Vegas Luck ekraanipilt
Salvesta RSS

Vegas Luck

Tingimused on õiguslikult siduv leping. Veebilehekülgedele pääsemisel nõustute, et olete seotud Tingimustega ja ka iga meie poolt pakutava toote eeskirjadega. Kui te ei nõustu ükskõik millise Tingimuste sätetega, peate kohe veebilehtede kasutamise lõpetama.

Samuti peaksite lugema meie privaatsuspoliitikat, mida saab siin kasutada

Need tingimused on viimati uuendatud 31 detsembril 2018.

1. TEAVE MEIE KOHTA

1.1 Oleme Bgo Entertainment Limited, Inchalla, Le Val, Alderney, GY9 3UL, ettevõte, mis on registreeritud Alderney's registreerimisnumbri 1839 all (“we"Või"us"Või"meie").

1.2 Nendes Tingimustes “sa"Või"oma„Tähendab teid, isikut, kes kasutab veebisaite ja / või teile kättesaadavaid hasartmänguteenuseid veebisaitidel või veebilehtedel („teenused").

1.3 Kui teil on veebisaitide või Tingimuste ja tingimuste kohta küsimusi, kaebusi või kommentaare, saate meiega e-posti teel ühendust võtta support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

2. MÄÄRUS JA VASTAVUS

2.1 Meil ​​on Suurbritannia hasartmängude seaduse 2005 sätete kohaselt litsentseeritud ja reguleeritud Suurbritannia hasartmängukomisjoni poolt, et pakkuda hasartmänguteenuseid klientidele Suurbritannias (litsentsi number 39533). Lisateavet meie litsentsi kohta leiate siin.

2.2 Hasartmänguteenuseid, mida pakume klientidele väljaspool Suurbritanniat, reguleerib meie litsents Alderney hasartmängukontrolli komisjoniga („AGCC”), Mis on välja antud Alderney e-hasartmängu korralduse 7 jaotise 2009 alusel. Litsents anti Bgo Entertainment Limitedile 24i veebruaril 2012.

3.YOUR ACCOUNT

Abikõlblikkuse nõuded

3.1 Konto avamiseks ja vajalike teenuste kasutamiseks:

3.1.1 olema vähemalt kaheksateist (18) aastat või, kui territoorium, kus elate, kehtestab sellest kõrgema vanusepiiri, siis selline kõrgem vanus („Minimaalne vanus”);

3.1.2 elada territooriumil, kus me kasutajaid aktsepteerime ja kus veebisaitide ja teenuste kasutamine ei ole ebaseaduslik;

3.1.3 registreerige oma nimel oma ainuisikuliseks kasuks ning ärge registreeruge ega mängige kellegi teise nimel;

3.1.4 omama kehtivat pangakontot või maksemeetodit, mis on meie saidil kättesaadav ja mis on registreeritud aadressile territooriumil, kus me kasutajaid aktsepteerime;

3.1.5 täitke registreerimisvorm täielikult ja ausalt;

3.1.6 ei ole hasartmängudest välja jäetud;

3.1.7 olema ei ole hasartmängudest välja jäetud; Te ei tohi anda teile ühtegi teadet, te w tingimused ja tingimused. Kui mõni muutus ei ole teile vastuvõetav, ei ole meil juba olnud kontot suletud lõike 7.2 (keelatud tegevus) või lõike 9.3 (edutamise kuritarvitamine) alusel ja meil ei ole endaga kaasnevate hasartmängude eest välistatud (vt lõik 10 „Vastutustundlik hasartmängud ').

3.1.8 ei tohi olla ükski meie töötajatest ega ükski meie litsentsisaajate, turustajate, hulgimüüjate, tütarettevõtete või muude asutuste, tarnijate, jaemüüjate ega sellise isiku vahetu perekonna töötaja; ja

3.1.9 alati järgima neid Tingimusi ja muid tingimusi, mis kehtivad meie teenuste osutamiseks (sh Playtechi lõppkasutaja litsentsileping, mis on toodud käesolevate üldtingimuste 1 lisas).

3.2 Me ei aktsepteeri praegu kasutajaid järgmistest riikidest: USA, USA / GB Neitsisaared, USA väikesed äärepoolseimad piirkonnad, Põhja-Korea, Hiina, Süüria, Jeemen, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa ja ülemereterritooriumid, Afganistan, Liibüa, Sierra Leone Iraan, Iraak, Nigeeria, Zimbabwe, Mali, Sudaan, Belgia, Kreeka, Iisrael, Saksamaa, Türgi, Šveits, Hongkong, Taani, Eesti, Bulgaaria, Küpros, Macau, Filipiinid, Singapur, Ungari, Araabia Ühendemiraadid, Rumeenia, Portugal, Madalmaad, Venemaa, Poola, Ukraina, Tšehhi Vabariik, Guadeloupe, Martinique, Malaisia, Austraalia, Colombia ja Rootsi.

3.3 Isegi kui me aktsepteerime teie konto taotlust, sõltuvalt asukohast, kus te elate, ei pruugi teil olla juurdepääs meie pakutavatele teenustele.

3.4 Teil on abikõlblik ainult üks konto kõigil veebisaitidel ja teie konto on mõeldud ainult teie isiklikuks kasutamiseks ja seda ei tohi kasutada ühelgi kutselisel ega ärilisel eesmärgil ega kolmandatelt isikutelt. Teie konto peab olema registreeritud teie enda, õige nime ja isikuandmetega ning te ei tohi oma kontot dubleerida mis tahes nime, isiku, perekonna, leibkonna, aadressi (posti või IP), e-posti aadressi või seadme kaudu.

3.5 Meie poolt suletud teised kontod, mis on kontode duplikaadid, võivad olla suletud. Kui sulgeme duplikaadi konto:

3.5.1 kõik boonused, tasuta keerutused ja saadud kasumid, mis on saadud saadud boonustest ja tasuta keerutustest, tühistatakse ja te kaotate need;

3.5.2 me võime tühistada kõik võidud ja maksta tagasi kõik hoiused (miinus summad tühiseks võitmiseks), mis on tehtud selle duplikaadikonto suhtes, ja ulatuses, milles neid meilt asjaomasest duplikaadist ei tagastata, mis tahes summad, mis tuleb tasuda teie poolt meile tagastatav dubleeritud konto võib meile tagasi maksta otse mis tahes muust teie kontost (sealhulgas mis tahes muudest kontodest).

3.6 Isegi kui te vastate ülaltoodud abikõlblikkuskriteeriumidele, võime me keelduda teie konto taotluse vastuvõtmisest igal ajal ja mingil põhjusel.

Konto andmed ja turvalisus

3.7 Konto registreerimiseks peate esitama teatud isiklikud andmed ning looma parooli.

3.8 Te peate tagama, et hoiate oma isiklikke andmeid kursis, kuna me võime teile teatada e-posti, telefoni, tekstisõnumi või posti teel. Lisaks soovitame alati välja logida iga kord, kui olete meie saidil mänginud. See kehtib kõikide seadmete, sealhulgas mobiiltelefonide ja lauaarvutite kohta.

3.9 Te olete vastutav oma kasutajanime ja parooli konfidentsiaalsuse säilitamise eest ning vastutate kõigi teie konto kaudu teostatavate tegevuste eest. Te nõustute, et teavitate meid viivitamatult oma konto volitamata kasutamisest, millest olete teadlik.

3.10 Välja arvatud meie hooletuse tõttu, ei võta me mingit vastutust mis tahes kolmanda osapoole juurdepääsu eest teie kontole ja me ei vastuta mis tahes kahjude eest, mis teie poolt on tekkinud teie konto väärkasutamise tõttu. Kõiki tehinguid, kus teie kasutajanimi ja parool on kolmanda isiku poolt õigesti sisestatud, loetakse kehtivateks, välja arvatud meie hooletuse tõttu.

3.11 Kui olete vanem või vastutab igaühe eest, kes ei ole minimaalne, peate võtma vajalikud ettevaatusabinõud, et takistada selliste isikute juurdepääsu teie kontole. Erilist tähelepanu tuleb pöörata mobiilseadmetele, eriti kui jätate oma konto seansside vahel sisse logitud.

Identiteedi ja vanuse kontrollimise kontroll

3.12 Veebilehtede või teenuste kasutamine on seadusega vastuolus, kui te ei ole minimaalne vanus.

3.13 Oma identiteedi kontrollimiseks ja teie vanuse alampiiriks, kui kaalute oma konto taotlemist, võime teha selliseid kontrollikontrolle, nagu me vajame, või nagu me võime nõuda kolmandatelt isikutelt (sealhulgas reguleerivad asutused). .

3.14 Kui me ei suuda teie identiteeti kontrollida ja olete minimaalne vanus rahuldavalt, siis võime paluda teil esitada täiendavaid dokumente, et saaksime seda teha. See võib hõlmata (kuid mitte ainult) järgmisi dokumente:

3.14.1 kehtiv, ajakohane isikut tõendav dokument (nt pass, juhiluba, riiklik isikutunnistus, töö ID-kaart või mõni muu ametlik isikutunnistus, mille olete allkirjastanud). Kõik dokumendid peavad kehtima kontrollimise ajal, kui kehtib kehtivusaeg; ja

3.14.2 aadressi tõend (nt kommunaalarve, arsti aruanne, advokaatide kiri või pangaaruanne, mis saadetakse teie registreeritud aadressile). Kõik sellised dokumendid peavad olema kontrollimise ajal mitte rohkem kui 3 kuu vanad ja näitama oma täielikku nime, registreeritud aadressi, väljaandmise kuupäeva ja ettevõtte / emitendi päist ja / või logo.

3.15 Me võime teie kontot külmutada ja takistada teil raha välja võtta, kuni olete need kontrollid rahuldavalt lõpetanud.

3.16 Võib-olla peame regulatiivsetel, ärilistel või turvalisusega seotud põhjustel aeg-ajalt need kontrollimised uuesti läbi viima.

3.17 Kui me ei ole suutnud kontrollida, et olete vanuse alampiir 72i tunni jooksul pärast konto avamist ja raha hoiustamist, siis teie konto külmutatakse ja hasartmängud ei ole lubatud enne, kui kontrollime, et olete minimaalne vanus. Kui me avastame, et te ei ole minimaalne vanus, tagastatakse teie poolt tehtud hoiused teile, kõik võidud, mille olete kogunud, kaotab teie (ja võidakse tagasi maksta tagasimakstud tagatisraha summast) ja te peate tagastage meile nõudmisel kõik sellised vahendid, mis on teie kontolt välja võetud.

Rahapesuvastane kontrolli

3.18 Teil on ebaseaduslik hoiustada oma kontole kriminaalsest, ebaseaduslikust või petturlikust tegevusest saadud raha (või proovida seda teha). Lisaks eespool kirjeldatud identiteedi ja vanuse kontrollimise kontrollidele nõutakse seadusega, et sellise käitumise vältimiseks teostataks teatavaid rahapesuvastaseid kontrolle.

3.19 Me jälgime ebatavalisi või kahtlaseid tehinguid ja me võime nõuda, et esitaksite täiendavaid identifitseerimisdokumente või tõendeid oma vara või rahalisi allikate kohta igal ajal, kui te vastate teatud kriteeriumidele, kui oleme mures teie kulutuste taseme pärast või kui me kahtlustate, et teil võib olla kriminaalsest, ebaseaduslikust või petturlikust tegevusest saadud raha. Kuni olete sellise kontrolli läbinud, võime teie konto külmutada ja piirata rahaliste vahendite (sh võidud ja hoiused) tagasivõtmist.

3.20 Kui me kahtlustame kriminaalset, ebaseaduslikku või pettust, siis võime sellisest tegevusest teatada asjakohasele reguleerivale asutusele või asutusele, sulgeda teie konto ja säilitada kõik teie kontol olevad vahendid (sh hoiused ja võidud).

Konto sulgemine

3.21 Saate oma konto igal ajal sulgeda, teatades sellest vähemalt 24 tundi ja võtke meiega ühendust support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

3.22 Kui te taotlete oma konto sulgemist vastavalt paragrahvile 3.21, tagastame vastavalt lõikele 3.23 teie kontole tasumata saldo, millest on maha arvatud tagasivõtmistasu (nagu on kirjeldatud lõigetes 4.17 ja 4.18). Tasumata saldode tagasimaksmisel kasutame teie kontol viimast makseviisi või sellist maksemeetodit, mida me mõistlikult valida.

