Posh Bingo ekraanipilt
Salvesta RSS

Posh Bingo

Posh Bingo toiteallikas kuulub tarkvara Brigend Limited, mis kuulub täielikult Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited (edaspidi "Cassava") tütarettevõtja hulka.

Manassa annab teile hea meelega teile online-bingo teenuseid oma Gibraltari valitsuse poolt Cassavale välja antud hasartmängude litsentsi alusel.

Kõik sellel saidil olevad mängud on täielikult auditeeritud ja põhjalikult testitud, et tagada aus mäng ja ausad väljamaksed. Meie peamised prioriteedid on turvalisus ja privaatsus.

Osana meie pühendumusest aus mäng kõik meie mängutarkvara süsteemid kasutavad juhusliku arvu generaatorit (RNG), et kõik mängu tulemuste tulemused oleksid tõeliselt juhuslikud.

Mängi nüüdhttps://www.poshbingo.co.uk

Aktiivsed boonused

Kokku: 3
Mängi meie igakuist £ 3,000 mängu ja lõpetage oma kuu kõrge! Lõpeta oma kuu, liitutades meie igakuise £ 3,000 mängu ja võites mõned lisarahad, bingo stiilis! See põnev mäng mängib viimast Frida ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Peamised T & C-d: ainult uued mängijad. Hoius min. £ 10 - saada 250% Bingo boonust (max £ 250). Bingo boonusega seotud võitude tühistamine, kihlvedu 2x, tagatisraha + boonusfondid. Tühistamise piirangud & Furthe ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud