veebisaidi liikmetele.

Funktsionaalsed küpsised: võimaldavad meil analüüsida teie veebisaidi kasutamist ja teie valitud valikuid veebisaidil (nt teie seansivõtme, keele või piirkonna kohta), et saaksime need sätted salvestada ja pakkuda teile rohkem isikupärastatud kogemusi.

Reklaamiküpsised: saate hinnata, kui tõhus on meie sisuturg. Meie küpsised pakuvad meie külastajad, et jälgida veebisaitide külastusi ja reklaami uute mängijate registreerimist. Me ei jaga oma isiklikke andmeid (nt nime või e-posti) seotud partneritele, välja arvatud saidi külaskäigu andmed, mida otseselt koguvad reklaamiküpsised. Kuid teie saidi külastamise andmed võivad olla seotud muude isiklike andmetega, mida teenusepakkujad koguvad teiste allikate kaudu. Viimased välise andmetöötluse aluseks on nende kolmandate osapoolte pakkujate privaatsusteatised ja -poliitikad.

Lisaks ülaltoodule kasutame me mitut kolmanda osapoole teenusepakkujat, kes määravad selle veebisaidi jaoks ka küpsised, et pakkuda neile pakutavaid teenuseid. Sellised teenused hõlmavad, kuid mitte ainult, aitamaks meil oma kogemusi täiustada, jälgides veebisaidi tegevust, mõõdades veebisaidi efektiivsust ja turunduskampaaniate tõhusust.

Enamik veebibrausereid lubavad automaatselt küpsiseid. Kui soovite, võite blokeerida mõned või kõik küpsised või kustutada brauseri seadete muutmisel juba määratud küpsised. Siiski soovitame teil oma küpsiseid blokeerida ega kustutada, kuna see võib piirata teie veebisaidi kasutamist.

12. NETENT MÄNGUD
NetEnt'i arendatud kasiinomängude mängimisel kehtib ka NetEnt'i privaatsuspoliitika. See poliitika on siin

Vastutustundlik mängimine
KUIDAS KASUTADA VASTUTAVATE KÜSIMUSTELE?
Hasartmängud online-kasiinos peaksid alati olema suunatud meelelahutusele. Siiski on teatud protsent inimesi, kes kaotavad kontrolli oma hasartmängude ajal. Enne mängu alustamist on oluline mõista, et hasartmänge ei peeta kunagi sissetulekuallikaks ega võlgade sissenõudmise vahendiks. Kasulik on jälgida online-kasiinos iga päev kulutatud aega ja raha.

Kui arvate, et hakkate kulutama rohkem raha, kui saate endale lubada, või kui mäng hakkab häirima tavapäraseid igapäevaseid rutiine, soovitame tungivalt kaaluda mitmeid meetmeid, mis võivad aidata, näiteks isiklike piirangute seadmine oma hasartmängudele, valides Self -Eksktsioon ja abi otsida usaldusväärsete sõltumatute asutuste kaudu.

KUIDAS KASUTADA MINU LÕPETAMIST VÕI KAHJU?
Et aidata teid vastutustundlikult mängida, pakume funktsiooni Isiklikud piirangud. Teil on võimalik seada limiite, mis on teie poolt deponeeritud, kaotatud, kihlvedude, ühes mängus kulutatud summa või teie konto aktiivsuse piires. Seda funktsiooni saab kasutada teie kontol jaotises „Isiklikud limiidid”.

Piiranguid saab igal ajal muuta. Piirangu vähenemine jõustub kohe, kuid suurenemine võib toimuda alles pärast e-posti kinnitamist ja alles pärast sama tüüpi eelmise limiidi lõppemist, et vältida lööbe otsuseid. Kui vajate täiendavat teavet või abi isikupiirangute kohta, võtke palun ühendust meie tugimeeskonnaga aadressil support@euslot.com.

Hoiuse limiit. Teie deposiidi piirang päeval, nädalal või kuus.

Kahjumi piirang. Kasumi piires teie kahjum päevas, nädalas või kuus. Pange tähele, et kahjum põhineb hoiusummale omistatud esialgsel hoiusel ja mitte võitudel. Kui näiteks annate € 50-i, paigutage 10-i kahjumi limiit ja seejärel jätkake, et võita € 1,000, võite kaotada enam kui 10 € 1,000 saldo, kuna see põhineb võistluste asemel sissemaksetel.