3.23 Teie soovil sulgemisel (ilma piiranguteta lõigete 3.19 ja 3.25 alusel) on õigus keelduda oma konto tasumata saldode tagasimaksmisest, lõigete 7.2 ja 9.3 kohastest rahalistest vahenditest.

3.24 Võite ka oma konto ise välja jätta või oma konto ajutiselt peatada, kasutades meie „time-out” funktsiooni. Enese välistamine ja peatamine jõustuvad kohe. Mõlema tööriista üksikasjad on üksikasjalikumalt kirjeldatud veebilehtede vastutustundlikus hasartmängude osas.

3.25 Lisaks teistele meie käesolevate Tingimuste ja Tingimuste õigustele, et Sul teie konto teatud põhjustel sulgeda, võime me oma konto igal ajal ka kirjaliku etteteatamisega sulgeda. Kui me seda teeme, anname vastavalt lõikele 3.27 välja sulle kõik teie kontole sulgemise ajal jäänud tegelikud rahalised vahendid.

3.26 Kui me otsustame teie konto sulgeda, välja arvatud juhtudel, kui kehtivad paragrahvid 3.24 ja 3.27, kui olete kvalifitseerunud või saanud aktiivse boonuse, lubame teil saada oma boonuse või kasutada ülejäänud boonust ja täita kõik panuste nõuded seotud boonusega. Juhul, kui käesolevat lõiget kohaldatakse, tagastame teie konto saldo niipea, kui see on mõistlikult teostatav pärast teie boonuse kasutamist või teie taotlusel.

3.27 Kui me sulgeme teie konto vastavalt lõikele 7.2 (keelatud tegevus) või lõikele 9.3 (müügiedenduse kuritarvitamine), siis teie konto saldot ei tagastata ja see loetakse teie poolt kaotatuks ulatuses, mis vastab meie väidetele sellise sulgemise kuupäeval (kas teie konto, duplikaadikonto või muul viisil).

Konto külmutamine

3.28 Meil ​​on õigus oma konto külmutada mis tahes käesolevas Tingimustes sätestatud asjaoludel. Juhtudel, kui me teie konto külmutame:

3.28.1 tegevus ei ole lubatud (sh hoiused, väljamaksed või hasartmängud) seni, kuni me seda uuesti aktiveerime;

3.28.2 boonuseid või preemiaid krediteeritakse kontole või lunastamisele; ja

3.28.3 me käsitleme peatamist põhjustanud probleemi ja püüame selle lahendada nii kiiresti kui võimalik, et konto saaks kas taasaktiveerida või sulgeda.

4. FONDIDE VÄLJASTAMINE JA TAGASIVÕTMINE

Rahaliste vahendite hoiustamine

4.1 Te võite oma kontole raha lisada mitmesuguste makseviiside abil, sealhulgas (kuid mitte ainult) Visa, Mastercard, PayPal, Maestro, Skrill ja Neteller. Olemasolevad meetodid võivad varieeruda sõltuvalt asukohast ja see kajastub teie intuitiivses kassas esitatud valikutes. Raha hoiustamiseks saate kasutada ainult teie nimel registreeritud makseviisi. Kui te deponeerite makseviisiga, mille eest te ei ole konto omanik, jätame endale õiguse käsitleda hoiust kehtetuks ja kõik sellisest deposiidist tulenevad võidud tühiseks, kuni kõik asjakohased kontrollid on täidetud.

4.2 Võite valida rohkem kui ühe makseviisi. Uue makseviisi lisamisel peate selle maksemeetodi abil tagatise tegema enne, kui selle makseviisi saab tagasi võtta.

4.3 Minimaalne summa, mida saate oma kontole ühe tehinguga deponeerida, on £ 10 (või samaväärne summa teie valitud valuutas). Saate igal ajal oma kontole hoiuse limiidi määrata, külastades veebisaitide jaotist „Vastutustundlik mängimine”. Igat seatud deposiitide limiiti ei saa suurendada ilma, et annaksite meile 24i tunni teate oma soovist suurendada oma hoiuse limiiti ja ainult siis, kui olete uuesti taotlenud, suureneb 24-tundide suurendamine pärast seda.

Hoiuste tasud

4.4 Me ei vastuta teie kaardi väljaandja, panga või finantsasutuse poolt teie kontole sissemakse tegemise eest kohaldatavate tasude või tasude eest.

4.5 Iga deposiidi eest, mille te oma kontole sisse logite £ 500, võtame maksude tasumise tasu 2.5i% hoiustatud summast (vastavalt minimaalsele 50p-le (või vastava valuuta ekvivalendile)). See tähendab, et kui te deponeerite £ 100i, siis maksame teie maksemeetodilt £ 102.50 ja teie kontole krediteeritakse £ 100 või kui te deponeerite £ 10, maksame teie maksemeetodil £ 10.50 ja teie 10 krediteeritakse teie konto.

Teie hoiustatud vahendid

4.6 Teie kontol olevatest vahenditest ei maksta teile intressi. Kahtluste vältimiseks ei tohi te oma kontot kasutada muul eesmärgil kui veebisaitide ja teenuste kasutamiseks (näiteks pangakontol) ning kui me teame hoiustest ja väljavõtmistest, millel puudub võrdne mängutegevus, jätame endale õiguse haldustasu mahaarvamise õigus.

4.7 Me ei paku krediidi teenust.

4.8 Teie raha hoitakse meie kontodelt eraldi pangakontol. Konto nimi on „Kliendikonto”, et eristada seda teistest meie kontodest. British Gambling Commissioni kliendirahastamissüsteemi raames vastab see kliendirahade eraldamise nõuetele tasemel: põhiline. Sellest tulenevalt loetakse maksejõuetuse korral raha kaitsmata. Sellest tulenevalt järgime nii Suurbritannia Hasartmängukomisjoni kui ka Alderney hasartmängude kontrolli komisjoni nõudeid.

4.9 Meie emaettevõtja BGO Limited, Suite 5 Valley Towers, Valley Road, Birkirkara, Malta, BKR9022 on taganud oma kavatsused anda rahalist toetust, et võimaldada meil täita oma kohustusi maksejõuetuse korral, sealhulgas mängijate raha. Kui me lõpetame tegevuse, teeb meie vanem kõik mõistlikud jõupingutused raha tagasi maksmiseks. Juhul, kui vanem ei suuda teiega ühendust võtta, ei ole teil kauem aega kui 120 päeva alates kuupäevast, mil me lõpetasime, et võtta ühendust vanemaga ja nõuda võlgnetavaid vahendeid tagasi. Neid rahalisi vahendeid ei tohi pärast 120i päeva möödumist tagasi maksta.

4.10 Kuivõrd teie kohalikud seadused, maksud või muud asutused on kohustatud seda tegema, vastutate teie veebisaitide kasutamisest tulenevate võitude ja kahjumite aruandluse eest.

Raha tagasivõtmine

4.11 Te olete kohustatud andma meile raha pangatähtede tagasivõtmiseks õiged pangakonto andmed. Me ei maksa tagasimakseid valele kontole, kui see oli teie vea tõttu.

4.12 Võite valida eelistatud taganemismeetodi, kui olete selle meetodiga juba deponeerinud. Kui ühes kontos on kasutatud mitut makseviisi, siis võime väljamakse jaotada meie valitud makseviisile. Me võime töödelda väljamakseid üle £ 10,000i, kasutades ülekandeid.

4.13 Kui te soovite tagasivõtmist taotleda, on teil maksimaalne tagasivõtmise aeg sõltuvalt teie mängutasemest maksimaalne 24 tundi. Tagasilükkamise kättesaadavus selgub teile veebilehtedel. Kui teete selle aja jooksul tühistamisnõude, siis raha tagasi ei võeta ja naaseb teie kontole tagasi.

4.14 Te ei tohi teha ega üritada tagasimakseid teha ja / või keelduda mis tahes tehtud maksetest või keelduda nende tagasimaksmisest ja nõustute tagastama meile tehtud maksete tagasimaksmise, tagasilükkamise või tühistamise ja sellest tuleneva kahju.

4.15 Võite igal ajal nõuda oma rahaliste vahendite tagasivõtmist. Te ei saa oma kontolt raha välja võtta ja me ei ole kohustatud tagastama teie kontolt raha, kuni oleme rahuldavalt kontrollinud:

4.15.1 Teie isik, elukoht ja minimaalne vanus vastavalt lõikes 1 sätestatud identiteedi ja vanuse kontrollimise kontrollidele. \ t 3 eespool;

4.15.2 et te ei ole hoiule andnud vahendeid kriminaalsest, ebaseaduslikust või petturlikust tegevusest vastavalt rahapesu tõkestamise kontrollidele, mis on sätestatud lõikes 1 3 eespool; ja

4.15.3 et te ei ole teinud makseid, keeldunud, tühistanud või tühistanud makseid.

Tühistamise lõivud

4.16 Me ei vastuta teie kaardi väljaandja, panga või finantsasutuse poolt kohaldatavate tasude või tasude eest, mis tulenevad sellest, et te taotlete taganemist.

4.17 Me võtame tasu £ 2.50 (või samaväärne teie valitud valuutas) kõikide raha väljavõtmise eest. See tähendab, et kui taotlete £ 100i tagasivõtmist, krediteeritakse teie pangakonto £ 97.50.

4.18 Kui te taotlete rahvusvahelist pangaülekannet, võime ka nõuda lisatasu £ 15 (või samaväärse summa teie valitud valuutas).

5. WAGERING JA VÕITLUSED

Panuste

5.1 Te võite panustada või kihlvedu teha ainult teie kontol olevate tühistatud vahendite väärtusega. Me jätame endale õiguse tühistada mis tahes panused või kihlvedud, mis võisime ekslikult vastu võtta, kui teie kontol ei olnud piisavalt vahendeid.

5.2 Me võime ka mis tahes kihlvedu tühiseks tunnistada, kui meil on alust kahtlustada, et olete võtnud mis tahes keelatud tegevuse, sellisel juhul ei maksta teile võitu.

5.3 Minimaalne ja maksimaalne kihlvedude suurus varieerub mängu ja mängu vahel veebilehtedel ja kuvatakse ekraanil. Lisateabe saamiseks vaadake individuaalset mängu.

5.4 Kui olete oma panuse üksikasjad kinnitanud ja mängu alustanud, loetakse tavaliselt kihlvedu tegemiseks sellist tegevust nagu „spin”, „bet” või „play”, ja te ei saa seda muuta või seda muuta.

Võidud

5.5i võidud teie krediitkaardiga krediteeritakse teie konto saldole. See ei ole tõestus võidu kohta ja vastavalt teie käesolevate tingimuste punktide 12 ja 16 (vastavalt vajadusele) antud õigustele olete nõus, et meie dokumendid (või meie kolmandate osapoolte mängu pakkujate andmed) on lõplikud volitused, et määrata kindlaks võidud.

5.6 Kõik veebisaitidel (välja arvatud progressiivsed jackpotid) kuvatavad teenindusaegad, videopokker, laud, kaardid ja arcade mängud on piiratud ühe 250,000i (või vastava valuuta ekvivalendi) maksmisega ühele kliendile ühelgi kihlvedude voorus. Enamikul juhtudel on see kohaldatavate mängude raames kehtestatud osaluse piirmäärade abil. Kahtluste vältimiseks on see sõltumata panuse suurusest või panuste arvust. Kui sa võidad selle panuse üle ühe panustamisvooru tõttu panuste limiidi vigade tõttu, võidate £ 250,000i (või samaväärse summa oma valitud valuutas) ja mis tahes summa, mis ületab seda, on tühine.

5.7 Teeme kõik endast oleneva, et vigu või vigu ei esine üheski mängus ega teie kontoga seotud tehingus. Me ei saa oma hooletuse tõttu tühistada kõik võidud või sissemaksed, mis on lubatud veast, mis tuleneb mis tahes veast või veast või mis tahes tehnilisest veast (sealhulgas, kuid mitte ainult, ebaõigetest väljamaksetest või mänguhäiretest) mis tahes mängud või pakutavad teenused. Te nõustute kaotama kõik sellistest vigadest, vigadest või tehnilistest vigadest tulenevad võidud ja tunnistate, et mõnel juhul võib tagasivõtutaotlusi heaks kiita, et tagada selliste vigade, vigade või tehniliste vigade esinemine.

