10 parimat USA veebikasiino lehte

USA veebikasiinode arv ja kvaliteet ei ole endiselt samal tasemel kui 2006. aastal ja enne seda, kuid suundumused on muutunud ja üha rohkem ameeriklasi naudib iga kuu legaalseid kasiinomänge. Nevada, New Jersey ja Delaware toetavad nüüd litsentseeritud seaduslikke pärisrahaga kasiinode hasartmängude veebisaite, samal ajal kui veel 10 USA osariiki kaaluvad uusi veebipõhiseid hasartmänge käsitlevaid seadusi 2020. aastal.
Kui olete valmis mängima nüüd USA kasiinosaidil, vaadake allolevat loetelu meie kõige usaldusväärsematest USA veebikasiinodest. Oleme võtnud aega, et teha kõigi nende saitide jaoks põhjalikke uuringuid, et veenduda, kas need on parimatest parimad. Kõik need soovitatud saidid said hea hinnangu selliste oluliste kriteeriumide osas nagu mitmekesisus, usaldusväärsus ja nende klienditeeninduse kvaliteet. Kõik need kasiinod võivad teile pakkuda usaldusväärse lähtepunkti USA veebikasiino jaoks.

10 parimat USA veebikasiinosaidi, millel on VÄRSKE boonus!
Umbes 10 parima USA veebikasiino saidi kohta, millel on tohutud boonused!

Meie valik laua- ja mobiilikasiinosid USA

Meie USA veebikasiinode valikus on kasiinosid, mis ühilduvad nii laua- kui ka mobiiliga. Enamikul juriidilistes riikides asuvatest veebikasiinodest on tarkvaraga mobiiliversioonid Androidi ja iOS-i seadmetele, nagu iPad, erinevad tahvelarvutid ja mobiiltelefonid. Kuid nagu lauaarvutis mängides, kehtivad ka teie mobiilis samad geograafilised piirangud. Tõenäoliselt nõuavad enamik mobiilseid kasiinosid teie asukohta, kuna peate kinnitama, et olete mobiilse kasiino seaduslikes tegevusriikides. Samamoodi, kui mängite võrgus mänge, mille tavaliselt mängima jätate, ei ole see välja lülitatud mobiiltelefonis võimalik, kuna mängimise lubamiseks tuleb aktiveerida geojälgimine. Sellest hoolimata on teil endiselt palju mobiilseid kasiinosid – hoidke lihtsalt oma asukoht sisselülitatuna ja teid võetakse koheselt vastu.

USA veebikasiinode seaduslik poolkera

Enne 2006. aastat ei olnud veebipõhistele hasartmängudele seaduslikke piiranguid; 2006. aastal võttis toonane president George Bush vastu siiski SAFE sadama seaduse, mis sisaldas ka interneti hasartmängude piiranguid Ühendriigid. Hasartmänguseadust, SAFE sadama seaduse VII jaotist, nimetatakse „2006. aasta seadusevastaseks interneti hasartmängude jõustamise seaduseks” - sagedamini viidatakse sellele kui UIGEA.

Kasiinode ülevaated ekspertide poolt.

Enne registreerumist mõnes meie soovitatud veebikasiinos kutsume teid üles lugema meie ausaid ja üksikasjalikke kasiinoülevaateid. See on väga oluline, kuna see aitab teil tuvastada teie vajadustele kõige paremini vastava online-kasiino.

Oleme soovitanud ja üle vaadanud sellel veebisaidil olevad veebikasiinod pärast seda, kui on arvesse võetud järgmisi mitmesuguseid tegureid:

Bränd ja omandiline kuuluvus - Soovitame ainult parimaid online kasiino mängude kaubamärke selles valdkonnas. Kõik meie soovitatud veebikasiinod kuuluvad laialt tunnustatud operaatoritele, kellel on litsents pakkuda online kasiino hasartmänguteenuseid tuntud hasartmängude jurisdiktsioonides. Need kasiinod kuuluvad rahaliselt usaldusväärsetele ettevõtetele, kes lähevad endast välja, et säilitada parimaid tööstustandardeid.

Hiiglaslik mängude portfell - Meie soovitatud veebikasiinod töötavad keerukatel tarkvaraplatvormidel, nagu näiteks Real Time Gaming (RTG) ja Rival Gaming. Kui esimene pakub laias valikus progressiivseid teenindusaegu ja videopokereid, siis viimane on spetsialiseerunud interaktiivsetele teenindusaegadele. Muud tarkvara pakkujad, kes toitlustavad USA turgu, on WGS Technology ja Top Game.