Wager Limit. Päevase, nädala või kuu panustega seotud summa piirang.

Seansi piir. Mängu mängimise minutites kulutatud ajapiirang.

VAJADUS VÕITLUS?
Jahutusvaba piir. 1 nädala, 1 kuu, 3 kuu või 6 kuu jooksul saate määrata jahutusperioodi. Kuigi limiit on aktiivne, ei saa te casino'ile hoiustada ja teid jäetakse kõikidest sooduspakkumistest välja, kuigi võite selle aja jooksul tühistada ülejäänud vahendid. Jahutus-perioodi rakendatakse kohe oma kontole. Selle lõppemisel aktiveerub teie konto automaatselt uuesti.

Iseseisva töötuse piirang. Saate määrata isikliku väljajätmise piiri 6 kuu, 9 kuu või 1 aasta jaoks. Sellisel juhul blokeeritakse teie mängija konto kohe ja see jääb kindlaksmääratud ajavahemiku kõigist sooduspakkumistest välja. Kui limiit on aktiivne, ei saa te raha või raha välja võtta. Selle lõppemisel aktiveerub teie konto automaatselt uuesti.

MIS ON SÕLTUMATUD?
Enda välistamise seadistamine võimaldab meil teada, et peame võtma kõik meetmed, et blokeerida teie juurdepääs teie kontole ja veenduda, et te ei saa reklaammaterjale. Samuti võite võtta ühendust meie tugimeeskonnaga aadressil support@euslot.com ja teavitada meid oma otsusest peatada hasartmängud veebilehel teatud aja või igavesti. Enesemääramine tähendab, et teil on keelatud mängida osalevate litsentside alusel kõikides online-kasiinodes.

KUIDAS VASTAI MÕNED ID-d?
Kasiino võtab vastu ainult mängijad, kes on vähemalt 18 aastat vana ja kasutavad kõiki olemasolevaid meetodeid, et peatada alaealiste katsed meie veebisaidil registreeruda ja mängida. Kasiino jätab endale õiguse küsida isikut tõendavat dokumenti ja juhul, kui mängija ei ole jõudnud seaduslikule vanusele, keelatakse juurdepääs veebilehele kohe.

Samas mõistame, et interneti laialdase kättesaadavuse ja olemuse tõttu on seaduslikus vanuses inimestel võimalus registreeruda ja mängida online-kasiinos. Seetõttu julgustame vanemaid tugevalt tegema koostööd, et kaitsta oma lapsi mängude veebisaitidele tasuta juurdepääsu eest. Seal on spetsiaalne tarkvara, mis võib selles küsimuses aidata. Lisateabe saamiseks külastage järgmisi veebisaite:

CyberPatrol
GamBlock®
Solid Oak tarkvara
Net Nanny
MIS ON REALITY CHECK?
Lõbutsemine on lihtne, kui olete lõbus, seetõttu saadame teile tunnis teate mängu ajal, et teile meelde tuletada, kui palju olete kasiinos kulutanud. Sõltumata sellest, kui palju mänge mängite samal ajal, saate sõnumi teada. See on mõeldud selleks, et anda aega oma panuste kajastamiseks ja võib-olla kaaluda pla

y mõnda aega.

Mängi nüüdhttps://www.euslot.com/

Aktiivsed boonused

Kokku: 102
495% Match kasiinos EU Slot'is 45x Mängi kasiino kaudu € 550000 Maksimaalne väljamakse boonus: 685% No Rules Bonus! kohta Hot Lines Simbat ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

160 Free Spins ei hoiusta kasiino EU Slot'is 55X WageringEur 917000 Maksimaalne väljavõtmise väljamakse boonus: 945% Match kasiinos Burleski kuninganna Playsonis ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

135% Match boonus kasiino EU Slot 65Xis Mängi läbi $ 15000 Max raha väljavõtteboonus: 905% tervitusboonus jõuluvõistluse Booongo kasiinomängudes ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 320 Online Casino turniir EU Slot'is 55x Wager € 974000 Maksimaalne tagasivõtmise täiendav boonus: 90 Free Spins ei hoiusta Fast Lane'i kasiino ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