Progressiivsed jackpotid

5.8 Progressiivsete jackpotide võitude suhtes ei kohaldata maksimaalseid väljamakseid. Kui ülaltoodud punktidest 5.7 ja allpool 5.9 allpool on märgitud, siis kas te peaksite võitma progressiivse jackpotiga summa, mis kuvatakse progressiivses mängus, mida sa mängid võidu ajal.

5.9 Kõik progressiivsed jackpotide võidud sõltuvad mängu tarnijalt. Progressiivsed jackpot-võidu summad võivad verifitseerimise ja valideerimise tulemusel kõikuda ja te nõustute ja mõistate, et mängu tarnijalt saadud ametliku teatise kontrollitud progressiivne jackpoti summa määrab kindlaks iga progressiivse jackpot-võidu täpse summa.

5.10 Kui sa võidad progressiivse jackpoti, püüame me võita teile 31i päeva jooksul võidu eest võita kogu summa, kuni jackpoti summa on kontrollitud iga mängu tarnija poolt ja vastavalt ülaltoodud lõikele 4.15. Me jätame endale õiguse maksta progressiivseid jackpot võidureid selles valuutas, milles see mängu tarnija poolt meile makstakse.

5.11 Me võime igal ajal mingil põhjusel lõpetada progressiivse jackpoti.

Maksustamine

5.12 Te olete ainuisikuliselt vastutav mis tahes maksu või muu tasu registreerimise, maksmise ja raamatupidamisarvestuse eest mis tahes asjakohasele asutusele.

6. KINNITATUD VÕI KÜLMUTATUD KONTOD JA TAGASIMAKSUD

6.1 Kui te ei ole oma kontosse sisse loginud või muul moel 12i kuu jooksul pidevalt kasutamata või seda ei ole kasutanud või kui teie konto on 3.19i järjekorras 12i kuu jooksul peatatud, kuni olete kinnitanud XNUMX-i näiteid, on teie konto loetakse mitteaktiivseteks. Kui teie konto muutub mitteaktiivseks, kasutame jätkuvalt kõiki mõistlikke jõupingutusi kontrollimise rahuldamiseks või kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi, et võtta teiega ühendust, et määrata kindlaks teie soovid kasutamata reaalsete rahaliste vahendite kohta.

6.2 Kui teie konto jääb 12i veel ühe kuu jooksul mitteaktiivseks või kui see on veel külmutatud, loetakse see seisvaks. Kui teie kontot peetakse seisvaks, kasutame me kõiki mõistlikke jõupingutusi, et tuletada teile meelde, et olete täielikult kontrollinud või võtate teiega ühendust, et määrata kindlaks teie soovid kasutamata reaalsete rahaliste vahendite kohta. Kui pärast veel 6i kuud ei ole me teie soovide leidmiseks ikka veel teiega ühendust võtnud, suletakse teie konto.

6.3 Kui võtate meiega ühendust pärast 30-kuu perioodi ja järgnevat konto sulgemist, et saada tagasimakset teie konto saldost, töötleme me sellist tagasimakset vastavalt punktidele 7.2 ja 9.3, tingimusel, et Te täidate vajaduse korral vastavalt lõikele 3.19 rahuldava kontrolli ja teema õiguslike ja regulatiivsete kohustustega.

7. KEELATUD TEGEVUS

7.1 Te nõustute, et te ei:

7.1.1 kasutada veebisaite või teenuseid mis tahes ärilisel eesmärgil või oma või mõne teise kolmanda osapoole toodete või teenuste reklaamimiseks;

7.1.2 kasutada veebisaite või teenuseid mis tahes viisil, mis võib kaasa tuua pettuse või kriminaalse tegevuse julgustamise, hankimise või läbiviimise;

7.1.3 edastada viiruseid, Trooja hobuseid või muid kahjulikke programme sisaldavaid faile;

7.1.4 juurdepääs teiste kasutajate kontodele või nende külastamine või veebisaitide turvameetmete läbitungimine või läbitungimine;

7.1.5 kasutage veebisaitide ja teenuste kasutamisel igasugust kuritarvitavat või solvavat keelt (sealhulgas valides kasutajanime või ekraaninime, mis on kuritahtlik või solvav või kasutades meie vestluse tugifunktsioonis kuritarvitavat või solvavat keelt);

7.1.6 kasutama veebisaitidel pakutavate mängude tehnilist viga, lünka, viga või valesti konfigureerimist teie või teiste või meie kahjuks;

7.1.7 kasutage veebisaite või teenuseid territooriumil, kus see on ebaseaduslik;

7.1.8 teostama mis tahes müügiedenduse kuritarvitamist (nagu on määratletud allpool punktis 9); või

7.1.9 rikkuda mõnda käesolevatest tingimustest.

7.2 Lõikes 7.1 sisalduvad tegevused on iga vormi „Keelatud tegevus". Me võime igal ajal ilma etteteatamiseta oma konto peatada, piirata või sulgeda, kui meil on põhjendatud alust arvata, et olete võtnud mis tahes keelatud tegevuse ja / või tagasi oma kontolt hoiuste, väljamaksete, boonuste või võitude summa, mis on olnud keelatud tegevusega seotud või mis tahes viisil seostatav. Käesolevas lõikes sätestatud õigused ei mõjuta muid õigusi (kaasa arvatud üldised õigused), mis meil käesolevate Tingimuste või muude tingimuste alusel on teie vastu.

7.3 Punktis 7.2 toodud õiguste kasutamisel kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi, et tagada nende õiguste kasutamine õiglasel viisil.

7.4 Käesoleva lõike kohaldamisel 7:

7.4.1 "Petturlik tegevus„Mis tahes petturlik tegevus, mida teie või teie nimel tegutsev isik või teiega kokku leppis, ja mis hõlmab piiranguteta järgmist: a) pettused ja tagasitoomine; (b) mis tahes varastatud, kloonitud või volitamata krediit- või deebetkaardi kasutamine teie kontol rahaallikana; c) püüded registreerida valeandmeid või eksitavaid kontoandmeid; ja d) mis tahes tegu või tegu, mida mõistlikult loetakse ebaseaduslikuks, mille eesmärk on meid pettada, mille eesmärk on kõrvale hoida kõikidest õiguslikest piirangutest või teha pahauskselt, olenemata sellest, kas selline tegu põhjustab meile kahju või kahju;

7.4.2 "Kriminaalne tegevus“Sisaldab piiranguteta rahapesu ja mis tahes õigusrikkumisi hasartmänguseaduse 2005 alusel.

8. PROMOKTSIOONID, TAGASIMAKSED JA LOYALTY SCHEMES

8.1 Aeg-ajalt võime pakkuda soodustusi, näiteks tasuta keerutusi ja boonuseid või lojaalsusskeeme („Hüved").

8.2 Kõik kampaaniad, preemiad ja lojaalsusskeemid vastavad käesolevas lõikes 8 sätestatud tingimustele ning muudele asjakohastele müügiedenduse, tasu või lojaalsusskeemiga seotud spetsiifilistele tingimustele, mida me avaldame veebilehtedel, eriti reklaamides lehekülg („Soodustustingimused”). Kui reklaamitingimuste ja käesolevas lõikes sätestatud tingimuste vahel tekib vastuolu, kehtivad reklaamitingimused.

8.3 Välja arvatud lojaalsusprogrammide sõlmimine, ei saa edutamist (ja sellest saadud auhindu) kasutada koos või kombineerida ühegi teise reklaamiga / preemiaga.

8.4 Teid sisestatakse automaatselt meie kasiino- ja Bingo lojaalsusskeemidesse, kui sa mängid veebisaidil reaalse rahaga.

8.5 Kui edutamis- või lojaalsuskava nõuab, et te teete tagatise saamiseks deposiidi, ei loeta vastavalt lõikele 4.13 tehtud tagasipööratud tagasivõtmist selliseks otstarbeks hoiuseks.

8.6 Kui tehniline vale konfigureerimine toob teie kontole kaasa vale preemia, võime selle vea parandada, eemaldades kõik saadud võidud ja lisades preemia õigesse konfiguratsiooni.

8.7 Kui teie konto on suletud kas teie soovil või juhtudel, kui lõiked 7.2 või 9.3 rakendavad kõiki preemiaid, tühistatakse need.

8.8 Me võime reklaami- või lojaalsuskava igal ajal oma äranägemise järgi tühistada või tühistada. Selline tühistamine ei mõjuta teile juba antud või teie poolt lunastatud preemiaid.

9. SOOVITAMINE

9.1i tutvustusi ja auhindu pakutakse teie veebisaitide nautimise ja meie klientide auhinna eest. Sa ei tohi:

9.1.1 kasutage mitmeid kontosid preemia saamiseks või rohkem kui ühe korra reklaamimiseks;

9.1.2 osalema mis tahes ebaregulaarses mängus, kui mängite boonusfondidega, mille suhtes kehtivad kihlvedude piirangud, mis antakse välja osana edutamisest või preemiast, et tagada kasum olenemata tulemusest. Me tagame, et olete piiratud boonusfondidega mängides teavitatud, tuletage teile meelde, millised on piirangud ja kirjeldage mittevastavuse tagajärgi;

9.1.3 kasutage veebisaidil pakutavate kampaaniate või auhindade tehnilist viga, lünka, viga või valesti konfigureerimist teie või teiste või meie kahjuks;

9.1.4 kokkusaamine teiste inimestega, et kasutada ära auhindu või soodustusi; või

9.1.5 kasutage VPN-i või varjata oma IP-aadressi, et siseneda reklaami või saada auhind, mida te muidu ei saaks.

9.2 Lõike 9.1 tähenduses me arvame, et "ebaregulaarne mäng" sisaldab:

9.2.1 ruletil, üks või mitu järgmistest: a) 24i või rohkem 37i olemasolevatest numbritest; b) kihlveo punase ja musta; (c) kihlvedud koefitsientide ja hindadega; (d) kihlveod 1-18is (kaasa arvatud) ja 19-36 (kaasa arvatud); e) kihlveo tabeli paigutuse kõigis kolmes veerus; f) kihlveod kõigil kolmel kümnel;

9.2.2 baccaratil kihlveod nii pankuril kui mängijal sama riigipöördega;

9.2.3 madalate kaalutud mängude (25% või vähem) üleviimine suure kaalutud mänguga (100%) pärast suurte võitude tegemist panustamise nõuete puhastamiseks; ja

9.2.4 mitme konto kasutamine (kas teie enda või teiste poolt, mida hoiab ja / või tegutseb koos teistega), et katta kõik või enamus, kui see on võimalik.

9.3 Lõikes 9.1 sisalduvad tegevused on iga vormi „Reklaami kuritarvitamine". Me võime peatada, piirata või sulgeda teie konto, tühistada teile antud auhinnad ja nõuda mis tahes võitude tagasimaksmist, mis teile on antud müügiedenduse kuritarvitamise teel (sh teie kontol olevate summade mahaarvamine) kohe ja ette teatamata, kui me mõistlikult arvan, et olete alustanud edutamise kuritarvitamist.

10. VASTUTAV MÄRKUS

10.1 Me suhtume vastutustundlikesse hasartmängudesse väga tõsiselt. Me anname teile võimaluse meiega oma kontolt välja jätta, võtta aega oma konto kasutamisest ja määrata konkreetsed juhtelemendid, et piirata raha või aega, mida veedate. Lisateabe saamiseks meie poolt pakutavate vastutustundlike hasartmängude tööriistade kohta või kui teil on muresid seoses teie hasartmängudega, külastage veebisaitide jaotist „Vastutustundlik mängimine” või võtke ühendust meie klienditeeninduse ja vastutava mängu meeskonnaga.

10.2 Me kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi, et tagada enesevälistamise järgimine. Rakendame mõistlikke kontrolle ja kaitsemeetmeid tagamaks, et te ise ei välistata meilt turundusmaterjali meie kohta ja et te ei pääse teenustele juurde. Kuid enesevälistamine nõuab nii teie kui ka meie ühist pühendumist. Enda välistamise perioodil ei tohi te üritada avada uusi või dubleerivaid kontosid ning nõustute, et meil ei ole mingit vastutust ega vastutust, kui jätkate hasartmängude mängimist ja / või otsite veebisaite ja me ei tunne ega tuvasta, et olge ise välistatud olukorras, mis ei ole meie mõistliku kontrolli all, eriti kui olete muutnud mõnda varem esitatud registreerimisandmet (sealhulgas juhul, kui avate mõnele teisele kontole sisuliselt sama informatsiooni, kuid sisestate registreerimisvormile muul viisil).

10.3 Kui me kahtlustame, et teil on hasartmänguprobleem, võime me teie konto külmutada, kui me teeme täiendavaid kontrolle, et teha kindlaks, kas olete rahul oma kulutuste tasemega. Pärast neid kontrolle, kui leiame, et te ei kontrolli oma hasartmänge, võime me teie konto sulgeda ja väljastada sulle kõik teie kontole sulgemise ajal jäänud reaalraha vahendid.

10.4 Riiklik hasartmänguteenuste assotsiatsiooni haridusressursside ja koolituse ühendus (GAMCARE) (www.gamcare.org.uk) annab teavet, nõu ja nõustamist üksikisikutele, nende perele ja sõpradele, kellel on probleeme hasartmängude probleemiga. GAMCAREi tasuta abitelefoni number (saadaval 8am - kesköö, 7 päeva nädalas) on 0808 8020 133).

11. KASUTAJATUGI

11.1 Pakume klienditoe teenuseid kõigile meie mängijatele. Meie klienditeeninduse ja vastutustundliku hasartmängu meeskonnaga saab ühendust võtta e-posti, telefoni ja live-vestluse kaudu. Meie tööajad ja meie kontaktandmed leiate aadressilt aitama lehel.

11.2 Kui võtate ühendust meie klienditeeninduse ja vastutava mängu meeskonnaga, teostavad nad identiteedi kontrolli, et veenduda, et olete konto omanik.

11.3 Pange tähele, et kõik suhted meie klienditeeninduse ja vastutustundliku mängurühma ning VIP meeskondadega (sh telefonikõned) võivad olla salvestatud koolituse, seire ja kvaliteedi tagamise eesmärgil.

12. KAEBUSED JA VAIDLUSED

12.1 Loodame, et olete veebisaitide ja teenustega täiesti rahul. Kui teil on aga kaebus, selgitatakse selles osas, kuidas sellist kaebust esitada, ja protsess, mida rakendame pärast seda, kui olete seda teinud.

12.2 Võite meiega igal ajal kaebuse esitada, kontakteerudes meie klienditeeninduse ja vastutava mängu meeskonnaga e-posti teel support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com või külastada aitama lehel. Esitage oma kasutajanime, täisnime, nii palju üksikasju kui võimalik kaebuse kohta ja vajadusel lisage kõik asjakohased manused.

12.3 Kõik kaebused tuleb registreerida meie klienditeeninduses ja vastutavate mängude meeskonnas 6i kuu jooksul pärast seda, kui kaebus on seotud. Me ei saa käsitleda ühtegi kaebust seoses sündmusega, mis eelnes sellele ajaperioodile.

12.4 Kinnitame suurema osa kaebuste kättesaamisest 24i tunni jooksul. Mõnedel harvadel juhtudel võib meie kinnitus edasi lükata (näiteks kui teatise sisu või kaebuse asjaolud on ebaselged).

12.5 Mõnel juhul on teie kaebus lihtne (näiteks arusaamatus või tunnustatud süsteemi viga). Neid kaebusi saab kiiresti lahendada meie klienditeeninduse ja vastutustundliku hasartmängu meeskond ning ilma pikema kaalutluseta kooskõlas meie täieliku kaebuste esitamise protsessiga. Sellisel juhul jätame endale õiguse seda teha.

12.6 Kõik muud kaebused lähevad edasi meie etapile 1, mille käigus meie klienditeeninduse ja vastutustundliku hasartmängu meeskonna juhtkonna ülesandeks on teie kaebuse uurimine ja sellele vastamine. Sellise uurimise lõppedes (tavaliselt 5i tööpäevade jooksul) teatame teile oma otsuse seoses kaebusega.

12.7 Kui te ei ole selles etapis rahul meie otsusega ja vastusega teie kaebusele, siis kui me ei ole teile teatanud, et selline otsus on meie lõplik otsus, võite paluda, et teie kaebus läheks edasi meie etapile 2. Oleks meile kasulik selles etapis, kui sa võiksid kirjeldada, miks te ei ole rahul Stage 1i otsusega.

12.8i etapp 2i kaebusi uurib kõrgem juhtkond. 1i etapis vaadeldavat teavet vaadatakse läbi koos otsusega ja esitatud lisateabega. Sellise uurimise lõppedes edastame teile oma otsuse seoses kaebusega ja kirjeldame, millised võimalused on teile kättesaadavad, kui olete tulemusega rahul.

12.9 Meie eesmärk on lahendada kõik kaebused nii kiiresti kui võimalik ja kasutame kõiki mõistlikke jõupingutusi, et lõpetada kaebuste esitamise protsess 8i nädala jooksul pärast meie esialgset kinnitust. Me pikendame seda 8-nädala pikkust perioodi, kui te ei suuda kaebuste menetlemisega õigeaegselt tegeleda, võttes arvesse sellise vea põhjustatud viivitusi. Kui tundub, et see võtab meid kauem kui 8 nädalat, siis me kirjutame teile, et teavitaks teid läbivaadatud ajakavast.

12.10 Me jätame endale õiguse teha mis tahes kaebuse kohta lõplik otsus selle protsessi mis tahes etapis, eriti kui me peame teie kaebust põhjendamatuks, kergemeelseks, pahatahtlikuks või kergesti lahendatavaks. Kui me seda teeme, siis teeme selle teile selgeks ja teil on võimalus otsus vastu võtta või jätkata ADR-i (kui see on asjakohane - vt punkt 12.11).

12.11 Kui te ei nõustu meie lõpliku otsusega, on kaebus seotud meie pakutavate hasartmänguteenustega ja te elate Suurbritannias, teil on õigus taotleda oma kaebuse lahendamist alternatiivse vaidluste lahendamise menetluse kaudu. Oleme määranud eCOGRA meie ADR-teenuste pakkujaks. Kui vaidluse väärtus on väiksem kui £ 10,000, järgime vaidluste kohtuvälise lahendamise menetluse tulemusi, kui ADRi pakkuja ei esine olulist või ilmset viga. ECOGRA-ga saate ühendust võtta oma veebisaidi kaudu siin.

12.12 Pange tähele, et kaebused, mis ei ole seotud meie pakutavate hasartmänguteenustega (näiteks halb klienditeenindus, pakutavate toodete liigid), ei sobi meie ADR-teenuse osutajale suunamiseks ja neid käsitletakse sisemiselt.

12.13 Kui te ei nõustu meie kõrgema juhtkonna otsusega ja elate mõnes muus riigis kui Suurbritannia, peate AGCC-ga ühendust võtma oma veebisaidi kaudu, mille leiate siin. Me järgime AGCC otsuseid ja abistame neid igasuguse uurimise puhul, mida nad teevad. Pange tähele, et AGCC ei käsitle vaidlusi, mis on seotud SG Digitali mängudega.

12.14 Teil on ka õigus esitada oma kaebus kättesaadavaks Euroopa veebipõhise vaidluste lahendamise platvormile siin. Pange tähele, et see võib suurendada teie kaebuse lahendamiseks kuluvat aega.

12.15 Ootame, et kaebuste menetlemise ja igasuguse vaidluste kohtuvälise lahendamise menetluse käigus jäävad kõik kaebuste faktid ja sisu konfidentsiaalseks. See ei kehti, kui soovite otsida konfidentsiaalset nõu või kui seadus või kohtumenetlus nõuab avalikustamist. Miski selles protsessis ei ole mõeldud teie juriidiliste või seadusjärgsete õiguste mõjutamiseks.

13. PRIVAATSUSE

13.1 Te peaksite tagama, et lugete meie privaatsuspoliitikat, mis sisaldab olulist teavet teie isikuandmete ja teie privaatsust puudutava muu teabe kasutamise kohta. Privaatsuspoliitikale pääseb juurde siin.

13.2 Me teeme koostööd mis tahes õiguskaitseasutuste või reguleerivate asutuste või kohtumäärustega, mis nõuavad või suunavad meid avalikustama kuriteo ennetamise või avastamise, kurjategijate arestimise või süüdistuse esitamise. Võib esineda muid asjaolusid, mille puhul võib meil seadusest tulenevalt nõuda teie või teie veebisaitide või teenuste kasutamise kohta teabe avaldamist.

14. INTELLEKTUAALNE OMAND

14.1 Veebisaidid ja kogu sellel kättesaadavaks tehtud sisu ja tarkvara (sealhulgas, kuid mitte ainult, mängud) kuulub meile või on meile litsentsitud. "Bgo", "bgo.com", "powerspins" ja "powerspins.com", "bgo Live", "bgo Bingo", "Candy Club", "vegasluck" ja "vegasluck.com" on kaubamärgid, teenusemärgid, ja meie omanduses olevad kaubanimed.

14.2 Teie veebisaitide ja selle sisu kasutamine ei anna teile mingeid õigusi seoses intellektuaalomandi õigustega, sealhulgas piiranguteta kaubamärgid, logod, graafika, fotod, animatsioonid, videod ja tekst või kolmandate isikute intellektuaalomand veebilehtedel ja selle sisu (sealhulgas, kuid mitte ainult, ükskõik milline mäng).

14.3 Te ei tohi kopeerida, paljundada, uuesti avaldada, alla laadida, postitada, edastada, salvestada, edastada, kaubanduslikult kasutada, muuta, edastada avalikkusele või levitada mingil viisil teenuseid, veebilehti või materjale veebisaitidel või elementide arvutikoodidel. sisaldab veebisaite, välja arvatud oma isiklikuks kasutamiseks.

14.4 Me võime teha kättesaadavaks tarkvara, mida saab alla laadida ja installida arvutisse, mobiiltelefoni ja / või mis tahes muusse seadmesse. Käesolevates tingimustes anname käesolevaga teile tagastatava, mitte-eksklusiivse, all-litsentseerimatu, mitteülekantava litsentsi selle tarkvara kasutamiseks arvutis, mobiilseadmes ja / või mõnes muus teie omanduses või kasutuses olevas seadmes konto ja meie teenuste kasutamiseks.

14.5 Kõiki muid kasutustingimusi kui need, mis on lubatud nende tingimuste alusel, võib teha ainult meie eelneva selgesõnalise loaga.

15. LINGID MUUDE VEEBILEHTELE

15.1 Me võime aeg-ajalt pakkuda reklaame teistele veebisaitidele (reklaami või muul viisil). Need lingid on mõeldud ainult teie lihtsuse ja mugavuse huvides. Me ei kontrolli selliste kolmandate osapoolte veebisaite ega vastuta nende sisu eest. Linkide lisamine ei tähenda sellistes veebisaitides sisalduva materjali kinnitamist ega mingit seost nende operaatoritega.

15.2 Te tunnistate, et me ei osale ühegi tehingu või lepingu sõlmimisel kolmanda osapoolega, mille te võite sõlmida, ja me ei vastuta teie ees igasuguste kahjude eest, mida te võite nende veebisaitide kasutamisel kannatada. Te nõustute, et te ei võta meiega ühendust teie ja kolmanda osapoole vahel.

16. MEIE VASTUTUS Sulle

16.1 Nendes tingimustes pole midagi ette nähtud:

16.1.1 välistama või piirama meie vastutust pettuse eksituse või surma või vigastuste eest, mis on põhjustatud meie hooletusest või hooletusest meie, meie töötajate või agentide poolt;

16.1.2 piirata oma seadusjärgseid õigusi (seadusjärgsed õigused hõlmavad näiteks seda, et me osutame Teenuseid mõistliku oskuse ja hoolega ning mõistliku aja jooksul). Lisateavet oma seaduslike õiguste külastuse kohta www.citizensadvice.org.uk.

16.2 Teil on teatud õiguskaitsevahendid, kui rikume teie õigusi, mis võivad kehtida olenemata käesolevatest tingimustest. Mitte ükski Tingimuste säte ei mõjuta neid õigusi ega muid õigusi, millele teil võib olla õigus.

16.3 Välja arvatud ülaltoodud juhud, ja välja arvatud juhul, kui olete võitnud seaduslikult teile vastavalt lõigetele 5.5 - 5.10, on meie maksimaalne vastutus teie ees käesolevate Tingimuste kohaselt piiratud suurema summaga:

16.3.1 kui selline vastutus on seotud konkreetse panusega või kihlveduga, siis teie poolt tasutud panuse või panuse väärtus;

16.3.2 kui selline vastutus on seotud teie kontol olevate vahendite väärkasutamisega, siis summa, mis on meie poolt valesti paigutatud;

16.3.3 mis tahes muu vastutuse puhul 5000 naela (£ 5,000).

16.4 Vastavalt ülaltoodud punktidele 16.1 - 16.3 ei vastuta me:

16.4.1 kahju, mis ei ole tingitud meie tingimuste rikkumisest;

16.4.2 kaudsed kahjud, mis on peamise kahjumi või kahju kõrvalmõju ja mida teie ja meie ei saa mõistlikult prognoosida nende tingimustega nõustumisel;

16.4.3 ärikahjumid ja / või kahjumid tarbijatele;

16.4.4 veebisaitidele ja / või teenustele juurdepääsuks kasutatavate seadmete ja seadmete tekitatud kahju;

16.4.5 firmaväärtuse või maine kaotamine või kahjustamine; ja

16.4.6 Teenuste osutamata jätmine või nende tingimuste täitmine nendel tingimustel, kui selline ebaõnnestumine on tingitud meie enda kontrolli all olevatest sündmustest. „Meie kontrolli all olevad sündmused„Mis tahes põhjus, mis on väljaspool meie mõistlikku kontrolli, mis takistab meil Teenuste osutamist või muid meie käesolevate tingimuste kohaseid kohustusi täitma ning mis hõlmab, kuid mitte ainult, tulekahju, üleujutusi, tormi, mässu, tsiviilhäireid, sõda, tuumaõnnetusi, terroristlikku tegevust ja Jumala tegusid.

16.5 Kuigi me teeme mõistlikke jõupingutusi, et parandada veebisaitide ja teenuste vigu, puudusi, puudusi või talitlushäireid niipea, kui see on meile teatavaks tehtud, ei luba me, et veebisaidid ja / või teenused on vigadeta vead, puudused või talitlushäired.

16.6 Me ei luba, et veebisaidid või teenused on kättesaadavad katkematult ja täielikult töökorras. Juurdepääs veebisaitidele või teenustele võib peatada ajutiselt ja ilma etteteatamiseta süsteemi rikke, hoolduse või remondi korral või põhjustel, mis on põhjendamatult väljaspool meie kontrolli.

16.7 Veebisaidid ja teenused on saadaval nii nagu see on ja kui see on saadaval. Muud kui käesolevas paragrahvis kirjeldatud 16, ei tee me mingeid teenuseid ega veebisaite mis tahes viisil lepingulisi lubadusi ega ka mingeid lepingulisi lubadusi, sealhulgas piiranguteta antud nõuandeid (isiklikel või üldistel alustel).

17. NENDE TINGIMUSTE MUUDATUSED

17.1 Otsime pidevalt uusi võimalusi veebisaitide ja meie teenuste parandamiseks. Seepärast võime me neid tingimusi aeg-ajalt mitmel põhjusel muuta, sealhulgas (ilma piiranguteta) ärilistel põhjustel, seaduste või eeskirjade järgimiseks või reguleeriva asutuse soovituste, juhiste või juhiste täitmiseks.

17.2 Kui me nendes Tingimustes olulisi muudatusi teeme, teavitame teid sellistest muudatustest ühe 17.3i punktis sätestatud meetoditest.

17.3 Kui me nendes Tingimustes olulisi muudatusi teeme, teavitame teid sellisest teavitamismeetodist, mida me oma äranägemisel kõige sobivamana peame ja mis võivad sisaldada järgmist:

17.3.1 veebisaitidel ja me võime oma äranägemisel kutsuda teid vastu võtma uusi tingimusi mis tahes vormis kinnitusega, nagu me näeme sobivaks. Kui esitate meile sellise kinnituse või jätkate veebisaitide kasutamist pärast käesoleva lõike kohast teavitamist, siis loetakse, et te olete sellest ajast alates nõustunud ja sidunud uute tingimustega. Kui mõni muudatus on teile vastuvõetamatu, võite lõpetada veebilehtede kasutamise ja / või sulgeda oma konto; või

17.3.2 e-posti aadress (eelnevalt meile saadetud e-posti aadressile).

17.4 Väiksemate või ebaoluliste muudatuste puhul ei pruugi me teile mingit teadet anda, seetõttu peaksite veenduma, et kontrollite veebisaite regulaarselt, et kinnitada kuupäeva, mil tingimused viimati värskendati.

18. üldiselt

18.1 Kui kohus või reguleeriv asutus leiab, et mõni käesolevate tingimuste tingimustest on kehtetu või jõustamatu, kohaldatakse muid sätteid.

18.2 Kui te rikute neid tingimusi ja me ei võta teie vastu mingeid meetmeid, on meil ikkagi õigus kasutada meie õigusi ja õiguskaitsevahendeid mis tahes muus olukorras, kus te rikute Tingimusi.

18.3 Me võime oma õigusi või kohustusi üle kanda või sõlmida käesolevate Tingimuste kohaseid kohustusi teisele juriidilisele isikule. Te nõustute, et me võime seda teha tingimusel, et see ei mõjuta ebasoodsalt teenuse saamise standardit, mida te käesolevate Tingimuste alusel saate.

18.4 Te ei tohi oma õigusi või kohustusi üle kanda ega osaliselt ega täielikult sõlmida käesolevate tingimuste kohaseid kohustusi.

18.5 Käesolevatest Tingimustest ei tule tõlgendada nii, et see tekitaks teie ja meie vahel ühtegi agentuuri, partnerlust või muud ühisettevõtet.

18.6 Need tingimused ei ole mõeldud andma õigusi kellelegi peale teie ja meie. See ei mõjuta meie üleandmise õigust lõike 18.3 alusel.

18.7 Kui te elate Ühendkuningriigis, juhinduvad need tingimused ja suhe teie ja meie vahel Inglismaa ja Walesi seadustest ning neid tõlgendatakse vastavalt nendele. Inglismaa ja Walesi kohtutel ei ole ainupädevust, mis tähendab, et võite esitada nõude Inglismaal ja Walesis või ELi liikmesriigis, kus te elate.

18.8 Kui te elate mõnes muus jurisdiktsioonis kui Ühendkuningriigis, reguleerivad need tingimused ja teie ja meie vahelisi suhteid Alderney seadusi ja tõlgendavad neid. Alderney kohtutel on ainupädevus, mis tähendab, et võite esitada nõude Alderney's või selles ELi riigis, kus te elate.


LISA 1

PLAYTECH END-USER LICENSE LEPING

TÄHTIS

KÄESOLEVA VEEBILEHT TOIMUB GAMBLING SOFTWARE PLATFORM OF PLAYTECH SOFTWARE LIMITED JA SELLE GRUPI ETTEVÕTETE („VENDOR”) VENDORI LITSENTSIGA. TÄHELEPANU VÕI TEISELE TARKVARA KASUTAMISEKS (KUIDAS MÄÄRATUD) ON NENDE, MIDA SÜSTEEMID JUHISED JUURDEPÄÄS LEPINGU KOKKUPUUDES, MILLES SEOTUD TARKVARA KASUTAMINE.

PALUN LUGEGE KÄESOLEVA KOKKULEPE hoolikalt, et veenduda, et te saate täielikult aru oma sisust. KUI TE TEAB TEIE ÕIGUSTE JA KOHUSTUSTE KOHTA, MIDA TULEB KÄESOLEVA LEPINGU VASTUVÕTMISEGA, KUIDAS KUTSE KONSULTEERIMISEKS VÕI TEISES ÕIGUSLIKU SOOVITUSE JÄRGI.

TÄHTIS: TEATAVATE TERRITOORIUMIDEGA SEOTUD ISIKUD, KES TULEMAKS AMEERIKA ÜHENDRIIGID JA SELLE TERRITOORIUMID, IRARAEL JA RIIKID, MIS ON KEELATUD, VÄLJASTATUD VÕI ÜKSIKASJAD, MIS ON KOHUSTUSLIKU KASUTUSEGA JA / VÕI LOETELU OSALISELT AJAST AJAST (“KEELATUD JURISDIKTSIOONID”) EI OLE LUBATUD TARKVARA KASUTAMISEKS VASTAVALT VÕI HÜVITISEGA, MIS ON VÕIMALIK MITTE REAAL RAHASTAMISEGA. KÕIKI KAHJU EEMALDAMISEKS KOHALDATAKSE KÄESOLEVA PIIRANGU KOHALDATAKSE REIDENTIDEELE JA MUUDE KODANIKE KODANIKELE, MIS ON KOHALDATUD KEELATUD JURISDIKTSIOONIS. TÄHELEPANU, ET VEEBILEHT ON VÕIMALIK VÕI KEHTETUD JURISDIKTSIOONI AMETLIKES KEELES KEHTESTATUD JURISDIKTSIOONIS VÕI TARKVARA KOHTA, EI OLE LUBATUD TARKVARA KASUTAMISEKS KASUTATUD JURISDIKTSIOONIS. KÕIGI TÄHTAVAD KÄESOLEVA PIIRANGU (NÄIDIS, VÕIMALIKE VPN, PROXY VÕI SAMALAALNE TEENINDUS, KUI MASKID VÕI MANIPULAADID TEIE KINNITATAVA ASUKOHA IDENTIFITSEERIMISE VÕI TEISTE TEAVITAMISEGA TEIE KODAKONDSUSE, ASUKOHA VÕI ELUKOHA, VÕI KOHTA) TARKVARA KASUTAMISEKS VÕI KOLMANDATE ISIKUTE KOLMANDATE ISIKUTE VÕI HÕLMATUD JURISDIKTSIOONIS KASUTATAVATE TARKVARA VÕI VENTILITE KASUTAMINE) ON KÄESOLEVA LEPINGU RIKKUMINE JA VÕIB OLLA PÕHJUSLIKU VASTU. KUI VASTAVAD VÕI OLEME OLULISED PÕHJUSED, KUIDAS OLEMA JÄRGMISES KEELATUD JURISDIKTSIOONIDES, VÕIB OLLA TULEMUS USA LÄBIPAISTVASTAMISEKS, SOOVITUSES SOOVITADA TEIE SOOVITUSEKS, FONDIDE VÄHENDAMINE JA NENDE SÄILITAMINE KOHALDATAVAD ANDMED VENDORI JA / VÕI ASJAOMASTE AMETIASUTUSTELE, KÕIKI KOHALDATAKSE KOHALDATAVATE ÕIGUSTE SUHTES JA KUNAGI ON VASTUTAVAD VÕIMALIKE VÕIMALUSTE VÕI KAHJUDE KOHTA.

MÄNGIDA SÕIDUKI JÄRGI, MIS ON SÕLMITUD KÄESOLEVA LEPINGU TINGIMUSTEGA. KUI EI KOKKU LEPINGU TINGIMUSTEGA KINNITADA, EI TOHI TINGIMUSTELE JA TINGIMUSTELE TUNNISTATUD JA TÄHELEPANU JÄTKAKE TARKVARA allalaadimiseks, installeerimiseks või teiseks kasutamiseks.

1. Mõisted

Järgmistel sõnadel ja terminitel, kui seda kasutatakse käesolevas lepingus, on järgmised tähendused, kui kontekst ei viita selgelt teisiti:

1.1. "Abiprogrammid„Mis tahes tehisintellekt, sealhulgas piiranguteta„ robotid ”ja / või mis tahes muu arvutiga genereeritud programm, mida kasutatakse tarkvara või mängija toetamiseks või tarkvara asemel.

1.2. "Intellektuaalomandi õigused„Igasugune või kõik intellektuaalomandi õigused, mis on mis tahes liiki või laadi, sealhulgas piiranguteta patendid, autoriõigused, disainiõigused, kaubamärgid, andmebaasiõigused, taotlused mistahes ülalnimetatud kohta, moraalsed õigused, oskusteave, ärisaladused domeeninimed, URL-id, kaubanimed või muud intellektuaal- või tööstusomandi õigused (ja mis tahes litsentsid, mis on seotud mis tahes samaga), kas registreeritud või registreerimata või registreeritavad ja kas need on konkreetses riigis või riikides või mõnes muus riigis osa maailmast.

1.3. "Online Mängud„Tähendab meie interneti hasartmängude süsteemi veebisaidil ning sellega seotud teenuseid ja hasartmänge (sealhulgas, kuid mitte ainult, online-kasiinomängud), mida pakutakse veebilehel.

1.4. "Mängijakonto„Isiklik konto, mille on avanud üksikisik ja mida hoitakse koos meiega, et võimaldada sellel isikul võrgumänge mängida.

1.5. "tarkvara„Tarkvara, mis on vajalik veebisaidilt allalaadimiseks, sellele ligipääsemiseks või muul viisil kasutamiseks, et osaleda võrgumängudes, sealhulgas sellega seotud dokumentatsioon ja mis sisaldab sellise tarkvara täiustusi, muudatusi, täiendusi, tõlkeid või uuendusi.

1.6. "Us","We","meie"Ja sarnased mõisted tähendavad BGO Entertainment Limited

1.7. "veebisaitTähendab www.bgo.com, www.powerspins.com or www.vegasluck.com ja kõik sellega seotud saidid, kus onlain-mänge saab kasutada linkide või muude juurdepääsuvahendite kaudu.

1.8. "sa","Kogu su"Ja sarnased mõisted tähendavad Veebisaidilt alla laaditud Tarkvara kasutajat.

2. Lepingu teema

Online-mängude reeglid on saadaval aadressil https://www.bgo.com/help/terms-and-conditions, https://www.powerspins.com/help/terms-and-conditions or https://www.vegasluck.com/help/terms-and-conditions ja muudel tarkvara ja veebilehe osadel, sealhulgas (kuid mitte ainult) eeskirjadega, mis kirjeldavad, kuidas mängida online mänge, turniire ja muid eeskirju, mis reguleerivad konkreetset mängu, üritust ja turniiri. Kõik sellised reeglid on lisatud ja lisatud siin toodud tähtajaks ja tingimustele.

3. Tarkvara kasutamise litsents; Piirangud

3.1. Käesolevaga anname Teile piiratud, isikliku, mitteülekantava, mitte-eksklusiivse, ülemaailmse (välja arvatud allpool nimetatud) litsentsi tarkvara allalaadimiseks, ligipääsemiseks ja muul viisil teie seadmes kasutamiseks, et mängida võrgumänge vastavalt kokkulepe.

3.2. See litsents kehtib ainult Tarkvara objektikoodile (st tarkvara koostatud, monteeritud või masina käivitatavale versioonile) ega anna teile mingeid õigusi Tarkvara lähtekoodi suhtes.

3.3. Hoolimata vastuolus olevast, ei ole keelatud jurisdiktsioonides asuvatel isikutel lubatud Tarkvara mingil viisil või viisil kasutada seoses reaalse rahaga. Kahtluse kõrvaldamiseks kehtib see piirang ka teiste riikide elanikele ja kodanikele, kes asuvad keelatud kohtualluvuses. See litsents ei kehti Tarkvara kasutamise kohta keelatud jurisdiktsioonides või sellest, ning see, et Veebisait on keelatud kohtualluvuses või et Tarkvara on keelatud keelatud kohtualluvuse ametlikus keeles. , ei loeta litsentsiks kasutada Tarkvara sellises keelatud kohtualluvuses. Kõik katsed sellest piirangust mööda hiilida (näiteks VPN-i, puhverserveri või muu sarnase teenuse abil, mis maskeerib või manipuleerib teie tegeliku asukoha kindlakstegemise või muul viisil vale või eksitava teabe esitamise kohta teie asukoha, kodakondsuse või elukoha kohta) või tehes ennustusi või panuseid kasutades Tarkvara läbi kolmanda osapoole või keelatud kohtualluvuses asuva kolmanda isiku nimel, on selle lepingu rikkumine ja see võib olla kohaldatavate seaduste alusel kuritegu. Kui ilmneb, või kui meil on alust kahtlustada, et olete mõne keelatud kohtualluvuse asukohas, võib see viia teie mängijakonto sulgemiseni, ilma et peaksite esitama teile etteteatamisi, rahaliste vahendite külmutamise ja pakkumise. kohaldatavad andmed müüjale ja / või asjaomastele asutustele, kõik vastavalt kehtivatele õigusaktidele, ja Te vastutate meile selle eest tekkinud kahju või kahju eest. See on teie kohustus konsulteerida ja kontrollida regulaarselt meie veebilehte seoses keelatud JURISDIKTSIOONIDE LOETELU.

3.4. Me jätame endale kõik õigused, mida ei ole eespool jaotises 3.1 sõnaselgelt antud. Lisaks ei ole teil lubatud ja te nõustute mitte lubama ega abistama teisi:

3.4.1. kasutada, kopeerida, muuta, luua tuletisinstrumente Tarkvara, selle mis tahes osa või selle koopia, kohandamise, transkriptsiooni või ühendatud osa kohta;

3.4.2. dekodeerida, ümber ehitada, lahti võtta, dekompileerida või muul viisil tõlkida või teisendada tarkvara või selle osa;

3.4.3. Tarkvara ülekandmine, laenutamine, rentimine, loovutamine, rentimine või muul viisil all-litsentsimine;

3.4.4. eemaldada kõik tarkvarast (või selle koopiatest) saadud autoriõigused, varalised või sarnased teated;

3.4.5. haldama Tarkvara või selle mis tahes osa mis tahes kolmanda isiku kasuks või nende nimel, sealhulgas "teadetetahvli", võrguteenuse või kaugvalimise, rakendusteenuse pakkuja teenuste, Interneti - teenuse pakkuja teenuste, ajateabe jagamise korra abil, \ t allhanketeenused või bürooteenused;

3.4.6. kopeerida või tõlkida veebis või elektroonilises vormis esitatud kasutajadokumente;

3.4.7. siseneda, pääseda ligi või pääseda siseneda või pääseda ligi meie turvasüsteemile või muul viisil sellest mööda minna või sekkuda mis tahes viisil (kaasa arvatud, kuid mitte ainult, robotid ja muud sarnased seadmed) veebisaidiga või proovida teha tarkvaras ja / või mis tahes funktsioone või nende komponendid; või

3.4.8. kasutage mis tahes abiprogramme seoses Tarkvara ja / või Online-mängudega. Teil on keelatud igasugune interaktsioon võrgumängudes, mis ei ole otsene tulemus teie poolt isiklikult Tarkvara kasutamisel eesmärgil, milleks see oli mõeldud.

3.5. Te tunnistate ja nõustute, et me võime astuda samme abiprogrammide kasutamise avastamiseks ja vältimiseks. Need sammud võivad sisaldada, kuid mitte ainult, teie tarkvaraga üheaegselt töötavate tarkvaraprogrammide läbivaatamist. Te nõustute, et te ei püüa selliseid samme mööda lasta, segada ega blokeerida, kaasa arvatud kolmandate isikute tarkvara kasutamine, mis möödub, häirib või blokeerib selliseid samme. Kõik katsed piirata meid selles küsimuses annavad meile õiguse viivitamatult peatada Tarkvara olemasolu Teile ja Te kaotate viivitamatult kõik võidud.

3.6. Te tunnistate ja nõustute, et kõik tarkvaraga seotud intellektuaalomandi õigused, omandiõigus ja huvi selle vastu, sealhulgas tarkvara mis tahes muutmisel, täiustamisel, kohandamisel, tõlkimisel või muul muutmisel või täiendamisel, kuuluvad ainult müüjale, isegi kui need on välja töötatud Teie või mõne muu kolmanda isiku ideedel, ettepanekutel või ettepanekutel. Selle lepinguga nõustudes annate Teile müüjale kõik õigused, ametinimetused ja huvid, mis võivad teil olla või võivad omandada kõikidele sellistele õigustele, sealhulgas ilma piiranguteta patendi, autoriõiguse, kaubamärgi, ärisaladuse või oskusteabe ning nõustuma allkirjastama ja edastama müüjale sellised dokumendid, mida Müüja peab vajalikuks tõendada või avaldada kõik eespool nimetatud õigused Müüjale. Te nõustute mitte otseselt ega kaudselt püüdma kehtetuks tunnistada mis tahes põhjusel või kinnitada või toetada teiste väidet, et Tarkvara kuuluvad õigused, omandiõigus või huvi kuuluvad kolmandale isikule peale müüja või et nad on rikkuda teiste isikute IP-õigusi.

4. Teie kohustus kontrollida kasutamise seaduslikkust

Te kinnitate, et olete 18i aastane või vanem ja igal juhul seaduslikus vanuses vastavalt selle riigi seadustele, kus te viibite. Samuti kinnitate, et olete teadlik online-hasartmängude saitide toimimisega seotud õiguslikest küsimustest ja mõistate, et me ja müüja ei garanteeri mingil viisil ega viisil, et Tarkvara kasutamine hasartmängude jaoks, nagu selline mõiste on tööstuses üldtuntud, on igas jurisdiktsioonis seaduslik.

Võttes arvesse online-hasartmängude õigusliku staatuse muutusi erinevates jurisdiktsioonides, kohustute Te kontrollima oma osalemist võrgumängudes ja Tarkvara kasutamist igas jurisdiktsioonis, mis on Teile kohaldatav, ning tegema seda ainult järgides kõiki kohaldatavate seaduste ja korralduste alusel.

5. Garantiide lahtiütlemine

TARKVARA VÕIB KASUTAMISEKS KASUTAMISEKS KASUTAMISEKS, KUI ON VÕIMALIK, ETTEVÕTETE, TAGATISED VÕI ESINDAJAD, VÄLJAS VÕI TÄHELEPANU, PÕHIVALT VÕI MUU.

WE JA VENDOR, JA KÕIK NENDEGA SEOTUD JA SEOTUD ISIKUTEGA SEOTUD VÄLJASTATUD TINGIMUSED, TINGIMUSED JA GARANTIID (VÄLJA ARVATUD MÜÜGIKOHUSTUSE, VASTUVÕTU KVALITEEDI JA MITMES TÄIENDAVA EESMÄRGIGA SEOTUD TAGAMISEKS) JA VÄLJASTAMIST VÄLJAANDMISE, MEIE JA VENDORI TAGAMINE EI OLE TAGATUD, MUUDE TÄHTAJADE KOHTA, ET (A) TARKVARA MITTE RIKKUMINE, (B) TARKVARA KASUTAMINE ON VÕI VÕI VIGA VÕI VÕI VÕI VÕI VASTAVAD, TARKVARA VÕI VASTUTAB VÕI TARKVARA VIRUSES; (C) TARKVARA ON TÄIELIKU KVALITEEDI VÕI KINNITATAVA MITMESUGUSEKS; VÕI (D) TARKVARA KASUTAMINE TEISTE MUUDE TARKVARA või sobimatu riistvaraga EI OLE TARKVARA VÕI MUUDE TARKVARA VÕIMALIKU KÕRVALDAMIST.

TARKVARA KASUTAMISEKS VÕI SÜSTEEMI VIGADE VÕTMISEKS EI OLE MEIE SÜSTEEMI NENDE KINNITUSTE JA SEOTUD ISIKUTEGA SEOTUD VÕI VÕI KOLMANDATE ISIKUTE VASTUTAVAD KULUD, KULUD, KAHJUD VÕI VASTUVÕTMISEKS VASTAVALT Vead.

