10 parimat Slovakkia online-kasiino saiti

Arvestades hasartmängude järsku kasvu idabloki kallastel, on mitmeid veebikasiinosid, mis pakuvad nüüd keelevalikuna Slovakkia ametlikku keelt slovaki keeles. Valdkonna nimed, nagu allpool olevas loendis olevad kasiinosaidid, nagu ka paljud teised, pakuvad slovaki keelt kõnelevatele mängijatele keelevalikut, näidates igakülgset pühendumust Slovakkia päritolu kasutajate kindlustamisele selles protsessis.
Saate loetleda ja võrrelda Slovakkia parimaid online-kasiinosaidid meie ajakohastatud ja sujuvamas kataloogis. Leidke Slovakkias uusimad online-hasartmängude sooduspakkumised koos eripakkumistega! Bonus.Expressi abil on teil eelisjuurdepääs tasuta keerutustele ja kuumimate ilma sissemakseta online-kasiino boonustele Slovakkias.

10 parimat Slovakkia veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

100% kuni 3000 eurot või rohkem.

Väljamakse 99.98%
Boonus kokku €3000

Kuni 200/100 dollarit + XNUMX keerutust

Väljamakse 98.24%
Boonus kokku € / $ 200

100% boonus, kuni 100 eurot + 100 Book of Dead tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €100

1000 dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust!

Väljamakse 98.12%
Boonus kokku $1000

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

1000-dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $1000

Saate kuni 1000 dollarit ja 100 lisakeerutust

Väljamakse 97.65%
Boonus kokku $1000

Kuni 500 € + 30 ekstra keerutust

Väljamakse 98.35%
Boonus kokku €500

100% boonus kuni 500 eurot + 200 ekstra keerutust!

Väljamakse 97.95%
Boonus kokku €500

€ 800 boonus

Väljamakse 98.44%
Boonus kokku €800

100% kuni 100/200 dollarit / XNUMX keerutust

Väljamakse 96.80%
Boonus kokku $ / € 100Umbes 10 parimat Slovakkia veebikasiino saiti, millel on tohutu boonus!

Ülevaade Slovakkia hasartmängudest

Slovakkia on hasartmängudesse suhtunud alati üsna liberaalselt. Riigis on mitmeid tavakasiinosid, samas kui lugematu arv loteriid, kihlveokontorid, baarid ja klubid pakuvad elanikele ka hasartmänguvõimalusi. Näiteks Fortuna SK korraldab üle 350 kihlveo üle kogu riigi ja sellisena peetakse seda tööstuse Slovakkias monopoliseerituks.

Hea uudis Slovakkia mängijatele on see, et kui neile ei meeldi Fortuna SK ja teiste pakkujate pakutavad teenused, koefitsiendid või mängud, ei takista miski neid välismaiste kasiinode ja kihlvedude kasutamises.

Veebikasiinosid ja hasartmänge käsitlevad seadused Slovakkias

Slovakkias asub 11 hasartmänguvõimalusi pakkuvat linna, nii et on lihtne mõista, kui laialt levinud on see tööstusharu ja kui mõjuv on seaduslikkus. Kasiinod, online-hasartmängud, spordikihlvedude salongid, bingokeskused ja loteriid on kõik seaduslikud.

Hasartmängude seadus nr 171/2005 võeti kasutusele 2005. aastal ja peale mõningate muudatuste tegemise on see hasartmängude osas jäänud suhteliselt lahtiseks ja lõdvaks. Rahandusministeerium tegeleb kõigi Slovakkia hasartmängudega välismaal ja reguleerib riigis nii võrgu- kui ka maapealsete hasartmängude pakkumist.

Täna on kogu Slovakkias kaheksa suuremat kasiinot, kus on saadaval lugematu arv muid hasartmänguvõimalusi nii veebis kui ka kinnisvarades.

Huvitav on see, et kuigi seadus soovitab operaatoritel litsentsi omada, on tegelikult välja antud vaid käputäis litsentse. Eraettevõtjad saavad veebipõhiseid spordiennustusi teha võrgus, koos kõigi muude müügipunktidega, mida omab ja mida haldab TIPOSe ettevõte.

Valitsus üritas sundida Interneti-teenuse pakkujaid keelama juurdepääsu välismaistele online-hasartmängude saitidele 2011. aastal. Siiski toetas ta oma kava pärast kohalikku ja ELi seadusandjate ägedat vastuseisu.

KUIDAS VÕRGUSTIKU MÄNGUTAMINE SLOVAKKias on reguleeritud?

Pärast nii palju aastaid monopoli enamiku võrgumängude üle ootavad Slovakkia panustajad, et esimesed rahvusvahelised kihlveokorraldajad avavad oma uksed 1. juulil 2020 ja saavad juba mängida eraõiguslikes veebikasiinodes. Mängijana on teil kolm võimalikku valikut: a) tegeleda hasartmängudega TIPOSele kuuluvatel riiklikel veebisaitidel, mis, muide, säilitavad oma kontrolli loteriide, loosimiste ja bingo üle; b) riskima, mängides avastamata eraoperaatorite veebisaitidel; c) õppida kõiki Slovakkia hasartmängutööstuses praegu toimuvate muudatuste keerukusi ja seejärel tegutseda. Soovitaksime kindlasti viimast, sest teades kõiki Slovakkia online-kasiinode praeguse olukorra läbi ja lõhki, saate silmapilkselt välja valida Slovakkia parimad online kasiinod ja olla kindel nende usaldusväärsuses. Seda silmas pidades uurime sügavamalt Slovakkia võrgumängukohtades toimuvat!

Lühike mänguajastu ajalugu SLOVAKKias

Slovakkia pole suur Euroopa mängukeskus, kuid selle hasartmängude juured ulatuvad 19. sajandi keskpaika, kui Bratislavas korraldati esimene hobuste võiduajamine. Kui hobuste võiduajamised on kaardil olnud rohkem kui 150 aastat, siis kasiinomängud tekkisid alles eelmise sajandi 90ndate alguses ja arenesid järk-järgult. Praeguseks on kaheksa suure tellija - Slovakkia kasiino ja Olympic Casinos - omanduses olevat 8 Slovakkia hasartmängude jaoturit, kes teavad, kui palju veebikaaslasi on, sealhulgas ka neid, kes ootavad soovitud litsentsi.

Interneti-hasartmängude liberaliseerimine enam-vähem avatud turu loomiseks ei olnud aga nii lihtne, kui enamik mängijaid soovis. Kui Slovakkias on hasartmängud olnud legaalsed alates suveräänse põhikirja vastuvõtmisest 1992. aastal, siis varsti pärast Nõukogude Liidu lagunemist pakkus enamiku hasartmängude vorme TIPOS, ainus riiklik hasartmängukorraldaja, kellel oli lubatud korraldada loteriisid, loosimisi, bingo ja pokker. Monopoli toetamiseks ja maksimaalse tulu saamiseks on Slovakkia aastaid võidelnud litsentseerimata võrguoperaatoritega oma parimal võimalikul viisil ja isegi üritanud seadusi muuta, et blokeerida litsentsita ettevõtteid, kuid pidi Euroopa Komisjoni survel siiski leebuma ja nõustuma nihutada turu paradigma monopolilt osaliselt avatud turule, säilitades samas kontrolli loteriide, loosimiste ja bingo üle.

Kuid ärge kiirustage aplodeerimisega - kas hiljutised muudatused on mõeldud panustama Slovakkia kasiinode kvaliteedi paranemisse, on endiselt lahtine küsimus. Kuid mõned aspektid panevad meid nii uskuma. Alates 2017. aastast on Slovakkia valitsus jälginud võrgumängude maastikku senisest palju põhjalikumalt. Esiteks on ta muutnud hasartmänge käsitlevaid eeskirju, et sundida spordiennustuste korraldajaid litsentse omandama ja maksma brutotulult 27% maksu. Teiseks on Slovakkia valitsus hakanud otsima Internetis ebaseaduslikku hasartmänge ja blokeerima rikkujaid. Kokkuvõttes peaks see range sekkumine tooma pikaajalisi tulemusi, kuid siiski tasub Slovakkias oma parima online-kasiino valimisel olla valiv. Kui teile tundub, milline Slovakkia veebikasiino on piisavalt hea mängimiseks, uurige vastuse saamiseks meie parimate Slovakkia veebikohtade nimekirja!

ÜLEVAADE SLOVAKKIA Hasartmänguseadustest

Võitlus ebaseaduslike Slovakkia online-hasartmänguettevõtete vastu on lõppenud kümne operaatori musta nimekirja lisamisega ja seeläbi heade põhialuste loomiseks uue hasartmänguseaduse kinnitamiseks, mis muide võeti vastu endise presidendi tahte vastaselt pärast seda, kui 10 saadikut vetoõiguse tühistasid. Uuendatud seaduses on mõned uued sätted telliskivikasiinode kohta - näiteks suurendati ühes hasartmängumajas uue minimaalse mänguautomaatide arvu 86 automaadini, samas kui igas Slovakkias asuvas telliskivimõisa kasiinos tuleb hasartmängud keelata. 15:3 ja 00:10 - kuid tegelikult on mõistlik see, et Slovakkia hasartmänguturg on nüüd avatud kodumaistele ja rahvusvahelistele erahasartmängude korraldajatele. See on tõeline mängude vahetaja - see rikub osaliselt riigi hallatavate TIPOSe monopoli ja võimaldab eraettevõtetel hankida litsentsi hasartmängude veebiteenuste jaoks.

UUENDI UUES SÕNUMAEGAMISEGA SEOTUD SÄTTED JA ANDMED
Slovakkia veebikasiinode litsentsimisprotsess viidi läbi 1. märtsist 2019 kuni 1. juulini 2019 ja see on juba lõppenud, kuid spordiennustuse litsentsid jõustuvad alles 1. juulil 2020.
Litsentsitasu on Slovakkia online-kasiinos 3 000 000 eurot; 3 000 000 eurot veebipõhiste spordiennustuste jaoks; 5 000 000 eurot kombineeritud litsentsi eest (online kasiinomängud + online-kihlveod).
Kõik veebilitsentsid kehtivad 10 aastat; Nii online- kui ka maapealsete kihlvedude pakkumise litsentsid kehtivad viis aastat ja taotleja tahtmist on võimalik 5-aastase pikendamisega.
Kõigile Slovakkia online-hasartmänguettevõtjatele, sealhulgas pokkerile, maksustatakse brutotulult 22% -line maks.
Ükski litsentsi omav ettevõtja ei tohi olla vähemalt ühe aasta jooksul enne litsentsi taotlemist seotud ettevõttega, mis on Slovakkias musta nimekirja kantud.
Lisaks ajakohastatud õigusaktides toodud uuendustele on Slovakkia valitsus otsustanud luua uue hasartmängude korraldamise ameti, mis täidaks rahandusministeeriumi varem täide viidud funktsioone. Üldiselt osutavad hasartmänguseadus ja uus järelevalvav organ selgelt valitsuse ja Slovakkia mängijate valmisolekut radikaalseteks muutusteks, kuid siiski on vaja täita mõned lüngad. Näiteks jäetakse uues dokumendis puudu hasartmängutulude kulutamise viis ja kohalike omavalitsuste funktsioonid (kui neid on). Sellegipoolest muutused toimuvad ja parim viis kindla Slovakkia kasiino valimiseks on meie parimate Slovakkia veebipõhiste hasartmängude kohtade nimekiri.

10 parimat Slovakkia online-kasiino saiti Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

tõeline Vegase online kasiino