200 tasuta spin EU-s pesas 45X Wager € 895000 Max CashOutAdditional boonus: $ 430 Tasuta sularaha võluvale Lady Luckile ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 250 Tasuta kasiino pilet EU Slot'is 45x Panuste tegemine $ 913000 Maksimaalne väljamakseerialane boonus: 520% parim registreerimisboonuse kasiino Hot City Netent Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

105i tasuta kasiino keerutab EU Slot 44xis Esita läbi 161000i maksimaalne lisatasu: € 3595 Amazon Adventure Adventure'il ei ole deposiidi boonuskoodi ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 3670 Ei ole deposiidi boonust EU Slot'is 77X Mängi läbi kasiino $ 870000 Maksimaalne väljamakse boonus: 720% Tere tulemast boonus vaaraode aardele Pragmaatiline ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 370 TASUTA Casino Chip EU Slot'is 33X Panuste tegemine € 407000 Max CashOutextra boonus: $ 3775 EI SAA jalgpalli mania Wazdani mänguautomaadi mäng ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

370% Parim registreerimisboonuse kasiino EU Slot'is 55x Mängi kasiino kaudu € 288000 Maksimaalne väljamakseboonus: £ 95 kasiiniturniir Faeries Fortune suurel ajal ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 205 Casino turniir EU Slot 40X kihlvedud € 411000 Maksimaalne väljamakse boonus: 110 tasuta keerutab Oxo'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

33 tasuta spinsid ei taga EU Slot 66xi mängimist Kasiino kaudu $ 540000 Max CashOutSpecial boonus: € 475 tasuta kiip-kasiino alati Hot Novomatic Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

135 Free Spins kasiino EU Slot'is 33X Mängi läbi kasiino € 529000 Max CashOutexclusive boonus: € 515 turniir surnud või elus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 260 Tasuta sularaha EU Slot'is 50X Play viaEURO 637000 Max CashOutAdditional Kasiino boonus: Eur 345 TASUTA Chip Durgal ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 305 Free Casino Chip EU Slot'is 35X Wagering € 132000 Max Withdrawalextra boonus: 11 Free keerutab ilma deposiidikasiino Royal Dynasty ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

40% mängu boonus kasiino EU Slot 35Xis Mängi läbi $ 577000 Maxi väljavõtteerituse boonus: € 4710 Kasuta kasiino boonust Fire Hawk'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 3570 Ei ole deposiiti EU Slot'is 77X Mängi kasiino kaudu € 517000 Maksimaalne väljamakse boonus: $ 245 Tasuta kasiino kiip Magic Fruits 4 Wazdan Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 395 Online Casino turniir EU Slot'is 60x Mängi läbi CasinoEUR 807000 Maxi väljavõtteeritusboonus: Eur 405 Vaba Chip Kasiino Vulcan Rtg Slot Game'is 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 960 Casino turniir EU Slot'is 77X Panuste tegemine $ 297000 Max Väljamakseväline boonus: $ 2800 ei ole Monkey Businessis deposiidi boonuskoodi ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 805 Online Casino turniir EU Slot'is 55x Mängi läbi CasinoEur 760000i Max sularaha väljamaksmine Täiendav boonus: 745% Grand Slam Novomatic Casino Slotsi esimene deposiidi boonus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Euro 2275i kasiino boonus ei ole EU Slot'is 60x Wagering € 386000 Max CashOutextra boonus: $ 250 tasuta kasiino turniir korvpall Novomatic Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

240 FREE SPINS EU Slot 35xi kihlvedude nõuded € 989000 Maksimaalne väljamakseExtra boonus: Eur 4295 NO DEPOSIT BONUS CASINO Bruce Lee'is - dr ...... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

390% Registreerimine kasiino boonus EU Slot 60Xis Play läbiEUR 76000 Maksimaalne väljamakseboonus: 915% Esimene boonus Lightning Gems'il ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 680 ei ole deposiidi boonuskoodi EU Slot'is 66X Wager $ 921000 Max TagasivõtmineExklusiivne kasiino boonus: 155 Free keerutab tagatist Toki Time Thunderkick Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 2170 ei ole deposiidi boonus EU Slot'is 35X Wagering € 123000 Maksimaalne väljamakseerandi boonus: € 1275 NO DEPOSIT BONUS Gushers Gold Rival Kasiino teenindusajad ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 655 Tasuta kasiino pilet EU Slot'is 40x Mängi kasiino kaudu $ 745000 Max Withdrawalextra boonus: $ 90 Ei hoiuste boonust jumalanna elus Playtechi mänguautomaadi mäng ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