MITTE ME OLEME TULEMUSTE JA SEOTUD ISIKUTEGA VASTUTAB VÕI KOLMANDATE ISIKUTE KOHTA TAGASI VÕI VIGA TARKVARA VÕI VIGA TÕENDAMISEKS VÕI VASTAVALT VASTAVALT VÕI VÕIMALIKU KOHTA. VÄLJA VÕI KOLMANDATE ISIKUTE NENDE MAKSETE VÕI MUUDE MAKSETEGA SEOTUD MAKSETE TAGASIVÕTMISEKS.

Käesolevaga tunnistate, et meie poolt pole teie tarkvaras kasutatav tarkvara. Te laadite ja kasutate Tarkvara omal vastutusel ja mitte mingil juhul ei vastuta Teie eest mis tahes otsese, järgneva, juhusliku või erilise kahju eest (välja arvatud vigastus või surm, mis tuleneb meie hooletusest).

6. Konfidentsiaalsus

Tarkvara sisaldab mitteavalikku ja konfidentsiaalset teavet, mis on meile või müüjale salajane ja väärtuslik. Te nõustute, kui kasutate Tarkvara ja seejärel (a) hoidke kogu selline konfidentsiaalne teave rangelt konfidentsiaalsena; b) mitte avalikustada sellist konfidentsiaalset teavet kolmandale isikule ja mitte kasutada sellist konfidentsiaalset teavet muul eesmärgil kui osalemine Online-mängudes. Te nõustute ka võtma kõik mõistlikud meetmed, et kaitsta ja hoida konfidentsiaalset teavet konfidentsiaalsena.

7. Teie garantiid ja esindused

Te garanteerite ja esindate meile, et:

7.1. Te ei ole ühegi keelatud jurisdiktsiooni resident;

7.2. Te olete 18i aastane või vanem ja igal juhul seaduslikus vanuses vastavalt selle riigi seadustele, kus te viibite; ja

7.3. Olete kontrollinud oma online-mängudes osalemise õiguspärasust ja tarkvara kasutamist igas teie suhtes kohaldatavas jurisdiktsioonis ning olete leidnud, et see on sellistes jurisdiktsioonides seaduslik kõigi pädevate asutuste kõigi kehtivate seaduste ja korralduste alusel.

8. Käesoleva lepingu muudatused

8.1. Me võime käesolevat lepingut igal ajal oma äranägemise järgi muuta. Sellised muudatused jõustuvad meie poolt Veebilehel määratud kuupäeval, olenemata sellest, kas oleme teatanud teile konkreetselt sellistest muudatustest. Seetõttu on oluline, et Te logite Veebisaidile aeg-ajalt sisse, et kontrollida, kas on teatis muutusest.

8.2. Te nõustute, et olete ainuisikuliselt vastutav sellistest muudatustest teavitamise eest. Kui te jätkate tarkvara või võrgumängude kasutamist pärast teatud muudatuste jõustumiskuupäeva (olenemata sellest, kuidas oleme sellistest muudatustest teatanud), nõustute, et olete nende muudatustega seotud, olenemata sellest, kas Te olete tegelikult teatanud või mitte lugeda, vastavad muudatused. Kui te ei nõustu sellega, et olete seotud asjakohaste muudatustega, ei tohiks te jätkata tarkvara või võrgumängude kasutamist.

9. Tähtaeg ja lõpetamine

9.1. Kokkulepe on kehtiv ja siduv teile Teie vastuvõtmise hetkest ja jääb jõusse, kui see ei ole lõpetatud vastavalt käesoleva lepingu sätetele.

9.2. Te võite käesoleva lepingu viivitamatult lõpetada igal ajal vastavalt 9.4i jaotise tingimustele. Lepingu lõpetamine toimub Teile, saates meile kirjaliku teate oma osalemise lõpetamisest Veebisaidil ja Online Mängudes ning Teie konto sulgemise.

9.3. Me võime selle lepingu viivitamatult igal ajal lõpetada, teatades sellest teile kirjalikult.

9.4. Lepingu lõpetamisel, kas meie või teie poolt, nõustute ja tunnistate, et (i) Teie õigused Tarkvara kasutamiseks lõpetatakse viivitamatult ja (ii) Te lõpetate tarkvara igasuguse kasutamise ja (iii) ) Te eemaldate tarkvara arvutist, kõvakettadest, võrkudest ja muust salvestusmaterjalist.

10. Müüja vastu ei ole nõudeid; Vastutuse piiramine

10.1. Te mõistate ja nõustute, et me oleme ainuisikuliselt vastutavad teie ees käesoleva lepingu alusel ja kuigi teie käesolevast lepingust tulenevad kohustused on ka müüja, tema sidusettevõtete ja seotud osapoolte kasuks (ja seetõttu võivad need ka jõustuda), müüja selle sidusettevõtted ja seotud osapooled ei ole käesoleva lepingu osalised ega vastuta mis tahes kahjude eest, mis on teile või kolmandale isikule tekitatud, olenemata sellest, millise toimingu vormis leping, kahju (sh hooletus), range vastutust või muul viisil.

10.2. Teil on vabadus valida, kas tarkvara alla laadida ja kasutada. Kui Te seda teete, tunnistate Te, et teete seda lepingu täieliku mõistmisega, sealhulgas käesoleva jao 10i sätetega, ja teie enda vastutusel. MITTE ÜHTLUSTAMISE AJAL VÕI (ja kahtluse vältimiseks, ka müüja) VÕI KÜSITLETAVATE JA SEOTUD ISIKUTEGA:

10.2.1. ON VASTUTAB TEENUSE KOHTA, MIS ON VÕIMALIK, MIS ON VÕIMALIK, MITTE VÕIMALIKE, TULEVIKU VÕI ERILISE KAHJU VÕI KAHJU; ÄRITEGEVUSE, KASUMIDE, TULUDE, LEPINGUTE VÕI HÜVITATUD MAKSETE VÕI KAHJU; VÕI KAHJU VÕI KAHJU, MIS ON MITTE ANDMETE KAHJU, KAHJU VÕI KORRUPTSIOONI; või

10.2.2. ON VASTUTAB TEIE JA KÕIKIDE JA KÕIKIDE AJAKIRJADE KOHTA, MIDA VÕI KÕIGI KÄESOLEVA LEPINGU JÄRGI VÕI SEOTUD, KUIDAS OLEMA LEPINGU VÕI ÕIGUSLIKU TEORIA VÕIMALUSTE KAHJUSTELE, MIS ON VÄLJA ÜLE LÕPETATUD (A) VÕIMALUSEGA, MIDA TE MÕIS ON MITTE JA KASUTATAKSE SOOVITAMISEKS, VÕI (B) 1,000 (ÜKS THOUSAND EURO).

11. Isikliku teabe kasutamine

Me kasutame Teie isikuandmeid ainult kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga, mis on täielikult avaldatud veebilehel („Privaatsus”). Me jätame endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat igal ajal. Samas jätame endale õiguse paluda Teilt meile täiendavaid üksikasju ja sellist lisateavet hoitakse konfidentsiaalsena. Samuti jätame endale õiguse teatavatel asjaoludel avalikustada teatavad üksikasjad asjaomastele asutustele, kui seda nõuavad seadused, riigi või reguleeriva organi käsutuses. Vastavalt eraelu puutumatuse poliitika sätetele on see õigus avalikustada isikuandmeid asutustele või asutustele, kelle eesmärk on rahapesu, pettuse ja muu kuritegevuse uurimine, seadusega nõutud ulatuses.

12. Teie kohustused

Te ei tohi mingil moel edastada teie käesolevast lepingust tulenevaid õigusi ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta.

13. Õiguste reserveerimine

13.1. Me jätame oma äranägemise järgi õiguse:

13.2. mängude või turniiride muutmine, peatamine, eemaldamine, muutmine või lisamine.

13.3. Me võime igal ajal avaldada teie isiklikke isikuandmeid kolmandatele isikutele vastavalt meie privaatsuspoliitikale.

13.4. Me võime igal ajal ilma ette teatamata lõpetada Teie võrgumängude kasutamise ja blokeerida teie mängijakonto, kui me leiame, et olete rikkunud mõnda käesoleva lepingu tingimust või te olete muul viisil ebaseaduslikult tegutsenud. Sellistel asjaoludel ei ole meil mingit kohustust tagastada või muul viisil hüvitada Teid oma mängijakonto vahenditest.

14. Üldsätted

14.1. Kohaldatav seadus. Selle lepingu ülesehitust, kehtivust ja täitmist reguleerivad Inglismaa seadused.

14.2. Pädevad kohtud. Kõik käesoleva lepinguga seotud või sellega seotud kohtumenetlused kuuluvad Inglismaa Londoni kohtute pädevusse. See aga ei takista meid esitamast hagiavalduse või muu samalaadse maksuvabastuse kohaldamiseks kohtualluvust.

14.3. Eraldatavus. Käesoleva lepingu mis tahes osa õigusvastasus, kehtetus või täitmisele pööratavus ei mõjuta ülejäänud osa seaduslikkust, kehtivust ega täitmisele pööratavust.

14.4. Keel. Kokkuleppe ingliskeelne versioon on ülimuslik teiste meie poolt välja antud keeleversioonide suhtes.

14.5. Te ei ole määranud. Teil ei ole lubatud seda lepingut või sellega seotud õigusi ega kohustusi ühelegi teisele osapoolele üle anda.

14.6. Prioriteet. See kokkulepe on ülimuslik juhul, kui käesolevas lepingus sisalduvad tingimused ja mis tahes muud lepingud või dokumendid, millele käesolevas dokumendis viidatakse või mida kasutatakse seoses Tarkvaraga, on vastuolus.

14.7. Teated. Te nõustute vastu võtma meilt teatisi elektroonilisel kujul. Elektrooniline side võib olla avaldatud veebisaidi lehekülgedel või teie kliendirakenduse sõnumites / abifailides või edastada teie e-posti aadressile. Kõiki elektroonilisi või paberkandjal olevaid teateid käsitletakse kirjalikult ja need saadetakse hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast postitamist või levitamist, olenemata sellest, kas olete sellist teatist vastu võtnud või mitte. Me jätame endale õiguse, kuid mitte mingit kohustust, pakkuda paberkandjal sidet. Kõik teated, mis tuleb meile kirjalikult esitada, või mis tahes küsimused, mis puudutavad käesolevat lepingut, tuleb saata aadressile support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

Mängi nüüdhttps://www.vegasluck.com

Aktiivsed boonused

Kokku: 96
115 lojaalsed tasuta keerutused! Vegas Luck 30Xi kihlvedude nõuded £ 745000 Max CashOutadditional boonus: Eur 660 Free Cash jalgpalli Frenzy Rtg Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 225 TASUTA CASINO CHIP Vegas Luck 50xi kihlvedude nõuded € 312000 Maksimaalne väljamakseExtra kasiino boonus: EURO 310 ei ole deponeeritud Transilvaanias Topgame Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 705 turniir Vegas Luck'is 33x Play läbi kasiino $ 595000 Max CashOutspecial boonus: £ 835 ei ole deposiidi boonuskoodi Valhalla Wazdani mänguautomaadi mängus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 2200 Ei tagatisraha Vegas Luck 45X WageringEUR 430000 Max raha outspecial boonus: 265 TASUTA keerutab vana kalamees Bally Wulff Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 510 Tasuta sissemakset Vegas Luck'is 33x Play läbiEuroopa 604000 Max sularaha väljavõtteboonus: 35 Free ei pööra tagatisraha Elfstedenkoortsile ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 450 Mobile freeroll slot turniir Vegas Luck'is 66X Mängi läbi kasiino $ 663000 Max TagasivõtmineExclusive Kasiino Boonus: € 395 Tasuta kasiino kiip Arcade Wazdani mänguautomaadi mängus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

490% kasiinomängude boonus Vegas Luck'is 45x Wager € 505000 Max CashOutextra boonus: 15 Lojaalsuseta keerutused! merineitsi ja pirnide peal ... ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

195i proovipöörded Vegas Luck'is 40x Wager $ 135000 Max sularaha väljamakse: 245 FREE SPINS on Crazy Thing ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

33i tasuta keerutused Vegas Luck'is 40x Wagering $ 522000 Max CashOutadditional boonus: € 2080 Boonuse kasiino pole hoone ehitaja Ii Rabcat Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

85 Free Spins ei lase Vegas Luck'il deposiiti 55x Mängi läbi kasiino $ 470000 Max väljamakseExtra kasiino boonus: 985% esimese hoiuse boonus Nouveau Riche'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

580 tasuta kasiino pilet Vegas Luck'is 30x Play läbi kasiino 539000 Maksimaalne raha väljalaske boonus: Eur 2930 Ei hoiuste boonust klassi õitsevates mängudes 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

55 tasuta keerutab deposiidi kasiinot Vegas Luck'is 35x Wager $ 343000 Maksimaalne väljamakse boonus: 50 Free Casino Spins on Money Magic ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

30% Match Bonus Casino Vegas Luck 30x Panuste $ 306000 Max Tagasivõtmine Eksklusiivne Kasiino Boonus: 245 TASUTA SPINS Michael Jackson King of Pop Bally Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 4010 Hoiuste boonuseta kasiino Vegas Luck'is 33X panustamine € 652000 Maksimaalne raha väljavõtmine Kasiino boonus: $ 4025 MITTE KASUTAMINE CASINO BONUS Spring Break Microgaming Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

225 tasuta keerutab ilma deposiidi Vegas Luck 50x Mängi läbi kasiino € 520000 Max sularaha väljavõtte boonus: Eur 165 Tasuta kasiino kiib Michelangelos ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 99 Tasuta kasiino pilet Vegas Luck'is 55X Mängi läbi kasiino $ 922000 Max sularaha väljalaskmineLisaks kasiino boonus: 765% Parim registreerimisboonuse kasiino Gemix Playn Go Slot Game'is 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

66 Tasuta kasiino keerutab Vegas Luck 55xi kihlvedude nõuded € 920000 Max TagasivõtmineSpetsiaalne boonus: Eur 4825 ei hoiusta kasiino boonust Amazoni Amaya kasiinomängude varanduses ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

770% Tervitusboonus Vegas Luck'is 44x Mängi läbi kasiino € 940000 Max Tagasimakseboonus: 925% Mängu boonus Black Bull Simbat'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 1900 BONUS CASINO ei ole Vegas Luck 33xi kihlvedude nõuded $ 193000 Max väljamakseExtra kasiino boonus: 740% parim registreerimisboonuse kasiino Rags to Riches ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 540i turniir Vegas Luck'is 45x Esita läbi 285000i maksimaalne lisatasu: 105 Loyal Free Spins! on viikingid Glory Spinomenal Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

130 Lojaalsuseta keerutab! Vegas Luck 33X Wager € 54000 Maksimaalne väljamakseSpetsiaalne boonus: $ 215 Casino Chip Thunder Rullides Playson Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

450% Match bonus kasiino Vegas Luckis 55x Play viaEURO 62000 Max CashOutextra boonus: $ 55 kasiino turniiride freeroll jõulude kummitusel ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 820 Free Casino turniir Vegas Luck'is 40X WagerEur 162000 Max CashOutExclusive boonus: € 920 Online Casino turniir, et seda võita ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 2195 ei ole kasiino kasiino boonus Vegas Luck'is 60x Mängi läbi kasiino € 162000 Max Withdrawalextra boonus: £ 222 Tasuta kiip-kasiino Highway Kings Pro Playtechi mänguautomaadi mängus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 65 Online Casino turniir Vegas Luck'is 40x Wagering £ 50000 Maksimaalne väljamakse boonus: EURO 3745 Big Bensi tagatisraha pole ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

205 Free keerutab deposiidi kasiinot Vegas Luck'is 77X Mängi läbi kasiino € 779000 Maksimaalne väljamakseExtra kasiino boonus: € 395 ei ole deposiidi boonus Beach Party Wazdani mänguautomaadi mängus ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 635 Kasiino kiip Vegas Luck'is 55x Play Casino kaudu 347000 Max WithdrawalSpecial boonus: £ 330 TASUTA CASINO CHIP Gold Ahoy Nextgen mängude kasiino teenindusajad ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

565% mängu boonus Vegas Luck'is 77x Mängi läbi kasiino € 208000 Max TagasivõtmineExklusiivne boonus: EUR 3955 Hoiuste kasiino boonus Big Buck Bunny'il ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

225i proovikonkursid Vegas Luck'is 40X panused £ 506000 Maksimaalne rahaeraldisboonus: EUR 550 TASUTA CASINO CHIP tulekahju jumalanna inspireeritud hasartmänguautomaatide teenindusaegades ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

15 lojaalsed tasuta keerutused! Vegas Luck 65xi kihlvedude nõuded $ 804000 Max väljamakseExtra kasiino boonus: 835% kasiino mängu boonus Fu Dao Le ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 940 Casino turniir Vegas Luck'is 50X panustamine € 715000 Maksimaalne väljavõtmise täiendav kasiino boonus: Eur 4080 Super Jackpoti partei boonusmängude boonusmaksu pole 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

170i turniir Vegas Luck'is 77X Wagering £ 783000 Maksimaalne väljavõtmise täiendav kasiino boonus: $ 4090 ei taga Alchemist Novomatic Casino Slots'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 1695 Tasuta sissemakset Vegas Luck'is 30x Wager € 148000 Max sularaha väljavõtmine: Eur 195 Mobile freeroll slot turniir Hot Factor Kajot Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 265 TASUTA Chip Casino Vegas Luck 30X WagerEur 142000 Maksimaalne väljamakse boonus: $ 3645 pole deposiidi boonuskoodi Mehhiko teenindusaegadel ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

850% kasiinomängude boonus Vegas Luck'is 55x WagerEur 64000 Maksimaalne väljavõtte eriline boonus: Eur 430i tasuta kasiiniturniir Crazy Camel Cash Rival kasiino teenindusaegades ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

470i turniir Vegas Luck'is 44x WageringEur 420000 Max sularaha väljalaskmineLisaks kasiino boonus: 205 TASUTA spinnid Lucky Rose'il ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

535 Free Casino turniir Vegas Luck'is 60X Mängi läbiEUR 138000 Max sularaha väljamakse Täiendav boonus: 180i tasuta keerutused kohe Rapunzels Toweris Quickspin Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

200 Free Spins ei paku kasiino kasiinot Vegas Luck 35Xi kihlvedude nõudmisel € 583000 Max CashOutExclusive kasiino boonus: EUR 2930 Ei deposiidi boonus kasiino Extreme Stake Logic Slot Game'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 880 Päevane freeroll pesa turniir Vegas Luck'is 30X Wager $ 35000 Max CashOutadditional boonus: 10 tasuta keerutab mingit deposiidi kasiinot Jungle Spirit Call o ... ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

170% Match boonus kasiino Vegas Luck 55x Wager € 8000 Max CashOutAdditional boonus: $ 945 Mobile freeroll slot turniir ahv-aastal ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 355i turniir Vegas Luck'is 30x Wagering $ 11000 Maksimaalne väljavõtteboonuse boonus: 175 TASUTA spinsid Fortune reelil ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

55 TASUTA Chip Vegas Luck'is 55x Wagering $ 387000 Max Tagasimakseboonus: 275% Match Bonus Casino Burning Heat Merkur Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 980 Casino turniirid freeroll Vegas Luck'is 65X Mängi läbi CasinoEURO 508000 Maxi väljavõtteExtra kasiino boonus: 740% Match kasiinos Magic Target Deluxe Wazdan Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EURO 285 kasiino turniirid freeroll Vegas Luck'is 50X Play läbi kasiino £ 757000 Maksimaalne väljamakse boonus: € 2915 Fenixis ei ole deposiidi boonusmäng 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 170 TASUTA CHIP-CASINO Vegas Luck'is 45X Mängi läbi CasinoEUR 913000 Max rahalise väljalaske boonus: £ 99 Päevane freeroll-turniiri turniir Moonshine'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 4845 Ei ole deposiidi boonuskoodi Vegas Luck'is 30X Wager € 536000 Max CashOutAdditional boonus: 590% Parim registreerimisboonus Casino 50 Dragons Aristocrat Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 570 Casino turniir Vegas Luck'is 65X WagerEur 640000 Max raha väljavõtmine Eksklusiivne kasiino boonus: £ 4540 Ei ole deposiitboonuse kasiinot täringul ja rullil ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 155 tasuta kasiino kiip Vegas Luck'is 55x kihlvedude nõudedEUR 556000 Max CashOutExclusive kasiino boonus: 680% Match bonus Hotter Than Hot Ainsworthi kasiinomängijate ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 345 TASUTA CHIP Vegas Luck'is 65x Wagering € 853000 Maksimaalne väljamakse täiendav boonus: 105 TASUTA SPINS imelikul Mr Green ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

195i tasuta keerutab kasiino Vegas Luck'is 65X panustamine € 163000 Maksimaalne väljamakse Täiendav boonus: $ 1310 Ei hoiuste boonus kasiinot rohkemal kullaselgil ja ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

785 Casino turniir Vegas Luck'is 60x Mängi läbi kasiino $ 988000 Maksimaalne väljavõteSpetsiaalne boonus: EUR 640 Casino turniir jube karneval Nolimit City kasiino teenindusajad ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 260 TASUTA Casino Chip Vegas Luck'is 40X Mängi läbi $ 684000 Max väljavõtmiseExklusiivne boonus: 115% Casino Welcome Bonus Royal Spins Igt Slot Game'is 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

EUR 270 Vaba raha Vegas Luck'is 45x Wager £ 642000 Maksimaalne lisatasu: $ 960 Mobile freeroll slot turniir puhkusejaamas ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

44 Vaba Keerutab Casino Vegas Luck 66Xi kihlvedude nõudedEUR 724000 Max CashOutExtra kasiino boonus: 99 tasuta keerutab kasiinot Sinterklaas Simbat'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

315% Esimene sissemakse boonus Vegas Luck'is 65x Wager $ 748000 Max sularaha väljavõtmine Eksklusiivne boonus: 260 Free Spins on Beach Party ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

955% hoiuste mängu boonus Vegas Luck'is 55x Mängi läbi kasiino € 468000 Max sularaha väljamakse boonus: € 2810 Ei hoiuste boonus Kasiino Savanna kuningas Genesis Slot Game ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 115 Casino Chip Vegas Luck'is 35x WageringEur 745000 Maksimaalne väljamakse lisatasu: $ 4945 Cleopatra mängurahaautomaadis pole deposiidi boonuskoodi ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

€ 735 Kasutustingimuste boonus Kasiino Vegas Luck 60Xi kihlvedude nõuded $ 782000 Max sularaha väljamakse boonus: € 770 Casino turniiride freeroll Turbo Play'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

105 Free Casino Spins Vegas Luckis 66X Play CasinoEUR 981000i kaudu Maksimaalne väljavõtteeritusboonus: $ 22 Daily freeroll slot turniir Wild Berry'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 4575 Kasutusele ei maksta boonust Vegas Luck'is 35X Mängi läbi $ 358000 Max CashOutexclusive boonus: 565% kasiinomängude boonus Arcader'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

890% deposiitmängude boonus Vegas Luck'is 35x Mängi läbi £ 730000 Maksimaalne väljavõteSpetsiaalne boonus: EURO 105 Tasuta kiip Reel Fish'is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 99 Online Casino turniir Vegas Luck'is 44x Mängi läbi kasiino $ 642000 Maksimaalne väljavõtmise täiendav boonus: EUR 440 turniir kalliskividel Endorphina ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

$ 360 Casino Chip Vegas Luck 55Xi kihlvedude nõudmisel € 860000 Max Tagasimakseboonus: € 370 tasuta kiip-kasiino Fenix ​​Play ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

£ 330 Mobile freeroll pesa turniir Vegas Luck'is 55x Mängi läbi € 766000 Maksimaalne väljamakse boonus: EURO 3385 Ei deposiidi kasiino boonust Ji Xiang 8is ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Eur 340-i kasiino kiip Vegas Luck'is 40x Mängi läbi CasinoEur 563000 Max CashOutExclusive kasiino boonus: € 785 MITTE KAHJU CASINO BONUS Zeusel The Thunderer Mrslotty Casino Slots ... 👁️ veel >>

📁 Kategooria:

Loodud:

Kehtiv kuni:

Page 1 of 21 2

Ebausaldusväärsed boonused

Kokku: 0

Vabandust, kasiino boonust ei leitud