Lõuna-Aafrika veebikasiino kümme parimat saiti

Allpool olev loetelu esindab Lõuna-Aafrika populaarseimate online-kasiinode hasartmängude saite. Need hasartmängumargid on kõik hästi välja kujunenud ning meie ekspertide meeskond on need täielikult kontrollinud ja testinud. Kõik allpool toodud saidid pakuvad SA mängijatele mugavaid pangavõimalusi kasutades deposiite ja väljamakseid Randis (ZAR). Taotlege allolevaid Rand boonuseid nendes Lõuna-Aafrika juhtivates Lõuna-Aafrika hasartmängude saitides ja alustage mängimist juba täna.
Aafrika mandri ühe populaarseima riigina on Lõuna-Aafrikas kaunid maastikud, põnevad turismisihtkohad ja käputäis maapealseid kasiinosid.

Kahjuks on Lõuna-Aafrika hasartmängud alates 2010. aastast illegaalsed pärast uute seaduste jõustumist, mis lõpetavad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised hasartmängud.

Kehtivate seaduste tulemusel võidakse online-hasartmängude kätt proovides trahvida 10 miljoni R10 eest või saada XNUMX-aastane vanglakaristus - või mõlemad! Vähemalt võib mängija võidu konfiskeerida ja lisada ebaseadusliku võidu usaldusfondile.

10 parimat Lõuna-Aafrika veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Hiiglaslik 1000 € sissemakse boonus! ?

Väljamakse 98.82%
Boonus kokku €1000

MAAILMA JUHTIV ONLINE CASINO LOYALTY PROGRAMM!

Väljamakse 98.07%
Boonus kokku €5000

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $400

100% kuni 500 euro suurune tervitusboonus

Väljamakse 98.70%
Boonus kokku $500

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

1000-dollarine tervitusboonus + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku $1000

20 tasuta keerutust + 200% kuni 3000 eurot

Väljamakse 98.17%
Boonus kokku €3000

1000 € BONUS + 50 TASUTA keerutamist

Väljamakse 97.55%
Boonus kokku €1000

Tervitushoiuse boonus 1200 €

Väljamakse 97.29%
Boonus kokku €1200Umbes 10 parima Lõuna-Aafrika online-kasiino saidi kohta, millel on tohutud boonused!

2020. aastal mängimiseks parimate Lõuna-Aafrika veebikasiinode leidmine ei pea olema keeruline. Meie 10 parimat nimekirja toovad välja kõik parimad Lõuna-Aafrika kasiinosaidid mobiil- ja lauaarvutimängijatele. Oleme teinud kogu raske töö, et te ei peaks koostama põhjalikke ülevaateid ja hinnanguid kõikide hasartmängusaitide kohta. Meie soovitatud loendisse pääsemiseks peavad need veebisaidid läbima ranged testid. Loetleme ainult lõuna-aafriklastele mõeldud veebikasiinosid, mis on litsentsitud ja reguleeritud ning pakuvad mängijatele suurepärast meelelahutuslikku väärtust. Meie veebisaidi sellelt lehelt leiate kogu teabe, mida vajate Lõuna-Aafrikas pärisraha mängimiseks.

Meie meeskond jätkab lõuna-aafriklaste jaoks parimate veebikasiinode otsimist kaugelt. Seejärel vaatame need oma saidil üle, veendumaks, et iga sait on litsentseeritud ja reguleeritud, pakub kvaliteetseid mänge ja mis kõige tähtsam, on Lõuna-Aafrika mängijatele avatud võimaluseks saada kohesteks võitjateks. Samuti oleme Lõuna-Aafrika Vabariigis hasartmängureeglitega kursis, et soovitada ainult parimaid kaubamärke.

VÄHEMADE JA PARIMATE LÕUNA-Aafrika online-kasiinode üksteisest eraldamine

Kõiki Lõuna-Aafrika veebikasiinosid, mille oleme teile siin sellel veebisaidil üle vaadanud ja soovitanud, kontrollivad usaldusväärsete operaatorite käest tõestatud andmed ja nad on saanud veebipõhiste hasartmängude litsentsid tõeliste sularaha hasartmänguteenuste pakkumiseks tuntud litsentse väljastavate asutuste poolt, kes on asub ühes mitmest suurest litsentseerimise jurisdiktsioonist ümber maailma. Teisisõnu, meie pakutavad kasiinod on enne litsentsi väljaandmist läbinud ranged testid ja ranged kontrolliprotseduurid. Sama ei saa öelda ka ülalmainitud petturlike kasiinode kohta.

Need kas valevad selle kohta, kus nad on litsentsi saanud, neile on litsentsi andnud ebaaus ja ebausaldusväärne amet või neil lihtsalt puudub litsents. Mängijana ei pea te jalgadel seisma, kui mõni probleem tekib (nt kasiino ei maksa teile teie võitu) litsentseerimata veebikasiinos.

Kui probleem ilmneb mõnes meie täielikult litsentseeritud, väga soovitatavas Lõuna-Aafrika veebikasiinos, leiate, et 99.99% ajast suudab mängija tugi teie probleemi kohe lahendada. Kui sõbralikud ja professionaalselt koolitatud mängijate tugiagendid ei saa meie kõige paremini hinnatud veebikasiinodes teie probleemi mingil põhjusel lahendada, saate hõlpsalt kaebuse esitada kasiinole litsentsi väljastanud asutusele. Kuid ainult äärmiselt harvadel juhtudel peaksite kunagi nii kaugele kaebuse esitama.

Kui üks meie esiletõstetud SA online-kasiinodest pakub teile boonust, võite alati garanteerida, et teil pole varjatud tingimusi, mille pärast peaksite muretsema. Kasiinoboonustel, mida need kasiinod reklaamivad, EI kehti suured läbimängimisnõuded (sularahasumma, mille peate panustama enne, kui saate oma boonusest saadud võitude välja võtta). Rogue kasiinodel on tavaliselt ülijärsud läbimängimisnõuded või nad lihtsalt ei tule nende algse boonuspakkumisega hästi.

Kõik meie kasiinod kasutavad usaldusväärset veebikasiinotarkvara, mida regulaarselt testivad tuntud kolmandate osapoolte veebikasiinode testimisagentuurid ning nii väljamakseid kui ka igapäevaseid toiminguid jälgivad lugupeetud kolmandate osapoolte asutused, kes töötavad pidevalt selle nimel, et sina, mängija, oled kaitstud.

Väljamakse aegade töötlemine ei tohiks kesta kauem kui viis päeva (välja arvatud juhul, kui võtate välja tšeki või rahakulleri kaudu) ja enamasti peaksite oma võidud kätte saama maksimaalselt 48 päeva jooksul. Teie võitude kättesaamiseks kuluv täpne aeg sõltub kasutatavast väljamaksemeetodi tüübist ning ka ajast ja päevast, mil proovite väljamakseid teha.

Näiteks kui proovite võite välja võtta reedel pärast tööpäeva lõppu (nt pärast kella 5), võtab töötlemine loomulikult pisut kauem aega kui siis, kui peaksite väljamakseprotsessi alustama esmaspäeva hommikul umbes kella 9 ajal. See on üsna standard igas maailma veebikasiinos. Lihtsalt hoiduge petlikest kasiinodest ja pettumuste vältimiseks pidage kinni ühe või meie soovitatud kasiino mängimisest.

MEIE 10 SAMM HINDAMINE

1 Tausta- ja ohutuskontroll ✓
Enne kui asume isegi veebikasiino mutritesse ja poltidesse, viime taustakontrolli läbi, et näha, kas peaksime jätkama. Kontrollime, kas sellel saidil on veebikasiinode valdkonnas hea nimi.

Esitame selliseid küsimusi nagu "Kes on saidi taga?" "Kus sait on registreeritud?" Kui saidil tundub midagi valesti, kui see heiskab punaseid lippe või märkame häguseid jooni, on see meie poolt „aitäh, aga ei aitäh”. Kontrollime, kas see on litsentsitud või mitte (kui mitte, siis see tühistatakse kohapeal).

2 Ohutu ja turvaline tarkvara ✓
Veendume, et veebikasiino tarkvara on veekindel. See tähendab, et kasiino kasutab veebiturvalisuses viimast sõna, et hoida teie isiklikud ja rahalised üksikasjad privaatsena. Tarkvara peaks olema SSL-iga täielikult krüptitud.

Me hoolitseme selle eest, et tarkvara pakkujal oleks selles valdkonnas hea nimi. Suuremad nimed ei hävita kunagi oma mainet, kui lähenete varjulistele veebikasiinodele. Kontrollime iga tarkvarapakkujat, et veenduda nende mängude õigsuses ja nende RNG läbipaistvuses. Hindame ainult neid online kasiinosid, mille tööpõhimõtteks on parimad tarkvaragrupid.

3 Pangandus Randis (ZAR) ✓
Võib-olla leiame suurepärase veebikasiino, kuid kui see ei vasta Lõuna-Aafrika mängijate põhivajadustele, siis me ei hinda seda. Jätkame ainult siis, kui veebikasiino lubab sissemakseid ja väljamakseid ZAR-is.

Soovime, et te väldiksite tarbetuid kulutusi, näiteks valuuta konverteerimise kulusid. Kui veebikasiino ei võimalda teil Rands'is mängida ja maksta, on palju muid suurepäraseid võimalusi.

4 Seadme tugi ✓
Üha rohkem mängijaid kolib oma veebikasiino meelelahutuse mobiilseadmetesse. Me ei soovi, et te leiaksite suurepärase veebikasiino, leides ainult, et te ei saa seda oma mobiilseadmes mängida. Kõik meie soovitatud kasiinod annavad teile võimaluse mängida liikvel olles.

Online kasiino töölaua või mobiilse versiooni vahel pole kogemustes, funktsionaalsuses ega funktsioonides absoluutselt vahet.

5 Registreerimine ja navigeerimine ✓
Üks esimesi asju, mida kontrollime, on see, kui lihtne on veebikasiinos mängijaks registreeruda ja sellel saidil navigeerida. Protsess peaks olema kiire ja lihtne. Teil peaks olema võimalus registreeruda mõne minutiga ja ilma probleemideta juurdepääsu allalaadimis- või kohese esitamise võimalustele. Samamoodi peaks teil olema võimalus veebikasiinos väga hõlpsalt üles leida. Peaksite probleemideta leidma põhifunktsioonid, nagu mängud, klienditugi, sissemaksete meetodid ja boonused.

6 Sissemakse vahendid ja kontakteeruge klienditoega ✓
Kontrollime, kui mugav on päris raha kontole sisse logida ja sinna raha paigutada. Kas pangandusmeetodid on ohutud ja mugavad? Kas on toetatud mitmesuguseid makseviise - alates deebet- ja krediitkaartidest kuni e-rahakotiteni?

Üks olulisemaid kriteeriume on hea klienditoe võrgu olemasolu. Kas tugi töötab ööpäevaringselt? Kas neid on lihtne kätte saada? Kas sellel on valik Live Chat? Kas tugimeeskond on sõbralik ja teadlik? Kas teie kaebusi või taotlusi käsitletakse kiiresti?

Esitame kõik need küsimused ja palju muud - ning loodame saada häid vastuseid - kui hindame teie jaoks parimaid Lõuna-Aafrika veebikasiinosid.

7 boonust ja reeglite õiglus ✓
Otsime boonuseid ja preemiaid, mis kaasnevad õiglaste panustamise nõuetega. See on palju olulisem kui boonuse suurus. Sait võib teile lubada tohutut boonust, kuid kui on varjatud püüniseid, mis muudavad teie preemiate nägemise võimatuks, on see üsna mõttetu. Me kõik armastame suurt boonust, kuid soovite teada, et see on teie käeulatuses.

8 Sirvige mängude valikut ✓
Me hoolitseme selle eest, et meie nimekirjas olevad veebikasiinod pakuksid suurepäraseid mänge parimatelt pakkujatelt. Me tahame veenduda, et kõik mängijad leiavad mitu meelelahutust, et neid meelelahutuseks hoida. Proovime ja soovitame ka online-kasiinosid, mis võimaldavad teil mängida tasuta harjutamise režiimis ja päris raha eest.

9 Mängimise ja väljamaksmise võidud ✓
Kui olete oma võidusumma väljavõtmiseks valmis, ei soovi te nädalaid ringi seisata, kuni raha on teie kontole üle kantud. Me hoolitseme selle eest, et väljavõtmiseks kasutatavad pangameetodid oleksid ohutud ja kiired. Veenduge, et veebikasiinos oleks kirjas, kui kaua peaksite ootama väljamakse toimumist ja kui sellega on seotud tasud. Me kipume vältima kasiinosid, kus väljaastumisprotsess on pikk ja tülikas.

10 heaks kiidetud kasiinode loetelu ✓
Kui veebikasiino teeb kõik ülaltoodud lahtrid linnukeseks, siis viime hindamisprotsessi lõpule. Anname saidile a lõppsumma ja meie meeskond esitab teile üksikasjaliku ülevaate. Veebikasiino viib selle siis meie heaks kiidetud mängude saitide loendisse, mis sobivad Lõuna-Aafrika mängijatele. Kuid see ületab soovitatud saitide loendi.

Me hoolitseme selle eest, et veebikasiino säilitaks standardi, mis nägi seda hinnas esikohal. Iga paari kuu tagant külastame seda saiti uuesti, et veenduda, kas kasiino vastab endiselt kõigile ülaltoodud kriteeriumidele. Kui veebikasiino tulemus on halb, soovime, et te oleksite sellest teadlik. Me loetleme varjulised, läbipaistmatud või ebaõiglased kasiinod meie musta nimekirja, et saaksite oma raha kaitsta, vältides neid.

Lõuna-Aafrika veebikasiino kümme parimat saiti Uuendatud: Võib 31 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

vihjeliinide teenindusajad