140 Free Casino Spins EU Slot'is 55x Mängi kasiino kaudu £ 149000 Maksimaalne väljamakse täiendav boonus: Eur 455i kasiino kiip Crystal Cash'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

285 tasuta kiip EU Slot'is 44x Mängi läbi CasinoEUR 808000 Maksimaalne väljamakseExklusiivne kasiino boonus: 160 tasuta kasiino keerutab Shaman Endorphina ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

355i tasuta kiip-kasiino EU Slot'is 30X WagerEURO 366000 Max CashOutAdd Bonus: € 65 Free Casino turniir Nouveau Riche'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

605% Tere tulemast boonus EU Slot 65xis Mängi läbi CasinoEUR 18000 Maxi väljavõtteboonuse boonus: Eur 920 Casino turniir Secret Elixiris ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 1840 Ei ole deposiitboonust kasiino EU Slot'is 50x Mängi läbi € 38000 Maksimaalne väljamakseExklusiivne kasiino boonus: £ 4320 Hoiuste boonuseta kasiino Hollywoodi Star Novomatic Slot Game'is 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 4095 Ei ole deposiiti EU Slot'is 66X Mängi läbi $ 274000 Max rahasummaExtra boonus: Eur 450 turniir Amazon Foxium Slot Game'i kadunud rikkuste kohta ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

220% esimene deposiidi boonus EU Slot 50Xi mängus CasinoEURO 441000i kaudu Maksimaalne väljamakse boonus: € 395 Kasutusraamatu boonus kasiino Super Fruit 7 1x2gaming Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

300i tasuta kasiino kiip EU Slot'is 77X Wagering £ 177000 Maksimaalne väljavõtmineLisaks kasiino boonus: € 170 TASUTA CHIP-CASINO Prime Liner Merkuri mänguautomaadis ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

55i proovipöörded EU Slot 33xi kihlvedudega nõudedEur 317000 Max sularaha väljamakse boonus: € 880 turniir Cosmic Questil 2 Mystery Planets Rival Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

145% kasiino tervitusboonus EU Slot'is 50X Mängi läbi CasinoEUR 841000 Max CashOutExclusive boonus: EURO 75 Tasuta kassapoiss Microgaming Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 2950 Ei ole deposiiti EU Slot'is 40x Mängi CasinoEUR 238000i kaudu Maksimaalne väljavõtmineLisapilet: 155% Match boonus Ghost Pirates'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

22 Lojaalsuseta keerutab! EU Slot 60Xi kihlvedu € 175000 Max väljamakseExtra kasiino boonus: £ 445 Tasuta kasiino kiip Super Flip'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

630% Reeglite boonus puudub! EU Slot 30X Wager $ 348000 Max sularaha väljamakse boonus: 530% Hoiuste mängu boonus Caesar & S Empire'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 555 ei ole deposiidi boonus EU Slot'is 30X Wager $ 692000 Max väljavõtmise täiendav kasiino boonus: £ 4040 ei tagastata Vampiiridel ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

565% Casino tervitusboonus EU Slot 30xis Mängi läbi € 633000 Max CashOutAdditional Kasiino boonus: 275 Lojaalsuseta keerutab! Nonstop Party Gamesos Kasiino teenindusajad ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 2605 puudub deposiidi boonus kasiino EU Slot 55X WageringEURO 24000 Max sularaha väljamakse: £ 4305 Dinosaurus Adventure Genesis ei ole deposiit ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 2750 Ei ole deposiitboonuse koodi EU Slot'is 40x Wagering $ 351000 Max CashOutAdditional kasiino boonus: € 560 Casino turniiride freeroll Triassic Wild'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

210-i iga päev tasuta turniirivõistlus EU Slot 40x Wageris $ 929000 Max CashOutExclusive boonus: 230i tasuta keerutab kasiino jahipidu 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 595 Vaba kiip EU Slot'is 50X Mängi läbi CasinoEur 271000 Max CashOutextra boonus: 145 TASUTA SPINS Meteoril ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