USA veebikasiinod pakuvad muljetavaldavaid mänguraamatukogusid, mis on saadaval nii allalaaditaval kujul kui ka kohese mängu versiooni. Enamik meie soovitatavaid veebikasiinosid ühildub iOS-i ja Androidi nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Kuna enamik neist on veebipõhised rakendused, ei pea mängud ja boonused kasutamiseks mängijatel alla laadima ühtegi omarakendust. Nad peavad kasiinot külastama ainult oma nutitelefoni või tahvelarvuti brauseri kaudu, sisse logima olemasolevate andmete abil ja laadima mängud oma brauserisse. Hea uudis on see, et kõik USA veebikasiinod võimaldavad mängijatel mängida mänge lõbu või päris raha eest.

New Jersey ja Delaware'i elanikel on veebikasiinomängude valik laiem. Neil on juurdepääs valitud mängude, näiteks WMS, Net Entertainment ja IGT. Negatiivse külje pealt peavad mängijad asuma Delaware'is või New Jerseys, et pääseda nendel turgudel litsentsitud veebikasiinodesse.

Boonused, tutvustused ja preemiad - Meie soovitatud USA veebikasiinod pakuvad laias valikus boonuseid, tutvustusi ja soodustusi. Nad premeerivad mängijaid tasuta punktidega mängude eest reaalse raha kogumise eest ja kuus teenitud tasuta punktide arvu põhjal määratakse mängijatele VIP-programmi tase. VIP taseme järgi hellitatakse neid eksklusiivsete kingituste, suuremate boonuste, kiiremate väljamaksete, isiklike kontohaldurite, sünnipäeva- ja juubelipreemiate ning eksklusiivsetele tutvustustele pääsemisega.

Meie soovitatud veebikasiinodel on ka kombeks regulaarselt välja anda tasuta boonuseid, tasuta keerutusi ja spetsiaalseid sissemakseboonuseid. USA veebikasiinod armastavad korraldada freerolle ja garanteeritud auhinnafondiga turniire tohutute rahaliste auhindadega.

Klienditugi - Veebikasiinod, mida soovitame, on mängijasõbralikud ja pakuvad 24/7 kliendituge. Ülemaailmsed mängijad saavad klienditoe esindajaga ühendust võtta otseülekande, tasuta telefoni ja e-posti teel. Oleme soovitanud ainult veebikasiinosid, mis vastavad mängijate küsimustele kiiresti.

Pangandus - Pangandus on meie soovitatavates veebikasiinodes turvaline, turvaline ja probleemivaba. Need veebikasiinod võimaldavad mängijatel laadida oma kontosid krediit- / deebetkaartide, traditsiooniliste pangameetodite (nt tšekid ja pangaülekanded) ning elektrooniliste rahakottide abil. Väljamakseid töödeldakse kiiresti ja mängijad ei pea oma võitude kättesaamiseks kaua ootama.

Ohutu ja turvaline - Oleme hoolitsenud selle eest, et valiksime ainult kõige turvalisemad ja turvalisemad veebikasiinod. Kuna meie soovitatud veebikasiinod rakendavad rangeid privaatsuseeskirju, võivad mängijad olla kindlad, et nende isiklikke ja rahalisi andmeid ei jagata kolmandate osapoolte ettevõtetega. Lisaks rakendavad veebikasiinod uusimat krüpteerimist, pettuste tuvastamist ja tulemüüritehnoloogiat, et kaitsta mängijaid Interneti-pettuste eest.

Õiglane hasartmäng - Meie soovitatud veebikasiinod seavad ausate mängude jaoks esmatähtsaks. Kolmandate osapoolte audiitorid kontrollivad regulaarselt juhuslike arvude generaatorite õigsust, juhuslikkust ja täpsust. Seejärel avaldatakse tulemused kasiino veebisaidil, et mängijad saaksid ise näha, et mängukogemus on tõepoolest õiglane.

Vastutustundlik kihlveod - Soovitame veebikasiinosid, mis omistavad vastutustundlikule hasartmängule suurt tähtsust. Nendes online-kasiinodes saate pärisraha eest mängida ainult siis, kui olete mängimiseks täisealine ja see erineb USA osariigiti. Need USA veebikasiinod kutsuvad mängijaid üles kasutama kõiki pakutavaid vastutustundlikke hasartmängutööriistu, tagamaks, et nende rahakotid ei kao kunagi.

10 parimat USA veebikasiino lehte Uuendatud: Võib 24 2020 Autor: Damon

Seotud boonused:

plaatina rullidel pole sissemakse boonuskoode 2020