Tai veebikasiino kümme parimat saiti

Tai on armas maakodu imeliste randade, intrigeeriva ajaloo, pidulike pidustuste ja majesteetlike maastike jaoks. Aastate jooksul on see muutunud magnetiks emigrantidele, kes soovivad elada Kagu-Aasia riigis, kus on madalad kulud ja kõrge elatustase.

Rohkem kui kaunid maastikud ja põnevad seiklused Tais, on see riik ka lemmik nende seas, kes soovivad oma õnne kasiinodes proovida.

10 parimat Tai veebikasiino saiti, millel on VÄRSKE boonus!

Saate oma 1600 € boonuse

Väljamakse 97.89%
Boonus kokku €1600

100% kuni $ 400 + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.88%
Boonus kokku $400

Sissemakse 10 eurot ja mängige 70 euroga

Väljamakse 97.74%
Boonus kokku €10

300 € + 150 tasuta keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €300

Boonus kuni 2000 eurot + 200 tasuta keerutust

Väljamakse 97.39%
Boonus kokku €2000

77 tasuta keerutust + 100% kuni 200 dollarini

Väljamakse 98.09%
Boonus kokku $200

100% kuni 100 naela teenindusajad

Väljamakse 99.12%
Boonus kokku £100

Boonus 300 dollarit uutele klientidele

Väljamakse 98.14%
Boonus kokku $300

Saate kuni 1000 dollarit ja 100 lisakeerutust

Väljamakse 97.65%
Boonus kokku $1000

100% boonus kuni 500 eurot + 200 ekstra keerutust!

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €500

1500 eurot + 100 boonuse keerutust

Väljamakse 97.80%
Boonus kokku €1500

$ 500/140 boonus ja XNUMX tasuta keerutust!

Väljamakse 98.06%
Boonus kokku $ / € 500Umbes 10 parimat Tai online-kasiinosaidi, millel on tohutud boonused!

Kas Tais on kasiinosid?

Bangkokis pole ühtegi kasiinot ja tegelikult pole terves riigis ka maismaas asuvaid kasiinosid, kuna Tais on ebaseaduslik hasartmängud. Maismaas asuvate kasiinode keeld kehtestati pärast hasartmänguseaduse vastuvõtmist dokumendis BE 2478 (1935). Nimetatud seaduse kohaselt on hasartmängude lubatud vormid ainult hobuste võiduajamistega kihlveod ja riiklikud loteriid. Kohalik politsei võib hasartmängudeks pidada kasiinomänge isegi ilma rahavahetuseta.

Seadus näeb ka ette, et ebaseaduslikult hasartmängudega tegelemiselt tabatud isikuid võib karistada rahatrahvi ja vangistusega. Kuid ausalt öeldes on maa-alused kasiinod endiselt töös. Riiki külastades näevad turistid suurt osa kohalikest, kes mängivad kasiinomänge alates erakontoritest ja lõpetades matustega.

Kas Tais on kasiinod legaalsed?

Nagu mainitud, on kasiinod Tais ebaseaduslikud. Siiski on endiselt veebikasiinosid, kus kohalikud saavad mängida. Kuigi paljud Tai kohalikud on mängurid, ei ole nende mängitavad kasiinomängud tavalised kaardi- ja lauamängud, mida eurooplased tunnevad. Tegelikult, Baccarat, rulettja craps pole kohalike ennustajate seas populaarsed.

Tais on üldteada, et maa-alused kasiinod on ohjeldamatud, kuna paljud kohalikud elanikud kaitsevad oma ebaseaduslikku tegevust. Ebaseaduslikes kasiinodes kihlvedudega kaasnevad riskid. Tai kihlvedude tegijad on kurikuulsad mängijatelt suurte võitude kinnipidamise tõttu. Kuna tehingu algus oli ebaseaduslik, pole neil mängijatel muud valikut, kui leppida oma kaotusega ja liikuda edasi. Nad ei saa neist petlikest kihlvedudest ametivõimudele teatada, kuna neil on oht, et neid süüdistatakse, trahvitakse ja vangistatakse.

Riik kehtestab ka Tai tsiviil- ja äriseadustiku (paragrahvid 853 ja 855), mis väidab, et hasartmängudest tulenevad võlad on lubamatud.

Tai kasiino live KKK:

Kas Tai elanikel on lubatud mängida elavates online-kasiinodes?

Nagu paljud teised Lõuna-Aasia riigid, keelab Tai ka kõige enam hasartmänge. Ja nagu paljudes teistes riikides, kus kehtivad ranged hasartmänguseadused, ületab praktika ka palju seadusandlike organite otsuseid. Tai seadused lubavad ainult hobuste võiduajamiste kihlvedude korraldamist ja ametlikku riiklikku loterii, mis tahes alternatiivsed hasartmängud on ebaseaduslikud.
Vaatamata seaduslikele keeldudele osaleb umbes 70% täiskasvanud kodanikest mingisuguseid hasartmänge. Kihlvedude ja härjavõitluste kihlveod on osa riiklikust traditsioonist, kuid populaarsed on ka paljud muud vormid.

Online-hasartmängude osas saavad Thaid kasutada välismaiseid kasiinosid, mis võtavad Tai mängijaid vastu. Ehkki see on ametlikult ebaseaduslik, seisavad internetimängud ametivõimudega silmitsi palju väiksemate probleemidega, kuna nende põhirõhk on füüsiliste hasartmängude korraldamisel.

Millised on Tai mängijate jaoks eelistatavad makseviisid?

Võrguhasartmänge keelavates riikides elavate mängijate eelistatavad makseviisid on tavaliselt e-rahakotid. E-rahakotid on kiired, turvalised ega jäta kasutaja identiteedi kohta liiga palju teavet. Kogu maailmas populaarseimad e-rahakotid on PayPal, Neteller, Skrill ning Tais on ka True Money (turuliider), Unitry (hasartmängumaksetele spetsialiseerunud) ja PaysBuy.

Kas online-hasartmängude saidid võtavad tavaliselt vastu Tai mängijaid?

On tõepoolest palju veebikasiinosid, mis võõrustavad Tai mängijaid hea meelega. Kuid väga vähesed neist pakuvad Tai keele teenust või aktsepteerivad oma valuutat - Tai Bahti. Välismaised veebikasiinod on palju parem valik kui riiklikud, kuna võimud võivad viimaseid sulgeda. Enne veebisaidi valimist, kus registreeruda, kontrollige kasiino arvustusi.

Kas ma saan oma võidud veebikasiinos koheselt tagasi võtta?

Väljamaksed sõltuvad teie makseviisidest, kuid ei ole nii kiired kui hoiused. Kui olete konkreetses kasiinos registreerunud, saate oma raha ühe silmapilguga hoiustada ja hakata mängima. Kui otsustate oma raha tagasi võtta, kulub toimingu lõpuleviimiseks tavaliselt paar päeva. See ei peaks teid muretsema, kuna see on tavaline protseduur ja teie raha on turvaline.

Tai veebikasiino kümme parimat saiti Uuendatud: Juuni 9, 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

pesad vegase tasuta keerutusi