345% Match Bonus EU Slot 66xis Mängi läbi $ 448000 Max raha väljalaske boonus: $ 240 Casino kiip Turbo Play'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

105 lojaalsed tasuta keerutused! EU Slot 44X WagerEur 107000 Max sularaha väljavõteSpetsiaalne boonus: € 640 Casino kiip Double O dollarites ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

200% Registreeri kasiino boonus EU Slot 55Xis Play läbiEuroopa 507000 Maksimaalne väljamakseExklusiivne boonus: 310% kasiino tervitusboonus Big Money Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

60 Free Spins kohe EU Slot 30Xi kihlvedude nõudmisel € 232000 Max sularaha väljamaksmine Täiendav boonus: 520% mängu boonus Ming-dünastias ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

200 tasuta keerutab EU Slot 35xi tasuta deponeerimist 917000i maksimaalse väljavõtmise täiendava boonuse kaudu: 225i proovipöörded Dino Might'il ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 50 Mobile freeroll pesa turniir EU Slot 45xis WagerEURO 379000 Maksimaalne väljavõtmineLisaks kasiino boonus: 15 Free Spins kasiino Jungle II ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

115 lojaalsed tasuta keerutused! EU Slot 66X WageringEURO 94000 Maksimaalne väljamakse boonus: £ 360 Free Casino turniir Jin Qian Wa Playtechis ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

210 tasuta spinsid ei taga EU Slot 77Xi panustamisnõudeid £ 315000 Max CashOutExclusive kasiino boonus: Eur 1815 ei taga kasiino boonust Gunslingeris ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

215 tasuta spinsid ei taga EU Slot 35X Wager-i panust € 752000 Maksimaalne tagasivõtmiseeraldisboonus: $ 215 Casino turniir Rudolphi tagasipöördumisel ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 735 Mobile freeroll slot turniir EU Slot 30x Wagering $ 101000 Max CashOutspecial boonus: 355% Match kasiinos Shaolin Spin Isoftbet Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 605 vaba raha EU Slot'is 65x Wager £ 659000 Max CashOutadditional boonus: 490% Casino mängu boonus Nefertari Portomaso kasiino teenindusajad ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 245 TASUTA CHIP EU Slot'is 65X Wagering £ 734000 Maksimaalne väljamakse boonus: 290 tasuta keerutab uimastamise Hot Bf mängudes Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

45 Free Spins kohe EU Slot'is 77x Mängi läbi kasiino $ 39000 Maksimaalne väljamakse boonus: € 3780 pole deposiidi boonuskoodi Panda Magic Rtg'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 270 Mobile freeroll pesa turniir EU Slot 77xis Play viaEUR 877000 Max raha väljavõteSpetsiaalne boonus: 45 Tasuta kasiino keerutab King Kongis ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

275% esimese deposiidi boonus EU Slot'is 33X WageringEUR 179000 Maksimaalne raha väljavõtte kasiino boonus: EURO 455 turniir troonide mängus 15 Lines Microgaming Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 305 Mobile freeroll slot turniir EU Slot 33Xis Mängi läbi € 487000 Max raha väljavõtmine Väljamakse boonus: 620% Registreerimine Kasiino boonus Madtimer Simbat'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

80 tasuta spin EU Slot 55X mängida kasiinos € 140000 Max CashOutExtra boonus: € 3665 Ei hoiuste boonust lilla puuviljadel Casino Technology Slot Machine ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 4705 ei ole deposiidi kasiino boonust EU Slot'is 40x Mängi läbi kasiino € 684000 Maksimaalne väljamakse boonus: € 720 Tasuta kasiiniturniir Karaoke Party ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

820% Reeglite boonus puudub! EU Slot 55X Wager € 750000 Max sularaha väljamakse boonus: 130 tasuta keerutab kasiino Tiger Vs Bear Genesis Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 245 Free Casino Chip EU Slot'is 66X Mängi läbi € 314000 Max raha väljavõtmine Eksklusiivne kasiino boonus: 120 TASUTA SPINS Lõuna-Park Netent Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Page 1 of 21 2

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud