Stuck In A Gaming Rut?

0 Kommentaarid

Nii et sa oled teinud oma lemmik online-kasiinode vooru ja see on äkitselt teid tabanud; sa ei tunne mängides ühtegi mängu. Pokker on hakanud igav, pole uusi mänguautomaate ja rulett ratas ei näe nii ahvatlev, nagu ta kunagi tegi, sest see kahetsusväärne kaotav vööt. Olgem ausad; sa oled kinni online kasiinomängude rutist ja mõtlesite, kas sa oled kunagi uuesti välja ronima, tagasi vanade aegade hiilgavasse päikesepaiste.

Hei, ära tunne end maha. See juhtub igaühega aeg-ajalt. Ühel minutil sa armastad iga mängu saadaval ja ei saa piisavalt, järgmine, mida sa mõistad, et ei tunne midagi. Niisiis, kas on aeg loobuda kasiinomängudest ja võib-olla lähevad karatesse?

Hoidke oma hobuseidpole veel aeg loobuda kasiinomängudest, kuigi me soovitame ka karate alustamist. Kui leiad ennast mänguautomaatides, on ilmselt aeg muuta oma lähenemist. Siin on mõned soovitused, kuidas tuua vürtsi oma kasiinomängu harrastusse.

Saa tõsine

Pokker on lõbus mäng, vähesed eitavad seda ja päris palju igaüks võib leida naudingut mängides seda võrgus või reaalses maailmas. Kuid see, mis kipub juhtuma, on see, et inimene, kes mängib pokkerit sageli hakkab märkama väga huvitavat asja; nad ei ole mängus nii head, kui nad võiksid olla, või sama hea kui mõned vastased näivad olevat.

See on umbes sel ajal, et inimene peab kas tegelikku pingutust tegema ja pokkeri paremaks tegema sügavamal tasemel või võib alati tunda ennast lahti, ja lõpuks mängust välja.

Pokkeri trikk on see, et see on palju sügavam ja keerulisem mäng, kui paljud esimesed eeldavad. See on mäng, millel on tõeline teadus, ja inimene, kes ei mõista ega mõista, et teadustööd saavad kunagi ainult pealispinnale sattuda. Kas tahad oma pokkeri kirgust ümber kujundada? Proovige lugeda mõningaid professionaalseid näpunäiteid ja parandada professionaalset taset. Te mõistate kiiresti pokkerimängu, mis võib mängida elu, ja sa hakkad just alustama.

Hargneda

Teine võimalus oma kasiinomängust välja tulla on hakata uusi mänge proovima. Saadaval on palju kasiinomänge, kuid keskmine mängija jääb tavaliselt vaid mõne lemmikmängu juurde. See on kõik hea ja hea, aga kuidas te teate, kas te ei naudi alternatiive, kui te pole neid kunagi proovinud?

Seal on palju versioone Blackjacknäiteks nii palju, et neid oleks raske jälgida. Iga versiooni muudatused võivad olla väikesed, kuid kalduvad mängu täiesti uue spin. Väsinud standard blackjackist? Miks mitte proovida mõningaid huvitavaid variante.

On ka pokkerit ja ruletti, mis on ainulaadsed ja põnevad omal moel. Tehke natuke uurimist ja vaadake, mida saate leida. Tegelikult, miks mitte proovida iga päev uut mängu varianti, kuni leiad ühe, mis sinu väljamõeldis kipub? Seal on vaevalt valiku puudumist.

Pane end proovile

Kui tavaline multiplayer pokker on hakanud oma võlu kaotama, võib-olla on aeg astuda turniiri tasemele? Paljud professionaalsed mängijad alustasid online pokkeriturniiridel osalemist. Paljud veebisaidid pakuvad turniire ja kõik, mida pead tegema, et osaleda, on registreeruda. Siin on tõenäoliselt sisseastumismaks, kui turniiril on rahaline auhind, kuid just seetõttu on turniirid põnevamad kui tavalised multiplayer mängud.

Paljudel muudel kasiinomängudel on ka turniirid, näiteks mänguautomaadid. See ei pruugi tunduda hasartmängude mängimiseks, kuid usaldage meid, kui me ütleme, et mänguautomaadi turniirid võivad olla terve hunnik. Proovige seda ja vaadake, kas see pöördub teie konkurentsivõimelisuse poole.

Hankige kaasatud sõpru

Kui kõik muu ebaõnnestub, võite alati vana klišeedele tagasi tulla; kõik on lõbusam. Võib-olla tahaksite mõnede sõpradega natuke mitme mängijaga pokkeri juurde pääseda, võttes endale kogu online-laua ja pea pea? Tundub meile suurepärane idee. Ja ärge muretsege, on olemas nii palju online-lauad, mida kasiino pakub, kui teie grupp ükskõik mida ei kasuta.

Ja kui pokker ei ole sinu mäng, siis võite teenindusaegadel natuke peaga tegeleda. Ei, mänguautomaadid ei tule sisseehitatud multiplayeriga, vaid lihtsalt öeldes, et kõige rohkem võidud pärast pool tundi mängimist on veel nauditav. See on suurepärane asi, et see toimib kahele või paljudele teie valikule. Lihtne mänguautomaat võib olla väga konkurentsivõimeline, kui see on õige nurga all.

Spin Palace ei hoiusta kasiino boonuseid >>


Allikas: spinpalace.com
Stuck In A Gaming Rut? Uuendatud: Juuni 18, 2019 Autor: Damon