10 parimat Venemaa veebikasiino lehte

Venemaal veebikasiinos mängimine pole nii lihtne, kui võite arvata.

Üldiselt on interneti hasartmängud Venemaal ebaseaduslik, välja arvatud bingo ja Venemaa veebimängude korraldamine.

Teisisõnu puuduvad kohalikud vene kasiinosaidid: Venemaa veebimängud on piiratud loteriide ja muude „kohevate” mängudega.

See võib panna teid uskuma, et riigis pole võrgus võimalik panustada, kuid tegelikult pole see nii.

Meie online-kasiinosaidide juhendi abil saavad vene mängijad leida probleemi lahendamise viise.

Vene rubla online-kasiinosid on endiselt palju, kui teate, kuidas neid leida.

Enne kui asume sellesse, uurime Venemaa laua- ja mobiilikasiinode saitide probleemi ja seda, miks Venemaa mängijatele mõeldud online-panustamine on probleem.

10 parimat vene online kasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

$ 500 boonus esimesel sissemaksel + 225 tasuta keerutust

Väljamakse 97.61%
Boonus kokku $500

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

400 € + 120 tasuta keerutust

Väljamakse 98.12%
Boonus kokku €400

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku €2000

250% boonus + 125 tasuta keerutust

Väljamakse 97.73%
Boonus kokku $250

Boonus 300 dollarit uutele klientidele

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku $300

600 € KASIINO TERE TULEMAST BONUSPAKK

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €600

100% kuni 200 eurot + 15 tasuta tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €200

Tervitusboonus 100% kuni 500 eurot

Väljamakse 97.65%
Boonus kokku €500

Hoiustage 100 € ja mängige koos 200 € + 50 tasuta keerutusega

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €200

$ 500/140 boonus ja XNUMX tasuta keerutust!

Väljamakse 98.06%
Boonus kokku $ / € 500Umbes 10 parima Venemaa veebikasiino saidi kohta, millel on tohutud boonused!

Venemaa hasartmängude seadused

Kahjuks pole Venemaa hasartmängusõbralik riik ja veebipõhised hasartmängud pole siin nii laialdaselt kättesaadavad ega aktsepteeritud kui mujal. 2006. aastal võeti vastu seadus, mis põhimõtteliselt keelustas kogu riigi hasartmängud, välja arvatud neljas piirkonnas. Samuti on olemas valitsuse kontrollitav must nimekiri veebisaitidest, mille abil nad takistavad kodanike külastamist.

Enne 2006. aastat olid asjad palju vähem piiratud ja Interneti-hasartmängud olid palju tavalisemad. Nendel päevadel saate endiselt Internetis mängida, kuid palju on online kasiinosid ja muid hasartmängude saite, mis lihtsalt ei võta vene mängijaid vastu.

Välisriikides on palju saite, millega Venemaa mängijad saavad liituda, kuid suur osa neist on blokeeritud ja kui teil on Venemaa IP-aadress, ei saa te külastada, rääkimata liitumisest. Muidugi on võimalusi selle vältimiseks ja see pole kõik halb uudis.

Esiteks ei ole kõik hasartmängusaidid blokeeritud ja seal asuvad Vene mängijatele juurdepääsetavad veebikasiinod. Teiseks on olemas viise, kuidas neist IP-plokkidest mööda minna ja pääseda suurtesse kasiinodesse. Peate sirvima lihtsalt anonüümselt või VPN-i abil.

Ainult Venemaa kasiinod

Tegelikult on väga vähe kasiinosid, mis asutati üksnes Venemaa turu rahuldamiseks. See oleks iga hasartmänguettevõtte äriline enesetapp, sest kuigi tegemist on suure turuga, on alati mõistlik avada oma uksed kõigile teistele riikidele, olgu nad siis Euroopas, Ameerika või Austraalias.

Siiski on kasiinosid, mis on valdavalt venekeelsed. Võite siiski liituda, kui asute väljaspool Venemaad, kuid märkate, et sellisel juhul pole nad täpselt teie poole suunatud. Nad kipuvad töötama inglise keeles ja nad lasevad teil tõlkida teistesse keeltesse, kuid tõlked pole kõige paremad, pangandusvõimalused on väljaspool Venemaad asuvatele klientidele mõnevõrra võõrad ja tavaliselt ei reguleeri neid sellised komisjonid nagu UK Hasartmängukomisjon ja sellised regulaatorid nagu Malta mänguasutus.

Mõned parimatest Venemaa kesksetest kasiinodest hõlmavad MobileBet ja Kasyno. Mõlemad neist tunnevad neid väga globaalselt. Nad ei pruugi välja näha, nagu oleksid nad algul teenindatud Venemaa mängijate poolt, kuid nad on ja nad meelitavad siia riigist suure enamuse mängijaid. Sama võib öelda Rizki kohta, mis on peaaegu täielikult vene keel. See kasiino on sisuliselt Gutsi duplikaat, kuid see loodi Vene mängijatele.

Kuidas leida parimaid Venemaa veebikasiinosid

Venemaa hasartmänguseadused on praegu segaduses. Ehkki paljudele litsentseeritud ülemeremaade hasartmängusaitidele on endiselt võimalik pärisraha kanda, peavad Venemaa veebikasiino mängijad sageli jahti pidama.

Õnneks oleme siin selleks, et teha teie heaks rasket tööd, ja meil on nimekiri parimatest veebikasiinodest, mis pakuvad oma teenuseid Venemaa mängijatele. Peate lihtsalt valima meie nimekirjast oma lemmiku ja olete valmis minema.

Kõik meie ülaltoodud kureeritud loendis olevad Venemaa veebikasiinod on kvaliteedi ja professionaalsuse poolest kõrgel kohal. Kui olete saidile registreerunud, tagatakse teile juurdepääs suurtele boonustele ja sõbralikule klienditoele.

Mängude osas saate leida midagi, mis sobib teie maitsele, kuna igal Vene kasiinosaidil on sadu pealkirju. Võite mängida teenindusaegu, videopokkerimänge ja näiteks klassikat Blackjack, rulettja Baccarat maailma juhtivatelt tarkvara pakkujatelt.

Teie turvalisuse tagamiseks tagavad meie premium Venemaa veebikasiinod, et teie isikuandmeid kaitstakse alati täiustatud SSL-krüptimisega. Kõigi kasiinomängude õiglast mängu ja juhuslikkust kontrollivad ka sõltumatud testimisettevõtted nagu eCOGRA.

Parimad venelaste hoiustamisviisid võrgus

Viimastel aastatel on Venemaa hasartmängude saitidel blokeeritud mõned hasartmängude makseviisid. Sissemakseid ja väljamakseid on siiski võimalik kasutada ka muude meetodite abil.

Venemaa parimate pärisraha veebikasiinodes mängimiseks on hea leida meetod, mis lubab rublades sissemakseid (kui te ei kasuta krüptoraha). Kiired ja madalate tasudega tehingud on alati head ning mõned makseviisid on suunatud ainult Venemaa mängijatele, pidades silmas nende konkreetseid vajadusi. Tagame, et sellel lehel loetletud kasiinosaitidel on sellised pangavõimalused.

Siin on mõned hoiustamisviisid, mida leiate meie usaldusväärsetest Venemaa veebikasiinodest:

 • QIWI rahakott
  Visa QIWI rahakott toimib nagu kolmanda osapoole protsessor, mis moodustab teie Venemaa pangakonto ja kihlveo saidi vahel puhver. Kasahstani kliendid saavad kasutada ka QIWI-d.
 • Yandex Money
  Yandex Money on veel üks kohalikele mänguritele omane sissemaksevõimalus. Sobivates veebikasiinodes saavad Venemaal asuvad kliendid rahastada e-rahakotti anonüümselt Venemaa deebet- ja krediitkaartidega. Kasiinoülekannete tegemiseks on vaja lihtsalt Yandexi sisselogimist.
 • WebMoney
  Parimate online kasiinode jaoks peavad Venemaa mängijad raha turvaliselt liigutama. Makseteenus WebMoney loodi Venemaal 1990. aastatel ja see võimaldab anonüümseid ülekandeid üle veebi. Rublate hasartmängusaitidele ja sealt ära viimisel kehtivad teatud tasud.
 • Bitcoin ja muud krüptovaluutad
  Krüptovaluutade anonüümsus annab mängijatele palju suurema vabaduse nautida online-kasiinomängijaid ilma, et nende tegevust oleks võimalik jälgida. Pärast VPN-ide keelustamist 2017. aastal on selle populaarsus Venemaa veebikasiinomängijate seas kasvanud. Selle tulemusel on see kiirmakseviis saadaval enamikus Venemaal oma teenuseid pakkuvates veebikasiinodes.

Nii võrgus kui ka väljaspool seda hasartmängude osas ei kehtesta Venemaa korralikku määrust. Siin on loetletud mõned parimad Venemaa veebikasiinod, kus saate valida ja mängida oma lemmikmänge.

Niisiis, kui olete venelane või elate praegu Venemaa territooriumil ja soovite mängida kasiinomänge parimatel Vene kasiinosaitidel, siis maandusite lihtsalt suurepärases kohas. Siin räägime kõigist rahvusvahelistest kasiinode veebisaitidest, mis võtavad vastu mängijaid Venemaalt.

Enne nende kasiinoportaali paigutamist oleme kontrollinud kõiki nende kasiinosaidide kohta käivaid fakte, sest me teame, et hea mängija korraldamine Venemaal võib olla Vene mängijatele raske ülesanne. Bonus.Expressi abil saate siin tugineda Venemaa veebikasiinode saitide andmetele.

Venemaa valitsuse tehtud rangete seaduste ja määruste tõttu on selle kauni riigi mängijatel piiratud võimalus mängida kasiinomänge pärisrahaga kasiinode saitidel ja seda silmas pidades arvasime meie ja meie meeskond, et peaksime esitama teile nimekirja parimatest veebipõhistest kasiinodest kasiinod Venemaa.

Siin sellel lehel saate tutvuda Venemaa kümne parima veebikasiinoga ja siis võite otsustada, kas soovite mängida nendel kasiinode saitidel või mitte. Sest lõppkokkuvõttes on teie valik ja me ei ole siin selleks, et sundida teid võrgumänge mängima. Vahepeal, kui soovite tõsiselt mängida parimaid Venemaa kasiinomänge 10 parima mobiilikasiino juures, saate vaadata Venemaa kasiinode loendit veebis.

Oleme kontrollinud paljusid fakte veebikasiinode kohta, mis on siin mainekas veebikasiinode ülevaatamise veebisaidil loetletud, sest me teame, et meie kohustus ja kohustus on pakkuda teile kõiki teadmisi, mis meil on Venemaa online-hasartmängude turu kohta.

Mõned peamised teemad, mida me oma Venemaa veebikasiino uurimistöösse hõlmasime, olid saitide litsents, mängude valik, keel, maksevõimalused, lepingust loobumise limiidid, klienditugi, turvalisus ja saadavus.

litsents

Venemaa valitsus on küll keelanud võrgus hasartmängud riigis, kuid see ei tähenda, et te ei saaks Venemaal online-kasiinosid mängida, kuna Venemaa kasiinosaididel on palju võimalusi osaleda elavates kasiinomängudes või muudes kasiinomängudes. Siin sellel lehel oleme loetlenud kasiinode veebisaidid, mille litsents on välja andnud Ühendkuningriik hasartmängude komisjon ja Malta hasartmängude amet.

Peaksite mängima oma lemmikmänguautomaatide mänge alati Venemaa sõbralikes kasiinodes, selle asemel et vaadata mõnda muud ebaeetilist kasiinot, mis võib teie raha taskust võtta.

10 parimat Venemaa veebikasiino lehte Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

teemant 7 tasuta keerutused