10 parimat Rumeenia veebikasiino lehte

Kui elate Rumeenias ja soovite veebikasiinos mängimise kohta rohkem teada saada, olete jõudnud õigesse kohta. Selgitame lähemalt Rumeenia Interneti-hasartmänge käsitlevate seaduste kohta ja selle kohta, kus Rumeenia elanikud saavad usaldusväärse veebikasiino saidil mängida võimaluse raha võita. Kui elate Rumeenias ja soovite veebikasiinos mängimise kohta rohkem teada saada, olete jõudnud õige koht. Selgitame lähemalt Rumeenia Interneti-hasartmänge käsitlevaid seadusi ja seda, kus Rumeenia elanikud saavad usaldusväärse veebikasiino saidil mängida võimalust võita päris raha.

top Rulett Mängud Rumeenias

Rumeenia mängijatel on nii vedanud - neil on juurdepääs mõnele parimatele saadaolevatele veebikasiinode saitidele! Nagu ülaltoodud tabelist näete, on neil 3 parimal operaatoril palju pakkuda. Oleme neid valinud oma teadusuuringute ja professionaalsete kriteeriumide alusel.
Neil on suurepärased boonused ja lai valik mänge. Oleme ruletimängude pärast siiski rohkem elevil. Mängus on erinevaid variante, mis võivad teie huvi esile kutsuda. Teil on olemas klassikalised RNG mängud, aga ka mõned suurepärased live-edasimüüja rulatid, mis sobivad suurepäraselt reaalajas kasiinokogemuseks kodus või liikvel olles. Vaatame siis neid?

10 parimat Rumeenia veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $400

Sissemakse 10 eurot ja mängige 70 euroga

Väljamakse 97.74%
Boonus kokku €10

€ 1000 TASUTA

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €1000

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

220% kuni 880 eurot + 220 tasuta keerutust

Väljamakse 97.19%
Boonus kokku €880

1000 dollari boonus + 300 tasuta keerutust!

Väljamakse 97.34%
Boonus kokku $1000

120% Kuni 50mBTC + 100 ekstra keerutust

Väljamakse 98.16%
Boonus kokku 50 mBTC

300/100 dollarit + XNUMX tasuta keerutust

Väljamakse 97.69%
Boonus kokku € / $ 300

100% mänguboonus kuni 250 naela

Väljamakse 98.21%
Boonus kokku £250

100% kuni 200 eurot + 15 tasuta tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €200Umbes 10 parimat Rumeenia veebikasiino saiti, millel on tohutud boonused!

Online kasiino saidid Rumeenias

Interneti-kasiinode hiljutine levik Rumeenias on kindel märk, et veebimängud on selles riigis üha populaarsemaks muutumas. Mis tahes õnnemängus, sealhulgas rulett, Blackjack või online slots Rumeenia elanikud saavad nüüd Internetis mängida ilma, et peaksid isegi kodust lahkuma. Kõik Rumeenia parimad veebikasiinod pakuvad oma külastajatele kvaliteetset mängukogemust. Kuid on ka RON online-kasiinoplatvorme, millel tasuks mängimist vältida, kui sa ei taha lihtsalt oma raha kaotada või nende teenuse kvaliteedis ebameeldivalt pettuda.

Kümne parima Rumeenia veebikasiino hulgas on JackpotCity, Slots Million ja Spin Palace. Ehkki kõige paremini tasuva veebikasiino valimisel on Rumeenia mängijatel palju lähenemisviise, tuleks arvestada ainult nende kriteeriumidega, mis kehtivad kohaliku hasartmängusektori jaoks. Allpool räägime teile meetoditest, mida kasutame rumeenlaste jaoks parima veebikasiino määramiseks.

Rumeenia sõbralike veebikasiinode hulgast valides ei saa ohutuse tähtsust üle tähtsustada. Jurisdiktsioon, kus veebihasartmängude platvorm litsentsiti, võib olla hea näitaja selle usaldusväärsuse kohta.

Kui näete, et litsentse väljastavad asutused on pärit Belize'ist, Costa Ricast või Panamast, tähendab see, et te ei saa sellist Rumeenias asuvat veebikasiinot täielikult usaldada. Suure tõenäosusega jäetakse teile vastused võtmata, kui võidu tühistamisega tekib mõni probleem.

Mõnel Rumeenias aktsepteeritud veebikasiinol on litsents Maltal, Gibraltaril, Kahnawakes, Curaçaos (Hollandi Antillid) ning Antiguas ja Barbudas. See on kindlasti parem variant kui eelmine, kuid enne sellise Rumeenia kasiino veebiplatvormi valimist peaksite kaaluma ka mõnda muud tegurit.

Kui aga näete, et litsentsid on välja antud Alderney's, Mani saarel või Portugalis Ühendkuningriik, siis pole kahtlust, et olete leidnud veebis mõned parimad Rumeenia kasiinod. Nende jurisdiktsioonide hasartmänguasutused jälgivad hoolikalt, kas rahalist tasakaalu hoitakse hästi ja kas kasutatakse õiglaseid algoritme. Nendes riikides on väga keeruline litsentse hankida ja tegemist on vaid parima Rumeenia kasiinoga, mis vastab kõigile ettenähtud nõuetele.

Lisaks saavad kõik Rumeenia 10 parimat veebikasiino mängurid kasutada ainult parimate arendusettevõtete tarkvara. Sellepärast, kui näete kaubamärke NetEnt, Playtech or Microgaming siis näitab see kindlasti, et olete leidnud auväärse hasartmängude platvormi. Teisisõnu, parimate online-kasiino valimiseks peaksid Rumeenia mängijad kontrollima, kas pakutakse kvaliteetset mängugraafikat.

Kui eelistate inimeste suhtlemist arvutialgoritmidega, võite proovida mõnes uues Rumeenia veebikasiinos reaalajas hasartmänge. Tänu kaasaegsetele tehnoloogiatele on see võimalus viimasel ajal populaarseks saanud mängurite seas kogu maailmas. Ainus ettevaatusabinõu on see, et selles osas pole Rumeenia panustajate valik online kasiino mängude vahel nii lai kui tavalistel veebimängude platvormidel.

Veel üks oluline asi, mida tuleks kontrollida, kui otsitakse Rumeenia mängurite poolt parimaks hinnatud online-kasiinosid, on klienditeeninduse kättesaadavus. Kuna probleemid teie raha väljavõtmise või sobivaima makseviisi valimisega võivad tekkida igal ajal, peaksid veebiplatvormi töötajad olema ööpäevaringselt kättesaadavad. Mugavama mängukogemuse saamiseks peaksite kontrollima ka seda, kas rumeenia keel on toetatud. Hasartmängutehingutega on seotud palju tehnilisi üksikasju ja on parem, kui räägite klienditoe töötajatega keeles, mis teile meeldib.

Kõik Rumeenia veebikasiinod pakuvad mängijatele boonuseid. Enne nende valimist peaksite siiski hoolikalt läbi lugema nende kasutustingimused ja veenduma, et seal pole ebasoodsaid tingimusi ette nähtud. Kontrollige hoolikalt, kas maksimaalseid võite ega ajalisi limiite pole. Samuti pidage meeles, et Rumeenias panevad parimad online-kasiinoplatvormid boonustingimused alati oma veebisaidi nähtavasse kohta ja sõnastavad need nii, et kliendil oleks neid hõlpsasti mõista.

Kohalikud panustajad, kes pole veel valmis päris raha eest mängima, saavad Rumeenias tasuta teenindusaegu proovida. Need on ideaalsed võimalused veebikasiino mängude eripärade tundmaõppimiseks ja harjutamiseks.

Enne mängima asumist kontrollige ka seda, kas saate hasartmängutehingute tegemiseks kasutada Rumeenia leusi. Mõistes, et see muudab nende kasutajatele hasartmängude kasutamise kogemused Rumeenia kasiinode veebiplatvormidel palju mugavamaks, pakutakse tavaliselt raha ülekandmiseks omavääringut.

Rumeenia kasiinodes aktsepteeritakse erinevat tüüpi veebimakseviise. Hoiuste tegemiseks on väga populaarne kasutada MasterCardi ja Visa kaarti. Lisaks on paljudes Rumeenias sageli saadaval kasiinomängude veebiplatvormid nagu Skrill ja Neteller, mille abil saate hõlpsalt väljamakseid teha.

Nagu näete nüüd online-kasiinot valides, on Rumeenia mänguritel palju üksikasju, mida meeles pidada.

Online kasiinod Rumeenias

Rumeenias asuvate veebikasiinode uudiste saitide andmetel inspireerisid 19. sajandil kasiino rajamise ideed Prantsuse Riviera elanikud. Alustati Constanța kasiino ehitust ja juugendstiilis hoone sai Ida-Euroopa oluliseks kohtumispaigaks kõrge ühiskond.

Hasartmängud muutusid aga kommunistliku režiimi ajal rangelt keelatud. Mainekas kasiino muudeti kultuurimajaks, et toetada kommunistlikku propagandat ja kuigi hasartmängud legaliseeriti pärast Nicolae Ceaușescu diktatuuri langemist, on hoone tänaseni mahajäetud. Kuid üle riigi on palju muid tavakasiinosid ja nüüd saavad ka rumeenlased online-kasiino saitidel hasartmänge mängida.

  • Kas veebikasiinod on Rumeenias seaduslikud? Jah.
  • Kas Rumeenia kasiinosaidid on usaldusväärsed? Jah.
  • Kas ma saan teha sissemakseid PaySafeCard / Neteller / Skrill kaudu? Jah.
  • Kas veebikasiinode saidid aktsepteerivad RONi? Jah.

Veebikasiinoseadused Rumeenias

Rumeenias asuvate veebikasiinode saitidel on palju pakkujaid, kellele on litsentseerinud Riiklik hasartmänguamet, ja neid reguleerivad peamiselt hasartmängude teisese seaduse ja seaduse nr 124 sätted. Viimase sõnul võivad ettevõtjad taotleda kolme tüüpi litsentse, ehkki kolmas on reserveeritud ainult loteriidele.

I klass antakse „kaughasartmänge korraldavatele operaatoritele, kellel on mängijatega otselepingud” ja neid saavad kasutada ainult need, kes asuvad ELis, EMP-s või Šveitsi Konföderatsioonis. Aastane tasu sõltub käibest ja see võib varieeruda vahemikus 6,000–120,000 XNUMX eurot.

II klassi litsentsi võib anda ettevõtjatele, kes pakuvad mänguplatvormide haldamise ja hostimise rajatisi, välja arvatud elektrooniliste sidevõrkude ja teenuste pakkujad, nagu on määratletud valitsuse eriolukorra määruses nr. 111/2011 elektroonilise side jaoks, heaks kiidetud koos hilisemate muudatuste ja täiendustega seadusega 140/2012, 6.000 XNUMX eurot aastas ”.

Kuid õigusaktid võivad kehtestada mõningaid piiranguid, nagu on öeldud õnnemängude teisese seaduse II jaotises. Rumeenias tegutsemiseks peavad rahvusvahelised ettevõtted tagama, et neil on riigi territooriumil ohutu ja peegelteenistus. Lisaks nõutakse, et operaatorid avaksid Rumeenias pangakonto ja makse töötlejatel oleks II klassi litsents. Neil peab olema ka kohalik volitatud esindaja, kes tegutseks Rumeenia ametivõimude suhtes ning kõiki veebikasiino boonuseid võidakse reklaamida ainult nende veebisaidil või otse registreeritud mängijatele.

KKK

1. Kas ma pean mängimiseks tarkvara alla laadima?

Ei. Tänu mängutootjate poolt kasutatavatele uuenduslikele lahendustele ja Interneti kiirele arengule võimaldab enamik veebisaite mängida otse brauseris. Mõned kasiinod pakuvad siiski oma tarkvara allalaadimist, mis võib olla suurepärane võimalus aeglase või ebastabiilse Interneti-ühenduse korral.

2. Millised tehnilised meetmed on tarbijate kaitsmiseks litsentsimata ettevõtjate eest?

ISP ja maksete blokeerimine. Interneti-teenuse pakkujad peavad blokeerima juurdepääsu musta nimekirja kantud saitidele, samas kui makseteenuste töötlejatel võidakse paluda peatada ülalnimetatud kohtadesse suunamised.

3. Kuidas ma saan teada, kas kasiino on mustas nimekirjas?

Lihtsalt võite heita pilgu Lista neagrale, mis sisaldab operaatoreid, kes pakuvad oma teenuseid ilma Rumeenia litsentsita.

4. Millised pangandusvõimalused on Rumeenia mängijatel saadaval?

Sõltuvalt konkreetsest kasiinost, kus hakkate mängima, võivad teie võimalused dramaatiliselt erineda. Reeglina pakutakse teile aga laias valikus krediit- / deebet- ja ettemaksekaarte ning vahetuid e-rahakotte.

5. Kas rumeenlased saavad Bitcoiniga mängida?

Ilmselt üha populaarsemaks hasartmängude kogukonnas on krüptovaluutad sagedased külalised aktsepteeritud sissemaksete ja väljamaksete loendites. Niisiis, jah, Rumeenias tegutsevatele kohutäitjatele on saadaval Bitcoini mitu eelist.

6. Kas Rumeenia mängijatele on saadaval live-diileri mängud?

Jah. Kõik ajatu Vegase lõbutsemise fännid on väga teretulnud istuma ühes lauas, mis asub kuulsate maismaal asuvate kasiinode pidulikus õhkkonnas, ja nautida oma lemmik varianti rulett, pokker, blackjack või Baccarat täiendatud mitmekeelsete Live edasimüüjatega.

7. Kas veebikasiinod pakuvad Rumeenia mängijatele boonuseid?

Jah. Raske on leida kasiinot, mis ei paku erinevaid registreerumis-, sissemaksetega seotud ja sissemakseta boonuseid.

Kavalate hüvede maksimaalseks kasutamiseks on oluline enne selle taotlemist hoolikalt läbi lugeda konkreetse boonuse tehnilised tingimused: mõnikord ei tundu esmapilgul atraktiivne maiuspala.

8. Kas Rumeenia kasutajad saavad kasutada VIP-klubisid ja võistluspunkte?

Jah. Lojaalsusprogrammide poolt soojalt vastu võetud Rumeenia registreerunud mängijad saavad teenida preemiapunkte alates pärisraha mängu esimesest minutist. Iga panus aitab kaasa kõrgema staatuse saavutamisele ning põnevate reklaamide ja väärtuslike kingituste saamisele.

10 parimat Rumeenia veebikasiino lehte Uuendatud: Juuni 4, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

ühendab klassikalise kasiino tasuta koodi 2020