Mis on Ethan Hunt'i top 5i laulude nimekirjas?

0 Kommentaarid

Allikas, kes ei tahtnud oma nime saada, sai oma elu üllatuse, kui ta vastas iPod For Sale reklaamile salastatud veebilehel. Müüja, kellelt ta kogus, ei olnud mitte midagi muud kui Impossible Missions Force liige, Ethan Hunt, kes unustas taastada tehase seaded. Mõistes, kuidas see uudisväärtus oli, võttis ta meiega kohe ühendust.

Ta ei olnud vale. Top 5i lood ei olnud kindlasti see, mida me meelt oodasime, kes sõidab maailma ja võitleb kuritegelike meistrite ees eksootilistes kohtades, näiteks mis on nähtavad missioonis Impossible filmides, ja me jagame neid teiega.

James Bondi teema - Moby

Etan Hunt'i iPodis on tippkohtumisel kuulsa James Bondi teema Moby energiline versioon. On mõistlik, et kõik tegutsevad kangelased vajavad oma kangelasi ja kes paremad inspireerima Huntit igal hommikul kui nende kõigi suurim agent 007? Rada lisati 1999i Tomorrow Never Dies heliriba. Film kujutab endast salajaste agentide ja kurjategijate kulgemist koridorides ja tänavatel ning plahvatavates asjades, nagu missioon Impossible.

Flashi teema - kuninganna

Näib, et Ethan Hunt ei näe ainult James Bond'i. Teine rida tema top 5is on kuninganna versioon välgatus Gordoni teema. Algselt oli koomiksikunstiks Flash Gordon polo-mängija ja Yale'i lõpetaja, kes sisuliselt muutub kosmoses superkangelaseks, kus ta peab võitma Ming Mercidess, Mongo planeedi valitseja. Me oleme kindlad, et IMFi liige kuulab seda teed teel võimatutele missioonidele, mida ta peab tegema.

Sinu ülesanne, kui otsustate selle heaks kiita, on Spin Palace Kasiinoga registreeruda, saada kuni $ 1000 boonusraha ja mängida! Naudi meie suuremeelsust ja meie mängud tulevad õhtul või päeval tõelistes klassikates Thunderstruck, Avalon ja Mega Moolah.

Macho mees - küla inimesed

Nagu kõik erilised agendid, tähistab Ethan Hunt head tööd hästi. Tema iPod playlist näitab, et kui tal on paar päeva tööd, on ta seltskondlik kaaslane, kes naudib jooki, tantsu ja heade sõprade firmat. Laul, mida ta kõigepealt läheb, kui ta on näinud, et kurjuse jõud on neutraliseeritud, on küla rahva 1978i singel, Macho Man. Laul tuli Billboard Hot 100isse ja sisaldab inspireerivaid jooni: „Iga inimene peaks olema macho macho mees, et elada vabaduse elu, machos teha seista ... Sa võid uskuda, et ta on macho mees, ta on eriline inimene kellegi maal ”. Ta on kindlasti.

Ma jääda ellu - Gloria Gaynor

Esimeses filmis rajati Ethan Hunt mõrva eest ja teisel, teda jälitab Luther. Teistes filmides peab ta seisma silmitsi teiste katsumustega. Kuidas ta motiveerib ennast jätkama, eriti kui tundub, et see ei pruugi lõppeda mitte ainult tema karjääri, vaid ka tema eluga? Ta pöördub muusika juurde ja üks tema lemmikrajekte inspiratsiooniks on Gloria Gaynori 1978 tabanud singel, I Will Survive. Laul on inspireerinud inimesi oma optimismi pärast selle vabastamist. 2016is otsustas USA Kongressi Raamatukogu säilitada selle riiklikus registris, et olla kultuuriliselt, kunstiliselt või ajalooliselt oluline.

Sissy That Walk - RuPaul

Me ei saa valetada. Me ei valeta. Olime segaduses, kui nägime RuPauli Sissy et kõndimist Ethan Hunt'i iPodis olevate top 5 lugude seas. Oleme näinud kõiki filme, ja mitte kordagi nägime sissi-kõndimist. Ilmselgelt ei ole Ethanil oma muusikapleieris seda, sest ta räägib, shontays, werks ja twerks. Tal on see rida, "Ja kui ma lendan või kui ma langen, siis ma võin öelda, et ma andsin selle kõik." Isegi spetsiaalsetel agensitel on kahtlused ja nad peavad ühel päeval seisma silmitsi ebaõnnestumise võimalusega. See laul on see, kuidas Hunt meenutab, et tema parim on see, mis tegelikult on oluline.

Spin Palace ei hoiusta kasiino boonuseid >>


Allikas: spinpalace.com
Mis on Ethan Hunt'i top 5i laulude nimekirjas? Uuendatud: Juuni 18, 2019 Autor: Damon